Totalcoin - rynek kryptowalut z portfelem wielowalutowym [pełna recenzja]

Totalcoin to uniwersalne narzędzie do pracy w kryptoindustry, które pozwala na wykonywanie wszystkich operacji z kryptowalutą. Platforma została uruchomiona całkiem niedawno, pierwsza wersja aplikacji pojawiła się latem 2018 r., Ale już udało jej się zdobyć zaufanie ponad 15 000 użytkowników i uzyskać ocenę 4,5 gwiazdek.

Główne cechy TotalCoin

Totalcointo unikalna aplikacja, która łączy portfel kryptowaluty, giełdę papierów wartościowych i natychmiastową usługę wymiany kryptowaluty. Oprogramowanie zostało opracowane przez Totalcoin Limited z siedzibą w Berlinie.

Deweloper wydał wersje aplikacji na iOS i Android, które są bezpłatnie dostępne do pobrania w oficjalnych sklepachGoogle PlayiApp Store .

Interfejs aplikacji jest tłumaczony na rosyjski, angielski, hiszpański i grecki. Obecnie aplikacja będzie wygodna w użyciu dla mieszkańców 28 krajów, w tym Rosji. Ponad 30 walut krajowych i głównych kryptowalut jest już zintegrowanych. Lista dostępnych walut cyfrowych, krajów i opcji aplikacji stopniowo się powiększa.

Dzięki swojej misji deweloperzy widzą stworzenie najwygodniejszej platformy do pracy z zasobami cyfrowymi, która pomoże włamać się do szybko rozwijającego się rynku kryptowalut, nawet dla tych, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia, kapitału i wiedzy.

Jak to działa

Totalcoin to aplikacja mobilna, której użytkownicy mogą tworzyć portfele kryptowalut w zaledwie kilka kliknięć. Ale programiści postanowili nie zatrzymywać się i nie łączyćprosty interfejs ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami podczas pracy z zasobami cyfrowymi. W ten sposób Totalcoin różni się od swoich konkurentów tym, że umożliwia jednoczesne przechowywanie, wymianę, sprzedaż i kupowanie kryptowalut bezpośrednio przez smartfon, pozbawiając Cię potrzeby instalowania wielu aplikacji lub przechodzenia przez skomplikowany proces rejestracji innych usług.

Możesz wysłać kryptowalutę za pośrednictwem aplikacji przez numer telefonu użytkownika, adres portfela lub kod QR. Usługa nie pobiera opłaty transferowej za kwotę transakcji, z wyjątkiem optymalnej opłaty transakcyjnej określonej przez konsensusową sieć kryptowalut dla doświadczonych handlowców zaangażowanych w profesjonalną sprzedaż zasobów cyfrowych.

Oprócz standardowych opcji „Wyślij” i „Odbierz” dla portfeli mobilnych, do portfela Totalcoin dodano funkcje „Kup”, „Sprzedaj” i „Wymień”.

Kryptowaluta jest sprzedawana na zasadzie P2P - bezpośredni transfer między użytkownikami, a także nie pobiera opłaty za tę aplikację, ale działa jako gwarant zapewniający integralność transakcji. Aplikacja łączy bezpośrednio kupujących i sprzedających kryptowaluty i przejmuje rolę regulatora, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji dla obu stron.

Łatwa sprzedaż kryptowaluty Fiata z możliwością płacenia za pośrednictwem popularnych systemów płatności, wybranych przez region użytkownika, sprawia, że ​​aplikacja jest przydatna dla doświadczonych handlowców zaangażowanych w profesjonalną sprzedaż zasobów cyfrowych.

Możliwościplace zabaw

Totalcoin łączy możliwości portfela wielowalutowego i platformy transakcyjnej. Aplikacja zawiera trzy karty menu głównego na dole ekranu, które są połączone z prostym i łatwym w użyciu interfejsem:

 • „Portfel” - tutaj możesz tworzyć portfele za pomocą kilku kliknięć głównych kryptowalut.
 • „Kup” to sekcja, w której możesz kupować lub sprzedawać kryptowaluty za pieniądze fikcyjne.
 • „Exchange” to mobilna wymiana kryptowalut.

Usługa zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne narzędzia do pracy z kryptowalutami:

 • możliwość transakcji przy minimalnych opłatach;
 • aktualna stawka kryptowaluty;
 • aktualny harmonogram kursu;
 • opis kryptowaluty;
 • możliwość sortowania monet według kapitalizacji, maksymalnej zmiany stopy, spadku lub wzrostu wartości;
 • funkcjonalność umożliwiająca łatwe księgowanie dostępnych aktywów kryptowaluty;
 • opcje łatwego wypłacania kryptowaluty i wyjścia Fiata do popularnych systemów płatności.

Portfel

Możesz utworzyć mobilny portfel na platformie za pomocą kilku kliknięć. Aby to zrobić, po prostu zainstaluj aplikację, wybierz kraj zamieszkania i wprowadź numer telefonu komórkowego. Kod zostanie wysłany do SMS-a, który należy wprowadzić w odpowiednim polu, po czym wszystkie opcje aplikacji będą dostępne dla użytkownika.

Aby utworzyć portfel kryptowaluty, przejdź do karty „Portfel” i kliknij walutę będącą przedmiotem zainteresowania. Wszystko dzieje się natychmiast. W tym samym czasieMożesz otworzyć jeden portfel w każdej z reprezentowanych walut.

Adres publiczny portfela można znaleźć we wskaźniku alfanumerycznym i kodzie QR, klikając interaktywny przycisk „Odbierz” poniżej. Dla wygody użytkowników dodano również funkcję szybkiego kopiowania numerów do schowka i możliwość udostępniania adresu za pomocą SMS-a, możesz wysłać go do komunikatorów i sieci społecznościowych zainstalowanych na smartfonie.

Transakcje przychodzące do portfela można uzyskać z dowolnego źródła.

Możesz wysłać kryptowalutę przez:

 • numer telefonu innego użytkownika;
 • publiczny adres portfela;
 • Kod QR.

W przypadku transakcji brana jest pod uwagę tylko optymalna prowizja za określony okres czasu, określona przez bieżącą złożoność sieci. Nadawca ma również możliwość ustawienia prowizji według własnego uznania.

Wszystkie transakcje dokonane w portfelu są przechowywane w historii aplikacji i mogą być przeglądane w dowolnym momencie po kliknięciu portfela lub odpowiedniego interaktywnego przycisku poniżej.

Lista kryptowalut

Do tej pory na platformie zaimplementowano:

 • Bitcoin (BTC).
 • Ethereum (ETH).
 • DASH.
 • Litecoin (LTC).
 • Tether (USDT).

W przyszłości programiści planują rozszerzyć funkcjonalność platformy i dodać tokeny Dogecoin, ZCash, Ripple, ERC-20 i inne kryptowaluty.

Kupno i sprzedaż kryptowaluty

Użytkownicy platformy mają dostęp do kilku sposobów sprzedaży i zakupu kryptowaluty. W zakładce „Kup”kryptowaluty są sprzedawane i kupowane za fiat money. Obecnie dostępny jest tylko zakup i sprzedaż bitcoinów.

Użytkownik może zapłacić za zakup lub otrzymać pieniądze na sprzedaż za pośrednictwem systemów płatności:

 • QIWI;
 • Yandex.Money;
 • Alpha Bank;
 • Sberbank;
 • Tinkoff Bank.

Aby dokonać zakupu za pomocą systemu P2P, na przykład za pośrednictwem Qiwi, potrzebujesz:

 1. Kliknij żądany system płatności w zakładce „Kup”, a następnie otworzy się okno ze wszystkimi ofertami sprzedaży bezpośredniej od innych użytkowników, którzy chcą otrzymywać płatności za pośrednictwem wybranego systemu płatności.
 2. Zobacz oferty rynku. Klikając na reklamę, możesz poznać każdego sprzedawcę szczegółowo, jego ocenę i statystyki transakcji.
 3. Wybierz sprzedawcę oferującego korzystną stawkę, określ kwotę zakupu i wyślij mu wniosek o transakcję.
 4. Po potwierdzeniu wniosku nabywca otrzyma informacje rozliczeniowe sprzedającego, na które należy zapłacić uzgodnioną kwotę.
 5. Następnie musisz potwierdzić płatność. Sprzedawca sprawdza poprawność płatności i kończy transakcję.

W przypadku problemów możesz rozwiązać problem poprzez czat ze sprzedawcą. Jeśli po 15 minutach po dokonaniu płatności transakcja nie zostanie zrealizowana przez sprzedającego, pojawi się przycisk „Rozpocznij spór”. Klikając na jej czat, moderator Totalcoin przyjdzie i pozwoli, aby transakcja była uczciwa.

Podobnie możesz sprzedać swoje oszczędności kryptowaluty, a pieniądze natychmiast przejdą do określonegokonto w wybranym systemie płatności.

Funkcjonalność giełdy pomoże Ci wybrać optymalny moment na zakup lub sprzedaż kryptowaluty. Tutaj możesz również śledzić zmiany w swoim portfelu kryptowaluty ze wskazaniem wzrostu dochodów w określonej walucie określonej dla aplikacji. Dzięki wbudowanej wymianie mobilnej użytkownicy mogą zarządzać aktywami kryptowaluty. Serwis opracował unikalny system wyświetlania dokładnej stawki walut cyfrowych, obliczając medianę natychmiast z 13 giełd: Binance, Bitfinex, Bittrex, CEXIO, Gemini, Okex, Poloniex i innych.

Wygodna jest również funkcja wymiany kryptowaluty Tether (USDT). Ta funkcja zmniejsza ryzyko utraty pieniędzy podczas gwałtownej deprecjacji waluty kryptowaluty i pomaga utrzymać aktywa w ekwiwalencie dolara do czasu przywrócenia kursu wymiany.

Korzyści z usług

 • Aplikacja ma wygodny i zwięzły interfejs w języku rosyjskim. Wszystkie opcje są dostępne natychmiast po łatwej rejestracji i są wykonywane za pomocą kilku kliknięć.
 • Usługa umożliwia jednoczesne przechowywanie, kupowanie, sprzedawanie i wymianę kryptowaluty.
 • Platforma wdraża metodę bezpośredniej sprzedaży i zakupu kryptowaluty bez prowizji. Oznacza to, że handel prowadzony jest bezpośrednio z żywymi ludźmi, a usługa działa jako gwarant gwarantujący integralność transakcji.
 • W przypadku swoich usług usługa nie pobiera opłaty prowizyjnej, z wyjątkiem łańcucha blokowego wymaganego w drodze konsensusu w celu wysłania. W przypadku szybkiego przekazywania usługa oblicza optymalną prowizję za bieżącą złożoność sieci, ale także rezerwyużytkownik ma prawo do ustanowienia prowizji według własnego uznania.
 • Użytkownicy otrzymują nie tylko wygodny portfel mobilny, ale mogą łatwo wymieniać kryptowaluty bez wycofywania się z usług stron trzecich.
 • Platforma obsługuje systemy płatności popularne w krajach WNP, za które pieniądze otrzymują bezpośrednie przelewy od innego uczestnika transakcji.
 • Usługa implementuje dwuskładnikowy system uwierzytelniania użytkowników przy użyciu kodu PIN, odcisku palca, uwierzytelniania SMS, weryfikacji Google 2-Step.
 • Usługa zapewnia bieżącą stawkę rynkową kryptowalut, która jest obliczana na podstawie średniej wartości głównych giełd.
 • Opracowano wygodną funkcjonalność dla początkujących użytkowników, aby uwzględnić portfel kryptowalut i dodano opis każdej waluty cyfrowej.

Wnioski

Prosta, ale wielofunkcyjna aplikacjaTotalcoinbędzie interesująca zarówno dla początkujących, którzy właśnie zdecydowali się dołączyć do branży kryptowalut, jak i dla doświadczonych handlowców, którzy od dawna szukają wielofunkcyjnego narzędzia do swojej pracy. Platforma dopiero niedawno opuściła wersję beta i jest w fazie tworzenia. W przyszłości programiści planują rozszerzenie funkcjonalności zasobu i dodanie nowych kryptowalut.