Szkolenia Bitcoin w języku rosyjskim (lista + opis)

W związku z popularyzacją tematu kryptowaluty zaczęły pojawiać się różne kursy i szkolenia dla początkujących w tej niszy. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie istniejące programy edukacyjne w języku rosyjskim na jednej liście. Dostępne jako nauka w pełnym wymiarze godzin i na odległość, dla każdego gustu, portfela i na każdym poziomie wiedzy.

  • Akademia Blockchainoferuje zajęcia twarzą w twarz w mini-grupach do 3 osób, zapewniając najbardziej indywidualne podejście do każdego ucznia. Szkolenie to intensywny 1-2-dniowy intensywny kurs, składający się z teorii i praktyki. Dostępne programy dla wszystkich: od początkujących do deweloperów i inwestorów. Istnieje nawet program dla banków i regulatorów. Główne obszary badań: kryptografia, kryptowaluta, blockchain, sidechain, inteligentne umowy, praca z cryptobirthami, bezpieczeństwo itp.

Gdzie: przedstawicielstwa Akademii znajdują się w Moskwie i Chimkach.

  • Certyfikowana klasa mistrzowska z REU im. Plechanow , przy wsparciu klubu treningowego Cube, regularnie organizuje kursy mistrzowskie na temat kryptowalut. Zajęcia odbywają się w mini-grupach z analizą rzeczywistych przypadków. Główne obszary studiów: kryptowaluta, blockchain, inwestowanie i ICO. Program jest odpowiedni dla początkujących, startupów i firm, a także dla inwestorów.

Gdzie: Moskwa

  • EmbassyOfBitcointo szkoła oparta na bazie ambasady Bitcoin na Ukrainie. Seminaria są oferowane w małych grupach po 3 osoby, w tym online (przez Skype). W klasie możesz dowiedzieć się wszystkiego o Bitcoin i blockchain, ich zaletach,zagadnienia bezpieczeństwa, inwestowania i pracy z giełdami kryptowalut.

Gdzie: Kijów i Internet

  • Crypto Mindsoferuje 5-tygodniowe kursy online na Bitcoin, które według autorów zamykają wszystkie pytania dotyczące kryptowaluty i umożliwiają natychmiastowe zarabianie. Kurs obejmuje szeroki zakres tematów: kryptowaluta, blockchain, handel, górnictwo, ICO, kwestie prawne i wiele innych. Kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Studenci otrzymują również krótkie warsztaty od ekspertów w tej dziedzinie.

Gdzie: Kijów i online

Rocketlab . Firma „RocketLab - laboratorium wydobywcze” oferuje trening osobisty w podstawach górnictwa z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Na kursie nauczysz się: wybrać monetę i obliczyć rentowność, stworzyć portfel, wybrać basen do wydobycia, uruchomić i założyć gospodarstwo i wiele więcej.

Gdzie: Ukraina i Online

  • Distributed Lab- kurs dotyczący kryptowaluty i zdecentralizowanych systemów z KhAI. Składa się z 12 wykładów na temat bitcoinów, blockchainów i górnictwa. Omawiane są również takie tematy, jak wielopodpisywanie, inteligentne umowy, dowody braku ujawnienia informacji i przegląd nadchodzących trendów. Pod koniec kursu wydawany jest certyfikat.

Gdzie: Charków

  • Bascoinjest pierwszą szkołą kryptowalutową w Kazachstanie. Szkolenie jest szczegółową klasą mistrzowską lub 4-tygodniowym kursem poświęconym tematyce zarobków Bitcoin, Blockchain i Kryptowaluta. Zajęcia mistrzowskie prowadzone są przez doświadczonychtrenerzy w różnych miastach Kazachstanu.

Gdzie: Kazachstan

  • CryptoTrend- szkoła kryptowalutowa dla początkujących. Uczą się od podstaw, jak zarabiać na rynku kryptowalut. Najbardziej uproszczony i szybki program kursu składa się z sześciu modułów, które obejmują takie tematy, jak kryptowaluta i łańcuchy bloków, różne rodzaje zarobków, kwestie zakupu i przechowywania waluty, przegląd wymian i instrukcje dotyczące pracy na giełdzie Poloniex.

Gdzie: Online

  • United Traders- kurs dotyczący handlu kryptowalutami. Składa się z 3 dużych modułów i zaczyna się od podstaw - informacji o rynku kryptowalut, blokach, górnictwie i pracy z giełdami, a kończy informacjami o ICO, zarządzaniu ryzykiem i pieniędzmi. Ponadto istnieje gwarantowany rok wsparcia ze strony kursu dla nauczycieli.

Gdzie: Online

  • Szkoła Bitcoin w Telegram: @bitcoinschool_bot. Bot regularnie wysyła informacje dla początkujących na temat Bitcoinów, Blockchainów i kryptowalut. Kanał zawiera sekcję z samouczkami wideo, a także książki o kryptowalutach.

Gdzie: Online

Jeśli jesteś przedstawicielem centrum szkoleniowego i chcesz dostać się do tego katalogu, napisz do nas wformularzu zwrotnym .