Wybierz bota do zbierania Bitcoinów na komputerze 2019

Kryptowaluty na zawsze zmieniły postrzeganieinwestowania w Internet , dając ludzkości możliwość zarabiania pieniędzy przy minimalnym wysiłku. Z pewnością wielu już słyszało o takich witrynach, jakbitcoin , gdzie można uzyskać niewielką część monety za darmo. Takie strony zaczęły masowo pojawiać się u zarania powstawania przemysłu kryptowalut i odegrały ważną rolę w jego popularyzacji. Ci, którzy początkowo byli zaangażowani w zbiórkę, byli w stanie pomnożyć swoje dochody wraz ze wzrostem kosztów Bitcoin. Nowoczesne kolektory muszą być bardziej zwinne, a głównym asystentem jest automatyzacja procesów.

Co to jest bot do zbierania bitcoinów

Wśród wszystkich sposobówzarabiania na Bitcoinistnieją dźwigi, które różnią się tym, że nie wymagają inwestycji finansowych. Aby uzyskać nagrodę użytkownika, wystarczy odwiedzić specjalną stronę i wykonać kilka prostych czynności. Z reguły, aby potwierdzić aktywność, żurawie proszone są o wejście do captcha, aw nagrodę dają od kilkuset do kilku tysięcysatoshi .

Zarobki kilku tysięcy Satoshi nie mogą być nazywane dochodami, ale istnieje wiele kranów, a jeśli odpowiednio zorganizujesz czas i wykorzystasz dziesiątki takich zasobów na raz, otrzymasz coś bardziej podobnego do dochodów. I nawet jeśli użytkownik nie wymaga najbardziej skomplikowanych działań, taka praca na wielu zasobach może być dość żmudna i czasochłonna.

Minimalizujkoszt pracy i czasu pomoże botom automatycznie zbierać bitcoiny. Są to specjalne skrypty, które wykonują dla osoby wszystkie jego obowiązki. Są zintegrowane z przeglądarką lub są oddzielnymi programami, które mogą niezależnie odwiedzać witryny i wprowadzać captcha, aby zbierać bitcoiny na komputerze. To oprogramowanie pozwala zarabiać bez większego wysiłku i angażować większą liczbę żurawi w pracę.

Kto skorzysta z automatycznego zbierania bitcoinów

Każdy bitcoin ma swój własny bezpłatny system Satoshi. Niektóre platformy umożliwiają zbieranie mniejszych ilości Satoshi, ale częściej, na przykład co pięć minut. Inni rozdają większe kwoty, ale co godzinę. Istnieją również żurawie, które działają w odstępach 10,15 lub 30 minut.

W przypadku dobrych pieniędzy użytkownik musi połączyć kilkadziesiąt platform. Oznacza to, że konieczne jest opracowanie systemu zbierania i okresowe odwiedzanie każdego kranu zgodnie z jego interwałem, co zajmuje dużo czasu i jest raczej męczące. Jednocześnie nawet ośmiogodzinna praca na jednym żurawiu może przynieść tylko 1-2 dolary miesięcznie.

W takich warunkach program Satoshi będzie przydatny dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje dochody i zminimalizować koszty pracy. Biorąc pod uwagę fakt, że automatyczne zarobki mogą być utrzymywane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, górnik online będzie w stanie zarobić całkowicie biernie i bez inwestycji w całkiem przyzwoitą kwotę.

Najlepsze programy do zarabiania bitcoinów

Automatyczne zarobki Bitcoin w ramach tego schematu są dość proste. Jedyna trudność, z jaką trzeba się zmierzyć - znalezienie bota. Zainstaluj programy do zbierania Bitcoinów koniecznie z zaufanych źródeł, zaleca się nie ignorować powiadomień z antywirusa.

Do zweryfikowanych źródeł należy na przykład sklep internetowy Google Chrome. Odzwierciedla to statystyki pobrań i oceny na podstawie opinii od rzeczywistych użytkowników. Możesz pobrać program do automatycznego zbierania bitcoinów w kanałach telegramów. To prawda, że ​​w takich przypadkach nie powinno się prowadzić do krzykliwych nagłówków, ale zwróć uwagę na przedstawione cechy i recenzje.

Niektóre zaawansowane programy można znaleźć tylko na wysoce wyspecjalizowanych forach o odpowiednich zainteresowaniach. Czasami skrypty do automatycznego pobierania są usługami online. Dla lepszej orientacji w tym obszarze, sugerujemy zapoznanie się z głównymi opcjami.

BTC Free Bot

Jest to automatyczny kolektor Bitcoin, który obsługuje wiele żurawi. Głównym nastawieniem w programie jest korzystanie z usług, które umożliwiają natychmiastowe wypłacanie zarobków do portfela Xapo, więc przed instalacją zaleca się natychmiastowe otwarcie portfela dla siebie w tej usłudze.

Program do tworzenia kryptowaluty działa z przeglądarką Mozilla Firefox i jest w niej instalowany jako dodatkowe rozszerzenie. Główną zaletą skryptu jest to, że pozwala nadodaj i usuń stuknięcia z listy odwiedzanych

Autofaucets

Autofaucets to usługa online, która wykonuje funkcje automatycznego kolektora. Usługa jest synchronizowana z przeglądarką użytkownika i wykonywana jest automatyczna kolekcja. Główną zaletą takiego kolektora jest brak ryzyka związanego z infekcją komputerów wirusami, ponieważ do pracy nie jest konieczne instalowanie programów innych firm.

Usługa jest w stanie samodzielnie określić szczegóły płatności użytkownika i przekazać czek captcha, aby platforma nie rozpoznała sztuczki.

Dostępny jest również program skierowań dla użytkowników usługi, link do którego można znaleźć na koncie. Z jego pomocą możesz uzyskać dodatkowy dochód w wysokości 5-25% kolekcji poleconych. Premia procentowa jest ustalana indywidualnie dla każdego żurawia.

Fabryczne baterie

Factory Faucets automatycznie zbiera bitcoiny z 45 kranów. Jest to tak zwany dodatek, czyli specjalne rozszerzenie funkcjonalności przeglądarki i zostało przetestowane pod kątem zgodności z przeglądarkami takimi jak Google Chrome, FireFox i Opera.

Instalując ten kolektor, możesz być pewien bezpieczeństwa swojego komputera, ponieważ został on również sprawdzony pod kątem kodów wirusów. Bot obsługuje również program polecania, zgodnie z którym możesz otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie za przyciąganie użytkowników.

Boty z telegramów

Oprócz standardowych skryptów należy również zaznaczyć boty Bitcoin z Telegrams. Takie boty są różnemniej reklam i wyższy dochód niż w standardowych żurawiach. Wynika to z faktu, że reklama w tym komunikatorze jest znacznie droższa. Ponadto w takich programach nie ma potrzeby wprowadzania captcha, a aby je zebrać, wystarczy raz dziennie.

 • Uzyskaj bezpłatny bitcoin . Ten program do automatycznego zarabiania Bitcoinów pozwala na otrzymywanie od 20 do 100 satoshi, podczas gdy nie ma w nim absolutnie żadnej reklamy, a wszystkie zarobki są przekazywane na dodatkowy specjalny bot @BitcoinBank, pobierając 12% od pozostałych środków na koncie. Dostępny jest również program polecający, który pozwala dodatkowo otrzymać 3000 Satoshi dla 50 przyciągniętych użytkowników i 20 Satoshi za każde skierowanie drugiego poziomu.
 • CryptoBanker . Konieczne jest odwiedzanie bota raz dziennie, podczas gdy możesz liczyć na 150-500 satoshi. Ponadto bot oferuje program loterii i polecania, który może przynieść od 70 do 2000 Satoshi.
 • BitcoinOpenProjectBot . Możesz odwiedzić bota tylko raz na dwa dni, ale zanim zaczniesz zbierać, musisz subskrybować kanał @bitcoinjedi. Możesz zbierać Bitcoin i Ethereum.
 • FreeBitcoinSatoshiBot . Według opinii odwiedzając tego bota przez kilka dni można uzyskać 12000 Satoshi. Aby to zrobić, musisz codziennie odwiedzać bota i pre-subskrybować kanał @ million4you. Skierowania mogą być zapraszane bezpośrednio z bota.

Jak skonfigurować kolekcję bitcoinów na komputerze

Bitcoin Bot jest w stanie samodzielnie uczestniczyć w usługach specjalnych i wprowadzać dane dla każdego użytkownikaCaptcha, a użytkownik może tylko obserwować, jak Satoshi regularnie przychodzi na jego konto. Ale przede wszystkim, dla prawidłowego działania automatycznego kolektora, trzeba go skonfigurować.

Pierwszym krokiem jest ręczne przejście przez łatwą rejestrację przy każdym dotknięciu i określenie swoich danych. Musisz także przestrzegać kilku prostych zasad:

 • zainstaluj program na komputerze PC;
 • podłączyć go do Internetu;
 • zapewniają mu nieprzerwaną moc z sieci.

Program bota będzie również musiał wprowadzićadres portfela . W niektórych przypadkach program wymaga ustawienia nazwy bota. Następnym krokiem jest aktywacja skryptu w przeglądarce. Z reguły automatyczne skrypty są zintegrowane z przeglądarką Mozilla, ponieważ ułatwiają instalowanie dodatkowych rozszerzeń. Można to zrobić w menu „Ustawienia” w sekcji „Dodatki”.

Zalety bota dla żurawi bitcoinowych

Korzyści:

 • Wygoda . Boty wykonują całą ciężką pracę dla użytkownika, są dość proste w użyciu i konfiguracji, ponieważ zazwyczaj dołączane są do nich szczegółowe instrukcje.
 • Niezawodność . Programy działają na wyraźnym algorytmie, w którym błędy występują dość rzadko. Aby odróżnić bota od wizyty ręcznej, stuknięcia zwykle nie mogą.
 • Praca całodobowa . Programy mogą działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co znacznie zwiększa rentowność kolekcji ze względu na częstotliwość wizyt.
 • Bierne zyski bez inwestycji . Same żurawiepozwalają zacząć zarabiać bez inwestycji finansowych, ale zainwestowanie zajmie dużo czasu. Boty do automatycznego zbierania i rozwiązania drugiego problemu, pozwalając na bierne zarabianie.

Wady bota obejmują trudność w wyszukiwaniu, a także zdolność do zbierania wirusów. Ponadto istnieje małe prawdopodobieństwo, że stuknięcie Bitcoin rozpozna działania automatyczne i zablokuje konto użytkownika wraz z dostępnymi na nim środkami.

Zalecenia, jak zarabiać więcej

Średnio, dzięki automatycznemu kolektorowi podłączonemu do wielu żurawi, można zarabiać od 20 do 50 USD miesięcznie. Dochód w dużym stopniu zależy od liczby używanych żurawi, ale biorąc pod uwagę automatyzację, można to uznać za dość dobry wskaźnik.

Jeśli chcesz zarabiać więcej, nie bądź leniwy, aby aktywnie rozwijać program skierowań, który jest przewidziany dla większości żurawi. Wiele witryn oferuje dodatkowe nagrody za udział w grach lub wykonywanie lekkich zadań, które zazwyczaj polegają na zakończeniu rejestracji w innych witrynach.

Zaleca się również regularne monitorowanie kanałów informacyjnych i pojawienie się nowych żurawi bitcoinowych i ręczne dodawanie ich do skryptów.

Wnioski

Bezpłatne gromadzenie kryptowaluty to prawdziwy, ale niezbyt korzystny sposób na zarabianie pieniędzy. Możliwe jest zwiększenie rentowności z niego podczas automatyzacji procesów, ponieważ pozwala na regularne gromadzenie danych 24/7. Ponadto boty do automatycznej kolekcji oszczędzają czas i wysiłekużytkownik Aby uzyskać pasywny dochód, wystarczy zainstalować i skonfigurować dodatek tylko raz, a następnie pozostanie jedynie obserwacja akumulacji Satoshi.