Wartość projektu Stepium Crypto: Krok po kroku

Rynek kryptowalut nie zawsze będzie tak rentowny, jak jest dzisiaj: możliwość zarabiania na nim dużo w krótkim czasie wynika z dużej zmienności kryptowalut, która z konieczności będzie się zmniejszać wraz ze stabilizacją rynku.

W rzeczywistości pewnego dnia stanie się tak nudny i marginalny (w porównaniu z dzisiejszym rynkiem kryptograficznym), jak rynek akcji czy rynek Forex. Kiedy tak się dzieje, trudno powiedzieć, ale aktywna dyskusja na temat rynku kryptowalut przez regulatorów krajów świata, wprowadzenie cyfrowych przepisów walutowych w wielu państwach wskazuje, że ten moment zbliża się.

Jednak teraz ten czas jeszcze nie nadszedł, a krypta zarabia dużo pieniędzy - dzięki prawidłowym operacjom handlowym i przewidywaniu zmiany kursu wymiany monet zyski mogą osiągnąć 20, 30 lub nawet więcej procent dziennie.

Stepiumto innowacyjny projekt P2P, który pozwala nie marnować czasu na samodzielne badanie praw rynku walut cyfrowych, ale niemal natychmiast pogrąża się w procesie zarobków i staje się pełnoprawnym członkiem społeczności kryptowalut.

Tutaj mówią o blockchain i uczą się, jak korzystać z produktów Blockchain na rzecz ich działalności. Sprawiają, że kompleks jest prosty i zapewnia pełny zakres wiedzy i możliwości funkcjonalnych niezbędnych do rentownej działalności na rynku kryptograficznym. Projekt działa głównie z ethereum i daje Coinowi dobrze znany Vitalik Buterin, i to jest jedna z kluczowych decyzji firmy - aby wybrać top stabilnywirtualna waluta z zastosowaną wartością (co oznacza platformę Ethereum) i jedną z najbardziej obiecujących prognoz kursów.

Chcemy bardziej szczegółowo opisać, co jest dla Ciebie interesujące i ważne w tym projekcie.

Żyj i ucz się

Liczą na sukces finansowy na rynku kryptograficznym i mają tylko ogólne pojęcie o tym. Aby uzyskać wynik, musisz w pełni posiadać cały słownik i znać wszystkie różnice podobnych terminów. Na przykład osoba musi zrozumieć różnicę między monetą a żetonem, a także różnicę między ICO a IPO. Potencjalny oferent musi zrozumieć, w jaki sposób tworzony jest kurs wirtualnych monet, ponieważ tylko w takim przypadku będzie mógł przeprowadzić udany handel.

Platforma Crypto Stepium daje możliwość dogłębnego zbadania gier kryptograficznych przy użyciu materiałów szkoleniowych oferowanych przez platformę i daje pełny obraz praw cyfrowego sektora finansowego. Również w ramach Akademii użytkownicy zdobędą wiedzę na temat technologii blockchain, a nabyte umiejętności będą natychmiast doskonalone w procesie osiągania zysków bezpośrednio w firmie.

„Dlaczego powinienem studiować blockchain?”, Pytasz. Blockchain to technologia, która skazała świat na reorientację całych branż, w szczególności w organizacji pracy i budowaniu relacji między stronami. System tworzy warunki absolutnego bezpieczeństwa i przejrzystości, o których wcześniej nie mogło nawet marzyć. Upraszcza dialog między stronami i może być z powodzeniem wykorzystywany.w prawie każdej dziedzinie. Dlatego konieczne jest studiowanie technologii dosłownie dla wszystkich: blockchain może być zaimplementowany w programach edukacyjnych i zintegrowany z dowolnymi projektami biznesowymi.

Każdego dnia pojawiają się komunikaty o nowych dużych projektach biznesowych opartych na blokach. Podajmy przykład. Pod koniec kwietnia Maersk ogłosił wprowadzenie jednej z najbardziej znanych firm w branży portowej i ładunkowej - z pomocą platformy ubezpieczeniowej blockchain organizacja zamierza znacznie zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć wydajność. I to nie jedyny przykład.

I oczywiście blockchain stał się potężnym narzędziem dla marketerów, otwierając drogę do promocji dowolnego produktu na jakościowo innym poziomie. W szczególności technologia całkowicie rozwiązuje problem botów, w którym reklamodawcy tracą rocznie ponad 7 miliardów dolarów

.

Dlaczego wydobycie w chmurze jest tak dobre?

Inną ważną opcją dla lokalizacji Stepium jest górnictwo w chmurze. Na wszelki wypadek przeprowadzimy krótki program edukacyjny.

Eksploracja w chmurze - górnicze jednostki walutowe kryptowaluty bez zakupu sprzętu i korzystania z energii elektrycznej. Zamiast tych danych początkowych pobierana jest moc obliczeniowa centrów przetwarzania danych, a zatem użytkownik pobiera monety przy użyciu mocy urządzeń znajdujących się w odległych centrach danych.

W przypadku eksploracji w chmurze nie trzeba posiadać wybitnej wiedzy technicznej - jest ona dostępna dla każdego użytkownika, który nabył uprawnienia zdalne. Wystarczy wynająć sprzęt i dostaćzysk z wynajętego komputera.

Zatem użytkownik nabywa dla swojego wybranego kosztu moc obliczeniową i kopalnię kryptowaluty. Jednocześnie nie poszukuje najlepszych kart wideo, nie wybiera między różnymi producentami, nie zastanawia się nad sposobem chłodzenia systemu itp. Otrzymuje gotowe rozwiązanie.

Ważna uwaga: to jest właśnie wydobycie etherium. Jest to duży plus, ponieważ gdyby chodziło o wydobycie bitcoinów, plan nie byłby wykonalny - bitcoin jest prawie nieograniczony, nagrody są minimalne. Ale wydobycie eterum nie stało się jeszcze tak nieopłacalne, a samo eterum w przyszłości może być bardzo poważnym konkurentem Bitcoina w prymacie kryptospace.

Jeśli chodzi o rentowność, to oczywiście się zmienia i zależy od liczby zakupionych mocy, tj. Od kwoty inwestycji. Skala wahań wydajności jest znana - od 3 do 8%.

Należy zauważyć, że taka fluktuacja nie jest zachcianką twórców projektu, ale prawem technologicznym: wydajność wydobycia kryptowaluty, czy to w gospodarstwie, czy w górnictwie zdalnym, zależy od mocy obliczeniowej, a jeden komputer nie może wydobyć tak dużo, jak dwa komputery PC. Zwracamy uwagę na inny punkt: z czasem firma może kupić więcej sprzętu, a zatem początkowa wartość procentowa inwestycji może ulec zmianie. Oznacza to, że 100 USD może najpierw stanowić równowartość 5% całkowitej pojemności, a później, w szczególności z powodu zakupu dodatkowego sprzętu, spaśćdo 2,5%.

Interfejs konta osobistego zawiera szczegółowe informacje na temat eksploracji chmury: statystyki opłat, jej udział w tokenach w górnictwie, procent rentowności są wyświetlane w czasie rzeczywistym. Informacje są dostępne na używanym sprzęcie, liście basenów, partnerach. Istnieje również część odpowiedzi na popularne pytania dotyczące wydobywania monet. Jest jeszcze jedna ważna zaleta, która dodaje jeszcze więcej wartości do projektu. I jest to związane z przygotowywaną ustawą o cyfrowych aktywach finansowych.

Stepium and Law

22 maja Duma Państwowa przyjęła w pierwszym czytaniu projekt ustawy o cyfrowych aktywach finansowych. Projekt jest niejednoznaczny, a wielu ekspertów mówi negatywnie o dokumencie. W szczególności z tego powodu, że według ekspertów artykuł nie dostarcza bezpośrednich odpowiedzi na długotrwałe problemy tematyczne - w większości oferuje na rynku rodzaj słownika, czyli definicje wielu terminów. Istnieją jednak pewne dokładne informacje.

Należy zauważyć, że jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wymieniać innowacje w prawie - dokument może ulec wielu zmianom. Trzeba tylko powiedzieć, że w obecnej formie z pewnością nie stwarza ona najlepszych warunków do prowadzenia działań kryptowalutowych dla rosyjskich uczestników rynku, ale stworzenie takich warunków w kraju jest nielogiczne - nie pasuje do teoretycznych lub faktycznych wskaźników zainteresowania kraju kryptowalutą.

Rynek kryptowalut w Federacji Rosyjskiej powinien się silnie rozwijać i rozwijać. Po pierwsze, z powodu sankcji, ponieważ waluty cyfrowe sąsposób na uniknięcie negatywnego wpływu sankcji, a po drugie, widać korzystny stosunek rosyjskiego sektora bankowego do wirtualnych monet: Sberbank i Alfa-Bank weszły do ​​konsorcjum blockchain R3 CEV, a Sberbank ogłosił rozpoczęcie handlu kryptowalutą przez szwajcarską spółkę zależną Sberbank pod koniec stycznia tego roku Szwajcaria AG.

Później dowiemy się, co organ regulacyjny podejmie decyzję. Teraz zwrócimy uwagę na prawną reorganizację działalności kryptowaluty.

Górnictwo nie będzie takie samo?

Ważna innowacja prawna czeka na górników: wydobycie kryptowaluty będzie uważane za działalność przedsiębiorczą, ale tylko wtedy, gdy górnik przekroczy limity zużycia energii elektrycznej podyktowane przez rząd Federacji Rosyjskiej przez 3 kolejne miesiące. W związku z tym w tym przypadku górnik-przedsiębiorca będzie musiał oficjalnie zarejestrować IP i zapłacić podatek od wydobytej kryptowaluty zgodnie z wybranym planem podatkowym.

Jest to szczególnie niekorzystne, biorąc pod uwagę, że dzisiejsze wydobycie znajduje się w najniższym punkcie rentowności, a stosunek kosztów energii elektrycznej do ilości wydobywanego węgla staje się coraz bardziej negatywny dla górnika. Oznacza to, że wydobycie krypty w Federacji Rosyjskiej bez udziału w puli i bez wykorzystania zdolności stron trzecich staje się całkowicie niewłaściwym działaniem, pociągającym za sobą biurokratyczne opóźnienia i niewielkie zyski.

Co robić w tej sytuacji? Jedną z opcji jest projekt Stepium, który oferuje możliwość korzystania z własnej farmy kryptograficznej i łączenia się z niągórnictwo w chmurze. Użytkownik nie zostanie zarejestrowany w nadmiernym zużyciu energii i nie będzie musiał nazywać się indywidualnym przedsiębiorcą i oficjalnie zarejestrować się jako górnik.

Ale nawiasem mówiąc, odwracając uwagę od tematu komplikowania procesu wydobycia w Rosji, przypominamy, że pomimo spadku sprzedaży kart wideo w kwietniu 2018 r. W związku z wydaniem nowego górnika ASIC-Bithumb, a wraz z nim ryzyko scentralizowanego wydobycia Koinov ponownie odnotował wzrost sprzedaży sprzętu dla górnictwa. Pozytywna dynamika w ich raportach zapewniła firmie AMD i Samsung. Dlaczego skupiamy się na tym? Ponieważ statystyki mówią o wzroście zainteresowania użytkowników wydobyciem krypty.

Portfolio Manager - cały kryptomir na jednym ekranie

Zysk na rynku kryptowalut wynika z różnicy stóp. Stosunkowo mówiąc, przedsiębiorca musi sprzedać więcej i kupić mniej. A do tego nie trzeba czekać na specjalną okazję informacyjną - wystarczy skorzystać z zasady arbitrażu.

Handel arbitrażowy opiera się na różnicy w tempie kryptowaluty w różnych miejscach w tym samym czasie. Oznacza to, że w tej samej sekundzie, na przykład w kryptobitach Bitfinex i Bittrex, Bitcoin może być przedmiotem obrotu po innej cenie, a to może być odtwarzane. Ale jeśli jesteś ciągle zajęty przełączaniem kart i nie postrzeganiem całego obrazu jako pojedynczej całości, to znaczy, nie będąc w stanie oglądać zmian cen monet na kryptobirdach na jednym ekranie, wtedy wiele potencjalnie dochodowych transakcji zostanie pominiętych,pieniądze są tracone.

Dlatego Stepium stworzył Menedżera portfela, w którym wszystkie duże obszary kryptowaluty są reprezentowane jako jedno narzędzie, a użytkownik nie musi nawet rejestrować się w nich, aby monitorować sytuację. Nie musisz posiadać specjalnych umiejętności handlowych, ponieważ zasada arbitrażu obrotu jest niezwykle prosta i zależy raczej od szybkości uzyskiwania informacji i reakcji. Ponadto nie ma znaczenia, jaką strategię wybierzesz - narzędzie jest równie skuteczne zarówno w przypadku strategii krótko-, jak i długoterminowych.

Crypt and Affiliate Marketing

Co się stanie, jeśli ponownie połączysz dwie najbardziej dochodowe technologie finansowe ludzkości? Podwójny zysk.

Wybuchowa mieszanka rynku kryptowalut i marketingu wielopoziomowego zwielokrotnia potencjalny dochód, dlatego jedną z głównych cech funkcjonalnych platformy partnerskiejStepiumjest potrzeba aktywnego przyciągania partnerów.

Dlaczego jednak cechy? Programy partnerskie (marketing afiliacyjny) są integralną częścią wielu projektów kryptowalut: uczestnicy zapraszają nowych użytkowników i otrzymują za to dodatkowy zysk. Pytanie brzmi, czy otrzymują oni zyski od wszystkich zaproszonych użytkowników, czyli od osób, które później zostały zaproszone przez ich oddziały, czy też wypłaty odsetek pochodzą tylko od uczestnika wymienionego bezpośrednio przez nich?

W Steppeum dochód uczestnika jest uzupełniany o odsetki od wszystkich partnerów,im i użytkownikom, którzy przychodzą przez tych partnerów. W szczególności obliczany jest procent wydobycia w chmurze.

Tak, projekt koncentruje się na pracy zespołowej i budowaniu własnej struktury partnera. Nie ma miejsca na jedną pracę - interakcja powinna być z zespołem, a jego twórca powinien być przytłoczony chęcią podzielenia się z potencjalnymi kolegami informacjami na temat rzeczywistych możliwości projektu. I musisz wchodzić w interakcje nie tylko przed rozpoczęciem pracy, ale także po, ponieważ użytkownik będzie potrzebował pomocy i szkolenia. Musi się rozwijać, ale bez rozwoju mentora nie zadziała. A to oznacza, że ​​bez sukcesu partnerów zarobki i uczestnik projektu, który go zaprosił, nie wzrosną.

Step stwarza wszystkie warunki dla promocji jakości jako mentora dla dużej liczby partnerów. Platforma kryptowalut nie ogranicza się do oferty funkcji kryptograficznych i tworzy projektanta osobistych stron internetowych i stron promocyjnych bezpośrednio w systemie Steppeum. Każdy użytkownik może stworzyć własną stronę promocyjną, aby przyciągnąć nowych użytkowników.

Misja projektu

Główną misją projektu jest umożliwienie każdemu użytkownikowi tworzenia i stałego zwiększania własnego kapitału kryptowaluty. Wiedza zdobyta w systemie pomoże w przeprowadzeniu udanego handlu na dużych kryptobirdach, w tym w ramach projektu za pośrednictwem Menedżera portfela. Blockchain nie będzie już skomplikowaną technologią, ale okaże się prostym narzędziem, które może znacznie zoptymalizować koszty ipromować rozwój biznesu.