Jak stworzyć portfel WAVES (DEX)

Aby kupować, przechowywać i otrzymywać żetony z udziału w kampaniach bounty, utwórz portfel kryptograficzny i, opcjonalnie, rozważ Waves.

Waves DEX jest zdecentralizowaną platformą do bezpiecznego tworzenia i konwertowania tokenów, z prostą funkcjonalnością i możliwościąkampanii ICO . W obiegu dostępnych jest ponad 12 tysięcy żetonów (koszt całkowity - 1 milion), dlatego warto zwrócić uwagę na tę wymianę.

Tworzenie portfela nie zajmuje dużo czasu i dostarcza osobistych danych użytkownika. Najpierw musisz wejść na oficjalną stronęWaves . Na Waves DEX Exchange używasz swojego portfela bez połączenia z e-mailem i jest on całkowicie anonimowy.

 • Kliknij „Pobierz klienta (Beta)”

 • Następnie musisz wybrać system operacyjny. Kliknij, aby pobrać.

 • Na trzecim etapie tworzenia portfela masz prawo do wyboru: najedź kursorem na którykolwiek z awatarów, kliknij i zostanie Ci przydzielony. Utwórz również hasło o zwiększonej złożoności: użyj liczb, liter, znaków specjalnych w języku angielskim, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Potwierdź go, wprowadzając go ponownie i kliknij „Kontynuuj”. To ważne! Hasło do portfela jest narzędziem do uzyskiwania dostępu i ochrony konta w trakcie pracy z komputerem osobistym i innym urządzeniem. Jeśli użytkownik utracił hasło, utworzenie nowego nie zajmuje dużo czasu, ale tylko przy użyciu hasła, które omówimy później.

 • Zapisz proponowaną serię.wyrazy losowe SEED, w prostych słowach, to tajne wyrażenie i kliknij „Utwórz kopię zapasową teraz”. Aby uzyskać dostęp do swojego konta, konieczne jest (tajne) wyrażenie kontrolne. Jeśli hasło zostało utracone lub zapomniane, próbujesz zalogować się z cudzego urządzenia lub innej przeglądarki, a następnie bez hasła nie jest możliwe żadne działanie.

 • Deweloperzy Waves powiadamiają użytkowników o oszustwach elektronicznych i wzywają do korzystania wyłącznie z usług oficjalnych. Kliknij „Rozumiem”, aby kontynuować.

 • Pamiętaj, aby upewnić się, że masz oryginalną frazę kontrolną składającą się z 15 słów, zapisz ją i zapisz w miejscu niedostępnym dla osób trzecich. Kliknij „Zapisałem to”. To ważne! Fraza kontrolna została utracona - dostęp do konta nie jest już możliwy.

 • Sprawdź frazę kontrolną, układając słowa w określonej kolejności i kliknij „Potwierdź”. Przycisk jest aktywowany tylko w przypadku prawidłowej konstrukcji słów.
  To ważne! Aby zmienić zdanie kontrolne w jakikolwiek sposób niemożliwe! Jeśli z jakiegoś powodu wpadnie on w ręce oszustów lub zostanie utracony - wszelkie ryzyko związane z utratą i kradzieżą tokenów ponosi wyłącznie Użytkownik. Jeśli masz choćby najmniejsze podejrzenia - w pilnym porządku, utwórz nowy portfel fal i przelej środki.

 • Potwierdź powiadomienia bezpieczeństwa, zaznaczając puste pola.

Po wykonaniu czynności portfel Waves został pomyślnie utworzonyMożesz zapoznać się z wewnętrzną funkcjonalnością.

 • Przejdź do Waves DEX i wybierz interfejs wymiany. W dolnej części urządzenia zobaczysz saldo najczęściej używanych zasobów kryptoaktywnych obsługiwanych przez system.

 • Na pasku wyszukiwania dodaj adres ID firmy, której token chcesz kupić.

W polu „Zamów książkę” podaj liczbę żetonów, które chcesz kupić. Kwota zamówienia zostanie obliczona automatycznie (w tym prowizja). Tokeny zostaną przelane na twoje konto po zakończeniu transakcji.

W przypadku sprzedaży i wymiany tokenów na Waves DEX za pośrednictwem systemu bramowego konieczne jest uzupełnienie depozytu za pewną kwotę w krypto lub fiat. Bezpieczne operacje i udane operacje na falach!

Artykuł został przygotowany przy wsparciu projektuGDZIE?