Poloniex

Przegląd Poloniex. Zalety i wady

Dziś coraz więcej osób interesuje się kryptowalutami i chce na nie zarabiać. Aby to zrobić, są szkoleni w handlu w Internecie i zaczynają pracować na giełdzie. W tej recenzji omówimy platformę transakcyjnąPolonex . Uwzględniona zostanie rejestracja na platformie, wypłata środków i uzupełnienie portfela. Ponadto powiemy Ci, jak przejść weryfikację.

Poloniex Exchange Review

Poloniex to amerykańska giełda kryptowalut, która jest jedną z najpopularniejszych i zajmuje pierwsze miejsce w wielu rankingach. Jest to największa giełda kryptowalut na świecie. Projekt na rynku jest stosunkowo krótki, od końca 2014 roku. Jednak platforma była już w stanie stać się konkurencyjną i znaleźć swoich użytkowników.

Strona Polonix w języku rosyjskim lub innym języku innym niż angielski nie jest dostępna. Deweloperzy oferują funkcje API. Nie ma oficjalnego wsparcia dla aplikacji mobilnych, ale aplikacja Poloniex jest dostępna dla Androida na Play Market.

Z uwagi na fakt, że rynek jest bardzo popularny, wiele aplikacji innych firm oferuje wsparcie do pracy z nim. Na przykład dobrze znany program do automatyzacji handlu GunBot działa bez problemu z Polo. Warto jednak zauważyć, że nie jest to darmowy bot. Możliwe jest również połączenie platformy transakcyjnej MetaTrader.

Poloniex wspiera widły. Na przykład w sierpniu zespół serwisowy rozdzieliłBitcoin Cash (BCH) użytkownicy, którzy trzymali oryginalnyBitcoin (BTC) na swoich portfelach .

Niedawno, w lutym 2018 r., Startupowe koło, które zajmuje się usługą transferu walut, ogłosiło zakup giełdy Polonix. Założyciele firmy powiedzieli, że zakup jednego z najlepszych kryptobrazów wzmocnił ich udział w tworzeniu nowego spojrzenia na światowy rynek finansowy.

Rozmawiali także o niektórych zadaniach, które uważają za najważniejsze. Wśród nich jest pogłębienie interakcji z klientami, zwiększenie wpływu na rynek, dodanie wsparcia dla kryptowalut i oczywiście zachowanie wszystkich funkcji, które Poloniex już wcześniej oferował swoim użytkownikom.

Należy zauważyć, że to startup startup otrzymał pierwszą licencję beatową w Nowym Jorku jesienią 2015 roku. Doprowadziło to do popularyzacji licencji cryptobirth. Zaraz po tym nastąpił początek wydawania takich licencji w Wielkiej Brytanii, a dziś Republika Południowej Afryki rozważa tę możliwość.

Jak zarejestrować się na Poloniex

W tym punkcie omówimy sposób rejestracji na platformie. Aby rozpocząć handel na giełdzie, wystarczy utworzyć konto. Ten proces jest dość oczywisty i instrukcja jest mało potrzebna. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić standardowy formularz ze swoim imieniem i nazwiskiem, krajem zamieszkania, adresem e-mail i innymi podstawowymi informacjami. Następnie wiadomość e-mail musi zostać potwierdzona za pomocą linku z listu. Po weryfikacji możesz umieścić pieniądze i dowiedzieć się, jak to zrobićpraca na polo.

Weryfikacja Polonix

W Poloniex weryfikacja nie jest konieczna, a użytkownik ma dostęp do takich funkcji, jak handel lub wjazd i bez paszportu lub innych dokumentów. Dotyczy to jednak tylko użytkowników, którzy mieli już konto przed wprowadzeniem tego ograniczenia.

Jednak handlowcy z niepotwierdzoną osobowością nadal mają ograniczenia. Maksymalna kwota wypłaty wynosi dwa tysiące USD dziennie. Aby zwiększyć ten limit, musisz podać dane dotyczące daty urodzenia, telefonu komórkowego i danych paszportowych.

Następnym krokiem jest przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu, który może potwierdzić powyższe dane. Zaleca się używanie tylko poprawnych danych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko problemów z wypłatą pieniędzy.

Jak zarabiać na Poloniex

Poniżej znajduje się opis sposobu uzupełnienia konta na platformie Poloniex. Niektórzy użytkownicy doświadczają trudności na tym etapie, ponieważ na stronie nie ma rosyjskiego tłumaczenia. Możesz oczywiście włączyć tłumacz wbudowany w przeglądarkę, ale jego dokładność pozostawia wiele do życzenia. Powinno to jednak pomóc dowiedzieć się, jak rzucać pieniądze na portfel giełdy.

Aby dodać środki, przejdź do strony „Wpłaty i wypłaty” z zakładki „Salda”. Tutaj na liście można znaleźć wszystkie waluty dostępne w usłudze. Znajdź interesującą Cię osobę i kliknij przycisk „Wpłać” znajdujący się naprzeciwko. Zostanie wygenerowany nowy adres, aby dokonać przelewu. Środki zostaną przekazane do portfela popotwierdzenie transakcji na blockchain.

Należy zauważyć, że w przypadku niektórych walut Polonex może wskazywać minimalny depozyt. Takie podejście jest stosowane na przykład w kryptowalutachEthereum (ETH) . Środki są zasilane na twoje konto dopiero po osiągnięciu określonej kwoty, która może zostać przeniesiona w kilku transakcjach.

Jak wypłacić pieniądze z Poloniex

Dane wyjściowe pojawiają się na tej samej stronie. Jedyną różnicą jest to, że teraz musisz kliknąć „Wypłać”. W wyświetlonym formularzu musisz podać adres do wypłaty i kwotę. System sam obliczy prowizję i wyświetli wynik już na swoim koncie. Aby potwierdzić przelew, musisz podążać za linkiem dostępnym w wiadomości e-mail.

Warto wspomnieć, że niewątpliwą wadą jest brak takiej możliwości wypłaty pieniędzy na kartę. Praca z dolarami sprowadza się do par handlowych z USDT. Jeśli przedsiębiorca musi naprawić swój zysk na Polo, nie ma innych możliwości niż zamiana krypty na ten token.

Jak handlować na Polonixie

Porozmawiajmy teraz o tym, jak korzystać z samej wymiany. W tym przypadku traderom oferuje się regularny obrót i obrót marżą. O drugim będzie napisane poniżej, a teraz rozważmy prostą wymianę na giełdzie.

Najpierw przejdź do sekcji „Wymiana”. Tutaj widzimy wykres, który wyświetla kurs, z możliwością dostosowania świec i odstępów czasu. Dostępne są również niektóre narzędzia analizy technicznej, takie jak linie Fibonacciego i EMA.

Zgodnie z harmonogramemformularze znajdują się w celu tworzenia nowych zamówień. Do dyspozycji handlowca jest nie tylko standardowy zakup i sprzedaż, ale także limit stopu. Poniżej znajdują się szklanki z zamówieniami od innych handlowców. Poniżej znajduje się wykres głębokości rynku.

Po prawej stronie znajduje się lista rynków i par walutowych na nich. Polonix oferuje użytkownikom następujące rynki:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Monero
  • USDT

Handel depozytami zabezpieczającymi na Poloniex

Po uzupełnieniu bilansu możesz rozpocząć handel za pomocą dźwigni. Konieczne będzie przeniesienie salda z giełdy do sekcji obrotu depozytami zabezpieczającymi. W tym celu przejdź do karty „Margin Trading” i wybierz „Transfer Balance”. W formularzu przelewu musisz wprowadzić żądaną liczbę monet lub żetonów i dokonać przelewu. Na rachunku obrotu depozytem zabezpieczającym pojawi się saldo, które będzie obejmować dźwignię. W Polonix dźwignia jest równa wynikowi pomnożonemu przez 2,5. Teraz masz możliwość otwarcia pozycji. Dostępne inwestycje długoterminowe i krótkoterminowe.

Komisja Wymiany Polonex

Usługa oferuje użytkownikom dynamiczny system prowizyjny, który zmniejsza opłatę w zależności od wzrostu wolumenu obrotu przedsiębiorcy. Platforma przelicza odsetki każdego dnia, w zależności od obrotów walutowych użytkownika za ostatni miesiąc. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie prowizji z 0,15% dla producenta i 0,25% dla odbiorcy z zerowym wolumenem, odpowiednio do 0% i 0,05%, przy objętości ponad 120 tysięcy bitcoinów.

Obrót handlowy

Polonix jest jednym z liderów rynku i szczyci się wolumenami, które czasami osiągają sto milionów dolarów dziennie. Najpopularniejszą parą walutową na giełdzie jestBTC /USDT . Jego obrót wynosi ponad 30% całkowitej kwoty.

Pomoc techniczna

Ogólnie rzecz biorąc, wsparcie techniczne witryny działa dobrze, a użytkownicy mogą zawsze poprosić o pomoc, jeśli coś nie działa lub ładuje się dla nich. Należy jednak zauważyć, że gdy pojawiają się problemy na giełdzie, a użytkownicy tworzą bilet wsparcia z tego samego rodzaju skargami, nie otrzymują odpowiedzi. Stało się tak na przykład, gdy z powodu prac technicznych portfelZCashbył przez jakiś czas niedostępny.

Na tej platformie transakcyjnej rzadko występują problemy z bezpieczeństwem, jeśli stosowane są przynajmniej minimalne środki, na przykład uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Zalety i wady

Korzyści Wady
1. Duża liczba obsługiwanych walut.Polonix oferuje nie tylko najbardziej popularne projekty, ale także mniej znane monety i żetony na rynku. W takim przypadku oszustwo nie pojawia się na giełdzie.
2. Dostępność obrotu marżą.Handlowcy mają dostęp nie tylko do handlu własnymi funduszami, ale także do korzystania z dźwigni finansowej.
3. Bezpieczeństwo.Deweloperzy zadbali o zapewnienie swoim użytkownikom niezawodnej usługi wymiany kryptowaluty.
4. Widelce podporowe.Inwestorzy mogą otrzymać nowe monety w przypadku widelców. Podobna sytuacja na Polo byłaz gotówką Bitcoin.
5. Łatwość użycia.Praca z platformą nie powoduje trudności dla użytkowników z jakimkolwiek doświadczeniem handlowym i poziomem wiedzy w dziedzinie handlu.
6. Opcjonalna weryfikacja dla starych użytkowników.Wypłaty są dostępne bez dowodu tożsamości, ale wtedy możesz wypłacić tylko dwa tysiące dolarów dziennie.
1. Brak wsparcia dla Fiata.Nie są dostępne żadne opcje depozytu, z wyjątkiem zasilenia konta kryptowaluty. Wyjście na kartę również nie jest obsługiwane. Jeśli praca z Fiatem jest krytyczna, lepiej jest spojrzeć na inne giełdy, na przykład EXMO.
2. Brak lokalizacji interfejsu.Interfejs platformy nie jest tłumaczony na światy inne niż angielski, co może powodować trudności dla użytkowników, którzy nie mówią dobrze.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że Poloniex jest dobrym wyborem dla handlu. Projekt nie jest przeciążony niepotrzebnymi funkcjami, ale jednocześnie zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pełnego handlu. Dzięki temu nadaje się do użytku zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Co myślisz o tej stronie? Czy miałeś trudności z kontaktowaniem się z nią? Podziel się swoimi opiniami i doświadczeniami w komentarzach.