Rahakott Cryptocurrency Wallet - pełna recenzja

Każda osoba, która prędzej czy później zachowa oszczędności w kryptowalutach, myśli o najbezpieczniejszejmetodzie przechowywania . Jednak z powodu ostatnich wydarzeń staje się to coraz większym wyzwaniem.

Wymiana wymaga od Ciebie przesłania danych osobowych, więc przechowywanie tam kryptowalutynie jest bezpieczne , a niedawny przypadek z Coinbase, który jest teraz zobowiązany do podania wszystkich szczegółowych danych osobowych klientów, pogrąża użytkowników w szoku.Poloniex ,Bittrex ,Bitfinex- wszystkie te wymiany są bardzo często poddawane atakom, a niektóre z nich są również „atakowane” przez FBI, ponieważ historia kryptowalut z giełd została skradziona ponad 1 miliard dolarów.

Wykorzystanieportfeli lokalnychjest nie mniej problematyczne. Pobieranie całego rejestru transakcji może trwać od jednego dnia do tygodnia, a waga blockchainu jest również imponująca - około 100 GB. Ponadto użytkownik może napotkać problem z przeniesieniem portfela. Oprócz tego istnieje ryzyko utraty wszystkich środków w przypadku uszkodzenia przewoźnika.

Gdzie jest wygodne i bezpieczne przechowywanie danych kryptograficznych? - Europejscy entuzjaści nieświadomie zadali to pytanie i postanowili stworzyć niezawodny i łatwy w użyciu portfel internetowy - Rahakott.

Rahakott - nowa torebka do przechowywania kryptowaluty

Rahakottto nowy wielowalutowy portfel internetowy do przechowywania kryptowaluty. Projekt został uruchomiony jesienią ubiegłego roku. Twórcy portfela postanowili zapewnić najlepszą jakość produktu i komfort użytkowania.

ProgramistaPortfel Akka Svenson stwierdził:

„Obecnie istnieje ogromny wybór kryptokatów na rynku, ale znalezienie naprawdę wygodnego i praktycznego z nich nie jest tak łatwe. Dlatego nasz zespół postanowił opracować własną aplikację, która pochłonęła wszystko, co najlepsze z innego oprogramowania. ”

A jednak, dlaczego zwykły właściciel kryptografii powinien iść do Rahakott?

Rejestracja

Rejestracja zajmie dosłownie 15 sekund. Nie potrzebujesz poczty, telefonu, loginu, a nawet hasła.

Wyrażenie mnemoniczne jest automatycznie generowane dla ciebie. Fraza mnemoniczna będzie kluczem do twoich funduszy, najważniejsze jest to, aby bezpiecznie ją ukryć i nie stracić. Po rejestracji możesz uzyskać dostęp do swoich środków w zaledwie 10 sekund.

Interfejs wewnętrznego portfela:

Anonimowość

  • Wszystkie portfele usług są deterministyczne. Oznacza to, że dla każdej transakcji zostanie wygenerowany nowy adres portfela, co znacznie zwiększy anonimowość użytkownika.
  • Wbudowany mikser, który prawie uniemożliwia śledzenie transakcji.
  • Zdolność do pracy z portfelem przez Tora.

Bezpieczeństwo

  • Wszystkie dane na serwerach są bezpiecznie szyfrowane, nawet programiści nie będą mogli się do nich dostać. To ochroni twoje fundusze przed kradzieżą przez hakowanie. Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do portfela jest wyrażenie mnemoniczne.
  • Możliwość zainstalowania 2FA na swoim koncie.

Portfel

W tej chwili wPortfel rahakot ma już 5 najpopularniejszych i najczęściej używanych walut: BTC, LTC, XMR, ZEC i DASH. W dłuższej perspektywie będzie dodawanych coraz więcej nowych walut.

Portfel obsługuje 4 języki: angielski, chiński, japoński i rosyjski.

Więcej o portfelu:

  • Użytkownik, który uruchamia konto główne, nazywany jest „administratorem”, może przypisać inne rodzaje ról innym użytkownikom, w tym kierownikowi, przedsiębiorcy lub audytorowi. W ten sposób właściciel firmy może rozpowszechniać prawa między różnymi pracownikami w zależności od ich statusu.
  • Tysiące transakcji odbywa się codziennie w portfelach Rahakott. Podczas istnienia usługi w Bitcoinach ponad 10 milionów dolarów zostało przekazanych bez żadnych problemów, co budzi zaufanie.
  • Szybkie, natychmiastowe i przyjazne wsparcie w obliczu twórców portfela.

Czy warto wypróbować portfel? - Zdecydowanie tak.

Usługa jest tak gościnna, jak to możliwe, i zawsze jest gotowa do przyjęcia w każdej chwili.

Wniosek

Chciałbym wypełnić wszystkie powyższe uwagi komentarzem programisty.

„Kryptograf Rahakott rozpoczął swoją pracę 12 listopada. W tym procesie planujemy stale ulepszać funkcjonalność usługi. W naszych bezpośrednich planach integracja kantorów z możliwością wyboru przez klientów najlepszych stawek za konwersję na inne kryptowaluty i Fiata (wymiana P2P). Nasza usługa ma na celu zakłócenie „status quo” nowoczesnego systemu finansowego, przepełnionego ograniczeniami,trudności z prowizjami i przetwarzaniem transakcji. Stoimy u źródeł nowej niezależnej i przejrzystej przyszłości finansowej. I razem budujemy ten świat! ”

Możesz zarejestrować portfel na stronie projektu:Rahakott .