Openledger

Przegląd OpenLedger. Zalety i wady

OpenLedgerto pierwsza zdecentralizowana wymiana FinTech Exchange, założona w 2015 roku. Pozwala użytkownikom konwertowaćBitcoinna „fiatirovannye” smartcoins, które mogą być przechowywane i sprzedawane w zdecentralizowanym systemie. Smartcoins można zrealizować za pośrednictwem sieci Nanocard, Paypal, bramki Ripple i przelewów pieniężnych.

Ronny Boesing, CEO i założyciel Crypto Coins Exchange z Danii.

System OpenLedger umożliwi bezpieczny handel z wieloma podpisami i pełnym dostępem do organizacji BitShares. System może przetwarzać ponad 100 000 transakcji na sekundę. Użytkownicy mogą korzystać z Bitcoinów za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak wykresy blokowe Bithares 2.0 i bramka CCEDK. OpenLedger zapewnia szeroką gamę rozwiązań dla przedsiębiorstw, rządów i organizacji pozarządowych w postaci niestandardowych rozwiązań i usług zbudowanych na platformach blockchain. Blockchain jako usługa (BAAS) jest odpowiedni dla szerokiego zakresu potrzeb biznesowych i aplikacji, z dużo większym bezpieczeństwem, przejrzystością, zaufaniem i identyfikowalnością niż jakiekolwiek inne rozwiązanie.

Deweloperzy Blockchain mogą opracowywać rozwiązania techniczne i usługi dla każdej firmy, organizacji pozarządowej lub organizacji rządowej, zapewniając dodatkowy poziom bezpieczeństwa poprzez decentralizację, czyli dane są przechowywane w wielu miejscach, a nie w jednym scentralizowanym miejscu.

Interfejs wymiany działa tylko w języku angielskim.

Funkcje i zasada działania OpenLedger Exchange

Platforma handlowa OpenLedger obejmuje technologie reklamowe (HubDSP), tokeny OBITS oraz system finansowania społecznościowego ICOO, który tworzy cały ekosystem. Tutaj możesz handlować kryptowalutami, smartcoinami, aktywami, akcjami i pieniądzem fiat.

Ekosystem działa na platformachBitSharesi Grafen, którego centrum kontroli to OpenLedger DEX - zdecentralizowana wymiana, wokół której powstają wewnętrzne systemy OBITS i ICOO.

OBITS - oficjalne wirtualne tokeny OpenLedger. Posiadacze tokenów otrzymują proporcjonalny udział w zyskach OpenLedger poprzez zaawansowany program nagród, w tym obecne i przyszłe ITO i projekty. Kupowanie OBITS z wielu rynków lub wymiany, lub nagradzanie OBITS z wielu ekosystemów OpenLedger, jest równoznaczne z uzyskaniem wczesnego udziału w firmie zaawansowanej technologii. W okresie ICO sprzedano 10 milionów żetonów.

ICOO to platforma crowdfundingowa, na której można handlować nawet tą kryptowalutą, która nie jest jeszcze oficjalnie dostępna na aukcji, ale jest obiecująca. Możesz także kupić udział w innych nowych projektach, kupując ich żetony.

Przyszłe projekty firmy

Firma rozwija się, aw niedalekiej przyszłości planuje uruchomienie trzech nowych projektów: edev.one, Apptrade, OCASH.

eDev.one to niezależna strona internetowa, na której klienci i freelancerzy spotykają się i mają natychmiastowy dostęp do platformy płatniczej i inwestycyjnej nie oferowanej na żadnej innej platformie.niezależny. Działa na bazie blockchain. Uruchomienie planowane jest na początek 2018 roku.

Platforma Apptrade została zaprojektowana do tworzenia portfeli, grup i aplikacji i jest obsługiwana przez tokeny APPX. Im bardziej udana aplikacja, tym droższe jest jej portfolio.

OCASH to pierwsza karta płatnicza typu all-in-one i karta bankowa, w wyniku czego międzynarodowy system płatności kartami działa w sieci OpenLedger, umożliwiając posiadaczom tokenów korzystanie z tokenów, fiat i kryptowaluty w celu zakupu towarów międzynarodowe karty płatnicze są akceptowane.

Jak utworzyć konto na giełdzie

Rejestracja na giełdzie jest bardzo prosta. Musisz wejść w zakładkę „Otwórz Exchange”, wprowadzić utworzony login i hasło i kliknąć przycisk „Utwórz konto”. Twoje konto zostało utworzone. Teraz musisz utworzyć portfel. Aby to zrobić, w prawym dolnym rogu należy kliknąć przycisk Wymagana kopia zapasowa, a następnie w oknie podręcznym kliknąć „Utwórz kopię zapasową” i przesłać plik portfela. Możesz również zaimportować inne już istniejące portfele do giełdy, w tym celu kliknij przycisk „Importuj kopię zapasową” i załaduj już istniejący portfel. Weryfikacja wymiany nie jest wymagana. Nie są wymagane kopie ani skany dokumentów.

Jaka jest różnica między kontem a trybem portfela?

Portfel jest szyfrowany za pomocą hasła, które wybrałeś i można go skopiować za pomocą binarnego pliku brainkey lub zaszyfrowanego pliku binarnego zawierającego wszystkie klucze prywatne. Tryb portfela umożliwia jednoczesne korzystanie z wielu kont.

Portfelma lepsze bezpieczeństwo, ale ogranicza się do bieżącej przeglądarki i komputera. Aby przenieść portfel do innej przeglądarki lub komputera, możesz użyć pliku kopii zapasowej lub pliku brainkey.

  • Wiele kont
  • Wymaga tworzenia kopii zapasowej pliku portfela
  • Wysokie bezpieczeństwo

Konto używa hasła w połączeniu z nazwą konta. Ogranicza się do logowania za pomocą jednego konta na raz, w zamian za łatwość obsługi i wygodę.

Konto umożliwia wprowadzenie portfela z dowolnego miejsca przy użyciu tylko nazwy konta i hasła, ale hasło jest podatne na ataki, co oznacza, że ​​ważne jest użycie bardzo długiego hasła, najlepiej 20 znaków!

  • Jedno konto
  • Łatwe logowanie
  • Umiarkowane bezpieczeństwo

Plik kopii zapasowej jest plikiem binarnym z rozszerzeniem .bin, który jest tworzony automatycznie po utworzeniu konta w trybie WALLET.

Jak handlować na OpenLedger

Aby rozpocząć handel na giełdzie, musisz zalogować się na swoje konto i uzupełnić swój portfel dowolną walutą. Konto można zasilić BitShares, Bitcoin, USD, CNY, EUR i GBP.

Aby kupić kryptowalutę, musisz zalogować się do OpenLedger DEX i przejść do zakładki Znajdź rynki. Wybierz z listy walut, których potrzebujesz i utwórz zamówienie.

Aby dodać nową monetę, kliknij link Dodaj monetę na dole każdej strony. Tutaj musisz wypełnić wniosek i wysłać go do działu technicznego.

Aby wypłacić środki z giełdy,Konieczne jest przejście do zakładki Wypłata.

Możesz przechowywać OBITS na swoim portfelu na swoim koncie OpenLedger. Ważne jest, aby zachować swoje hasło w bezpiecznym miejscu, w przeciwnym razie, jeśli stracisz hasło, nie będziesz w stanie odzyskać dostępu do swoich środków.

Wolumen obrotu wynosi około 110 000 dolarów dziennie w parze BTS /BTC. Popularne są również następujące pary handlowe: BTS /USD, BITUSD /BTC, BITCNY /BTC oraz Ethereum, DASH i Tether.

Komisja

Nie pobiera się prowizji za uzupełnianie depozytów na giełdzie, pod warunkiem, że kwota uzupełnienia wynosi ponad 50 USD. Jeśli kwota jest mniejsza, prowizja wynosi 2%.

Przy wypłacie środków w fikcyjnej walucie prowizja wynosi 3%. Minimalna kwota wypłaty wynosi 100 USD.

Przy składaniu lub wypłacaniu środków na kryptowalutę prowizja nie jest pobierana.

Zalety i wady

Zalety Minusy
Dobry dzienny obrót;
Duża szybkość transakcji;
Małe prowizje;
Obsługuje wiele walut, występuje wypłata na rzecz Fiata (USD, EUR);
Wymiana generuje zyski;
Wykup i oparzenia występują co miesiąc, publikowane są szczegółowe raporty dotyczące generowania przychodów;
Znacznik jest dość płynny;
Najlepsze wśród wymian zdecentralizowanych.
Wymiana jest technicznie trudna dla użytkowników,
ma elementy blockchain;
Niska prędkość pobierania - pomimo szybkiego bloku blokowego Bitshares
(blok jest generowany co kilka sekund), wymiana nie jest odpowiednia dla
profesjonalnych handlowców, których roboty handlują ze znacznie większą prędkością na centralnych wymianach;
Brak obrotu marżą.

Bezpieczeństwo

Użytkownicy sami kontrolują swoje klucze. Wszystkie transakcje są nieodwracalne. Aktywa są zapisywane w całym łańcuchu bloków, a środki są przechowywane w BITUSD. Są one konwertowane podczas wypłaty środków. W związku z tym aktywa nie mogą być atakowane przez oszustów i niezawodnie chronione.

To nie jest największa wymiana, ale recenzje są bardzo dobre. Użytkownicy lubią zdecentralizowaną zasadę działania i bezpieczeństwo. Jeśli handlujesz na giełdzie OpenLedger, podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach.