Agio Crypto - usługa wyszukiwania w chmurze [recenzja + recenzje]

Wszystkieusługi wyszukiwania w chmurzesą podobne do siebie na podstawie pracy, ale oferują różne warunki współpracy dla swoich klientów. Jeden z liderów rynku w dostarczaniu zdalnego sprzętu górniczego stał się Agio Crypto.

Główne cechy Agio Crypto

Agio Crypto- firma świadcząca usługi wyszukiwania w chmurze, jest również znana jako sprzedawca tak dużych przedsiębiorstw, jak Bitmain i Saint. Firma rozpoczęła swoją pracę w 2017 roku i udało jej się wycisnąć najpopularniejsze usługi z wiodących pozycji.

Popularność usługi opiera się na innowacyjnych technologiach. Oprócz standardowych usług mocy obliczeniowej Agio Crypto oferuje:

 • nabywać umowy na czas nieokreślony i otrzymywać z nich codzienne zyski;
 • otrzymać gwarantowany zwrot po 7 dniach używania testowego, w przypadku niezgodności z wymogami;
 • całodobowa obsługa klienta;
 • możliwość odsprzedaży umowy;
 • dywersyfikacja ryzyka poprzez wdrożenie centrów danych na całym świecie;
 • dwie innowacyjne technologie zwiększające i kontrolujące przychody.

Wśród zalet firmy jest rozwój technologii AGIO Mining Profitability Booster, która pozwala zarabiać o 200% więcej niż w przypadku konwencjonalnego wydobycia, bez dodatkowych inwestycji. Możliwe jest również rejestrowanie rentowności na wbudowanym kalkulatorze usługi AGIO Mining Calculator, która oblicza rentowność, biorąc pod uwagę wzrost złożoności sieci i kurs wymiany na następne 12 miesięcy.

Agio Crypto-usługa wyszukiwania w chmurze, która jest regulowana przez międzynarodowe standardy finansowe i jest potwierdzona licencją na świadczenie usług finansowych.

W przypadku Agio Crypto górnictwo w chmurze odbywa się w trzech kryptowalutach:

 • Bitcoin;
 • Litecoin;
 • Etherium.

Strona internetowa firmy ma intuicyjny interfejs i obsługuje język rosyjski i angielski. Usługa utrzymuje również przejrzyste statystyki dla swoich odbiorców, zapewnia cechy i dowody działania sprzętu komputerowego.

Usługa ma innowacyjny program partnerski przeznaczony przede wszystkim dla webmasterów, blogerów i rekrutujących. Tak więc, zgodnie z warunkami dla każdego skierowanego skierowania, użytkownik otrzymuje 10% kwoty swojego zakupu. W ramach rekrutacji udostępniono wszystkie niezbędne materiały promocyjne, w tym raporty dotyczące statystyk serwisu i wsparcia technicznego.

Ponadto użytkownicy otrzymują nagrody za umieszczanie materiałów reklamowych na kontach osobistych w sieciach społecznościowych:

 • 5% jako prezent od dostępnej zdolności do przeglądu lub przeglądu usługi;
 • 7% na przegląd wideo;
 • 1% dla repost;
 • 10% za każdy post lub film z zrzutami ekranu rentowności i opisu usługi.

Aby wziąć udział, stanowisko musi być wysłane przez co najmniej 7 dni, a liczba subskrybentów musi przekraczać 150 osób.

Jak rozpocząć pracę z Agio Crypto?

Aby zostać klientem firmy, powinieneś:

 • być zarejestrowanym na oficjalnej stronie internetowej;
 • zaloguj się;
 • za pomocą kalkulatora wybrać warunki umowy i kwotę wynajmowanej pojemności;
 • Wybierz metodę płatności i kup umowę.

MRB na Agio Crypto

Po rejestracji umowy możliwe staje się zwiększenie przychodów przy użyciu unikalnej technologii Mining Profitability Booster (MRB). MRB jest wskaźnikiem opłacalności sprzedaży wydobywających się monet. Usługa automatycznie zbiera dane o zużyciu energii i liczbie górników w sieci, na podstawie których określa rzeczywistą wartość kryptowaluty. Następnie porównuje go z rynkiem, aw przypadku znaczącej różnicy - MRB zasygnalizuje, że rynek jest przesycony, a wydobywające się monety powinny zostać sprzedane, aż ich wartość spadnie.

Taryfy i ceny umów

Usługa Agio Crypto pozwala na zawarcie indywidualnej umowy w nieograniczonym zakresie. Użytkownik samodzielnie określa ilość zakupionego sprzętu, kryptowalutę dla górnictwa i wybiera optymalną metodę płatności za kontrakt.

Depozyt i wypłata środków

Wpłaty i wypłaty środków odbywają się za pośrednictwem systemów płatności:

 • Viza i Master Card;
 • transakcje Bitcoin;
 • QIWI;
 • Yandex;
 • Alfa Click.

Wycofanie z kryptowaluty odbywa się natychmiast, w innych systemach maksymalny czas trwania operacji wynosi 24 godziny. Wszystkie płatności dokonywane są w trybie ręcznym. Minimalna kwota wypłaty wynosi 15 dolarów.

Rentowność i zwrot

Deweloperzy Agio Crypto pozycjonują swój projekt jako usługę wyszukiwania w chmurze z wydajnością 200%, która nie zależy od kwoty początkowejzałączniki. Aby obliczyć dochód, należy użyć wewnętrznego kalkulatora systemu, który oblicza zysk na podstawie bieżącej złożoności produkcji i wzrostu złożoności w oparciu o statystyki. Dzięki technologii MRB okres zwrotu zamówienia ulega skróceniu o 4-6 razy w porównaniu z podobnymi usługami.

Zalety i wady usługi

Korzyści
Wady
usługa jest licencjonowana
W chwili obecnej dostępne są tylko umowy na wydobycie Ethereum
użytkownik może zawierać indywidualne umowy, począwszy od minimalnej inwestycji
gwarancja zwrotu w ciągu 7 dni trybu testowego
możliwość odsprzedaży umowy z 75% zwrotem z inwestycji
kalkulator rentowności uwzględnia rosnącą złożoność produkcji
użytkownicy są na czas informowani o niedoborze rynku i mają możliwość sprzedaży tokenów po okazyjnej cenie
dogodne sposoby wpłacania środków
Profitable Affiliate Program
niski próg minimalnej mocy wyjściowej

Wnioski

Usługa wyszukiwania w chmurzeAgio Cryptoznacznie różni się od większości podobnych firm, ma pozytywne opinie klientów i pozycję lidera na rynku. Po pierwsze, działalność firmy jest zalegalizowana, co oznacza, że ​​jest stabilna iniezawodny. Po drugie, usługa pozwala na dokładne obliczenie rentowności, biorąc pod uwagę złożoność sieci i śledzić tempo wydobywanych monet. Podsumowując, warto zauważyć, że warunki programu partnerskiego umożliwiają zarabianie 10% z zakupów poleconych, a także zarabianie pieniędzy, wyrażając swoją opinię na temat usługi, aby je przyciągnąć.