Wymiana kryptowaluty UCRYPT - pełna recenzja

Szybki rozwój rynku kryptowalut przyczynia się do powstania dużej liczby platform internetowych, które umożliwiają sprzedaż i zakup różnych rodzajów zasobów cyfrowych. Jedną z najbardziej interesujących i obiecujących platform transakcyjnych jest wymiana kryptowalut UCRYPT. W tej usłudze możesz sprzedawać i kupować różne typy kryptowaluty online.

Przegląd wymiany kryptowaluty UCRYPT

Crypto ExchangeUCRYPTzostała założona w 2018 r. W Estonii przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie operacji z kryptowalutą. Jest to wielofunkcyjna platforma umożliwiająca przeprowadzanie transakcji z walutami cyfrowymi między użytkownikami w trybie P2P. Jednocześnie sama wymiana nie działa jako jedna ze stron transakcji, to znaczy nie składa zamówień, nie sprzedaje ani niczego nie kupuje. Pobiera jedynie opłatę za wsparcie techniczne za możliwość transakcji.

Cecha wyróżniająca platformy - dwie Licencje:

 • Licencja FRK000396 Dostawca portfela walut wirtualnych.
 • Licencja FVR000482 Dostawca wirtualnej i fikcyjnej usługi wymiany walut.

Oficjalna strona internetowa giełdy ma prosty, nowoczesny design i intuicyjny interfejs. Jest dostępny w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Informacje o limitach, historii transakcji, aktywnych zamówieniach są dostępne na koncie osobistym użytkownika. Zarządzanie funkcjonalnością witryny odbywa się za pomocą kilku kliknięć. Powiadomienia, dźwięki i inne ustawienia, które użytkownik może wybrać w zależności od ichdyskrecja.

Zalety kryptobirthu UCRYPT

UCRYPT ma następujące zalety:

 • Szybki start.Możesz zacząć handlować prawie natychmiast po zarejestrowaniu konta, co potrwa maksymalnie kilka minut.
 • Wsparcie dla wszystkich popularnych kryptowalut.Na tej stronie możesz przeprowadzać operacje za pomocą bitcoinów, riples, lightcoins, ethereum i wielu innych elektronicznych walut.
 • Absolutnie przejrzyste warunki handlowe.Nie ma żadnych ukrytych opłat, tylko opłaty.
 • Pełne bezpieczeństwo obrotu i przechowywania środków.Zastosowanie mają nowe technologie w dziedzinie kryptografii, każda transakcja jest potwierdzona przez podpis wielokrotny.
 • Duży wybór opcji deponowania środków i wypłacania zarobionych pieniędzy.Aby zapewnić jak największą wygodę dla użytkowników, jego zespół pracuje niestrudzenie, aby zwiększyć sposoby deponowania i wypłacania środków.
 • Szeroka gama narzędzi.Strona integruje wykresy analizy cen i inne narzędzia do udanych działań biznesowych świadczonych przez partnera TradingView.
 • Szybka i wysokiej jakości obsługa klienta.Wielojęzyczna usługa pomocy technicznej działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Jak handlować na UCRYPT?

Kluczem do udanego handlu jest zrozumienie istoty rynku kryptowalut, kluczowych obszarów i trendów. Obecnie nieprzewidywalne skoki kursu stały się rzadkością. Różne rodzaje strategii handlowychzapewniać zysk dzięki profesjonalnemu zintegrowanemu podejściu do biznesu.

Najważniejsze punkty obrotu to:

 • właściwy wybór aktywów będących przedmiotem obrotu;
 • właściwy wybór strategii handlowej;
 • wykorzystanie markerów i dodatkowych narzędzi;
 • zbadać maksymalną ilość informacji.

Aby zacząć zarabiać na tej wymianie, najpierw musisz się na niej zarejestrować i uzupełnić saldo w dowolny wygodny sposób.

Rejestracja

Aby się zarejestrować, musisz przejść na oficjalną stronę internetowąUCRYPT , a na głównej stronie giełdy kliknij niebieski przycisk „Zarejestruj się” i wypełnij pola przesłanego formularza. W nim musisz podać swój adres e-mail, wymyśl nazwę użytkownika i hasło zawierające co najmniej 6 znaków (cyfry, litery innego rejestru).

Następnie należy przeczytać i zgodzić się z:

 • Umowa z użytkownikiem;
 • Powiadomienia o plikach cookie;
 • Regulamin polityki prywatności;
 • KYC & amp; AML;
 • Procedura rozpatrywania skarg.

Następnie musisz potwierdzić, że nie jesteś robotem.

Aby kontynuować, musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić, przejdź do swojego e-maila. Znajdziesz tam list od administracji giełdy, zawierający link do identyfikacji. Klikając go, weryfikujesz swoje konto i łączysz je z adresem e-mail podanym podczas rejestracji.

Metody wpłat i wypłat

Aby uzupełnić saldo i wypłacić środki, możesz użyć:

 • Visa /MasterCard;
 • QIWI;
 • WebMoney;
 • Payoneer;
 • NixMoney;
 • Advcash.

Aby uzupełnić konto fiat, potrzebujesz:

 1. Zaloguj się na swoje konto użytkownika.
 2. Otwórz kartę „Fundusze” i wybierz odpowiednią walutę: ruble, hrywna, euro lub dolary.
 3. Przejdź do sekcji „Uzupełnianie”.
 4. Wybierz system płatności.
 5. Wprowadź kwotę, o którą planujesz uzupełnić saldo, i kliknij „Depozyt”.
 6. Przed Tobą pojawi się okno, w którym powinieneś podać swój numer konta. Jeśli używasz karty bankowej, oprócz numeru musisz podać kod CCV i datę wygaśnięcia.

Aby uzupełnić konto kryptowaluty:

 1. Wybierz interesującą Cię kryptowalutę: XRP, DASH, LTC, BCH, BTC.
 2. Przejdź do zakładki „Dodaj środki”.
 3. Użyj kodu QR lub skopiuj adres swojego osobistego portfela do krypto-wymiany.
 4. Wstaw link do adresu własnego portfela i określ kwotę, na którą chcesz zdeponować swoje konto.
 5. Potwierdź i wyślij płatność.

Aby wycofać pieniądz fiducjalny z kryptobrodzenia UCRYPT, potrzebujesz:

 1. Przejdź do „Narzędzia” i wybierz odpowiednią walutę.
 2. Przejdź do zakładki „Wyjście”.
 3. Wybierz wygodną metodę wypłaty.
 4. Określ kwotę do wypłaty.
 5. Wprowadź numer konta lub karty do wypłaty.
 6. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, wprowadź kod PIN, który otrzymasz w wiadomości e-mail, oraz kod uwierzytelniający dwuskładnikowy.
 7. Kliknij „Wyjście”.

Aby wyprowadzić kryptowalutę za pomocą UCRYPT.io:

 1. W sekcji „Narzędzia” wybierz wymaganekryptowaluta.
 2. Przejdź do „Wyjście”.
 3. Wybierz portfel z listy rozwijanej. Jeśli go nie ma, należy go dodać za pomocą menu zarządzania portfelem.
 4. Określ kwotę wypłaty.
 5. Wprowadź kod PIN, który otrzymasz w wiadomości e-mail, oraz kod uwierzytelniający dwuczynnikowy.

Możesz dowiedzieć się o statusie dowolnej transakcji w sekcji „Historia”.

Pary walutowe

Giełda obsługuje ponad 300 par walutowych, z których najbardziej popularne to BTC /USDT, XRP /USDT, ETH /USDT, LTC /BTC, BTC /UAH, BTC /RUB, USDT /UAH, XRP /BTC, ETH /BTC .

Bezpieczeństwo i obsługa użytkowników

Bezpieczne działanie na giełdzie jest zapewnione dzięki wykorzystaniu technologii wielu podpisów transakcji, przechowywania w chłodzie funduszy, 2FA i najbardziej zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie kryptografii.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z całodobową pomocą techniczną. Aby to zrobić, na dole strony głównej oficjalnej strony kliknij „Wsparcie”. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także możesz zadać pytanie, wypełniając specjalny formularz.

Wnioski

UCRYPT to nowoczesna, niezawodna i bezpieczna giełda kryptowalut, oferująca użytkownikom najbardziej komfortowe warunki handlu. Z biegiem lat handel przy użyciu kryptowaluty nabiera tempa. Istnieją nowe sposoby wymiany i strategii, aby uzyskać maksymalny zysk.