World Mining - usługa wyszukiwania w chmurze [pełna recenzja]

Eksploatacja w chmurze oznacza wynajem specjalistycznego sprzętu od firm do wydobywania kryptowalut. Istnieje wiele platform do eksploracji chmury: od małych i nieznanych do popularnych gigantów. Zapotrzebowanie inwestorów kryptowalut na usługi w chmurze stale rośnie i jest uwarunkowane możliwością rozpoczęcia inwestowania w kryptowaluty przy minimalnym ryzyku i inwestycjach bez kupowania drogiego sprzętu.

World Mining - stosunkowo nowa usługaeksploracja chmury . Zapoznaj się z nim szczegółowo i przeprowadź dokładną analizę i wykonalność inwestycji.

Główne cechy World Mining

World Miningto firma zajmująca się kryptowalutami, która samodzielnie zajmuje się pozyskiwaniem walut elektronicznych, a także udostępnia swoje obiekty do wynajęcia.

Firma oficjalnie działa od 16 lutego 2017 r. W Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej do wynajęcia jest pięć serwerów o średniej pojemności 139 PH /s. Usługa działa na czterech algorytmach: SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt, zapewniając możliwość wydobywania Bitcoin i innych alternatywnych kryptowalut. Minimalny okres wynajmu to 9 miesięcy, maksimum to rok.

Płatności przychodowe są dokonywane w ekwiwalencie dolara i są naliczane codziennie, zgodnie z wewnętrznym algorytmem dystrybucji, w którym najemca otrzymuje płatności zgodnie z nabytą zdolnością, biorąc pod uwagę odliczenie kosztów energii elektrycznej i konserwacji. Płatności dokonywane są w trybie ręcznym.

Pomimo niedawnej premiery World Mining aktywnie się rozwija, a głównym celem jej promocji jest optymalizacja kosztów energii elektrycznej dla procesów obliczeniowych i systemów chłodzenia, które już od początku spadły o 23%, podczas gdy przychody użytkowników wzrosły o 15%.

Usługi są oferowane swoim współpracownikom w 18 językach, niskie stawki czynszu, dobre oprocentowanie i opłacalny program partnerski.

Jak zacząć z World Mining

Aby rozpocząć współpracę, należy przejść prostą rejestrację na stronieWorld Mining , wskazując prawidłowy adres e-mail, hasło i przekazać test captcha.

Istnieje alternatywny sposób rejestracji przy użyciu sieci społecznościowych. Ta opcja pozwoli zaoszczędzić czas przy wprowadzaniu danych.

Następnie na swoim koncie osobistym będziesz mógł samodzielnie sporządzić umowę o współpracy, wybierając pożądany algorytm, okres i pojemność. Aby zainwestować, musisz przejść do sekcji „Kup Hash” w lewej kolumnie.

Wybierz plan taryfowy i zapłać go.

Taryfy i ceny

Koszt umowy zależy od dwóch elementów: ilości mocy i okresu pozbawienia wolności. Stała stawka za 1 Gh /s wynosi 0,15 USD. Minimalna wartość umowy wynosi 15 USD za 100 Gh /s.

Usługa oferuje również system promocji i kodów promocyjnych, dlatego należy uważnie śledzić wiadomości i aktualizacje.

Wpłata i wypłata środków

Płatność za umowę może być dokonana na różne sposoby. Istnieje ponad 10 opcjiw tym elektroniczne systemy płatności i popularne giełdy kryptowalut.

Ale wycofanie odbywa się tylko w pięciu systemach:

  • Payeer;
  • AdvCash;
  • Bitcoin;
  • Payza;
  • PerfectMoney.

Minimalny próg wypłaty wynosi 5 USD.

Aby zamówić płatność, należy przejść do sekcji „Wycofanie opłat”.

Należy pamiętać, że rozliczenia międzyokresowe na koncie osobistym występują codziennie, a wypłaty mogą być dokonywane dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek.

Rentowność i zwrot

Usługa oferuje również pięć planów taryfowych o różnych terminach wygaśnięcia i spłacie.

  • Serwer S1: okres leasingu wynosi 360 dni, inwestycja wynosi od 15 USD, przewidywany zysk w całym okresie leasingu wynosi 324 - 396%.
  • Serwer S2: okres leasingu wynosi 360 dni, inwestycje od 150 USD, zwrot 346 - 418%.
  • Serwer S3: 280 dni, inwestycje od 900 USD, procent zysku 288 - 344%.
  • Serwer S4: okres leasingu wynosi 290 dni, minimalna inwestycja wynosi 4500 USD, zysk za okres 328 - 386%
  • Serwer S5: 300 dni, inwestycje od 30 000 USD, zysk za cały okres 390 - 450%.

Minimalny przewidywany zysk na dzień wynosi 0,9-1,1%, maksymalny - 1,3-1,5%.

Zysk za cały okres wynajmu waha się od 396% do 450%, w zależności od wybranego planu taryfowego.

W specjalnej kategorii dochodów można przypisać dziewięciopoziomowy system skierowań. Od najemcy przyciągniętego do systemu użytkownik może liczyć na 5% swojego zakupu. Skierowania drugiego poziomu przynoszą 3%, trzeci - 2%, skierowania czwartego i piątego poziomu na 1%, a od 6 do 9 przynoszą 0,5% depozytów.

DlaUżytkownicy są szansą na zwiększenie dochodów i kapitału początkowego bez inwestycji wyłącznie poprzez przyciągnięcie nowych użytkowników.

Zalety i wady usługi

WorldMining jest stosunkowo nową usługą w chmurze. System działa dobrze, o czym świadczą opinie klientów. Jednak wciąż ma do czego dążyć. Aby ocenić wykonalność inwestycji, należy szczegółowo rozważyć główne zalety i wady.

Korzyści Wady

stabilna praca i płatności w ciągu roku

nie ma możliwości wyboru indywidualnego okresu umowy
korzystne plany taryfowe
wypłaty w ściśle określonych dniach
niski koszt wynajmu
łącznie cztery systemy wycofania
mały próg dla wyjścia z systemu
łatwa płatność
wysokie stopy zwrotu
obsługa witryny w 18 językach
wygodny i prosty interfejs
produktywny system skierowań
wsparcie online i konsultacje z użytkownikami 24/7

Wniosek

Po przeanalizowaniu wszystkich powyższych wniosków, możemy stwierdzić, że World Mining, choć jest to młoda, ale obiecująca usługa, ma na celu głównie zwiększenie wydajności sprzętu, efektywności energetycznej i zwiększenie liczby odbiorców. Przez jegozapewnia użytkownikom możliwość rozwijania własnej struktury w systemie kosztem minimalnych inwestycji i stopniowego zwiększania pojemności lub inwestowania w zyskowne zainteresowanie. Ci, którzy nie lubią ryzykować dużych sum, mogą zainwestować zaledwie 5 USD.