Cloudy Mining - usługa wyszukiwania w chmurze [recenzja + opinie]

Chcesz kopać kryptowalutę i uzyskać dobry dochód? Następnie radzimy zwrócić uwagę naCloudy Mining- usługę wyszukiwania w chmurze, która pozwala uzyskać wysokie zyski w głównych kryptowalutach. Jest to prawdziwe wydobycie w chmurze, dzięki któremu użytkownicy otrzymują natychmiastowe płatności. Z innych podobnych usług wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoki próg dochodów.

Główne cechy pochmurnego wydobycia

Firma СloudyMining powstała w 2015 roku. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na kryptowalutę stworzyła własne farmy do produkcji, wykorzystała zaawansowane technologie i najlepszych specjalistów. W połowie 2017 r., Dzięki zgromadzeniu zasobów i możliwości, testowaniu oprogramowania i sprzętu, Cloudymining wkroczył na rynek chmury obliczeniowej.

Firma zarejestrowała się w szkockim mieście Glasgow, a jej główne obiekty znajdują się w litewskim okręgu Klaipeda. Są ku temu dobre powody. Państwo litewskie jest postępowe technologicznie, zachęcając do innowacji. Ponadto górnictwo kryptowalut jest regulowane przez prawo i jest rodzajem działalności gospodarczej. A koszt energii elektrycznej jest bardzo niski.

Docelowymi odbiorcami usługi są wszyscy dorośli obywatele, którzy są zainteresowani pozyskiwaniem pieniądza elektronicznego. Usługa jest dostępna nie tylko w języku angielskim, ale także w języku rosyjskim.

Współpraca z Cloudy Mining nie wymaga obecności specjalnego sprzętu od górnika - firma zapewnia swoje udogodnienia. Eliminuje zamieszanie, które jest niemożliwe.poruszaj się, jeśli kopasz we własnym domu lub mieszkaniu. Eksploatacja w chmurze z systemem Cloudy Mining to szereg umów cenowych na zakup urządzeń górniczychEthereum ,Bitcoini inne kryptowaluty. Jednocześnie użytkownicy nie muszą się martwić o sprzęt - aby rozpocząć wydobycie, wystarczy po prostu kupić umowę.

Obecnie usługa pozwala na wydobywanie następujących kryptowalut:

 • Bitcoin Cash BCH;
 • Bitcoin Gold BTG;
 • Ethereum Classic ETC;
 • ZCash;
 • Monero XMR;
 • Ethereum ETH;
 • Bitcoin BTC.

W przyszłości planujemy dodać nowe altcoiny.

Jak zacząć z Clear Mining?

Zanim zaczniesz pracować z Cloudy Mining, powinieneś najpierw przeprowadzić prostą procedurę rejestracji w oficjalnym zasobie, klikając przycisk „Rozpocznij wydobycie”.

Formularz rejestracyjny zostanie natychmiast otwarty:

Wypełnij wymagane pola. Następnie wiadomość e-mail zostanie wysłana na Twój e-mail zawierający link do aktywacji konta. Klikając na nią, wejdziesz w „Moje konto”. Po kilku minutach menedżer serwisu skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania i zaoferować pomoc.

W oknie „Moje konto” po pojawieniu się komunikatu powitalnego zostaniesz poproszony o dokonanie wpłaty, która pozwoli Ci kupić energię do wydobycia. Kliknięcie przycisku „Wpłata” przeniesie Cię do sekcji „Płatności”, w której możesz zdeponować pieniądze z karty bankowej lub portfela bitcoin.

Możesz rozpocząć wydobywanie krypty w sekcji „Górnicy”. Aby to zrobić, utwórz górnika, określ ten, który Ci odpowiada.zdolność wydobywcza i waluta zainteresowania.

W sekcji „Power” suwaka można dostosować poziom mocy i czas trwania umowy.

Taryfy i ceny

Taryfy za wydobycie każdej kryptowaluty są bardzo różne.

Domyślnie dostępne są 4 pakiety górnicze kryptowaluta:

 • Indywidualny plan - przeznaczony dla górników o szczególnie wysokich wymaganiach. Jeśli jesteś zainteresowany tym pakietem, zostaw swoją aplikację. Menedżer serwisu skontaktuje się z Tobą wkrótce, aby omówić szczegóły współpracy.
 • Diamond Max Profit to świetna opcja dla tych, którzy chcą uzyskać stały dochód. Płacąc 2 080 USD za ten pakiet za wydobycie bitcoinów, można uzyskać od 276 USD miesięcznie lub więcej. Musisz także zapłacić za utrzymanie specjalnego sprzętu. Pakiet jest ważny przez 12 miesięcy. Moc używanego sprzętu wynosi 15 tys. GH /s.
 • Platinum Best Buy to doskonała opcja uzyskania stabilnych średnich zarobków. Koszt umowy na 12 miesięcy na wydobycie Bitcoin wynosi 554 USD. Pojemność wynajmowanego sprzętu - 4 tys. GH /s. Są opłaty za utrzymanie. Minimalny dochód zorientowany wynosi 74 USD miesięcznie.
 • Gold Starter to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą przetestować usługę. Koszt wydobycia bitcoinów wynosi 208 USD, a czas jego trwania nie przekracza 1 roku. Są opłaty za utrzymanie. Moc specjalnego sprzętu - 1500 GH /s. Wielkość minimalnego dochodu zorientowanego - od 29 USD miesięcznie.

  Rentowność i zwrot

Wytypuj dochód, który możesz uzyskaćPewien górnik jest możliwy na „koncie osobistym” za pomocą kalkulatora wydajności. Oblicza wydajność na podstawie poziomu złożoności wydobycia, algorytmu, wielkości prowizji i nagrody za 1 wydobyty blok.

Kalkulator wydajności jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. W ciągu 2-3 minut możesz łatwo wybrać najbardziej opłacalny i odpowiedni pakiet.

Zalety i wady usługi

Korzyści Wady
Natychmiastowy start (specjalny sprzęt uruchamia się
działa natychmiast po dokonaniu płatności, a pierwsze ładunki pojawiają się w ciągu jednego dnia)
Na stronie brakuje znaków artykułów informacyjnych
, ale wiele różnych tekstów rozrywkowych, które nie przenoszą korzyści
na użytkownika
Ochrona poprzez inteligentne umowy gwarantuje pełne
bezpieczeństwo informacji o użytkowniku
Umowa musi być odnawiana corocznie
Jesteś wolny od potrzeby fizycznego uczestnictwa
w użytkowaniu i konserwacji sprzętu
Mój może być przy minimalnej inwestycji
bez czekania na spłatę sprzętu
Wysoki poziom rentowności i całkowity brak
ukrytych opłat
Ciągła eksploatacja sprzętu dzierżawionego
Wartość umowy jest ustalana aż do wygaśnięcia jej ważności
, bez upadków, podwyżek i korekt
Szybkie i elastyczne wsparcie techniczne,
działanie w trybie 24-godzinnym
Przejrzyste wypłaty, system płatności
Przejrzysty i przejrzysty proces wydobycia
Ogromny wybór kryptowaluty, warunki i możliwości
Możliwość szybkiego dostępu do wydobywanej
kryptowaluty
Gwarancja 100% czasu sprawności

Wnioski

CloudyMining to interesująca, bezpieczna i dość łatwa w użyciu usługa wyszukiwania w chmurze. Różni się odkonkurentóww obecności prostego i zrozumiałego interfejsu w języku rosyjskim, prostego systemu wprowadzania i produkcji zarobionych funduszy, możliwości otrzymania 200% dochodu z zainwestowanych środków. To świetna platforma dla początkujących i doświadczonych górników.