Sygnały kryptowaluty - najlepsze bezpłatne i płatne usługi

Rynek kryptowalut jest niestabilnym środowiskiem o znacznych wahaniach kursu wymiany. Doświadczeni handlowcy korzystają z tej funkcji dla zysku, wiedząc, jak obliczyć kurs z wyprzedzeniem, a także są gotowi dzielić się swoją wiedzą z nowymi inwestorami, dostarczając sygnały handlowe o dochodowych transakcjach.

Czym są sygnały transakcyjne kryptowaluty

Aby z zyskiem handlować nagiełdach kryptowalut , należy dysponować skuteczną strategią. Nie każdy to ma, a nowicjusze najczęściej zgadują, jaką konkretną kryptowalutę warto kupić i kiedy trudno jest ją określić oraz kiedy warto sprzedać aktywa, aby nie ponieść strat. Właśnie w tym przypadku i potrzebuję sygnałów handlowych.

Sygnały transakcyjne dla kryptowaluty - zalecenia dla handlowców o dochodowych punktach zakupu i sprzedaży kryptowaluty.

Zasada pracy z sygnałami handlowymi jest dość prosta. Nowicjusz musi jedynie przestrzegać zaleceń analityka, aby otwierać i zamykać zlecenia na podstawie sygnałów, które zostaną dostarczone natychmiast po zmianie rynku.

Sygnały kryptowaluty są dostarczane za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych kanałów komunikacyjnych w pokojach rozmów, komunikatorach, sieciach społecznościowych lub innych zasobach. Kanały są podzielone na trzy typy:

 • otwarte - każdy może zapoznać się z sygnałami bezpłatnie;
 • zamknięte - aby otrzymać sygnały transakcyjne, musisz zapłacić abonament.
 • warunkowo otwarte - dostęp jest przyznawany w celu rejestracji lub innych formalnych działań.Najczęściej kanały te są płatne lub oszukańcze.

Skąd pochodzą sygnały do ​​handlu kryptowalutami

Sygnały handlowe są wynikiem szczegółowego monitorowania rynku i prognozowania sytuacji. Sygnały mogą być informacjami poufnymi od głównych graczy rynkowych, informującymi opampsach lub zrzucanychkryptowalutach, lub być wynikiem prac analitycznych wykonywanych przez profesjonalnych handlowców, jak również symbiozy tych dwóch metod.

Oczywiście niewiele osób chciałoby udostępniać potencjalnie zyskowne informacje za darmo, więc zazwyczaj sygnały kryptowaluty są dostarczane na zasadzie odpłatności. Istnieją kanały, które dają analizy za darmo.

Dostawcą sygnałów transakcyjnych może być doświadczony inwestor lub analitycy, którzy monitorują rynek i notowania, a na podstawie uzyskanych danych określają strategie handlowe, momenty, w których trzeba kupić lub sprzedać aktywa.

Wielu dostawców wysyła sygnały tylko do jednego konkretnego składnika kryptowaluty lub analizuje kilka najwyższych aktywów. Niektórzy pracują również z sygnałami dla handlowców, inni udzielają rekomendacji dotyczących lokowania długoterminowych i krótkoterminowych inwestycji oraz sygnałów do sprzedaży aktywów.

Dostawcy sygnałów dzielą się na bezpośrednie i pośrednie. Pierwsze dostarczają informacji od pierwszej osoby, zwykle w wąsko określonym kierunku, te drugie zbierają informacje z różnych źródeł, przekazują sygnały do ​​wymiany na podstawie ich analizy zaleceń lub kopiują porady innych analityków.

Najlepsze sygnały kryptowaluty

Rozważ najlepsze opcje płatne i bezpłatne.

Płatne sygnały kryptowaluty

TradingView

 • Korzyści: Bezpłatne korzystanie przez 30 dni.
 • Wady: cena.
 • Funkcje: zawiera wiele profesjonalnych narzędzi do analizy i pozwala na samodzielne dostosowanie sygnałów.
 • Koszt: od 9,95 do 39,95 dolarów.

TradingViewto usługa internetowa do śledzenia ofert w czasie rzeczywistym za pomocą dowolnej przeglądarki. Pozwala śledzić prognozy innych użytkowników lub tworzyć własne.

Usługa ma trzy plany taryfowe od 9,95 do 39,95 dolarów miesięcznie, każdy może być aktywowany w trybie testowym przez 30 dni. W zależności od wybranej taryfy użytkownicy otrzymują różne narzędzia do analizy.

CoinMarketAlert

 • Zalety: możliwość otrzymywania powiadomień za pośrednictwem trzech kanałów komunikacji.
 • Wady: angielski interfejs.
 • Cechy: aplikacja umożliwia integrację danych w witrynach.
 • Koszt: 1 dolar miesięcznie.

CoinMarketAlertto platforma internetowa zapewniająca wygodne narzędzia do śledzenia rynku kryptowalut. Dane CoinMarketCap można podzielić na dwie kategorie:

 • Bezpłatne. Kategoria ta obejmuje informowanie o zmianach wartości danej kryptowaluty oraz możliwych zyskach i stratach.
 • Zaawansowane. Dostarczane za 1 USD miesięcznie i dodatkowo informują przedsiębiorcę o zmianach wolumenu obrotu, kapitalizacji rynkowej,uwolnienie nowych monet.

Użytkownicy są informowani o wszystkich ważnych zmianach na rynku za pośrednictwem wiadomości e-mail, powiadomień push lub telegramów.

Platforma oferuje również użytkownikom narzędzia do wprowadzania alertów kryptowaluty na swojej stronie internetowej przy użyciu kodu HTML lub JavaScript, a także do prowadzenia firmy Bounty w celu promowania swojej strony internetowej.

Coindera

 • Korzyści: pozwala śledzić wszystkie zmiany w kryptowalutach.
 • Wady: w trybie wolnym dostępne jest tylko 5 typów ostrzeżeń.
 • Funkcje: śledzi 30 wymian kryptowalut i wszystkie monety.
 • Koszt: 10 USD miesięcznie.

Coinderapozwala tworzyć sygnały ze zmianą wolumenu obrotu, wartości, wykresów badań i średnich ruchomych, takich jak EMA i amp; SMA w celu łatwego śledzenia trendów.

Usługa działa w ramach dwóch planów taryfowych: bezpłatny i pro. W trybie wolnym 5 sygnałów jest dostępnych dla użytkowników, a dzięki opcji Pro dostępna jest nieograniczona liczba powiadomień za 10 USD miesięcznie. Średnie ruchome i inne bardziej zaawansowane funkcje są idealne dla prawdziwych graczy. Są wyposażone w zaawansowany zestaw, który pozwala natychmiast otrzymywać powiadomienia.

Platforma gromadzi dane z ponad 30 platform handlowych, w tym Cryptsy, BitFinex, Coinbase, OKCoin, BTC-E, BTCChina i Bitstamp, która umożliwia użytkownikom śledzenie dowolnej z 11 000 kryptowalut.

Sygnały są wysyłane przez SMS, powiadomienia push, e-mail i telegram.

Bezpłatne sygnały kryptowaluty

BitcoinWidżet Ticker

 • Korzyści: śledzenie kosztów w czasie rzeczywistym.
 • Wady: śledzi tylko BTC i LTC.
 • Funkcje: darmowa aplikacja na smartfony.

Bitcoin Ticker Widgetto aplikacja na smartfony, w której możesz śledzić cenę kosztu bitcoinów i lightcoinów. Użytkownicy mogą dostosować sygnały i opcje wyświetlania. Widget pokazuje aktualny indeks wartości i ruch cen w ostatniej godzinie, a także wysyła sygnały o wzroście lub spadku kryptowaluty. Widgety można dostosowywać i dostosowywać. Użytkownicy mogą używać USD, EUR i wielu innych fiat do śledzenia kosztów kryptowaluty. Można regulować odstępy czasu od 1 godziny do 5 minut.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub ze sklepu App Store.

CryptoCurrency

 • Korzyści: śledzi i wysyła sygnały dla wszystkich kryptowalut.
 • Wady: nie możesz zmienić wymiany na darmową wersję.
 • Funkcje: widget ze zintegrowanym kanałem Twitter.

ZCryptoCurrency , możesz śledzić koszt wszystkich kryptowalut w jednej aplikacji. Widżet można umieścić na pulpicie na kilka sposobów, w tym w małym formacie 4 × 1 lub większym - 4 × 4. Oczywiście użytkownicy mogą filtrować zasoby odzwierciedlone w widgecie, a klikając sam widżet, otwiera się aplikacja ze szczegółowymi statystykami wszystkie kryptowaluty.

Aplikacja ma wbudowany kanał Twittera, przez który się wyświetlawszelkie wiadomości z rynku kryptowalut.

Simple Bitcoin Widget

 • Zalety: całkowicie bezpłatne i bez reklam.
 • Wady: jeden widget zawiera informacje dotyczące tylko jednej kryptowaluty.
 • Funkcje: zużywa mało energii baterii.

Prosty widget Bitcoinjest jednym z najwygodniejszych widżetów, który odzwierciedla tylko określone informacje o pojedynczej kryptowalucie, ale na pulpicie można dodać wiele widgetów dla każdego altcoina. Wartości wartości są wyświetlane w wybranej walucie (USD, EUR i inne). Na stronie ustawień użytkownicy mogą szybko wprowadzać zmiany, na przykład dodawać więcej wymian lub zmieniać walutę. Aplikacja ma elastyczny odstęp sygnału i pokazuje ceny dla większości kryptowalut. Ponadto widget jest całkowicie darmowy i nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji.

Coinwink

 • Zalety: open source, obsługuje ponad 1500 kryptowalut.
 • Wady: powiadomienia SMS są dostępne za opłatą.
 • Funkcje: powiadomienia e-mail lub SMS.

Coinwinkto platforma open source, która wysyła sygnały za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS. Użytkownicy mogą dostosowywać powiadomienia według własnego uznania. Program śledzi ponad 1500 monet, w tym BTC, ETH, EUR, GBP, AUD i CAD. Powiadomienia przychodzą, gdy tylko wartość monety osiągnie określoną wartość. Usługa ma tysiące zarejestrowanych użytkowników i codziennie wysyła ponad 100 tysięcy powiadomień.

Platforma była całkowicie bezpłatna, ale ostatnio wprowadzono płatność za pomocą SMS-ów.

Coin Market

 • Korzyści: monitorowanie kosztów w czasie rzeczywistym.
 • Wady: VPN jest wymagane do prawidłowego działania.
 • Cechy: Śledzi 1500 kryptowalut na 8000 platformach handlowych.

Coin Marketjest renomowanym dostawcą sygnałów, diagramów i innych przydatnych narzędzi. Oficjalna aplikacja Coin Market śledzi zachowanie około 1500 kryptowalut na 8000 parkietach handlowych, wyświetlając skalowalne wykresy dla każdego zasobu.

Coin Market pozwala dostosowywać sygnały transakcyjne, wyszukiwać monety według nazwy, otrzymywać codzienne powiadomienia o ważnych wiadomościach. Koszt kryptowaluty może znaleźć odzwierciedlenie w 31 Fiacie.

ICO Watchdog

 • Korzyści: dostępne bezpłatnie.
 • Wady: sygnały zaawansowane są dostępne tylko w taryfie Premium.
 • Funkcje: bot czatu, dostępny w popularnych komunikatorach i specjalizujący się w śledzeniu ICO.

ICO Watchdogto bot czatu, który ma na celu informowanie inwestorów i handlowców o najnowszych wydarzeniach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Bot jest obecnie dostępny na Slack, Telegram i Messenger. Możesz użyć projektu w dwóch planach taryfowych: bezpłatny i premium. W darmowym planie dostępne są:

 • codzienne dane dotyczące finansowania i sprzedaży, raporty ICO;
 • sygnały w czasie rzeczywistym o wartości i wielkości handlu.

Usługa premium oferuje rozszerzone dane, aby pomóc przedsiębiorcom w podejmowaniu mądrzejszych decyzji:

 • 365-dniowe prognozy cen dla każdej monety, która była przedmiotem obrotu przez ponad 30 dni;
 • rozszerzona identyfikacja trendów i wzorców handlowych;
 • sygnały transakcyjne z obsługą dowolnej kryptowaluty.

Crypto Price IQ

 • Zalety: obsługuje śledzenie ponad 400 kryptowalut.
 • Wady: wysyła tylko sygnały o rosnącej lub malejącej wartości.
 • Funkcje: zbiera bieżące wiadomości o kryptowalutach.

Crypto Price IQ to narzędzie do śledzenia kursów i zarządzania portfelem kryptowaluty. Aplikacja pozwala sprawdzić i uzyskać najnowsze informacje o setkach altcoinów, w tym Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, DASH i innych.

Wszystkie kursy są pobierane w czasie rzeczywistym z kilkunastu popularnych rynków. Użytkownicy mogą również utworzyć listę monet, a aplikacja wyśle ​​sygnał o znaczącej zmianie wartości.

Aplikacja ma również kanał informacyjny, dzięki któremu można codziennie znaleźć najnowsze informacje. Program działa na zasadzie bezpłatnej pomocy finansowej z reklamy.

Czy warto ufać sygnałom kryptowaluty?

Rynek kryptowalut jest wystarczająco młody i stał się atrakcyjnym obszarem dla oszustw, ponieważ jest wielu niedoświadczonych handlowców, którzy są gotowi obrać ścieżkę najmniejszego oporu i powierzyć swoje oszczędności opinii ekspertów. Niestety nie wszystkie sygnałydokładne, zwłaszcza w przypadku wolnych źródeł informacji.

Z drugiej strony dostawcy sygnałów pośrednio lub bezpośrednio zarabiają na dostarczaniu informacji i są zainteresowani przyciągnięciem dużej liczby użytkowników, co można osiągnąć jedynie poprzez oferowanie wysokiej jakości i prawidłowych analiz rynkowych.

Należy rozumieć, że sygnał handlowy jest zaleceniem dla mniej doświadczonych handlowców, a nie wezwaniem do działania, dlatego dostawcy sygnału nie są odpowiedzialni za zyski.

Wnioski

Sygnały transakcyjne kryptowaluty znacznie upraszczają zawieranie opłacalnych transakcji, zwłaszcza dla początkujących inwestorów. Istnieje wiele kanałów, które są gotowe do dzielenia się informacjami o nadchodzących zmianach w sposób płatny lub bezpłatny lub niezwłocznie informują o zmianach kursu kryptowaluty.

Na jakiej podstawie inwestowanie zależy od inwestora, ale sygnały transakcyjne pozwalają na jak najszybsze znalezienie informacji bez konieczności niezależnego śledzenia wartości na parkietach.