ZCash Cloud Mining - funkcje i opłaty

ZCashto stosunkowo nowa, ale bardzo obiecująca kryptowaluta, stworzona przez Zerocoin Electric Coin Company. Posiada otwarty kod źródłowy, płatności za niego są prezentowane w publicznym bloku blockchain, jednak ilość transakcji i nazwy ostatecznych odbiorców są całkowicie prywatne.

Wydobycie tej kryptowaluty odbywa się za pomocąalgorytmuEquihash.

Zalety algorytmu Equihash

Zalety zastosowanego algorytmu to:

  • Te same warunki pobierania nie przynoszą korzyści właścicielomASIC . W algorytmie warunek ten jest realizowany na koncepcji kryptograficznej o nazwie Uogólniony problem urodzin. To wzmacnia decentralizację górniczą.
  • Dzięki bardziej skutecznej weryfikacji algorytm pozwala nam uznać ZCash za platformę do tworzenia klientów, którzy w przyszłości będą pracować nad gadżetami lub możliwymi implementacjami w Ethereum.
  • Ze względu na podatność na ilość pamięci RAM, algorytm ten może rozdzielić dostępną moc na podstawie dostępności pamięci RAM przez „gettery”.

Szacowana rentowność i zwrot

Znając algorytm zarobków ZEC, możemy obliczyć szacowany dochód. Można to zrobić przezobliczenie wydobycia ZCash . Korzystanie z kalkulatora jest bardzo proste - musisz wprowadzić szczegółowe informacje na temat użytkowania sprzętu, kosztów energii elektrycznej, mocy i innych parametrów.

Kurs ZCash, jak każdy innykryptowaluty ciągle się zmieniają, w wyniku czego dane wydawane przez kalkulator rentowności stają się przestarzałe. W rezultacie sprzęt, który wczoraj przyniósł od 1 do 2 USD dziennie, może dziś dać mniej niż 1 USD. Zdaniem ekspertów w najbliższej przyszłości sytuacja może się zmienić. Spadek kursu walut elektronicznych zostanie zatrzymany, a kalkulator pokaże krótszy okres zwrotu. Miejmy nadzieję, że trafią w prawo. W międzyczasie rozważmy najpopularniejsze usługi górnicze ZEC.

Jakie usługi oferują wydobycie w chmurze ZCash

Oferujemy wybór najbardziej niezawodnych i opłacalnych usług górniczych w chmurze.

Genesis Mining

Genesis Miningjest obecnie największą usługą w zakresie wydobywania w chmurze, która oferuje wypożyczalnie różnych stawek bez konieczności płacenia za usługi. Istnieje indywidualny plan. Możesz wybrać swój czas i moc. Średnia wydajność - 57% rocznie. Wynagrodzenie jest wypłacane codziennie od pierwszego dnia po opłaceniu umowy.

HashFlare

HashFlareto bardzo niezawodna platforma, która dzierżawi moc HashCoin pod następującymi warunkami:

  • Umowa na jeden rok;
  • Najmniejsza stawka mieszania dostępna do zakupu wynosi 1 H /s, po cenie 1,4 USD, bez zapłaty za usługę;
  • Górnictwo odbywa się na platformach GPU.

IQ Mining

UsługaIQ Miningoferuje bardzo oryginalne podejście do organizacji górnictwa w chmurze. Różni się od zwykłej usługi zdalnej: sam sprzęt wybiera najbardziej opłacalneAltcoin obecnie i przełącza się na niego dla maksymalnego zysku. Usługa oferuje codzienne płatności, minimalny haszysz 1 H /s, indywidualne stawki (można samodzielnie wybrać niezbędną moc), sprzęt GPU Rigs i umowę na jeden rok.

Ponadto platforma będzie uprzywilejowywać swoich górników w zależności od zakupionej pojemności. Tak więc, gdy kupujesz do 300 H /s, płacisz 1,8 USD za 1 H /s, od 300 do 3000 H /s stawka wynosi 1,6 USD za 1 H /s, ponad 3000 H /s - 1,3 USD za 1 H /s.

Wydobycie CCG

CCG Miningto sprawdzona usługa wyszukiwania w chmurze, która oferuje kontrakty na różne kryptowaluty, a Zcash nie jest wyjątkiem. Platforma oferuje trzy rodzaje umów zakupu: 20, 250, 2600 H /s.

Nie opowiadaliśmy o wszystkim, ale tylko o najpopularniejszych usługach wyszukiwania w chmurze Zcash. Wybierając usługę do ekstrakcji tej kryptowaluty, możesz dać pierwszeństwo mniej popularnym platformom, ale sprawdź ich autentyczność i uczciwość. Możesz czytać recenzje, konkretne blogi itp.

Wniosek

Główną zaletą ZCash jest powoli rosnąca trudność z wyodrębnieniem tej kryptowaluty, co ułatwia odzyskanie inwestycji. Dzięki temu eksploracji chmury ZCash pozostaje do dziś. Ponadto Zcash można łatwo sprzedać lub wymienić na Bitcoin.