Rozwód czy nie? Cała prawda o górnictwie chmury

Złożoność ekstrakcji kryptowaluty rośnie z każdym dniem. Obecnie istnieje możliwość wynajęcia potężnego sprzętu górniczego bez inwestowania w zakup górników. Możesz zdalnie wydobyć tę samą monetę, która przyniesie zysk. Ten rodzaj inwestycji nazywa sięgórnictwem chmury .

Ta interesująca metoda umożliwia kopanie ludziom, którzy mieszkają w krajach o wysokich kosztach energii elektrycznej, którzy nie są zbyt dobrzy w montażu sprzętu i innych niuansach. Ale czy wszystko naprawdę działa, ponieważ właściciele sprzętu deklarują, czy jest to rozwód - zrozumiemy.

Dlaczego eksploracja chmury ma kontrowersyjną reputację?

Eksploracja w chmurze zyskała kontrowersyjną reputację ze względu na ogromną liczbę oszustów na rynku kryptograficznym. Użytkownicy są kuszeni przez jasne reklamy, obiecujące duże i łatwe pieniądze. Ludzie, którzy właśnie wkroczyli do tej firmy, wynajmują energię w ramach usług niekontrolowanych, wierząc w obietnicę osiągnięcia zysku w wysokości 300% rocznie lub nawet więcej!

Regularnie pojawiają się pozbawione skrupułów usługi, które w rzeczywistości nie pożyczają żadnego sprzętu ani nie przechowują gospodarstw. Zbierają pieniądze użytkowników rzekomo za władzę. Takie usługi oszustwa działają na zasadzie piramidy finansowej. Nowo przybyli użytkownicy kupują pseudo-moce, płatności są dokonywane na istniejących użytkowników za pomocą tych pieniędzy, a następnie pojawiają się nowe, płacą ponownie, a stare otrzymują nominację ponownie i cieszą się życiem do jednego dnia, kiedy sklep się zamyka. Z wielkimilość pieniędzy otrzymanych przez założycieli znika, a piramida „rozpada się”.

Takie platformy nazywane są usługami oszustwa. Należy ich unikać na wszystkie możliwe sposoby!

Oto główne kryteria, według których można zdefiniować oszustwo:

  • Takie serwery ukrywają adres puli, gdzie rzekomo wykonują wydobycie. Nie ma sensu ukrywać tych informacji przed użytkownikiem. Jeśli serwer coś ukrywa, to przynajmniej jest podejrzany.
  • Brak informacji lub zdjęć. Firmy o dobrej reputacji dostarczają co najmniej dowodów na zdjęcie pokoju, w którym zachowują swoje zdolności. Najlepszą opcją jest monitorowanie działania urządzenia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem kamery internetowej, która jest instalowana w pomieszczeniu z zasilaniem.

  • Oferta zakupu nieograniczonej mocy. Taka propozycja może wykonać jedynie usługę oszustwa. W każdym razie wszelkie ograniczenia powinny być.
  • Zapewnij większe zyski. Aby zagwarantować duży zysk, można tylko oszustów. Górnictwo to ryzykowne przedsięwzięcie i nikt nie może zagwarantować dużego zysku. Nazweryfikowanych stronachmożna opublikować tylko szacunkowy dochód osoby przekazującej dane.

Zalety eksploatacji w chmurze

Absolutną zaletą górnictwa chmury jest niska opłata za wejście. Każdy może wejść do tej firmy. 30 $ wystarczy na przetestowanie usługi. Możesz zarobić natychmiast po zawarciu umowy i wypłacić pieniądze - w dowolnymdogodny moment.

Cały proces wydobywania kryptowaluty jest odległy, nie ma potrzeby wynajmowania lokali dla górników i kupowania drogiego sprzętu.

Przedsiębiorstwa organizujące wydobycie w chmurze umieszczają swój sprzęt w miejscu, w którym jest najkorzystniejsza taryfa dla energii elektrycznej. Pomaga to zaoszczędzić i zwiększyć przychody dla użytkowników.

Eksploracja w chmurze jest doskonałą opcją dla tych, którzy nie mają wystarczającego kapitału na zakup sprzętu, a także dla tych, którzy nie rozumieją zasad instalowania i konfigurowania oprogramowania do jego działania. Sam sprzęt jest zarządzany przez profesjonalistów. Jest to kolejna absolutna zaleta, użytkownik nie potrzebuje stałego monitorowania, co sprawia, że ​​eksploracja chmury jest dostępna dla zapracowanych osób.

Proces wydobywania kryptowaluty jest zautomatyzowany, a zyski są regularnie zapisywane na koncie użytkownika. Tylko kryptowaluta jest trudna, nieproduktywna i droga. Eksploracja w chmurze czyni ten biznes bardziej dostępnym.

Możliwe zagrożenia

Ponieważ na rynku kryptowalut jest wielu oszustów, pojawia się pytanie: czy można zarabiać na górnictwie chmury? Firmy prawnicze oczywiście nie są nieliczne, ale jest o wiele więcej oszustw, które chcą uzyskać twoje pieniądze. Na temat usług, które oszukują ludzi, istnieje wiele recenzji i informacji na forach tematycznych.

Umowa zazwyczaj wskazuje zysk, który można uzyskać z eksploatacji w chmurze, ale jest to tylko możliwy zysk, bez żadnej gwarancji. Kwota jest określona wmoment podpisania umowy, ale moneta może stracić swoją pozycję. Spadek kursu wybranej kryptowaluty może skutkować niższym zwrotem. Na przykład zamiast obiecanych 200% rocznie, zyski mogą spaść do 100% z prędkością błyskawicy, 50% lub nawet mniej.

Co więcej, nawet wiarygodne firmy mogą zmienić warunki. Na rynku kryptowalut sytuacja zmienia się każdego dnia i żadna firma nie będzie działać ze stratą. Po pierwsze, właściciele serwisu zarabiają na wydobyciu w chmurze i dopiero potem wszyscy inni. Zysk zależy nie tylko od kosztu kryptowaluty w danym momencie, ale także od innych czynników - na przykład tej samej energii elektrycznej. Ale największy wpływ ma złożoność wydobywania kryptowalut. Złożonośćalgorytmuprowadzi do tego, że 4-6 miesięcy po zawarciu umowy występuje przynosząca straty dynamika.

Kolejną wadą jest trudność z wycofaniem zysków. Nawet jeśli jesteś na czarno, jest zbyt wcześnie, by się radować, wciąż musisz zdobyć pieniądze. Z wielu powodów firmy zajmujące się eksploracją chmury mogą opóźnić ten proces, tłumacząc opóźnienia w płatnościach z różnych powodów. Lub sytuacja może być impasem w ogóle - praca i wszystkie obowiązki usługi mogą zostać zamrożone na nieznany okres. Zaloguj się do usługi za pieniądze, bez problemu, ale odzyskanie jej nie zawsze jest łatwe.

A jednak wydobycie w chmurze to rozwód czy nie?

Mimo to, pomimo ryzyka, wydobycie chmur nie można nazwać rozwodem. W przypadku usług prawnych wszystko jest określone w umowie, a oszuści mogą łatworozpoznać. ProstoCoin zebrał dla Ciebie ocenę 100% sprawdzonych usług, które działają na rynku od ponad roku i z powodzeniem wypłacają pieniądze. Należą do nichHashFlare ,IQ Mining ,AlienCloudi inne. Możesz zobaczyć pełną listętutaj .

Jak widać, oczywiste zalety eksploatacji w chmurze obejmują wiele wad, które sprawiają, że tego rodzaju zarobki są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy z różnych powodów nie są w stanie lub nie chcą kupować własnego sprzętu górniczego.

W trosce o sprawiedliwość warto zauważyć, że właściwe podejście może przynieść użytkownikowi dobre regularne dochody w dziedzinie wydobywania w chmurze zgodnie zkursemmonet. Niemniej jednak, musisz być bardzo czujny przy podpisywaniu umowy z firmą, która świadczy usługi wyszukiwania w chmurze, ponieważ możesz uzyskać rozwód, co często zdarza się u początkujących górników.

Nigdy nie wierz w pierwszy projekt, który widzisz, nie bądź pod wrażeniem głośnych obietnic krzyczących z głównej strony witryny. Dowiedz się o stronie jak najwięcej informacji z różnych źródeł, przeczytaj recenzje, zapytaj o doświadczenia znajomych, uważnie przeczytaj umowę i zapoznaj się z wszystkimi warunkami umowy.