Loteria TrueFlip - pełna recenzja, recenzje użytkowników

W tym przeglądzie omówimy popularny projektTrueflip . We współczesnym świecie większość loterii znajduje się w rękach prywatnych lub jest kontrolowana przez rząd. Nie ma wątpliwości co do ich uczciwości. Gracze często mają pytania dotyczące procesu wyboru zwycięzcy lub funkcjonowania jako całości.

Twórcy TrueFlip chcą pozbyć się tych problemów i zrobić loterię, która może pochwalić się przejrzystością i decentralizacją. Tak więc loteria będzie zarządzana przez społeczność, a nie przez organizatorów.

Można to osiągnąć za pomocą technologii blockchain technologii. Truflip określa liczbę zwycięzców za pomocą losowych bloków mieszaniabitcoinów , których nie można przewidzieć. Twórcy opracowali kod źródłowy tego systemu na githabie, aby uzyskać jeszcze większą uczciwość.

W przyszłości planowane jest dokonanie zdecentralizowanego zakupu biletów loteryjnych, ustanowienie funduszu nagród, dystrybucja wygranych przy użyciu blockchain.

Jak było ICO

Początkowo zespół uruchomił pre-ICO, które zarobiło 400 tysięcy dolarów. Ten wynik został osiągnięty bez zaangażowania mediów w reklamę.

W kwietniu 2017 r. Uruchomiono wersję beta loterii, w której wzięło udział 60 tys. Graczy. Kupili ponad 100 tysięcy biletów na loterię, co przyniosło wygraną 21 bitcoinom.

ICOrozpoczęła się 28 czerwca. Zgodnie z warunkami, powinien on trwać do momentu zakupu wszystkich żetonów, ale nie dłużej niż 30 dni. W rezultacie w ciągu miesiąca sprzedano 8,9 miliona żetonów. Razemtwórcom udało się zebrać fundusze na dwa tysiące Bitcoinów. Podczas wyprzedaży przyjęto kryptowalutęBTC ,ETH ,LTCiDASH . Pełne wyniki ICO można zobaczyć na poniższym obrazku.

20% wszystkich TFL należy do zespołu deweloperskiego, ale nie mogą go uzyskać od razu. Ich fundusze są przechowywane za pomocą depozytu i będą wydawane w ratach przez półtora roku po crowdsale.

Token TFL

Część żetonów została spalona przez deweloperów, aby zwiększyć wartość natychmiast po ICO, a teraz jest 6,2 miliona w obiegu.

Sam TFLopiera się na platformie Ethereum i jest zgodny ze standardem ERC-20. Oznacza to, że nie używa własnego bloku bloków i nie będzie potrzebował osobnego portfela do pracy z nim.

Token z powodzeniem targuje się na kilku wymianach i zdążył już przetrwać kilka silnych wampirów. Można to zobaczyć na wykresie na stronie CoinMarketCap. W tej chwili cena TFL jest niska i można ją znaleźć na giełdachLivecoin ,YoBit ,KuCoini zdecentralizowanyEtherDelta , który obsługuje handel absolutnie dowolne standardowe żetony ERC-20.

Zespół ds. Rozwoju

Zespół deweloperski to zespół międzynarodowy. Obejmuje ekspertów w dziedzinie technologii blockchain, biznesu i ekonomii. Wprowadzeniem była grupa programistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów w Internecie, w tym na podstawie blockchain. Wśród nich są deweloperzy z Rosji, Kanady, Japonii i Chin.

Truflip pozyskał również wsparcie niezależnych konsultantów. Oni są głowąKriptopei Eric Banz, założyciel Kriptopei George Basiladze i prawnik Renato Almeida.

Klucze escrow są w posiadaniu Richarda Castellayna, George'a Basiladze i członków zespołu rozwoju.

Jak grać

Aby rozpocząć grę w loterię, musisz zarejestrować się naoficjalnej stronie internetowej . Wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło.

Tak będzie wyglądać strona główna po zalogowaniu się na konto. Strona jest dostępna w trzech językach: angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Gdy klikniesz przycisk „Doładuj”, otworzy się strona z adresami Twoich portfeli, aby uzupełnić konto gry. Uzupełnianie jest możliwe przy użyciu następującej kryptowaluty:

  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Ethereum
  • Dogecoin
  • LTC
  • Dash

Twoje środki zostaną automatycznie zamienione na bitcoiny po zakończeniu płatności. Nawiasem mówiąc, dla posiadaczy tokenów TFL dostępne są specjalne losowania, które odbywają się tylko cztery razy w roku. Aby to zrobić, musisz udowodnić ich własność, korzystając z inteligentnej umowy i „zaparkować” je w swoim profilu na stronie.

Adresy znajdują się w odpowiednich zakładkach z kodami QR. Ostatnia zakładka, zwana „innymi drogami”, zapewnia możliwość zdeponowania konta za pomocą imponującej listy różnych metod płatności. Wśród nich są karty bankowe w dolarach lub euro, usługi takie jak Payoneer, Perfect Money i AdvCash, Webmoney, pieniądze Yandex, a nawet karty upominkowe z różnych sklepów internetowych.

Oprócz strony uzupełniania, użytkownik równieżDostępna jest lista transakcji, wypłata środków (minimum 0,0001 BTC) i program skierowań. Ten ostatni polega na zapraszaniu innych osób do projektu. Otrzymasz 5% sprzedanych biletów i 2% wygranych poleconych. Twoi poleceni z kolei otrzymają jeden bilet na bezpłatną loterię po rejestracji.

Jeśli chodzi o element ustawień, wszystko jest dość proste. Jedyne, co możesz zmienić, to hasło i parametry wysyłania powiadomień i wiadomości. Ustawienia bezpieczeństwa wykonane na osobnej stronie. Pozwalają aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Przeprowadzane jest za pomocą usługi Google Authenticator.

Po zabezpieczeniu konta, uzupełnieniu konta i zakupie biletu przejdźmy do najciekawszej części - przeglądu typów loterii dostępnych na trąbce. Są dwa z nich - Flip's Star i Rapid to the Moon.

Gwiazda Flipa

Jest to główna loteria, która została utworzona jako pierwsza. W tym miejscu rozgrywa się jackpot, który przekracza 400 bitcoinów. Rysunek odbywa się tutaj codziennie, o godz. 22.00 czasu kijowskiego. Cena jednego biletu wynosi 0,0002 BTC.

Tak wypełnia się bilet. Musisz wybrać pięć liczb z 49 i jeden z 26. Możesz kliknąć przycisk „auto”, aby wybrać liczby losowe. Następnie kliknij przycisk „zapłać”, a bilety zostaną dodane do Twojego profilu. Liczba biletów na bilet może zostać zwiększona, a nawet uzyskać rabat na zakup hurtowy. Na przykład, jeśli kupisz bilety na rok (365 losowań), ich całkowity koszt będzie o 30% niższy niż normalnie.

Poniżejjest tabelą prawdopodobieństwa wygranej w tej loterii:

Połączenie Zwycięstwo Prawdopodobieństwo
5 + 1 Jackpot 1: 49 504 950
5 + 0 8 BTC 1: 1 984 127
4 + 1 2 BTC 1: 225 225
4 + 0 0,04 BTC 1: 9 014
3 + 1 0,01 BTC 1: 5 241
2 + 1 0,004 BTC 1: 374
3 + 0 0,002 BTC 1: 210
1 + 1 0,001 BTC 1: 73
0 + 1 0,0006 BTC 1: 46
2 + 1 0,0002 BTC 1:15

Jeśli wygrasz bilet, automatycznie otrzymasz środki na swoje konto TrueFlip. Deweloperzy pobierają 1% prowizji.

Rapid to the Moon

Ta loteria pojawiła się niedawno, a jej zasady są różne. Najważniejsze jest to, że odbywa się nie raz dziennie, ale z każdą nową jednostką w sieci Bitcoin, co 10-30 minut. Liczba numerów na bilecie jest również inna. Jackpot w Rapid nie jest, ale jest super nagroda. Teraz jest trochę ponad 14 bitcoinów. Koszt jednego biletu wynosi 0,0001 BTC.

Sam proces uczestnictwa w loterii nie różni się od wypełnienia biletu. Tutaj musisz wybrać osiem z 20 podstawowych liczb i jeden z 4 dodatkowych. Możesz wybrać wszystkie dodatkowe, ale zwiększy to koszt biletu 4 razy. Oprócz możliwości uczestniczenia w kilku kolejnych losowaniach naraz, przewiduje się również zakup mnożnika, który zwiększy możliwy zysk.

Poniższa tabela przedstawia wygrane na tej loterii:

Połączenie Zwycięstwo
8 + 1 Super nagroda
8 0,1 BTC
7 + 1 0,015 BTC
7 0,005 BTC
6 + 1 0,003 BTC
6 0,001 BTC
5 + 1 0,0005 BTC
5 0,0002 BTC
4 + 1 0,0001 BTC

Tutaj również zapisuje się wygrane bitcoiny. Prowizja wynosi 1%, jak w poprzedniej loterii.

Czy można wygrać?

Tak! Wygrane Trumplip są absolutnie realne. Potwierdzają to recenzje loterii na stronie. Faktem jest, że wszystkie z nich są obsługiwane przez skrót transakcji Bitcoin, który wskazuje transfer wygranych. Potwierdź to i liczne recenzje w Internecie. Nawet autor tego przeglądu doświadczył wycofania niewielkiej wygranej ze strony internetowej trąbki, kiedy jedna darmowa loteria została zaoferowana wszystkim zarejestrowanym użytkownikom.

Wniosek

Projekt TrueFlip jest doskonałym przykładem tego, jak blockchain może wpływać na wiele obszarów naszego życia. Twórcom loterii udało się stworzyć przejrzysty system, w którym gracz polega tylko na swoim szczęściu i nie martwi się o ewentualne oszustwo organizatorów. A opinie o graczach truflip potwierdzają, że jest to całkiem możliwe, aby wygrać, jeśli masz szczęście. Projekt nadal aktywnie się rozwija, dodaje nowe typy losowań i rozwija platformę, a liczba uczestników loterii rośnie z każdym dniem.