Jak wybrać basen? BitClubNetwork Review (BitClub)

Bitcoin to system, który pozwala zarabiać pieniądze w przyszłości. W porównaniu do zwykłej Vuluty, Bitcoin ma wiele zalet. Na przykład system ten działa bez banków, a jego przebieg stale rośnie. Jeśli zdecydujesz się wyodrębnić bitcoiny samodzielnie, istnieje wybór: zrób to sam lub dołącz do tak zwanej puli. W tym artykule przyjrzymy się jednej z takich pul dla górniczej kryptowaluty - BitClubNetwork.

Basen górniczy: co to jest?

Co to jest pula do bicia bitcoinów? „Pool” jest zapożyczonym terminem z angielskiego, który tak bardzo kochamy, co oznacza „pool”. Jeśli zdecydujesz się na wydobywanie samej kryptowaluty, będziesz potrzebować ogromnej ilości drogiego i bardzo potężnego sprzętu, aby osiągnąć przynajmniej niektóre rezultaty. Inną rzeczą jest wyodrębnienie kryptowaluty za pomocą puli - im więcej uczestników w puli, tym wyższa jest jej wydajność i szybkość. Ponadto wiele basenów jest wydobywanych nie tylko przez Bitcoin, ale także aktywnie zajmuje się wydobyciem innych obiecujących kryptowalut.

Zasada działania basenu jest niezwykle prosta. Pula to rodzaj serwera, który rozdziela zadania obliczeniowe między wszystkich członków. Gdy tylko zostanie rozwiązany pewien algorytm matematyczny, tworzy się rodzaj bloku dla jego rozwiązania i „przypadku w kapeluszu”! Tak więc monety są „w kieszeni” górników basenowych.

Praktycznie wszyscy górnicy kopią kryptowalutę przez baseny

Jeśli jest wielu górników, mają oni więcej sprzętu i mają większą moc niż pojedynczy zarabiający.W związku z tym kryptowaluta jest wydobywa się więcej, ale jest jedno zastrzeżenie: wszystko wydobywane jest podzielone między wszystkich członków puli.

Jeśli weźmiemy wszystkich górników za 100%, nie powinniśmy pozwolić, aby jeden z basenów zajmował 51% tej przestrzeni. Tak więc jeden ze słynnych basenów Ghash.io ponad 2 lata temu osiągnął ten punkt. Uczestnicy zostali poproszeni o opuszczenie basenu, a sam basen się zawalił.

Bit Club Network - projekt, który rozpoczął się w 2014 roku. Został stworzony przez młodych i ambitnych ludzi, którzy pobożnie wierzyli w swoją pracę. Serwis działa z BTC, ETH, ETC, ZEC, XMR. Bit Club Network pozycjonuje się jako projekt inwestycyjny.

Istnieją tylko dwie opcje, aby osiągnąć zysk z Bit Club - na 1000 i 2000 dni (WAŻNE: przez cały ten czas wydobywa się kryptowalutę, której część idzie na reinwestowanie twojego sprzętu, czyli w rzeczywistości proces wydobywania kryptowaluty z Bit Club Network nie ma końca), rejestracja na stronie jest bezpłatna, opłata członkowska wynosi tylko 99 USD. Według wstępnych obliczeń, wydajność wynosi 80–120%. Poole Bit Club Network zawsze działa stabilnie, bez przerw w działaniu i płaci wydobytą kryptowalutę CODZIENNIE !!!

Aby rozpocząć górniczą kryptowalutę, trzeba zainwestować w sprzęt, minimalny udział wyniesie jedynie 500 USD. Płacąc składkę członkowską, dostępnych będzie 5 pakietów do wyboru: 500 USD, 1 000 USD i 2 000 USD lub natychmiast „pełne wypchanie” za 3500 USD i 5000 USD. Możesz kupić nieograniczoną liczbę pakietów. Po zakupie pakietu w ciągu 30 dni Twoje monety zostaną wydobyte.Sam wybierasz, ile wydać na rozbudowębiznes od 0 do 100%.Po zakupie sprzętu możesz również rozwiązać umowę z pulą, a firma wyśle ​​Ci sprzęt, na który wydałeś pieniądze. Po jej otrzymaniu możesz się samemu wydobywać, chyba że masz dużo wolnego czasu. Bit Club Network ma własną walutę - ClubCoin, która może być również sprzedawana na giełdach kryptowalut, a to wiele mówi.

Jak zarabiać pieniądze?

Aby uruchomić kryptowalutę górniczą prawie wszędzie, gdzie trzeba się zarejestrować w puli, a następnie założyć konto osobiste, wybrać i kupić interesującą nas pulę. To wszystko, pozostaje tylko patrzeć, jak monety są wydobywane!

W 2017 r. BitClub znalazł najkorzystniejsze miejsce dla górnictwa kryptowalut - Islandii. W tym kraju bardzo tania elektryczność. Sprzęt górniczy czuje się tam świetnie.

W sieci BitClub łatwo jest zarobić nie tylko z górnictwa, ale także z przyciągnięcia nowych osób do projektu (program partnerski).

Zysk jest wypłacany codziennie, jednak nie ma gwarancji stałej kwoty, ponieważ nie wiadomo dokładnie, ile twój sprzęt zapłaci za siebie (średnio 1 - 1,5 roku). Co więcej, koszt Bitcoin zmienia się co sekundę, a zanim wejdziesz, musisz zrozumieć, że za miesiąc nie zostaniesz milionerem, za to będziesz musiał się starać i być cierpliwym.

Zalety pracy z siecią BitClub

  • W Federacji Rosyjskiej rozwój rozpoczął się w 2016 r., Jednak firma została zarejestrowana i rozpoczęła pracę za granicą od 2014 r.Jeśli przeanalizujemy statystyki wniosków, łatwo zauważyć, że zainteresowanie firmą rośnie, a to tylko oznacza, że ​​zyskowność firmy w BitClubie rośnie!
  • Kompetentni top managerowie i marketerzy, którzy mieli już doświadczenie w rozwoju takich firm, przyczynili się do rozwoju klubu.
  • Na stronie BitClubNetwork opinie na temat są swobodnie dostępne w Internecie, ponad 150 tysięcy odwiedzin dziennie na całym świecie. Dlatego błędem jest wierzyć, że firma będzie chciała cię oszukać. Zaufały jej duże sumy pieniędzy, aby uzyskać pasywny dochód z całego świata.
  • W rzeczywistości pula polega na zakupie sprzętu do wydobywania kryptowaluty, jeśli zdecydujesz się opuścić pulę, zostanie ona wysłana do Ciebie przez firmę transportową. I sam możesz zrobić wydobycie. Projekt oferuje program polecający, z jego pomocą możesz znacznie zwiększyć swoje dochody z klubuSieci BitClub.Projekt marketingowy zasługuje na uwagę w profesjonalnym języku zwanym binarnym i liniowym (2 w 1). Tak więc za każde 500 $, za które ludzie kupili sprzęt i uwzględnili go w twojej strukturze, zarabiasz 3 kredyty. Po zebraniu 15 kredytów w każdej gałęzi (w sumie 2), dostajesz 200 $ bonusów, nieźle, prawda?

Link do stronyhttps://bitclubnetwork.com/sergey_fury/signup.htmllub pseudonim sponsora sergey_fury. Bez tego nie rejestruj się, ponieważ klub jest zamknięty.

Obejrzyj film o projekcie:

Statystyki dotyczące pul

Aby upewnić się, że pule działają, a kryptowaluta jest eksploatowanaskontaktuj się z niezależnymi źródłami. Są to:

I na koniec jeszcze kilka słów o sieci BitClub

Bitcoin to waluta o niewiarygodnym potencjale. Tak więc większość elektronicznych systemów płatności akceptuje płatności w kryptowalutach. A Bitcoin jest najbardziej wygodny i popularny. Wiele gwiazd inwestuje w Bitcoin, takich jak Bill Gates, Mark Andressen i Richard Branson.

Stawka bitcoin stale rośnie. Tylko przez pół roku wzrosła trzykrotnie, a jesienią 2017 r. Przekroczyła granicę 7000 USD. A to dopiero początek, a jego dalszy wzrost jest przewidziany!

BitClubNetwork Club dopiero rozpoczyna swój rozwój na rynku rosyjskim, zdobywając już zaufanie całej Europy i USA. Z BitClub masz szansę naprawdę zarabiać pieniądze i nie tracić pieniędzy na wątpliwe projekty inwestycyjne.

Statystyki pul Bitcoin mówią: BitClubNetwork ryzykuje, że stanie się jedną z najbardziej udanych firm górniczych kryptowalut w Federacji Rosyjskiej. A jednak w tej chwili jest uważany za jeden z najbardziej dochodowych basenów. Pamiętaj, że 100% gwarancji, że wszystkie usługi będą zawsze działać, nikt nie daje i nie da, więc weź odpowiedzialność za swój wybór.