Portfel Blockchain - przegląd + instrukcje rejestracji

W tym artykule dowiesz się, dlaczego portfel Blockchain stał się najpopularniejszym portfelem cyfrowym i jak go używać do przechowywaniabitcoinówieteru .

Portfel Blockchain to najpopularniejszy na świecie portfel kryptowaluty. Jego zaletą jest to, że jest przyjazny dla użytkownika (przyjazny dla użytkownika i dostępny interfejs) i bezpieczny. Zespół programistów stale pracuje nad zintegrowaniem zaawansowanych praktyk bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że ponad 15 milionów portfeli jest zarejestrowanych w portfelu Blockchain.

Co to jest portfel typu blockchain?

Blockchain Wallet to portfel internetowy kryptowaluty utworzony przez luksemburską firmę Blockchain. Dostępna jest także mobilna wersja portfela.

Poniżej przedstawiono główne cechy portfela blockchain:

 • Wbudowane „Centrum bezpieczeństwa”, które pomoże Ci podjąć wszelkie możliwe środki w celu ochrony konta, tworzenia kopii zapasowych (kopii zapasowych) i zapobiegania włamaniom do portfela;
 • Partnerstwo z wiarygodnymi giełdami pozwala szybko i łatwo kupować i sprzedawać kryptowaluty bezpośrednio z osobistego portfela Blockchain;
 • Ułatwia dostosowanie opłat transakcyjnych.

Zgodność

Możesz pobrać portfel blockchain na smartfon z systemem iOS lub Android, ale głównym jest wersja internetowa.

Portfel jest całkowicie darmowy. Jednak za każdym razem, gdy wysyłana jest kryptowaluta, pobierana jest niewielka opłata transakcyjna. Platforma Portfela Blockchain automatycznie potrąci twoje środkiodpowiednia opłata transakcyjna, oparta na wielkości transakcji i poziomie aktywności sieciowej w tej chwili. Również w portfelu możesz określić własną opłatę transakcyjną. Tę opcję można ustawić w sekcji „Dostosuj opłatę”.

Jak utworzyć portfel blockchain

 • Zanim będziesz mógł dodać kryptowalutę, musisz założyć konto i otworzyć portfel. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przejdź na oficjalną stronęBlockchain Infoi wybierz subskrypcję bezpłatnego portfela. Rejestracja zajmie nie więcej niż 1-2 minuty.
 • Wprowadź swój adres e-mail, wybierz hasło i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować nowy portfel.
 • Po zalogowaniu kliknij przycisk „Żądanie”.
 • Wybierz walutę portfela - bitcoin lub transmisję.
 • Następnie zobaczysz adres portfela, który będzie wyglądał jak długi ciąg alfanumeryczny. Każdy może wysłać Ci odpowiednią walutę za pomocą tego adresu. Masz również możliwość korzystania z adresu w postaci kodu QR.
 • Bądź ostrożny i wyślij Bitcoin tylko na adres Bitcoin, a Ethereum na adres transmisji. Wysłanie waluty na niewłaściwy adres może doprowadzić do całkowitej utraty tych środków.
 • Jeśli masz Bitcoin lub powietrze w innym portfelu, możesz przelać środki do nowego portfela Blockchain dla odpowiedniej kryptowaluty.

Jak uzupełnić portfel

Jeśli nie masz jeszcze kryptowaluty, zawsze możesz ją kupić naExchangelub w wymienniku dlafiat waluta. Niektóre giełdy dają możliwość uzupełnienia portfela blockchain z karty lub zarobienia pieniędzy przelewem bankowym. W zależności od rodzaju kryptowaluty, którą chcesz kupić, zobacz nasze przewodniki„Jak kupić Bitcoin”i„Jak kupić Ethereum” . Znajdziesz tam szczegółowe instrukcje zakupu oraz sprawdzone wymiany i wymienniki.

Jak wysłać środki

 1. Kliknij przycisk „Wyślij” na panelu sterowania.
 2. Wybierz odpowiednią kryptowalutę do płatności.
 3. Wprowadź adres portfela odbiorcy, kopiując go i wklejając lub skanując kod QR.
 4. Wprowadź kwotę, którą chcesz zapłacić. Funkcja automatycznej konwersji portfela Blockchain pozwala na wprowadzenie wartości za pomocą lokalnej waluty lub kryptowaluty, a także wyświetla sumę w obu przypadkach dla porównania.
 5. Masz możliwość wprowadzenia opisu zawierającego bardziej szczegółowe informacje na temat płatności.
 6. Jeśli transakcja jest wrażliwa na czas, możesz dokonać transakcji „Priorytetowej”. Najprawdopodobniej prowizja będzie wyższa, ale otrzymasz szybsze potwierdzenie.
 7. Możesz także ustawić prowizję, wybierając „Dostosuj opłatę”. Wyższe potrącenia doprowadzą do szybszego potwierdzenia transakcji i odwrotnie.
 8. Po wprowadzeniu sprawdź informacje, kliknij „Kontynuuj” i potwierdź dane transakcji.

Bezpieczeństwo

Portfel Blockchain oferuje trzy poziomy bezpieczeństwa:

Poziom 1

 • Potwierdzenieprzez e-mail. Weryfikacja adresu e-mail pozwala portfelowi na wysyłanie kodów logowania i potwierdzeń płatności lub wysyłanie wiadomości w przypadku wykrycia nietypowej aktywności na koncie. Chociaż większość funkcji bezpieczeństwa jest opcjonalnych, będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail, aby zakończyć proces konfigurowania portfela Blockchain.

 • Hasło. Sekretna fraza kodu jest tworzona w celu odzyskania konta w przypadku utraty hasła. Programiści nie mają dostępu do Twojego hasła i dlatego nie będą mogli pomóc Ci go odzyskać. Wskazówka do hasła. Tworzenie podpowiedzi jest sposobem przypomnienia Ci hasła w przyszłości, jeśli go zapomnisz.

Poziom 2

 • Dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Aby aktywować, musisz wprowadzić jednorazowy kod dostępu, który Portfel Blockchain wyśle ​​na Twój telefon komórkowy przy każdej próbie zalogowania się na konto.

 • Wprowadź swój numer telefonu komórkowego. Jeśli podłączysz swój numer telefonu, możesz otrzymać jednorazowy login, aby zalogować się za pomocą telefonu komórkowego i zabezpieczyć konto, jeśli ktoś spróbuje zalogować się przy użyciu niewłaściwego hasła.

Poziom 3

 • Żądania bloku Tora. Ta opcja blokuje dostęp adresów IP z sieci Tor do Twojego konta.

Uwaga. Ed:Tor jest anonimizerem, którego hakerzy i zwykli użytkownicy używają do ochrony prywatności.

Zalety i wady

W tabeli opisujemy wszystkie możliwe zalety i wady portfela blockchain:

Korzyści Wady
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe Portfele internetowe są zwykle uważane za mniej bezpieczne niż portfele autonomiczne
Możesz wybrać opcję, aby saldo zostało odzwierciedlone w walucie lokalnej Proces weryfikacji może wydawać się skomplikowany dla niektórych użytkowników
Intuicyjna konstrukcja i łatwa nawigacja Portfel Blockchain jest kompatybilny tylko z Bitcoin i ethereum
Ze względów bezpieczeństwa Blockchain automatycznie generuje nowy adres portfela po każdej transakcji Nie można kupować kryptowalut za fiat za pośrednictwem portfela blockchain
Możesz łatwo utworzyć parę „portfela internetowego” - „urządzenia mobilnego”, skanując kod QR
Możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty bezpośrednio w portfelu blockchain

Inne portfele:

 • Portfele Bitcoin
 • Ethereum Wallets .

Wniosek

Portfel Blockchain jest zdecydowanie najpopularniejszym portfelem kryptograficznym. Możesz pobrać i zainstalować go na oficjalnej stronie blockchain.info. Jest to najlepsze rozwiązanie online do przechowywania kryptowalut i doskonały wybór dla początkującego użytkownika.