Czym jest handel kryptograficzny i jak na nim zarabiać?

Internet dostarczył wiele możliwości zarabiania w Internecie, a wraz z pojawieniem się blockchainu lista możliwych źródeł dochodu wzrosła jeszcze bardziej. Duża część zdalnych zarobków przypada na kryptowaluty i powiązane operacje.

Cyfrowa gotówka lub prostymi słowami kryptowaluta jest aktywnie zainteresowana coraz większą liczbą nowych inwestorów, którzy są skłonni w nią zainwestować w celu generowania dochodu. Aby przeprowadzać operacje handlowe w kryptowalutach, dziś każdy może. Pomimo zwiększonego ryzyka inwestowania w kryptowalutę, coraz więcej osób jest gotowych przezwyciężyć swoje obawy, ponieważ z drugiej strony są niesamowite perspektywy zysku. Jednak nie powinieneś mieć nadziei na szybki zysk, aby skutecznie zarabiać na handlu cyfrową gotówką, musisz mieć wystarczającą wiedzę.

Co to jest handel kryptowalutami

Cryptotrading jest jednym z głównych sposobów zarabiania pieniędzy na kryptowalutach. Handel żetonami kryptowaluty nie różni się znacząco od handlu metalami szlachetnymi, walutami i akcjami. Główne zadanie pozostaje takie samo: kupuj jak najtaniej, sprzedawaj po wyższej cenie i osiągaj zyski. Główną różnicą między handlem kryptowalutami z rynku akcji jest wysoka zmienność stóp. Wielu przedsiębiorców marzy o dochodach tysięcy procent transakcji, ale na giełdzie taka transakcja musi czekać latami, kupując akcje mniej znanych firm w oczekiwaniu na ich wzrost kapitalizacji. Jednocześnie szybkie ofertyz wysoką wydajnością absolutnie nie jest rzadkością w przypadku szyfrowania.

Kryptowaluta handlowa: od czego zacząć?

Nie można rozpocząć skutecznego handlu kryptowalutami od podstaw. Decydując się na inwestowanie dostępnych środków w handel kryptowalutami, należy przede wszystkim przygotować bazę wiedzy. Dla udanego handlu, kryptograf musi nauczyć się podstawowych umiejętności:

 • analizować kryptowalutę i jej wolumen obrotu;
 • używać wykresów i kodowań;
 • zawiera transakcje sprzedaży i zakupu;
 • śledzić historię handlu.

Przy ocenie rentowności kryptowaluty należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

 • dla jakiego pomysłu tworzona jest kryptowaluta i za jaką kwotę można się ubiegać;
 • szybkość transakcji i wygoda pracy z tokenami;
 • profesjonalizm zespołu ds. Rozwoju;
 • popyt i popularność.

Połączenie tych czynników zapewnia wzrost kapitalizacji kryptowaluty i, odpowiednio, jej wartości. Wykresy pokazują historię tempa wzrostu tokena w stosunku do innej kryptowaluty lub pieniądza fiat. Wykresy można tworzyć przy użyciu interfejsu wymiany, określając inny okres i wybierając różne pary transakcji. Z jego pomocą możemy stwierdzić, na ile rozsądna jest obecna cena i podać wstępną prognozę dalszych zmian wartości.

Zgodnie z historią transakcji i wolumenami śledzą one całkowitą płynność kryptowaluty, jak interesująca jest dla użytkowników, czy rośnie, czy malejepopyt na to.

Na podstawie zdobytej wiedzy można wywnioskować, że kryptowaluta jest opłacalna, aby przewidzieć jej ruch i zrobić dobry interes.

Aby zakończyć transakcję, przedsiębiorca musi złożyć zamówienie, wybierając parę handlową do wymiany i wskazując liczbę monet, które chce sprzedać i ich wartość. Możesz mieszać i zamykać zamówienia bez przerwy, ale najbardziej preferowany jest czas amerykański i azjatycki. W tym okresie aktywność była szczególnie wysoka, co daje możliwość wyraźniejszego przewidzenia kursu i zawarcia szybkiej umowy.

Cechy inwestowania w kryptowalutę

Najpopularniejsza kryptowalutaBitcoinw grudniu 2017 r. Pokonała wartość 20 000 USD. Oznacza to, że każdy nowy zakupiony bitcoin zmniejsza liczbę pozostałych monet. Ta tendencja pozwala na gwałtowny wzrost bitcoinów. Dzięki aktywnej inwestycji w Bitcoin cały rynek kryptowalut zaczyna się rozwijać, w tym Altcoins, które charakteryzują się dobrą zmiennością i płynnością.

Ze względu na fenomenalny wzrost bitcoinów w 2017 r. Coraz więcej inwestorów jest skłonnych zaryzykować swoje pieniądze. Handel kryptowalutami przyciąga coraz więcej nowych spekulantów - zarówno początkujących, jak i doświadczonych.

Wysoka płynność gotówki cyfrowej skłania do tworzenia nowych kryptowalut. W tej chwili jest ich więcej niżtysiące żetonów różnych kryptowalut. Jednak większość kryptowalut nie jest popytu ze względu na ogromną liczbę kapitalizacji. Istnieje jednak 10 najbardziejpopularnychkryptowalut, które są bardzo niestabilne, a rozsądna inwestycja w nie może przynieść doskonałe dywidendy. Aby zarabiać na handlu kryptowalutami, musisz być w stanie prawidłowo przewidzieć przyszły ruch cen.

Jak zarabiać na kryptowalutach

Obecnie istnieje kilka rodzajów zarobków na kryptowalutach -górnictwo , inwestycje ihandel . Pierwsze dwa nie rozważymy z uwagi na złożoność i zwiększone ryzyko. Obrót kryptowalutami polega na otwieraniu pozycji spekulacyjnych w celu zakupu lub sprzedaży tokena jednej lub innej gotówki cyfrowej. Inwestując za pośrednictwem giełdy, możesz zarabiać wyłącznie na wzroście kryptowaluty, a handel za pośrednictwem brokera może zwiększyć twoje inwestycje finansowe poprzez kupno i sprzedaż.

Poniżej znajduje się wykres Bitcoin na 2017 r., W którym doskonały trend wzrostowy jest widoczny gołym okiem, co przyniosło inwestorom ogromną ilość pieniędzy:

Strategie handlu kryptowalutami

Początkowo zakup kryptowaluty jest dokonywany, jeśli przedsiębiorca, na podstawie przeprowadzonej analizy, uważa swoją bieżącą wartość za niską. Następnym zadaniem jest sprzedanie go ze wzrostem wartości. Aby wybrać optymalny moment na złożenie zamówienia, powróć do analizy ipodejmować decyzje warte tej monety, aby kosztować więcej. Jeśli nie, to jest to optymalny czas na jego sprzedaż i reinwestycję funduszy.

Wchodząc w świat handlu, powinieneś pożegnać się z chciwością. Nie czekaj długo opłacalnej wartości. Lepiej jest wykonać kilka transakcji ze 100-procentową szansą na zysk, niż przegapić chwilę, czekając, aż wartość spadnie jak najwięcej lub wzrośnie.

Większość handlowców stosuje strategię opartą na analizie kieliszka zamówień. Kieliszek zamówień - tabela wszystkich złożonych zamówień na wymianę na jeden typ kryptowaluty. Według niego, nawet dla manekinów, będzie jasne, jakie zapotrzebowanie kryptowaluta i jaki koszt są skłonni za nią zapłacić.

W oparciu o zamówienia dużych ilości możliwe jest dokładne określenie, w jakim kierunku pójdzie dalszy tok żetonów, ponieważ to handlowcy handlują dużymi ilościami, które określają trendy w ruchu wartości i przeprowadzają duże zmiany stawek, na które nie mogą wpływać drobni handlowcy. Dla nich możliwe jest tylko wykrycie przyszłych zmian i wykorzystanie ich dla zysku.

Aby uprościć pracę przedsiębiorcy, istnieją również specjalne narzędzia. Na przykład terminal do zarabiania na kryptowalutachTraderBoxzawiera w tym samym interfejsie 27 różnych instrumentów do dochodowego handlu. Usługa łączy takie przydatne funkcje jak sygnały, wskaźniki analizy technicznej, inteligentne wykresy i największe giełdy do obrotu - wszystko działa w jednym oknie, bez potrzebystałe przełączanie zakładek.

Gdzie jest najlepsze miejsce do handlu?

Poniżej rozważamy opcje, w których początkujący przedsiębiorca może rozpocząć pracę.

Wymiana kryptowaluty

Najpopularniejszą metodą jest handel na giełdzie kryptowalut. Zawierają wszystkie niezbędne narzędzia dla inwestora, pozwalają śledzić przebieg i historię transakcji, umieszczać i wymieniać zamówienia, uzupełniać i wypłacać kapitał. Wybierając wymianę kryptowaluty, należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

 • Obrót giełdowy. W celu dokonania szybkich transakcji zaleca się wybranie giełdy o wysokim wolumenie obrotu.
 • Obsługa języków i interfejs. Wymiana kryptowaluty - główne narzędzie przedsiębiorcy. Powinien być przejrzysty i łatwy w użyciu.
 • Metody deponowania i wypłacania środków powinny być dostępne dla przedsiębiorcy.
 • Pary handlowe. Nie wszystkie kryptowaluty są wymieniane na giełdach, a nawet pary handlowe popularnych altcoinów mogą się różnić. Niektóre platformy dają możliwość dokonywania transakcji pomiędzy walutami fiatnnymi i kryptowalutami, niektóre są ograniczone tylko do transakcji cyfrowych. Wybierając giełdę, zapoznaj się z parą transakcji kryptowalut przedstawionych na tej giełdzie.

Wybierz tylko zaufane witryny o wysokiej ochronie użytkowników. Jeśli nie wszystkie interesujące Cię pary są prezentowane na giełdzie handlowej, możesz użyć kilku najbardziej odpowiednich opcji. Następnie prześlij środki między giełdami, korzystając z transakcji na wewnętrznych portfelach. Na przykład, aby wymienić kryptowalutę dlaPieniądze Fiata najlepiej nadają się do wymianyCEX.IO , stworzonej specjalnie w celu rozwiązania tego problemu. Umożliwia wymianę popularnych Altcoinów i Bitcoinów na ruble, dolary, euro i funty brytyjskie.

Broker kryptowaluty

Jeśli górnicza kryptowaluta wymaga dużej ilości specjalnej wiedzy, a doświadczenie wymaga handlu, konieczne jest jedynie otwarcie konta w firmie maklerskiej w celu handlu za pośrednictwem brokera. Międzynarodowy brokerAMarketszapewnia korzystne warunki handlowe zarówno początkującym traderom, jak i handlowcom, którzy mają wieloletnie doświadczenie handlowe na rynkach finansowych.

Główną zaletą handlu kryptowalutami w przedsiębiorstwieAMarketsjest to, że pośrednik zapewnia szeroką gamę instrumentów finansowych - 15 par kryptowalut i 8 głównych kryptowalut. Eksperci finansowi często wyrażają swoją opinię na temat zwiększonego ryzyka ze względu na dużą zmienność gotówki cyfrowej, ale właściwe zarządzanie kapitałem i dostępność strategii handlowej sprawiają, że handel jest zyskowny. Należy zawsze pamiętać o zarządzaniu pieniędzmi i nie ryzykować jednej transakcji więcej niż 2-3% całkowitej kwoty depozytu. Kieruj się tymi zasadami, które możesz zarobić w dłuższej perspektywie.

Zalety i wady kryptografii

Korzyści
Wady
duża zmienność rynku kryptowalut, który zapewnia wysokie oprocentowanie transakcji
udany handel jest niemożliwy od początku bez nauki dodatkowej wiedzy
możliwość rozpoczęcia niewielkiej inwestycji
wymaga stałego monitorowania raportów informacyjnych i analizy rynku
zdecentralizowany i bezpieczny system handlowy
stosunkowo stabilne pary handlowe (bitcoin-dolar) przynoszą skromne dochody
duży wybór par na zakupy
handlowcy używają fachowej terminologii, która nie jest łatwa do nauczenia się dla początkujących
możliwość dokonywania transakcji online w dowolnym momencie
szybko rozwijająca się dziedzina kryptowaluty zapewnia możliwość uzyskania wysokich dochodów poprzez inwestowanie w nowe projekty
szeroka gama platform handlowych

Wniosek

Kryptowaluta handlowa zapewnia wiele możliwości zarobku. Możesz zacząć handlować na giełdzie przy minimalnej inwestycji, ale w przypadku dochodowego handlu będziesz musiał podjąć wiele wysiłku i poświęcić czas na dogłębną analizę kryptowaluty i rynku.