Minergate (Minergate) - pełny przegląd usług

Górnictwostało się jednym z najbardziej dyskutowanych tematów ostatnich dwóch lat. Gorączka kryptowaluty miała już wpływ na rynek kart wideo i rozmowy o wydobywaniu kryptowalut nie ustąpiły do ​​dziś. W Internecie istnieje wiele usług do działania w tej dziedzinie, ale nie ma tak wielu oczywistych liderów rynkowych. Dziś mamy jedną z największych usług górniczych w przeglądzie, która nazywa sięMinerGate . W tym przewodniku dowiesz się, czym jest ta strona, jak z nią pracować i jak skonfigurowano Miner Gate.

Funkcje usługi MinerGate

Jeśli w skrócie mówimy o Miner Gate, jest to światowa pula górnicza. Jest skierowany do użytkowników z dowolnego miejsca na świecie, o czym świadczy liczba obsługiwanych języków interfejsu. Są wśród nich angielski, rosyjski, chiński, niemiecki, hiszpański, francuski i inne. W przypadku smartfonów z systemem Android istnieje aplikacja, która umożliwia zarządzanie kontem, śledzenie procesu wydobycia, a nawet kopanie za pomocą smartfona. Możesz znaleźć aplikację w oficjalnym sklepie platformy, Play Market. Istnieje wiele recenzji, z których większość jest nadal pozytywna.

Jak działa MinerGate

Ta popularność usługi może zostać osiągnięta poprzez zapewnienie unikalnych funkcji, które nie są obsługiwane przez konkurencję. W sumie istnieją trzy główne cechy usługi, które odróżniają ją od innych pul:

 • Eksploracja w chmurze . Poole oferuje nie tylko wysokiej jakości wydobycie kryptowalut poprzez specjalne programy, ale także łatwy sposóbnowicjusze Korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste. Użytkownik musi tylko przejść do sekcji „Eksploracja chmury” i tam rozpocząć proces wydobycia za pomocą przycisku „Start”. Zyskaj na tej metodzie, oczywiście, niższej niż za pomocą specjalnego programu, ale w niektórych przypadkach mogą być przydatne dla pewnego kręgu użytkowników.
 • Specjalne oprogramowanie dla górnictwa. Jeśli chodzi o pełną produkcję kryptowaluty, deweloperzy poszli naprzód i stworzyli własną aplikację. Natychmiast obejmuje górników dla wszystkich obsługiwanych algorytmów i nie musisz już przełączać się między tuzinem różnych górników na swoim komputerze. Teraz wszystko jest zbierane w jednym produkcie.
 • Inteligentny tryb wydobycia. Ten tryb to wyjątkowy rozwój firmy. Włączenie tego trybu pozwala aplikacji na automatyczne przełączanie się między walutami, które są obecnie najbardziej korzystne dla górnictwa. Nie musisz już samodzielnie monitorować złożoności ekstrakcji w sieci różnych altcoinów.

Jak korzystać z MinerGate

MinerGate to pierwsza usługa górnicza, która oferuje kombinowane wydobycie kryptowalut. Oznacza to, że ich aplikacja pozwala na wydobywanie kilku altcoinów w tym samym czasie, ale wydobycie hash głównej monety nie zmniejsza się. Podstawy pracy z tą stroną zostaną szczegółowo omówione poniżej. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nic skomplikowanego, a cały interfejs jest intuicyjny.

Rejestracja w MinerGate

Rejestracja na stronie bramy mineralnej jestnajprostszy proces, który nie różni się od tworzenia konta w innej witrynie. Najpierw musisz przejść dooficjalnej strony internetowej . Użytkownik musi tylko podać adres e-mail i żądane hasło. Następnie możesz dostać się na swoje konto osobiste i pobrać niezbędne oprogramowanie do pracy z usługą. Zawsze oferuje się kilka aktualnych wersji, dzięki czemu użytkownik może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Dostępne kryptowaluty

Oprócz wszystkich innowacyjnych funkcji oferowanych przez usługę chciałbym również zwrócić uwagę na dobre wsparcie dla kryptowalut. Oto wszystkie główne altcoiny i kilka mniej popularnych projektów. Możliwe jest również, że twórcy w przyszłości dodadzą jeszcze więcej różnych monet. Lista wszystkich dostępnych walut zawiera następujące nazwy:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Bytecoin
 • Monero
 • FantomCoin
 • QuazarCoin
 • DigitalNote
 • MonetaVerde
 • Dash
 • Moneta Aeon
 • Infinium-8
 • Zcash
 • Litecoin

Służba Komisji

Miner Gate oferuje użytkownikom dwa systemy płac górniczych. Obsługiwane są PPS i PPLNS. Opłata za wypłatę dla nich jest inna: dla PPS opłata wynosi 1,5% (z wyjątkiem bitcoin, zcash, ethereum i ethereum classic), a dla PPLNS - 1% (z wyjątkiem bitcoin). Użytkownik może samodzielnie wybrać, którego systemu użyć. Przełączanie następuje w ustawieniach.

Jak potwierdzić równowagę

Niepotwierdzone saldo jest jednym z głównych tematów, które ekscytują początkujących na stronie. W MinerGateniepotwierdzone saldo oznacza to samo, co w innych pulach, ale czasami pojawiają się problemy. Użytkownicy często nie wyświetlają kryptowaluty, jeśli korzystają z systemu PPLNS. Faktem jest, że ten system nagród jest dobry tylko dla dużych górników przemysłowych. W przypadku zwykłych gospodarstw domowych lepiej jest użyć PPS, a następnie potwierdzenie przychodzi szybciej. Ponadto ten rodzaj przyznawania jest naprawdę wygodniejszy, gdy wolumeny są małe.

Jak wypłacić pieniądze za pomocą MinerGate

Wycofanie następuje na pulpicie nawigacyjnym. Tam musisz wybrać wyjście i wypełnić formularz. Musisz określić portfel, w którym środki zostaną otrzymane. Kwota może zostać pominięta, a następnie transakcja ze wszystkimi dostępnymi monetami na saldzie zostanie wysłana na podany adres. Jeśli potrzebujesz tylko części, wypełnij pole Kwota. Należy również zauważyć, że opłata transferowa zostanie odjęta od tej kwoty. Możesz go znaleźć w odpowiednim polu. Oznacza to, że jeśli potrzebujesz określonej dokładnej kwoty, po prostu dodaj do niej kwotę prowizji i poproś o wypłatę.

Jeśli chcesz otrzymywać fiat money, powinieneś wybrać odpowiedniąwymianę kryptograficzną , która obsługuje wypłatę środków na kartę.

Jak kopać w Minergate

Aby rozpocząć wydobycie w MinerGate, musisz zainstalować aplikację i zalogować się na swoje konto. Należy zauważyć, że platforma ma nawet osiągnięcia, które użytkownik otrzymuje za wydobycie. Nie są powiązane z kontem, ale są przechowywane na komputerze lokalnym w postaci zaszyfrowanej.

MinerGate Hidden Miner

W Internecie można znaleźć informacje o tym, jak zorganizowaćukryte wydobycieprzy użyciu MinerGate. Na forum Bitcointalk jeden z użytkowników oferuje własną wersję górnika, którą można łatwo ukryć. Aby go użyć, wystarczy kliknąć przycisk Ukryj po uruchomieniu, a następnie ukryta instalacja zostanie aktywowana. Takie rozwiązania są czasami wykorzystywane przez intruzów i istnieje już więcej niż jeden wirus, który używa takiego minera konsoli. Podobne programy zostały wykonane przez napastników na podstawieNiceHash .

Eksploracja za pomocą przeglądarki

Na oficjalnym blogu serwisu można znaleźć wzmiankę o uruchomieniumożliwości wydobycia w przeglądarce . Rekord pochodzi z 2015 r. I zawiera link do strony z samą aplikacją internetową. Jednak ten adres nie istnieje, a użytkownik dostaje błąd podczas próby odwiedzenia go. Prawdopodobnie zespół postanowił przestać wspierać wydobycie na stronie, ale po prostu zapomniał usunąć wszystkie odniesienia do niego.

Cloud Mining

Oprócz klasycznego modelu wydobycia, strona oferuje również użytkownikom możliwość zakupu mocy obliczeniowej i otrzymywania dziennego dochodu. W sekcji wyszukiwania w chmurze znajduje się kalkulator, który pozwala obliczyć potencjalny zysk. W chmurze można wydobyćbitcoiny ,moneroieterum . Aby kupić moc waluty, można ją tylko zapłacić. Ceny różnią się dynamicznie w zależności od stanu sieci i sytuacji na rynku. Nie jest również trudno znaleźć kod promocyjny, który da dobry rabat na zakup.

Kalkulator wydajności

Jedna z sekcji witryny zapewnia użytkownikom specjalny kalkulator, który pozwala obliczyć potencjalny dochód użytkownika w zależności od haszyszu, jaki ma jego karta wideo. Możesz się tego nauczyć bezpośrednio w procesie wydobycia za pomocą aplikacji. Kalkulator obsługuje różne możliwości i pozwala nie tylko obliczyć zysk z wydobycia jednej konkretnej waluty, ale także zysk z wydobycia w trybie kombinowanym.

Ile możesz zarobić?

Zarobki na platformie oparte są na karcie graficznej ( GPU ) lub centralnym procesorze ( CPU ). Z ich mocy będzie zależeć od zysków, które otrzymuje użytkownik. Ze względu na zastosowanie specjalnych algorytmów górniczych, które pozwalają zarówno zwiększyć prędkość, jak i wydobyć kilka monet jednocześnie, trudno jest obliczyć dochód. Ale zawsze można to zrobić za pomocą powyższego kalkulatora.

Obsługa techniczna

Przeglądy wskazują, że usługa pomocy technicznej zapewnia użytkownikom wysokiej jakości usługi. Jedna ze stron witryny jest zarezerwowana do wysyłania żądań za pomocą specjalnego formularza. Minergate ma nie tylko wsparcie, ale także pełnoprawne forum, na którym użytkownicy mogą omawiać pracę platformy i uzyskiwać odpowiedzi od moderatorów.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo minergate, deweloperzy starali się również zapewnić wysoką jakość usług. Witryna obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Wszystkie skargi na włamania pochodzą zazwyczaj od użytkownikówktórzy nie używali podstawowych narzędzi bezpieczeństwa.

Zalety i wady usługi

Korzyści Wady
1. Posiadanie własnego oprogramowania górniczego.Twórcom projektu udało się stworzyć innowacyjne rozwiązanie dla górnictwa. Ich zastosowanie pozwala znacznie zwiększyć wydajność wydobycia kryptowaluty i jest po prostu ciekawym i unikalnym rozwiązaniem. Powinniśmy również wspomnieć o trybie inteligentnego wydobycia, dzięki któremu można automatycznie wydobyć najbardziej dochodową kryptowalutę w tej chwili.
2. Możliwość eksploatacji w chmurze.MinerGate to nie tylko basen, ale prawdziwa platforma dla kryptowaluty górniczej. Deweloperzy podjęli właściwą decyzję, dodając jeden z najnowocześniejszych obszarów w dziedzinie kryptowaluty - wydobycie w chmurze.
3. Wsparcie dla dużej liczby kryptowalut.W przeciwieństwie do niektórych dużych basenów, ten projekt obsługuje wiele walut. Wśród nich są zarówno popularne monety, jak i znacznie mniej znane. Możesz również oczekiwać, że wkrótce pojawią się inne kryptowaluty.
4. Dostępność aplikacji mobilnej na Androida.Nowoczesne technologie przyczyniają się do tego, że można zarządzać procesami takimi jak wydobycie z dowolnego miejsca. Twórcy tej usługi zrozumieli to i oferują wysokiej jakości aplikację dla smartfonów z doskonałym zestawem funkcji i możliwości.
5. Obsługa wielu języków.Osobną korzyść można uznać za wsparcieduża liczba języków. Użytkownicy puli mogą być górnikami z dowolnego miejsca na świecie. Strona jest również dostępna w języku rosyjskim.
6. Pomoc techniczna.Usługa zapewnia użytkownikom wysokiej jakości pomoc techniczną. Ponadto istnieje forum, na którym można znaleźć omówienie najważniejszych pytań dla użytkowników i porozmawiać z moderatorami usługi.
1. Brak aplikacji mobilnej na iOSPomimo dobrego wsparcia dla smartfonów z Androidem, iPhone'y i iPady nie otrzymały wsparcia i nie ma dla nich aplikacji. Oczywiście możesz korzystać z usługi za pośrednictwem przeglądarki, ale wielu użytkowników preferuje określone aplikacje.
2. Brak eksploracji przeglądarkiWitryna zawiera odniesienia do tej funkcji, ale wszystkie łącza nie działają. Najwyraźniej wstrzymano eksplorację sieci, ale jej obecność byłaby przydatna dla początkujących użytkowników.

Wniosek

Podsumowując, należy zauważyć, żeMinerGatejest doskonałym wyborem platformy do pozyskiwania kryptowaluty, która jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych górników. Technologie znacząco się rozwijają i na rynku pojawiają się bardziej innowacyjne rozwiązania. Brama górnicza produktu stała się jedną z pierwszych całkowicie nowych usług, aw przyszłości możesz liczyć na pojawienie się innych wysokiej jakości projektów z własnymi funkcjami.