Recenzja Mikser Bitcoin BestMixer.IO

Zaawansowani użytkownicy kryptowalut są świadomi swojej pseudo-anonimowości. Problem poufności jest poprawiany przez uwikłanie śladów w rejestrze blockchain. Można to zrobić na wiele sposobów, ale najłatwiejszym sposobem korzystania z usług specjalnych są miksery bitcoinowe.

Przegląd usługi BestMixer.IO

BestMixer.IO- anonimowa usługa transakcji kryptowaluty. Korzystając z usługi, możesz pomylić ślady transakcji kryptowalutowych i uczynić je całkowicie anonimowymi.

Główną misją BestMixer.IO jest zapewnienie użytkownikom anonimowości i bezpieczeństwa. Usługa została ogłoszona na forum kryptowaluty Bitcointalk.org i natychmiast zdobyła na niej bardzo wysokie noty.

Do tej pory strona wspiera anonimizację następujących kryptowalut:

 • Bitcoin;
 • Gotówka Bitcoin;
 • Ethereum;
 • BitcoinSV;
 • Litecoin.

Interfejs usługi został przetłumaczony na wiele języków, w tym rosyjski. Możesz zadawać pytania 24/7 do pomocy technicznej za pośrednictwem poczty lub czatu internetowego wbudowanego w witrynę.

Jak to działa

BestMixer.IO działa na tych samych zasadach, co podobne strony:

Użytkownicy wprowadzają kryptowalutę do usługi, która musi być anonimowa. Monety wpisane na stronie są podzielone na małe transakcje i mieszane wiele razy. W transakcji odwrotnej użytkownik otrzymuje taką samą kwotę środków, tylko z nowymi monetami, które nie mają udziału w poprzedniej transakcji.

Klienci mogą wybrać opóźnienie w zakresie od 0 do 72 godzin.Mieszanie jest regulowane przez trzy pule:

 • Pula alfa. Najprostsze mieszanie według klasycznego schematu od jednego klienta do drugiego, czyli rezerwy „czystych” monet powstają z transakcji wprowadzonych do usługi przez innych użytkowników.
 • Pula Beta. Ma bardziej zaawansowaną jakość mieszania. Oczyszczone monety pochodzą wyłącznie z dużych transakcji od inwestorów alfa pool.
 • Pula Gamma. Najbardziej chronione mieszanie. Monety wydawane użytkownikom po czyszczeniu nie są w żaden sposób powiązane z pulą alfa i są pobierane z osobistych rezerw usług i inwestorów.

Skuteczność anonimizacji wszystkich pul jest równie wysoka. Różnica polega na jakości wysyłanych monet.

Po co używać miksera bitcoin?

Mikser Bitcoinbędzie przydatny dla każdego, kto nie chce znieść faktu, że transakcje w rejestrze blockchain mogą być śledzone przez każdego. Po przejściu monet przez mikser bitcoinów użytkownicy otrzymują „czyste” monety na wyjściu, w porównaniu z nowo wygenerowanymi, ponieważ nie będzie możliwe śledzenie ich poprzedniej ścieżki.

Usługa ta pomaga ukryć się przed nadmierną uwagą organów regulacyjnych lub oszustów.

Jak „wyczyścić” bitcoiny za pośrednictwem BestMixer.IO

Usługa jest łatwa w użyciu. Potrzebujesz:

 • przejdź do strony usługi i wybierz żądaną walutę;
 • wprowadź adres, aby otrzymać monety;
 • Ustaw parametry mieszania.

Następnie usługa wygeneruje adres do wysłania przychodzącej transakcji. Po wejściumonety są automatycznie uruchamiane w miksie. W zamian klient otrzyma list gwarancyjny zawierający specjalny kod, za pomocą którego po zakończeniu możesz odebrać „czyste” monety.

Goście proszeni są o samodzielne dostosowanie parametrów mieszania. Za pomocą opcji można dostosować moc miksu, ustawić opóźnienie transakcji od dokładności do minuty. Liczba wymaganych potwierdzeń jest ustawiana automatycznie, w zależności od kwoty transakcji i kryptowaluty.

Usługa nie wymaga żadnych danych wrażliwych. Wszystkie informacje o transakcji zostaną usunięte po 24 godzinach. Ze względów bezpieczeństwa do każdego klienta przypisywany jest indywidualny kod podczas pierwszego mieszania. Zapewnia to, że jak często nie korzystasz z usługi, nigdy nie odzyskasz swoich monet ze starych transakcji.

Obejrzyj wideo w języku rosyjskim , jak korzystać z miksera bitcoinBestMixer.IO.

Służba Komisji

Mikser Bitcoin wyróżnia się niskimi prowizjami, które zależą od określonych parametrów mieszania:

 • Pula alfa: 1-2%;
 • Pula Beta: 2–4%;
 • Pula Gamma: 4-5%

Dla wygody klientów usługa zapewnia kalkulator, który oblicza kwotę zwracanej transakcji zgodnie z określonymi parametrami.

Zalety BestMixer.IO

 • Całkowicie anonimowy. Usługa jest chroniona przed wszelkiego rodzaju atakami. Istnieje wersja TOR witryny i ochrona szyfrowania SSL. Informacje z serwerów są automatycznie usuwane po 24 godzinach.
 • Niezrównane mieszanie. Serwiszapobiega możliwości wysyłania starych monet ze specjalnym kodem. Opóźnienia i prowizje są obliczane w najdrobniejszych szczegółach. Istnieją trzy rodzaje miksowania i specjalny wskaźnik, który daje użytkownikom pojęcie o stopniu anonimizacji.
 • Wygodny. Interfejs usługi jest tłumaczony na wiele języków i dostosowany do użytku na wszystkich typach urządzeń. Klienci otrzymują szczegółowy przewodnik, a jeśli to konieczne, zawsze możesz skontaktować się z serwisem technicznym.