Międzynarodowe kursy angielskiego na Bitcoin i kryptowalutę (lista + opis)

Cryptoconsortium

  • CryptoConsortiumjest organizacją non-profit, która certyfikuje specjalistów, którzy świadczą różne usługi związane z kryptowalutą. Kierunki szkolenia to różne dyscypliny, od podstawowej kryptografii po rozwój kryptowaluty niskiego poziomu. Obecnie konsorcjum wydaje certyfikaty Bitcoin Professional i Expert, a także programista Ethereum. Czas trwania kursu - 2-3 lata.

Coursera

  • Courseraoferuje użytkownikom unikalny 11-tygodniowy bezpłatny kurs od nauczyciela z Uniwersytetu Princeton. Składa się z takich części, jak kryptografia i kryptowaluta, charakterystyki techniczne, górnictwo, regulacje i polityka, a także przegląd altcoinów i perspektyw na przyszłość. Po ukończeniu kursu możesz uzyskać certyfikat (za dodatkową opłatą) Gdzie: Online.

Digital Currency Council (DCC)

  • DCCjest stowarzyszeniem specjalistów w gospodarce kryptowalut. Samouczek ma na celu pompowanie wiedzy do Bitcoinów i Blockchainów, a także do praktycznego wykorzystania kryptowalut i kwestii prawnych. Czas trwania kursu intensywnego to tylko 7 godzin. Pod koniec kursu uczniowie mogą przystąpić do egzaminu i otrzymać certyfikat. Gdzie: Online.

Akademia monet

  • Coinacademy- pierwsza szkoła kryptowalut, założona w 2014 r., Obejmuje różne kryptowaluty. Akademia oferuje 4 bezpłatne kursy: wprowadzenie do kryptowaluty, jak kupić kryptowalutę, bitcoin dlasprzedawców, którzy chcą przyjmować płatności w kryptowalutach i kursach na temat bitcoinów dla wszystkich. Każdy kurs zawiera od 4 do 8 lekcji. Materiały są całkowicie bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie. Są one dostępne do nauki w dowolnym momencie w formacie tekstowym i audio.