IQ Mining - nowoczesna usługa w chmurze [pełna recenzja]

Eksploracja w chmurzejest jednym z obszarów, który stał się ostatnio bardzo popularny. Inwestorzy zaczęli myśleć o tym, jak zdalnie korzystać z wynajmowanych farm górniczych, choć przy niższych zyskach. Istnieje wiele usług na rynku, które oferują taką możliwość. Jednak niektóre z nich okazują się nieuczciwe i znikają za pieniądze użytkowników, dlatego zalecamy stosowanie tylkosprawdzonych usług . Dzisiaj patrzymy na jedną z platformIQ Mining , która oferuje wydobycie w chmurze, rozważenie kosztów jej usług i spróbuj dowiedzieć się, czy możesz zaufać tej stronie.

IQ Mining

Ta usługa została uruchomiona w 2016 roku. Pozwala inwestować w moc obliczeniową wykorzystywaną w walutach górniczych. Sprzęt niezależnie przełącza się między najbardziej dochodowymi walutami, które są następnie przeliczane na giełdzie nabitcoiny , co pozwala nam oferować użytkownikom najbardziej korzystne stawki.

Strona projektu jest dostępna w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. Na ogół dostępny jest również średni miesięczny kalkulator płatności. Aby go wyświetlić, musisz określić żądaną kwotę inwestycji za pomocą suwaka.

Strona mówi, że wszystkie centra danych znajdują się u partnerów firmy w Rosji, Kanadzie, Islandii, Gruzji, Chinach i Algierii. Oficjalnie firma jest zarejestrowana na Seszelach.

Jak zacząć z IQ Mining

Rozpoczęcie pracy z witryną jest całkiem łatwe. Będzie wymaganeprzejście prostej rejestracji. Wypełnij formularz i podaj w nim pełne imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Po tej procedurze uzyskasz dostęp do swojego konta osobistego.

Na Twoim koncie znajdują się informacje o Twojej aktualnej zdolności, środkach na koncie i możliwości zakupu większej liczby megamiast. Możesz zapłacić za zakup umowy za pomocą VISA lub Mastercard i niektórych kryptowalut, na przykładBTC ,ETH ,LTC . Minimalna kwota wejściowa wynosi 0,001 BTC.

W niektórych przypadkach użytkownicy mogą zostać poproszeni o zweryfikowanie swojej tożsamości. Następnie należy przesłać dokumenty skanowania administracyjnego i złożyć podpis w formie elektronicznej.

Taryfy i umowy

Firma oferuje kontrakty w pięciu obszarach o następującej wartości:

  • SCRYPT (Litecoin) - 1 Mh za 3 USD
  • SHA-256 (Bitcoin) - 10 Gh za 1 USD
  • Ethash (Ethereum) - 100 Kh za 2 USD
  • Equihash (ZCash) - 1 H za 2 USD
  • X11 (Dash) - 1 Mh za 3 USD

Możliwe jest również wprowadzenie kodu promocyjnego, aby otrzymać zniżkę na zakup. Znajdź kupon może być w Internecie.

Rentowność i zwrot

Na stronie oprócz kalkulatora średnich miesięcznych zarobków znajduje się również szczegółowy kalkulator dla każdego algorytmu. Rozważ szacunkowe zarobki na koniec marca 2018 r. Na przykładzie inwestycji w sto dolarów. Tak więc za 100 USD bez kodów promocyjnych można kupić:

  • SCRYPT - 33,2 Mh /s, co przyniesie 0,37 USD dziennie, 3 na tydzień, 11 na miesiąc i 133 na rok;
  • SHA-256 - 1000 Gh /s, co przyniesie 0,59 dolara dziennie, 4 tygodniowo, 18 miesięcznie i 216 rocznie;
  • Ethash - 5000 Kh /s,które przyniosą 0,19 USD dziennie, 1 na tydzień, 6 na miesiąc i 68 na rok;
  • Equihash - 55,3 H /s, co przyniesie 0,13 dolara dziennie, 0,89 na tydzień, 4 na miesiąc i 46 na rok;
  • X11 - 33,2 Mh /s, co przyniesie 0,03 USD tygodniowo, 0,13 miesięcznie i 2 rocznie.

Z tego widać, że najbardziej dochodową inwestycją będzie wydobycie Bitcoin lub Lightcoin. Ethereum i ZCash nie zwrócą się nawet za rok, a wydobycie Dash nie przyniesie nic oprócz strat. Prawdopodobnie zmieni się to w przyszłości, a programiści będą mogli zaoferować lepsze stawki za ostatnie trzy algorytmy. Teraz nie ma sensu inwestować w nie pieniędzy.

IQ Mining to oszustwo?

Wielu użytkowników zaczęło omawiać tę platformę, a niektórzy z nich zgadzają się, że wydobycie IQ to oszustwo. Skarżą się także na niską zawartość informacji w witrynie i zbyt wysokie szacowane przychody, które nie oferują jeszcze większej liczby promowanych usług. Nie ma dowodów na to, że ten projekt jest oszukańczy i jak ryzykowne jest inwestowanie w niego pieniędzy. Teraz użytkownicy czerpią z tego zyski, ale zdarzają się przypadki, gdy nawet większe witryny są zamykane, co doprowadziło do utraty inwestycji przez użytkowników.

Zalety i wady usługi

Korzyści Wady
1. Wysoki dochód perspektywiczny.Twórcy oferują naprawdę dobre kwoty na wydobycie w chmurze, którego niektórzy więksi konkurenci nie mogą się pochwalić.
2. Wsparcie dla podstawowych metod płatności.Kup umowyna moc obliczeniową możesz używać kart bankowych i kryptowaluty. Powinno to wystarczyć, aby wszyscy użytkownicy mieli możliwość pracy z usługą.
3. Wygodny kalkulator na stronie.Oczekiwany zysk można łatwo obliczyć na stronie internetowej. Dane są dostępne dla każdego algorytmu oddzielnie z możliwością określenia pożądanej inwestycji.
1. Brak reputacji.Pomimo faktu, że na stronie są już pozytywne opinie, wciąż nie wystarczają, aby całkowicie mu zaufać. Projekt jest zbyt młody i wymaga lepszej konsolidacji na rynku.
2. Niemożność uzyskania zysku z niektórych algorytmów.Niektóre z przedstawionych algorytmów, na przykład X11, nie pozwalają nawet na odzyskanie inwestycji. W przyszłości sytuacja z nimi może się zmienić.
3. Niska zawartość witryny.Nie ma tak dużo informacji o zastosowanych technologiach i urządzeniu firmy, co daje niektórym użytkownikom pogląd, że IQ Mining jest rozwodem.

Podsumowując, należy powiedzieć, żeIQ Miningto interesująca usługa, która oferuje wydobycie w chmurach o wysokim dochodzie. Można mieć nadzieję, że taka propozycja jest wynikiem dobrze rozwiniętego biznesplanu twórców i zastosowania nowego podejścia, a nie oszustwa mającego na celu rozwodzenie użytkowników za pieniądze. Z biegiem czasu będzie można ocenić, jak bezpieczna jest taka inwestycja. A teraz możesz zaryzykować i zacząć pracować tam z małymi kwotami.