KuCoin

Recenzja KuCoin. Zalety i wady

Jedną z najmłodszych i najaktywniej rozwijających się platform obrotukryptowalutajest giełdaKuCoin . Ten projekt mógł wejść na szczyty w ciągu zaledwie kilku miesięcy i nadal zyskuje na popularności. W tym przeglądzie rozważymy wszystkie główne punkty dotyczące KuKoin, a także określimy jego zalety i wady.

Przegląd KuCoin

Platforma została założona przez zespół profesjonalistów, którzy mieli doświadczenie w tworzeniu Ant Financial, iBOX PAY i innych poważnych projektów w branży. Wymiana ma na celu zapewnienie handlowcom bezpiecznego sposobu wymiany krytyków przy użyciu nowoczesnych technologii.

Pomimo faktu, że w maju 2017 r. Zespół deweloperski dopiero się uformował, giełda zdążyła już głośno zadeklarować się na rynku i po premierze nie było żadnych specjalnych problemów. Sama platforma została uruchomiona w sierpniu i od tego czasu zespół zdążył przesłać aplikacje mobilne na smartfony na Androida i iOS.

KuCoin ma również wewnętrzną kryptowalutę o nazwie KuCoin Shares (KCS). Każdy zarejestrowany użytkownik może go nabyć i przyniesie pasywny dochód. Rośnie stale w cenie, ponieważ jej koszt zależy od liczby aktywnych użytkowników giełdy. Nabycie tych żetonów zmniejsza prowizję od handlu. Sieć platformy jest używana jako blokowy dla KCSEthereum. Są to zwykłe żetony ERC-20, które można przechowywać nie tylko na giełdzie, ale także na portfelu ETH przy wsparciu standardu.

Obecnie CuCoin jest narzędziem wysokiej jakości do handlu kryptowalutą z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Strona jest tłumaczona na wiele języków. Są wśród nich rosyjski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski i niektóre języki azjatyckie.

Rejestracja i weryfikacja

Proces rejestracji CuQoin jest bardzo prosty. Nie jest wymagane żadne specjalne działanie i wszystko dzieje się tak, jak w większości innych wymian. Po prostu przejdź na oficjalną stronę, wybierz rosyjski język interfejsu i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Następnie zostaniesz dwukrotnie poproszony o podanie adresu e-mail i hasła. Kliknij „Dalej”, otwórz określoną skrzynkę pocztową, aw liście z giełdy kliknij link, aby potwierdzić rejestrację. W tym momencie tworzenie nowego konta handlowego kończy się i nie ma potrzeby weryfikowania tożsamości i wysyłania identyfikatora paszportu. W przypadku uwierzytelniania dwuskładnikowego należy połączyć system Google Authenticator.

Wpłata i wypłata pieniędzy

Po zakończeniu procesu rejestracji będziesz mógł uzupełnić swoje konto na giełdzie. Aby to zrobić, przejdź do strony „Zasoby”, gdzie lista wszystkich dostępnych kryptowalut zostanie wyświetlona w specjalnej tabeli.

Wybierz potrzebną monetę i znajdź przycisk „Wpłata” naprzeciwko jego nazwy. Po kliknięciu przycisku zobaczysz adres portfela, który został wygenerowany specjalnie dla Twojego konta.Dokonaj przelewu środków na ten adres i po otrzymaniu wszystkich niezbędnych potwierdzeń otrzymasz środki na swoje konto.

W tej samej sekcji możliwe jest wycofanie kryptowaluty z konta. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Wypłać”. Wpisz adres, który chcesz otrzymać, żądaną kwotę i tymczasowe hasło z Google Authenticator. Jeśli wszystko zostanie wprowadzone poprawnie, po chwili transakcja zostanie wysłana.

KuCoin Exchange Functionality

Aby rozpocząć handel kryptowalutami, przejdź do strony „Rynki”. Jest lista wszystkich dostępnych par handlowych. Dla początkujących uproszczona wersja zakupu kryptowaluty. Możesz po prostu kliknąć „Kup” lub „Sprzedaj” naprzeciwko wybranej pary. Jeśli jesteś bardziej doświadczonym handlowcem i chcesz zaangażować się w pełny handel, wybierz interesujący Cię rynek i kliknij go. Przed otwarciem strony handlowej. Po przejściu do terminala handlowego konieczne będzie również wprowadzenie hasła z usługi Google Authenticator, aby rozpocząć handel.

Po lewej stronie widzisz wykres stawek dla wybranej waluty. Programiści zapewnili możliwość dostosowania harmonogramu żądań użytkowników, co jest niewątpliwie plusem i pomaga uprościć handel. Po prawej stronie widać okulary do kupna i sprzedaży oraz statystyki ostatnich ofert. Poniżej znajdują się formularze do rozpatrywania wniosków o zakup lub sprzedaż kryptowaluty. Warto zauważyć, że obsługiwana jest możliwość składania zamówień z funkcją stop loss. Poniżej znajdują się wykresy z aktualnymi otwartymi zamówieniami.na sprzedaż i zakup, a trochę na prawo - informacje o twoich osobistych ofertach.

Prowizje

Jedną z zalet projektu są niskie opłaty za korzystanie z wymiany. Stanowią one tylko 0,1% dla zwykłych użytkowników i dla tych, którzy trzymają żetony KuCoin - 0,05%, czyli dwa razy mniej.

Administrowanie giełdą czasami prowadzi działania mające na celu przyciągnięcie nowych przedsiębiorców. Na przykład w 2017 r., Od końca września do końca października, obowiązywał rabat, a prowizję zmniejszono pięciokrotnie, do zaledwie 0,02% za transakcję.

Ponadto CuCoin ma program polecający, który pozwala otrzymywać bonusy za zapraszanie użytkowników. System skierowań ma trzy poziomy. Nagroda wynosi odpowiednio 20, 12 i 8 procent za pierwszy, drugi i trzeci poziom poleconych.

Obrót handlowy

Ku Coin już teraz może pochwalić się dobrym obrotem dla tak młodego projektu. W ciągu dnia obroty przekraczają 60-80 milionów dolarów i mogą nawet osiągnąć 100 milionów. Poniżej znajdują się najpopularniejsze kryptowaluty na tej stronie:

  • Polymath
  • Ethereum
  • Revain
  • Bitcoin
  • Akcje KuCoin
  • Nano
  • Neo
  • Oyster
  • Dragonchain

Bezpieczeństwo i wsparcie

Twórcy projektu przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa i niezawodności użytkowania. Dlatego tutaj używane są poważne algorytmy szyfrowania i uwierzytelniania użytkowników. System bezpieczeństwa często przechodzi powtarzające się kontrole i jest poddawany testom, a następnie aktualizowany. Podstawowy środek ochrony pieniędzyużytkownicy to uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Wsparcie Ku Coin otrzymuje również dobre recenzje w Internecie. Użytkownicy, którzy mieli okazję skontaktować się z działem pomocy technicznej, zwracają uwagę na wysokie kwalifikacje swoich pracowników i dużą szybkość otrzymywania odpowiedzi i pomocy. Nawiasem mówiąc, wsparcie techniczne wymiany działa przez całą dobę.

Zalety i wady

Korzyści Wady
1. Wymiana funkcji.Deweloperzy pracowali nad dodaniem wszystkich nowoczesnych narzędzi handlowych i uproszczeniem tego procesu tak bardzo, jak to możliwe dla początkujących.
2. Tłumaczenie interfejsu.
Dostępność interfejsu we wszystkich najpopularniejszych językach świata sugeruje, że projekt może stać się popularny na całym świecie i przyciągnąć dużą liczbę użytkowników w przyszłości.
3. Niskie prowizje.
Odsetki naliczane przez giełdę są niskie, a zakup żetonów KCS może uczynić je jeszcze niższymi.
4. Program skierowań.
Zespół projektowy w każdy możliwy sposób pomaga przyciągnąć nowych handlowców do platformy handlowej i oferuje nagrody w ramach trzypoziomowego systemu polecania.
5. Dobre wsparcie techniczne.
Twórcom udało się zebrać dobry zespół, który jest zaangażowany przez całą dobę w wsparcie techniczne użytkowników wymiany.
6. Łatwa rejestracja.
Aby rozpocząć handel na Qu Coin, wystarczy przejść zwykły proces rejestracji i natychmiast uzyskać dostęp do wszystkich funkcji bez podawania żadnych poufnych danych.
1. Niska popularność.Projekt został uruchomiony nie tak dawno temu i nie zdołał jeszcze stworzyć dużej społeczności użytkowników wokół siebie.
2. Brak fikcyjnej waluty.
W Internecie jest wiele skarg na brak handlu z fikcyjnymi walutami na KuCoin. Dla wielu użytkowników był to decydujący czynnik przy wyborze platformy transakcyjnej.

Podsumowując, należy zauważyć, że platforma ta jest całkiem udanym młodym projektem. Wymiana Kukoin nie zdążyła zmierzyć się z trudnościami, które często występują w bardziej popularnych i powszechnych platformach transakcyjnych. Teraz handel nie musi potwierdzać swojej tożsamości, a rejestracja jest dostępna dla wszystkich chętnych. Co więcej, programiści w każdy możliwy sposób zachęcają do przyciągania nowych użytkowników, a nawet oferują za to nagrody. Cała funkcjonalność centrali jest oparta na nowoczesnych technologiach i oferuje użytkownikom wygodne narzędzia do handlu. Projekt jest wspierany przez zespół profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań dla tej branży i nie są bez ambicji dla tej platformy handlowej. Wszystko to wskazuje, że KuCoin ma doskonałe perspektywy rynkowe.