TraderBox - kompletny zestaw narzędzi dla tradera

Terminal zarobków kryptowaluty sprawdzanie twoich strategii finansowych.

Ciągły dostęp do wymiany demo

Po rejestracji każdy użytkownik jest automatycznie zasilany rachunkiem 10 bitcoinów. Funduszy tych nie można usunąć, a jest to jedyna różnicademobirzhiz jakiejkolwiek realnej. Pozostałe funkcje są jednak dostępne w całości: od zawarcia umów z zleceniami StopLoss i TakeProfit do rekomendacji handlowych dla różnych okresów. Przetestuj tutaj możliwości, a następnie przekaż zdobyte doświadczenie do handlu prawdziwymi pieniędzmi.

Najpopularniejsze wymiany kryptograficzne w jednym oknie

W handlu kryptowalutami jest znacznie mniej zamieszania, gdy nie trzeba przyzwyczajać się do różnych interfejsów, sygnałów i funkcji. Teraz możesz złapać wszędzie i nie być zdezorientowanym - kiedy największe giełdy są dostępne bez przełączania się między kartami. Teraz każdy trader może połączyć wymiany Binance i YoBit ze swoim profilem, EXMO jest w trakcie połączenia, a HitBTC i Huobi zostaną dodane nieco później. Prace mają zakończyć się na początku sierpnia.

Wykresy TraderView

Od bieżącej wartości pary walutowej i transakcji na niej do prognozy przyszłej sytuacji na rynku - szczegółowe informacje można prześledzić na wykresach TraderView. Ponadto istnieje funkcja nakładania wskaźników technicznychharmonogram. Wszystko to pozwala traderowi zrobić najobszerniejszy obraz i mądrze podejść do sprawy.

Zalecenia dotyczące handlu dla 30 wskaźników analizy technicznej

Twoje działania w krypto-handlu stają się bardziej świadome i weryfikowane, gdy nie opierasz się na opiniach anonimowych „analityków” w sieciach społecznościowych, ale na rzeczywistych, zweryfikowanych danych. Ponad 30 wskaźników analizy technicznej: wykres cen dla pary walutowej za rok, dynamika pary walutowej, aktualna pozycja pary walutowej w stosunku do minimum i maksimum dla roku - wszystko to i wiele więcej pozwala na podanie dokładnych zaleceń dla różnych inwestycji: od dnia bieżącego do długoterminowego.

Ponad 1000 tras arbitrażowych wymiany

Wybierz trasę i zarabiaj bezpośrednio w oknieTraderBoxbez konieczności przechodzenia na giełdy. Nigdy nie było tak łatwo. Teraz każdy inwestor kryptograficzny może zarobić na różnicy kursów wymiany różnych giełd, a nie tylko na zmienności rynku.

Terminal jest nawet odporny na katastrofy

Rentowny handel za pomocą 27 narzędzi kryptograficznych

  • StopLoss i TakeProfit można ustawić, nawet jeśli centrala nie obsługuje tej funkcji. Co więcej, sam system przypomni o tym. Wszystko to bez blokowania funduszy.
  • Najbardziej operacyjne z nich. wsparcie - odpowiedzi na pytania w ciągu 15 minut.
  • Maksymalne szczegółowe zamówienia - nie można popełnić błędu: wyświetlana jest informacja o saldzie, wybór ceny i wszystkie inne informacje przed złożeniem zamówieniawymiana.
  • Portfel kryptograficzny z informacjami o wszystkich zrealizowanych transakcjach na wszystkich giełdach w jednym miejscu.

Koszt. Opłaty

Każdy może korzystać z usługi bezpłatnie do końca lipca, podczas gdy terminal jest w trybie testowym. Po tym okresie okres wolny będzie wynosił dwa tygodnie i nie będzie prowizji w przyszłości. Koszt abonamentu wynosi od 25 do 35 dolarów, w zależności od taryfy, która jest znacznie tańsza niż konkurencja. Istnieje również taryfa płatna za działanie.

TraderBox będzie przydatny dla handlowców na różnych poziomach:dla początkującychidla profesjonalistów w kryptowalutach . Dla każdego typu użytkownik ma własne przydatne narzędzia.

Dwa tygodnie użytkowania za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników - to wielka szansa! Obserwujlinki zarabiaj więcej.