Hashing24 - usługa wyszukiwania w chmurze [pełna recenzja]

Nie jest łatwo znaleźć naprawdę działającą usługęw zakresie chmury obliczeniowej , która nie wprowadza w błąd inwestorów kapitałowych i płaci im. Jak pokazuje praktyka, większość tych projektów to nic innego jak HYIP. Ale to nie znaczy, że w ogóle nie ma usług w dobrej wierze.

W tym artykule przyjrzymy się, czym jest partnerstwo z Hashing24.

Główne cechy Hashing24

Hashing24- usługa online dla eksploracji chmuryBitcoin . W górnictwie Bitcoin działa od maja 2015 roku. Jego centra danych znajdują się w Gruzji i Islandii. Ta usługa zapewnia swoim klientom własne urządzenia z światowej klasy centrami danych. Zasób jest dostępny w 9 językach, w tym w języku rosyjskim.

Projekt ten został stworzony, aby zapewnić początkującym górnikom i doświadczonym profesjonalistom wygodny dostęp do zaawansowanych, niezawodnych zasobów wysokiej jakości, którymi dysponują górnicy przemysłowi, aby zapewnić wydajne wydobycie. Hashing24 sprawia, że ​​wyszukiwanie w chmurze jest proste i dostępne dla każdego!

Firma nie koncentruje się na promowaniu własnej marki, ale na budowaniu partnerstwa z liderami rynku. Głównym partnerem Hashing24 jest BitFury, światowej sławy firma zajmująca się wydobywaniem kryptowalut. Główne obiekty usługowe zapewniają ten gigant rynku kryptowalut. To właśnie najnowocześniejsze chipy aplikacji BitFury zapewniają maksymalną dopuszczalną wydajność i wydajność. Również usługa aktywnie współpracujez wieloma innymi wiodącymi firmami górniczymi.

Jak rozpocząć pracę z Hashing24?

Aby rozpocząć pracę na tej platformie, należy wykonać następujące czynności:

  • Zarejestruj się wHashing24 . Poprzez ręczne wprowadzanie danych lub za pośrednictwem sieci społecznościowych (Facebook lub Google+).
  • Wybierz odpowiednią moc mieszania. Im więcej mocy, tym więcej bitcoinów możesz zarobić.
  • Następnie musisz zapłacić kontrakt. Uzupełnianie salda może odbywać się za pomocą kart kredytowych, a także za pośrednictwem systemu płatności OKPay.

Następnie firma wysyła zamówienie do centrów danych i rozpoczyna proces wydobycia. Wyodrębnione bitcoiny przychodzą codziennie na konto w zasobie internetowym.

Taryfy i ceny

Hashing24 pozwala swoim klientom samodzielnie regulować wydajność i czas trwania umowy. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych usług, pojemności te nie są łączone w oddzielne pakiety, ale są kupowane przez użytkowników w ilości, jakiej potrzebują. Okres obowiązywania umowy może być zawarty na 3 lata lub być nieokreślony.

Zgodnie z umowami klient musi zapłacić za:

  • Podana wartość mocy;
  • Konserwacja;
  • Zasilacz.

Koszt 100 Gh /s to minimum 19,90 USD. Każdego dnia od bitcoinów wyodrębnionych przez kontrahenta zostanie odliczone 0,00033 USD za usługę. Jeśli w ciągu trzech dni nie da się odpisać z powodu faktu, że klient nie ma wystarczającej ilości pieniędzy na koncie, umowa zostanie automatycznie rozwiązana. Dlatego, jeśli twoja umowa cię przynosimniej dochodu niż 0,00033 dolarów, a następnie martw się o dodatkowe doładowanie.

Wpłata i wypłata środków

Po zgromadzeniu minimalnej kwoty 0,001 BTC, możesz wypłacić własne fundusze:

  • innemu użytkownikowi;
  • Do wymiany usług;
  • Na jednej z giełd kryptowalut;
  • W osobistymportfelu BTC .

Wnioski są rozpatrywane następnego dnia. Liczba codziennych wniosków i maksymalna kwota do wypłaty nie są ograniczone.

Rentowność i zwrot

Oczywiście, zanim zainwestujesz swoje „ciężko zarobione” pieniądze, musisz najpierw dowiedzieć się, ile dochodu może przynieść Twój wypożyczony sprzęt. Można to zrobić za pomocą programu kalkulatora dostępnego w zasobie. Jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wypełnić wszystkie wymagane pola i kliknąć „Oblicz”, a system natychmiast obliczy główne parametry rentowności, z których można zrozumieć, jak celowe jest inwestowanie pieniędzy.

Obecnie średni roczny dochód wynosi 46%, a zwrot w drugim roku.

Przyspieszenie zwrotu z zwrotu i zwiększenie dziennego dochodu osiąga się za pomocą narzędzi inwestycyjnych - środki otrzymane z salda wewnętrznego należy przekierować na wynajem nowych mocy.

Możesz także zarabiać pieniądze za pomocą programu partnerskiego. Otrzymujesz kod promocyjny, który pozwala ci otrzymać do 10% zakupionej przez Ciebie umowy, a także 3-5.5% depozytuprzyciąga cię użytkownik. Biorąc pod uwagę również zwrot z inwestycji, otrzymujesz bardzo dobry obraz.

Zalety i wady usługi

Korzyści Wady
wydobycie odbywa się w obiektach wiodącej firmy na rynku kryptowalut - BitFury
możesz wydobyć tylko Bitcoin
Hashing24 - oficjalny sprzedawca z wiodących firm na rynku
istnieje dzienna opłata za utrzymanie
Pełne bezpieczeństwo transmisji danych dzięki wykorzystaniu protokołu HTTPS
długoterminowe plany zwiększenia przepustowości sprzętu
firma wykorzystuje nowoczesne układy scalone ASIC, a także zaawansowane technologie chłodzenia cieczą i powietrzem
stabilna moc i niezawodna ochrona przed awariami
każdy użytkownik może otrzymać
kod promocyjny, kupon rabatowy na zakup umowy
możliwość szybkiego dostępu do wydobywanych bitcoinów - w ciągu dnia
uzyskane środki są niezwłocznie przekazywane do portfela PTS
najwyższy poziom wydajności przy najniższych kosztach
płatności oparte są na jednym haszyszu sieciowym

Wnioski

Z biegiem lat Hashing24 był w stanie zapewnić sobie niezawodną i stabilną obsługę. To nie jest oszustwo, alenaprawdę działające chmury, na których zarówno profesjonaliści, jak i początkujący mogą zarobić dobre pieniądze.

Fundusze zainwestowane w tę spółkę są bardziej skłonne do powrotu i przynoszą znaczne dodatkowe dochody. Prawdziwość tych słów potwierdzają liczne pozytywne komentarze górników.