Genesis Mining - przegląd usług wyszukiwania w chmurze

W zeszłym roku gorączka złotej kryptowaluty osiągnęła swój szczyt, a co druga zastanawiała się, jak wydobyć kryptowalutę. Obecnie HYIP wokół wydobywania walut cyfrowych nieco się obniżył, ale mimo to możliwości uzyskania dobrego zysku z wydobycia nie zostały jeszcze wyczerpane. Dla tych, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu, istnieje bardzo atrakcyjna opcja - górnictwo w chmurze.

Eksploracja w chmurzeto kryptowaluta górnicza procesubez użycia specjalistycznego sprzętu, to znaczy mówimy o wynajmie mocy obliczeniowej z usług (firm), które mają potężne centra danych z gospodarstwami dla kryptowaluta górnicza.

Obecnie podobne usługi na rynku oferują wiele różnych usług. Należy jednak być bardzo ostrożnym przy wyborze firmy, ponieważ nie wszystkie z nich działają uczciwie, a większość z nich to oszustwo, w którym nie ma żadnych płatności. Nie polegaj na przyzwoitości usług, przejdź na forum, przeczytaj recenzje, dowiedz się, czy usługa jest płatna, czy nie, a także spójrz na nasze sprawdzonegórnictwo w chmurze . Wszystkie te punkty są niezwykle ważne, ponieważ oszustwo serwisowe stworzy dla Ciebie tylko jeden problem, a Twoje zarobki będą wynosić zero.

Istnieją jednak usługi wyszukiwania w chmurze, które mają nienaganną reputację, na przykład Genesis Mining.

Opis usługi chmurowej Genesis Mining

Eksploracja Genesisjest jedną z najstarszych i najbardziej niezawodnych usług, z którymi możesz wydobyć Bitcoin, Ethereum i inne popularnekryptowaluta. Eksploracja Genesis jest bardzo popularna wśród użytkowników, ponieważ usługa ta gwarantuje codzienne płatności, a także wygodny depozyt i wypłatę środków; Szczyci się fotograficznym i wideo potwierdzeniem istnienia najpotężniejszych centrów danych, a opinie samych górników są po prostu nienaganne.

Genesis Mining Ltd. zarejestrowany w Hongkongu. Serwis ma bliskie kontakty z producentem sprzętu górniczego Spondoolies Tech, który pozwala na zakup sprzętu ze znacznym rabatem.

Ta usługa została założona pod koniec 2013 r. Przez trzech partnerów, których łączyło to, że korzystali z tej samej platformy do kupowania i sprzedawania bitcoinów, a także wierzyli w bitcoin i potencjał wydobywania walut cyfrowych. Jednym z założycieli firmy jest niemiecki matematyk Marco Strang, który obecnie jest dyrektorem generalnym firmy.

Początkowo firma miała tylko jeden wynajęty warsztat z wyposażeniem górniczym, znajdujący się w jednej z wiosek Bośni, ponieważ był dostęp do taniej energii elektrycznej. Ale firma szybko się rozrosła i po sześciu miesiącach zdecydowała się rozszerzyć swoje możliwości. Następnie usługa przeniosła się na Islandię, ponieważ w tym kraju stacje geotermalne wytwarzały dużo taniej energii elektrycznej, a chłodny klimat sprawia, że ​​ten kraj jest idealnym miejscem dla górnictwa.

W 2015 r. Genesis Mining zbudował tam ogromne centrum wydobywcze Enigma. Enigma składa się z 4 hangarów, w których zainstalowanych jest kilkadziesiąt tysięcy jednostek.specjalistyczny sprzęt do wydobywania walut cyfrowych - najpotężniejsze procesory graficzne i ASIC.

Firma stale zwiększa moc obliczeniową, budując nowe gospodarstwa górnicze na całym świecie. Na początku 2018 r. Na etapie budowy znajduje się 7 kolejnych ośrodków górniczych, z których każde przekracza rozmiar centrum danych Enigma.

Taryfy i umowy

Firma oferuje obecnie kontrakty wydobywcze na sześć popularnych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, Monero i ZCash. Jednak ze względu na zwiększony popyt często niemożliwe jest pozyskanie nowych kontraktów.

Dla każdej kryptowaluty istnieją 4 kategorie pakietów, które różnią się ceną i hashratem. Ceny wszystkich planów taryfowych są prezentowane na oficjalnej stronie internetowej i wynoszą od 28 do 12,960 USD za kontrakt. Na przykład, dlaZCashistnieje pakiet „Starter”, „Advanced” i „Professional”, a także pakiet „Individual Plan”, wybierając klienta, który może niezależnie określić parametry pakietu. Koszt planu taryfowego zależy od hashratu. Wraz ze wzrostem ceny pakietu zmniejsza się jednostkowy koszt mocy.

W przypadku wszystkich umów z wyjątkiem umów Bitcoin okres ważności wynosi 24 miesiące i nie pobiera się opłaty serwisowej. W przypadku BTC umowy nie mają daty wygaśnięcia, ale jest opłata za utrzymanie, która wynosi 0,00028 USD za GH /s dziennie.

Obecnie usługa akceptuje następujące metody płatności:

  • Płatność Visa lub Mastercard wUSD (minimalna kwota to 50 USD; jeśli kwota jest mniejsza niż 100 USD, pobierana jest opłata);
  • płatność w walutach cyfrowych (bitcoin, litecoin, dogecoin, dash są akceptowane).

Jak pracować z Genesis Mining

Najpierw musisz zarejestrować się na stronie internetowej usługi. Aby to zrobić, musisz przejść dooficjalnej strony internetoweji kliknąć przycisk „Zarejestruj się” (w prawym górnym rogu strony) lub „Rozpocznij wydobycie teraz!” (Umieszczony na środku strony głównej). Nie powinno być żadnych trudności, ponieważ interfejs obsługuje ponad dwadzieścia języków, w tym rosyjski.

Następnie musisz wypełnić krótki formularz rejestracyjny, w którym musisz podać swój adres e-mail, hasło i potwierdzić, że nie jesteś robotem.

Następnie otrzymasz list z potwierdzeniem rejestracji na podany adres e-mail. Możesz zalogować się na swoje konto, klikając przycisk „Zaloguj się” (znajdujący się w prawym górnym rogu strony) i wprowadzając swój adres e-mail i hasło. Aby wprowadzić zmiany na koncie (zmień hasło, określ portfele dla różnych walut cyfrowych, włącz na przykład uwierzytelnianie dwuskładnikowe) w menu po lewej stronie kliknij przycisk „Moje konto” i wybierz „Ustawienia” z menu rozwijanego. Wszystko, jesteś gotowy do pracy.

Genesis Mining Yield

Przed rozpoczęciem wydobywania walut cyfrowych radzimy korzystać z kalkulatorów online i obliczać zwrot z inwestycji. Teproste kroki pomogą ci zdecydować, który plan taryfowy powinieneś wybrać i jaką rentowność możesz uzyskać, wydobywając jedną lub inną kryptowalutę.

Nietrudno zgadnąć, że liczby, które otrzymasz, będą się ciągle zmieniać, ponieważ opłacalność wydobycia jest odwrotnie proporcjonalna do złożoności algorytmu określonej kryptowaluty i wprost proporcjonalna do ceny tej monety. Możesz obliczyć zwrot w określonym momencie za pomocą platformyCryptoCompare .

Jak widać, w chwili pisania tego tekstu tylko kontrakty na Bitcoin się opłacają, z okresem zwrotu 445-501 dni (w zależności od planu taryfowego). Na podstawie tych danych można łatwo obliczyć opłacalność wydobycia w kopalni Genesis. Aby to zrobić, należy podzielić koszt pakietu przez okres zwrotu, pomnożyć liczbę otrzymaną przez okres obowiązywania umowy (2 lata) i odjąć koszt pakietu.

Jaka waluta jest opłacalna w chmurze?

Jak wspomniano powyżej, górnictwo bitcoinów jest obecnie najbardziej atrakcyjną opcją. Jednak w zasobie Genesis Mining istnieje kilka walut cyfrowych, powstaje logiczne pytanie - jak wybrać odpowiednią kryptowalutę. Tylko kalkulator opłacalności wydobycia może dostarczyć odpowiedniej odpowiedzi na to pytanie. Kalkulator rentowności wydobycia pozwala uwzględnić wszystkie czynniki wpływające na rentowność. Istnieje wiele podobnych pomocników online, wystarczy kliknąć link, wprowadzić dane iuzyskać wynik. Musisz zrozumieć, że wyniki będą się stale zmieniać, ponieważ cena monety i złożoność algorytmu są zmienne.

Zatem, obliczając opłacalność wydobycia dla różnych kryptowalut, możesz zdecydować, które monety wydobyć najbardziej opłacalnie i odpowiednio rozdzielić ich moc. Warto jednak zauważyć, że takie decyzje wymagają regularnego przeglądu i aktualizacji.

Dystrybucja mocy

Górnictwo Service Genesis oferuje swoim klientom możliwość niezależnej dystrybucji mocy między różnymi kryptowalutami. Ta opcja jest cechą usługi i jest ogromnym plusem dla górników. Główną ideą tej funkcji jest to, że prawidłowy rozkład mocy w niektórych walutach cyfrowych pozwala zmaksymalizować zyski. W dystrybucji mocy należy skupić się na rentowności kryptowaluty górniczej.

Aby poprawić ten parametr, należy kliknąć przycisk „Power Distribution”, który znajduje się po lewej stronie menu (w tym samym miejscu, co przycisk „Moje konto”). Konfigurowanie dystrybucji odbywa się za pomocą wykresów kołowych.

Jak wypłacić pieniądze z Genesis Mining

Jak działa ta usługa, teraz możesz pomyśleć o tym, jak możesz wypłacić zarobione pieniądze. Uwierz mi, jest to bardzo proste, nie potrzebujesz instrukcji. Eksploracja Genesis pozwala konwertować zarobki bezpośrednio na zasóbdo jednej z 18 dostępnych kryptowalut. Klient może wypłacać środki codziennie po osiągnięciu minimalnej kwoty (na przykład dla Monero ten próg wynosi 0,4 XMR). Możesz wypłacić środki do swojego portfela kryptowaluty, który musisz dodać na swoim koncie osobistym dla każdej wydanej kryptowaluty.

Zalety i wady

Korzyści Wady
przyjazny interfejs użytkownika niska wydajność
prosta procedura rejestracji nie dostarcza klientom pełnych informacji
szybka pomoc techniczna
Reputacja usługi
stabilne, dzienne wypłaty
wygodny depozyt i wypłata środków
zdolność do dystrybucji mocy
możliwość jednoczesnego wydobycia kilku
kryptowalut
prosta polityka cenowa
wsparcie dla altcoinów

Wniosek

W tym przeglądzie dowiedzieliśmy się, jak działa usługa Genesis Mining, jaki jest rodzaj usługi i jak korzystać z Genesis Mining. Pomimo ogromnej liczby korzyści, jakie może zaoferować górnictwo w chmurze dzięki usłudze Genesis Mining, istnieje jedna poważna wada, która przeważa nad wieloma zaletami. Mówimy o niskiej rentowności, ponieważ w tej chwili tylko nabycie kontraktu na wydobycie Bitcoin może zagwarantować zwrot z inwestycji. Jednaknie sposób nie zauważyć, że górnictwo Genesis udowodniło, że jest to prawdziwy projekt, a nie rozwód, oszustwo czy piramida.