Lightcash - nowy projekt kryptowaluty wspierany przez złoto [Pełna recenzja]

Rewolucyjna technologiablockchain , która leży u podstaw praktycznie wszystkich istniejących kryptowalut, jest stopniowo wprowadzana do innych sfer naszego życia, w tym realnej gospodarki. Nie powinniśmy jednak zapominać, że oprócz wszystkich zalet system ma pewne specjalne funkcje. Jednym z najpilniejszych problemów bloku blockchain jest brak możliwości wykorzystania kryptowalut w prawdziwym życiu.

Twórcy projektu Lightcash próbują rozwiązać główny problem Blockchain - braku pełnoprawnej infrastruktury, która pozwoliłabykryptowalutęna szersze zastosowanie w życiu codziennym, a także rozwiązać problem zmienności walut. Wkrótce na rynku pojawi się nisko lotny żeton Lightcash Gold, wspierany przez złoto wydobywane w prawdziwej kopalni złota.

Sytuacja i problemy na rynku kryptowalut

Całkowita kapitalizacja wszystkich kryptowalut wynosi ponad 500 miliardów dolarów, przy czym 90% z dziesięciu najbardziej popularnych.

Problem polega na tym, że kryptowaluty podlegają silnym wahaniom wzrostu i spadku, nikt nie jest pewien ich stabilności. Kurs walutowy reaguje na każdą wiadomość, wypowiedzi polityków, biznesmenów, nowych kryptowalut ICO.

Użytkownicy mają dużą liczbę kryptowalut w swoich portfelach, ale jest bardzo mało miejsc, w których można je wykorzystać. Niewiele jest usług, w których można zapłacić kryptowalutą. To dziwne, ponieważ jak pokazuje praktyka AliExpress i eBay, używaniekryptowaluta wielokrotnie zwiększa dochód i popularność usług. Zapotrzebowanie na płatności cyfrowe rośnie z każdym rokiem, zwłaszcza dzięki wprowadzeniu aplikacji mobilnych, takich jak Apple Pay, Google Pay, Alipay.

Zapotrzebowanie na płatności bezgotówkowe rośnie z każdym rokiem: do 2020 r. Oczekuje się, że płatności mobilne wzrosną do 4 bilionów USD. Kryptoekonomia rozwija się w tym samym tempie: poza tym w 2020 r. Rynek kryptograficzny przekroczy 3 bln USD, a liczba osób korzystających z kryptowaluty wzrośnie z obecnych 3 mln do 200 mln w 2025 r.

Obecnie istnieje wiele technologii dla rewolucji finansowej - Apple Pay, Samsung Pay, AliPay. Wiele banków na świecie już zainstalowało terminale i przełączyło się na system blockchain. LightCash użyje również smartfonów do operacji bankowych z kryptowalutą. Po ich wprowadzeniu pojawią się nowe funkcje.

Lightcash - rozwiązanie głównego problemu blockchain

Lightcash to międzynarodowy serwis internetowy o wysokim stopniu ochrony i anonimowości. Opracowano już aplikację mobilną, dzięki której transakcje mogą być przeprowadzane szybko, łatwo i bezpiecznie. Zespół Lightcash planuje wydanie plastikowych i wirtualnych kart (w dolarach i euro), aby użytkownik mógł przesyłać pieniądze na całym świecie, dokonywać zakupów i otrzymywać pieniądze bezpośrednio na kartę lub konto osobiste w aplikacji mobilnej. Tym samym firma chce wyeliminować pośredników w operacjach z kryptowalutą iw tym celu wykorzystuje zdecentralizowaną technologię blockchain. Ta technologia jest w staniewymazać granice między gospodarką realną i cyfrową. LightCashes opiera się na algorytmach, które skutecznie dopasowują kursy walut i oferty P2P. Platforma wprowadza usługi bankowe od P2P do pożyczek na kryptowalutę.

Zasadniczo Lightcash jest platformą do przechowywania, przekazywania i wymiany kryptowalut w przypadku fiat money. Gdy tylko ludzie będą mogli swobodnie korzystać i płacić za kryptowalutę, gospodarka otrzyma ogromne korzyści. Niewątpliwie korzyść dla użytkowników jest bardzo wysoka i polega na tym, że koszty transakcji będą znacznie tańsze, a szybkość płatności będzie wielokrotnie wyższa. Co najważniejsze, wszelkie granice zostaną usunięte zarówno między państwami, jak iw jednym kraju.

Kryptowaluta wsparta złotem

Wkrótce firma planuje wydać token Lightcash Gold o niskiej lotności, wspierany przez prawdziwą firmę wydobywczą złota. Obszar koncesyjny znajduje się na terenie dzielnicy Tyndinsky w regionie Amur, 75 km na północny wschód od centrum dzielnicy Tynda. 100 żetonów odpowiada kosztowi 1 grama wydobytego tam złota. W walucie jest to około 40 USD.

Po zakończeniu procesu ICO 70 procent zebranych środków zostanie przeniesione do istniejącego depozytu złota z szacowanymi rezerwami. Na podstawie tych zapasów zostaną wydane tokeny. Wszystkie wydobyte złoto będzie przekazywane do banków lub fabryk, gdzie po odjęciu wszystkich podatków, finanse zostaną przeniesione nafirma, która zabezpieczy token i dostanie fikcyjne pieniądze. Sama usługa nie ma związku z przechowywaniem lub przetapianiem złota.

Usługi świadczone przez usługę

Lightcash oferuje niezawodną i wysokiej jakości usługę wymiany wiadomości krypto-konkurencyjnych, z kodami kasowymi, portfelem elektronicznym na inwestycje, płatności i przelewy, w tym przy użyciu systemów SWIFT /SEPA. Możliwe jest utworzenie konta firmowego, a także wygodne korzystanie z usług dostarczanych przez programistów w postaci aplikacji mobilnej.

Firma otrzyma międzynarodowe licencje finansowe na operacje takie jak:

 1. Licencja na usługi transferu gotówki;
 2. Licencja na usługi przetwarzania płatności;
 3. Obrót instrumentami pochodnymi finansowymi i towarowymi oraz innymi licencjami na papiery wartościowe;
 4. Licencja na wymianę. Licencje te umożliwią legalną działalność, bez ryzyka prześladowania ze strony międzynarodowych organizacji finansowych.

Celem systemu płatności jest stworzenie międzynarodowej usługi online o wysokim poziomie poufności i ochrony, a także zmniejszenie kosztów wymiany kryptowalut. Zostanie to osiągnięte przez:

 1. E-Portfel, który umożliwi inwestowanie najlepszych kryptowalut;
 2. Możliwości wymiany kryptowaluty na gotówkę;
 3. Wydając zarówno cyfrowe, jak i plastikowe karty;
 4. Możliwość dokonywania zakupów i płacenia za usługi w sklepach internetowych isklepy offline;
 5. Poręczna aplikacja na telefon komórkowy z pełną funkcjonalnością dla iOS i Androida.

Jak będzie przebiegał cały proces?

 1. Użytkownik zarejestruje konto, które będzie połączone z kontem tokena, portfelem i aplikacją mobilną;
 2. Portfel jest uzupełniany walutą fiducjarną za pomocą karty bankowej;
 3. Konto tokena jest uzupełniane dowolną kryptowalutą i przeliczane według rzeczywistej stawki;
 4. Użytkownik uzyskuje dostęp do konta osobistego jednej z giełd i może inwestować lub handlować parami walutowymi;
 5. Możliwe jest również wydanie wirtualnej lub plastikowej karty w celu zapłaty za usługi i towary zarówno online, jak i offline;
 6. Możliwe jest płacenie rachunków za pośrednictwem systemu SWIFT /SEPA;
 7. Poprzez kod QR firmy mogą otwierać rachunki korporacyjne;
 8. Wkrótce inteligentne umowy zostaną wykorzystane do rozwiązania problemów biznesowych.

Jak korzystać z platformy Lightcash?

Lightcash oferuje e-portfel, który ma funkcje inwestowania w setki najpopularniejszych kryptowalut, a także bezpłatną wymianę pieniędzy na wirtualne i plastikowe karty. Umożliwi to łatwe obliczanie sklepów online i offline. Ponadto platforma opracowała aplikację mobilną z funkcjonalnością dla iOS i Androida. Teraz użytkownicy mogą w dowolnym miejscu na świecie, gdziekolwiek się znajdują, za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym wykonywać dowolne operacje z dostępną kryptowalutą.

Użytkownicy muszą zarejestrować konto osobiste, aby zarejestrować się w usłudze online. Podczas procesu rejestracji zostanie utworzone konto tokena i portfel elektroniczny. Konto tokena jest uzupełniane kryptowalutą, e-portfelem ze stałymi pieniędzmi (dolary lub euro). Następnie użytkownik otrzymuje możliwość wejścia do jednego z punktów wymiany kryptowaluty i par handlowych kryptowalut.

Wyjście ICO

Lightcash planuje wkrótce uruchomić ICO.

Prowadząc ICO dla inwestorów, zostanie wybrany jeden z dwóch żetonów: żeton podstawowy (powiązany ze złotem) i złoty żeton Premium Lightcash. Pierwszy token zostanie wykorzystany wewnątrz usługi, a premia zostanie wykorzystana jako udział w giełdach, których koszt będzie zależał od ceny złota i kapitalizacji Lightcash Blockchain System Corp.

Wszystkie żetony będą wydawane na interfejsie ECR20. Planuje się wydanie 100 000 000 żetonów, które zostaną rozdzielone w następujący sposób: 50% pozostaje dla założycieli platformy, 10% dla rezerwy, 6% dla usług, a pozostałe 34% trafi do sprzedaży, do swobodnego obrotu.

Głównym celem kampanii Lightcash ICO jest zagwarantowanie inwestorom niezawodnego bezpieczeństwa informacji i zaufania do zwrotu środków i inwestycji.

ICO będzie prowadzona zgodnie z wymogami SEC i przy pomocy 100% niezależnego agenta depozytowego o solidnej reputacji. Bezpieczeństwo informacji będzie wdrażane przez zespół cyberbezpieczeństwa Group-IB.

Podsumowanie

Krótko o głównej sprawie. Usługa online Lightcash jest przeznaczona do transferu i wymianykryptowaluta do ustalania pieniędzy. W przypadku udanej pracy wykorzystywany jest cyfrowy żeton związany ze złotem (100 żetonów = 1 gram złota).

Zaleta technologii blockchain i użycie kryptowalut są bezsporne. Lightcash może uprościć życie posiadaczy kryptowalut, przyciągnąć uwagę nowych użytkowników i pokazać, że kryptowaluta może być używana tak łatwo, jak pieniądze. Nie musisz płacić podatków i możesz kupić wszystko. Ponadto przelewy można wykonywać znacznie szybciej w dowolnym miejscu na świecie.