CryptoUniverse - usługa wyszukiwania w chmurze [recenzja + recenzje]

CryptoUniverseto stosunkowo nowa, ale już sprawdzonausługa wyszukiwania w chmurze . Jego twórcami są doświadczeni górnicy, którzy postanowili wykorzystać całą swoją wiedzę do stworzenia tego projektu. Jeśli zapoznasz się z tą usługą, możesz uzyskać wiele możliwości w dziedzinie rozwoju kryptowaluty górniczej.

Główne cechy CryptoUniverse

CryptoUniverse.ioto projekt grupy spółek CryptoUnivers, która jest głównym dostawcą sprzętu górniczego w Federacji Rosyjskiej i właścicielem największego centrum wydobywczego w Rosji. Ten projekt został uruchomiony wiosną 2017 roku. Oficjalnie usługa została zarejestrowana w lipcu 2017 roku.

Zespół firmy rozpoczął zakładanie i instalację górników jesienią ubiegłego roku. Bezpośrednio po rejestracji przedstawiciele firmy udali się do Chińskiej Republiki Ludowej, gdzie uzgodnili dostawy z największymi producentami specjalnego sprzętu do wydobywania krypt:

  • Innosilicon;
  • Kanaan;
  • Ebang;
  • Bitmain.

Po pewnym czasie uruchomiono własne centra danych. Obecnie firma z powodzeniem rozwija się i rozwija w tym kierunku, przekształcając się w potężny projekt na dużą skalę.

Głównym celem i celem firmy jest zapewnienie potężnej puli możliwości dla dochodowego wydobywania kryptowaluty.

W przeciwieństwie do innych usług wyszukiwania w chmurze, Crypto-Universe oferuje górnikom sprzęt do wydajnej pracy i generowania dochodów, który ma 6 stopni autoochrony przed wysokimtemperatury i przeciążenia. Jej producentami są tak znane firmy, jak Hitachi i ABB. Eksperci monitorują działanie sprzętu przez całą dobę przez cały tydzień bez weekendów i świąt.

Cryptouniversity działa w Rosji na własnym terytorium, na swoim sprzęcie. Zapewnia to niezawodną ochronę inwestycji.

W serwisie możesz kopać kryptowaluty, takie jak Bitcoin i LiteCoin. Interfejs jest dostępny w języku rosyjskim i angielskim.

Jak zacząć korzystać z CryptoUniverse?

Rozpoczęcie korzystania z usługi jest bardzo proste. Przede wszystkim musisz zarejestrować się w oficjalnym internetowym zasobie usługi -CryptoUniverse.io . W formularzu rejestracyjnym należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, utworzyć hasło, potwierdzić je, zaznaczyć pole wyboru „Zgadzam się z warunkami użytkowania”

Następnie musisz wybrać hashrate (pojemność) i rodzaj umowy (na 1 rok lub do 1 stycznia 2025). Usługa oferuje wypożyczalnie działające na algorytmach Scrypt i SHA-256. Najniższy poziom mocy w pierwszym przypadku wynosi 25 MN /s, aw drugim - 0,3 TH /s.

Na ostatnim etapie musisz zapłacić za kontrakt i dostać się do pracy.

Umowy i taryfy

Сryptouniverse oferuje następujące stawki:

  • Poniższe stawki są dostępne dla Bitcoin: Expert na 270 dni, Premium na 360 dni, Bitcoin 2025 i VIP na 360 dni:
  • Dostępna jest również taryfa promocyjna na 30 dni, Podstawowa na 360, Zaawansowana na 480 i Pro na 720 dni:
  • W przypadku Litecoin obowiązują następujące stawki:
  • Umowy na 5 lat są również dostępne w zależności od typusprzęt:

Liczba umów we wszystkich przypadkach jest ograniczona.

Depozyt i wypłata środków

Kryptowaluta jest dodawana do salda każdego dnia. Możesz przeglądać statystyki na koncie osobistym. Możesz uzyskać wydobytą kryptę w dowolnym momencie, składając wniosek. Środki są wypłacane bez dodatkowych opłat serwisowych. Przetwarzanie żądania może trwać od 3 minut do 2 dni. Środki mogą być wyświetlane na karcie bankowej.

Rentowność i zwrot

Poziom wydajności w wydobywaniu krypty zależy od złożoności wydobycia iprzebiegukryptomonet, których nikt nie może dziś przewidzieć. Wskaźniki te zmieniają się cały czas, z tego powodu, aby obliczyć swoje dochody i sporządzić własną prognozę, należy przestudiować to pytanie przed podjęciem decyzji o zakupie umowy. Jego efekt ustanie, jeśli wysokość opłat serwisowych przekroczy kwotę opłat z produkcji i będzie kontynuowana po wzroście stawki.

Brakuje kalkulatora rentowności na oficjalnej stronie internetowej, ale można go znaleźć nanaszym zasobiei obliczyć, jakie są perspektywy zarobków.

Zalety i wady usługi

Korzyści
Wady
Korzystne warunki. Dość nieznaczny próg wejścia pozwoli uzyskać dochód nawet przy minimalnych inwestycjach.
Wpłaty i wypłaty środków są możliwe tylko na karcie bankowej Mastercard lub VISA.
Wysoki poziom ochrony. Zasób jest bezpiecznypołączenie i najbardziej zaawansowany system ochrony przed cyberatakami.
Niewielki wybór planów taryfowych.
Zysk jest naliczany każdego dnia. Każdego dnia zarobione kryptowaluty kapią na konto, które można w każdej chwili wypłacić.
Mała lista wydobytych kryptowalut.
Gwarantowany zysk zgodnie z umową. Usługa spełnia własne zobowiązania wynikające ze specjalnej umowy online. Umowa każdego „zarabiającego” jest ubezpieczona.
Stabilne funkcjonujące centra danych.
Wygodny interfejs. Na swoim koncie możesz zapoznać się z bilansem, statystykami płatności i analityką.
Monitorowanie 24/7. W każdej chwili możesz aktywować transmisję online i zobaczyć, jak działa twój górnik.

Wnioski

CryptoUniverseto niezawodna i bezpieczna usługa wyszukiwania w chmurze, która jest wygodna do pracy. Obecnie firma aktywnie się rozwija, przyciągając coraz więcej nowych górników. Jeśli już stałeś się jednym z nich, podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach.