Pomysły handlowe - najpotężniejsze narzędzie marketingu afiliacyjnego

Handel społeczny nie ma granic. Nowicjusze potrzebują mentora, aby rozwijać się i rozwijać w tej branży. W międzyczasie doświadczeni handlowcy są gotowi podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, praca zespołowa przyniesie korzyści obu stronom: początkujący handlowcy zyskają, oprócz zysków, szybsze doświadczenie, a doświadczeni handlowcy zyskają dobrą reputację i sławę ... i, oczywiście, jeszcze większe zyski z ich handlu pomysły!

My, zespółSimpleFX , w pełni popieramy wszystkie obecne trendy w rozwoju i wzrost zarobków. Dlatego wydaliśmy kolejne wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwoli Ci wpływać na innych, ale także pomoże Ci stworzyć dochodową sieć afiliacyjną, przyciągnąć nowych poleconych i zmaksymalizować przychody od każdego członka sieci.

Dwa silniki pasywnego dochodu

Każdy może mieć dwa takie pytania na drodze do pasywnego dochodu:

 • Jak przyciągnąć nowych użytkowników do swojej platformy partnerskiej?
 • Jak aktywować sieć, aby wygenerować dochód dla partnera?

Wyobraźmy sobie, że w przypadku programu partnerskiego SimpleFX z pewnością chcesz, aby Twoja sieć oferowała wiele dużych i udanych transakcji. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest to, aby partnerzy szybko stracili pieniądze i wyszli z handlu. Korzystne jest pomnożenie depozytu, ponieważ otrzymujesz dożywotnią część dochodu za każdy wygenerowany spread.

Ponieważ spread jest obliczany jako udział w ilości twoich sieci handlowych, potrzebujesz dużej liczby udanych transakcji. Potrzebujeszbogaci partnerzy zarabiają bez wysiłku.

Dlatego byłoby miło zainspirować Twoich zwolenników i udzielić im przydatnych, praktycznych porad. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest podanie dokładnego przewodnika - pokaż im, w jaki sposób zawarłeś umowę.

Jak to zrobić? Użyj pomysłów handlowych. Dzięki temu narzędziu możesz zwiększyć swoje zyski handlowe bez podejmowania dodatkowego ryzyka.

Pomysły handlowe w praktyce

Oto krótki przewodnik, jak to zrobić. Należy pamiętać, że obecnie pomysły handlowe SimpleFX działają tylko na laptopach i komputerach stacjonarnych, ponieważ analiza techniczna wciąż nie jest dostępna dla urządzeń mobilnych.

 1. Podejdź do pomysłu handlowego i użyj narzędzi do rysowania SimpleFX, aby go wyświetlić. Podałem przykład układu, nie powinieneś stosować się do tej porady.

 1. Teraz kliknij ikonę „kamery”, aby utworzyć historię transakcji.

 1. Omawiany instrument jest automatycznie identyfikowany. Możesz dodać tytuł do swojej historii, wybrać typ strategii: „bez kierunku”, „krótki” (jeśli planujesz sprzedaż), „neutralny” lub „długi” (jeśli planujesz zakup). ). W mojej strategii układania wybieram „długi” (zielona strzałka w górę). Następnie klikam przycisk Zapisz.

 2. Teraz możesz udostępnić swój pomysł na handel. Możesz dodać go do czatuSimpleFX WebTraderlub kliknąć „Kopiuj analizę adresu URL”. Twoja analiza adresów URL jest równieżto Twój link polecający.

 3. Udostępnij swój link, aby przyciągnąć nowych partnerów i udzielić cennych porad handlowcom już w sieci afiliacyjnej.

Jest to link do twojej części dochodów, działa przez całe życie. Otrzymasz do 25% całkowitych przychodów generowanych przez każdego, kto go kliknie i zarejestruje się w SimpleFX

Pomysły handlowe są po prostu doskonałym narzędziem do marketingu afiliacyjnego. Nie ryzykujesz, dzieląc się swoimi strategiami handlowymi. To nie są zalecenia, ale po prostu inspiracja. Dzięki pomysłom handlowym możesz:

 1. Inspiruj swoich przyjaciół
 2. Przyciągnij nowych przedsiębiorców
 3. Uzupełnij liczbę swoich partnerów handlowych
 4. Zainspiruj wszystkich do zarabiania pieniędzy dla siebie i dla ciebie
 5. I oczywiście stać się mega popularnym handlarzem

Wypróbuj teraz i zobacz, jak jest skuteczny. Rezultat nie pozwoli ci długo czekać, możesz śledzić wszystko na pasku narzędzi Unilink.io.

Inspiruj innych i pomnażaj swoje dochody za pomocą najskuteczniejszego narzędzia marketingu afiliacyjnego. Naucz swoich przyjaciół, jak handlować i zarabiać pieniądze.

OdwiedźSimpleFX WebTrader , aby utworzyć i udostępnić swój pierwszy pomysł na handel.