KrahDollara (Dollar Collapse) - platforma kryptowaluty analitycznej [pełna recenzja]

Jeśli nie jesteś nowy w sferze kryptowaluty, prawdopodobnie wiesz, czego szukać przy podejmowaniu decyzji o wyborzekryptowalutydo inwestowania lub handlu. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na cenę danej monety, a także jej dynamikę. Należy również wziąć pod uwagę całkowitą podaż monet, liczbę monet w obiegu i łączną kapitalizację rynkową. Ponadto musisz wiedzieć, co zespół stoi za projektem i czy ma udane doświadczenie w realizacji podobnych projektów.

Odpowiednio, poszukiwanie wszystkich niezbędnych informacji zajmuje dużo czasu, co jest szczególnie cenne dla handlowców kryptograficznych, ponieważ decyzje muszą być podejmowane wystarczająco szybko, aby nie przegapić chwili. Na szczęście obecnie istnieją usługi, które dostarczają wszystkich niezbędnych informacji na swojej stronie internetowej. Jedną z takich usług jest platforma kryptowaluty analitycznej KrahDollara.

Funkcje platformy KrahDollara

Dollar Collapse to platforma kryptowalut analitycznych, która stanowi zagregowane źródło informacji o rynkach kryptowalut i kryptowalut. Cechą tej usługi jest to, że informacje prezentowane na platformie to uśrednione dane, które uzyskano poprzez analizę wszystkich dostępnych, wiarygodnych źródeł informacji cyfrowych (są to giełdy, usługi repozytoriów, trackery blockchain itp.) . Niektóre dane są zbierane ręcznie przez zespół serwisowy. W rezultacie naPlatforma zapewnia tylko aktualne, najbardziej wiarygodne informacje na temat kryptowalut, rynków kryptowalut, informacji o firmach i związanych z nimi firmach, a także najdokładniejsze prognozy. Takie podejście pozwala usłudze publikować najdokładniejsze oferty i średnie rynkowe kursy walut cyfrowych, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym i obliczane jako średnie ważone kursy między notowaniami 130 największych giełd na świecie. Należy zauważyć, że ceny przy zakupie /sprzedaży kryptowalut w praktyce mogą się różnić ze względu na różne prowizje.

Dollar Collapse to niezwykle wygodna usługa dla inwestorów i handlowców kryptowalut. Przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w monetę X lub gdy warto kupić (sprzedać) monetę Y, inwestor lub przedsiębiorca musi wziąć pod uwagę ogromną liczbę czynników, przeprowadzić dokładną analizę sytuacji rynkowej, przeanalizować dynamikę rynku. W tym kontekście usługa może ułatwić życie handlowcom i inwestorom, ponieważ wszystkie potrzebne informacje są gromadzone w jednym miejscu i prezentowane w wygodnym formacie. Zamiast odwiedzać dziesiątki witryn i robić notatki, mogą po prostu przejść do witryny KrahDollara i przejść bezpośrednio do następnego kroku - podjęcia decyzji.

Jak to działa?

Każdy użytkownik może utworzyć konto osobiste i subskrybować firmy lub waluty będące przedmiotem zainteresowania, aby regularnie otrzymywać ważne aktualizacje lub powiadomienia o znacznej zmianie kursów wymiany. Ponadto użytkownicy mogądodaj dane o firmach lub osobach powiązanych. Ideą projektu jest uzyskanie danych za pomocą tzw. Metody crowdsourcingu.

Interfejs witryny KrahDollara

Interfejs użytkownika witryny jest szczególnie wygodny. Na głównej stronie tej platformy znajdują się aktualne kursy kryptowaluty. Monety cyfrowe są uporządkowane w określonej kolejności - są uszeregowane w kolejności malejącej całkowitej kapitalizacji rynkowej.

Informacje o walutach cyfrowych są łatwo dostrzegalne, ponieważ wszystkie dane są przedstawione w formacie tabeli. Tabela wskazuje nazwę kryptowaluty, jej numer w ratingu, aktualną stawkę i całkowitą kapitalizację rynkową tej waluty cyfrowej, dzienny wolumen obrotu tej monety, a także informacje o zmianie ceny kryptowaluty za ostatnią godzinę, dzień, tydzień. Jeśli cena pokazuje wzrost w ciągu godziny, dnia lub tygodnia, to oprócz wskazania procentowej zmiany ceny, odpowiednia komórka ma kolor zielony, aw przypadku upadku czerwony. Jest stworzony dla większej przejrzystości i wygody. Ponadto ostatnia komórka tabeli przedstawia wykres kursu wymiany na ostatni dzień, który jest również w kolorze zielonym lub czerwonym w zależności od dynamiki zmian cen. Wystarczy więc, aby przedsiębiorca lub inwestor po prostu spojrzał na tabelę, aby zrozumieć, jak zachowuje się ta lub ta moneta.

Ponadto możesz szybko znaleźć interesującą Cię monetę za pomocą opcji „Szukaj”. Wyszukaj ciągznajduje się w prawym górnym rogu strony. Ponadto, klikając przycisk z rozwijaną listą Koin, możesz otworzyć ocenę dziesięciu lub setek największych kryptowalut na świecie, a także przejść do pełnej listy wszystkich monet prezentowanych na platformie. Obecnie na platformie jest reprezentowanych 1.561 monet. Obok przycisku „Moneta” znajduje się przycisk „Popularność”, po kliknięciu którego możesz przejść do listy nowych kryptowalut.

Coin Page

Jedno kliknięcie na nazwę kryptowaluty, którą jesteś zainteresowany, a znajdziesz się na stronie Monety.

Główna strona monety („Review”) po lewej stronie pokazuje aktualny i dokładny kurs, a także jego procentową zmianę w ciągu ostatnich 24 godzin (zaznaczone na czerwono lub zielono w zależności od dynamiki przebiegu monety). Ponadto podaje się informacje na temat całkowitej kapitalizacji rynkowej tej konkretnej waluty, jej dziennego wolumenu obrotu oraz liczby monet w obiegu.

Dodatkowo, oprócz karty Przegląd, na stronie Monety znajdują się trzy dodatkowe karty:

 • Sieci społecznościowe;
 • Wymiana;
 • Prognozy.

Następna karta to Social. sieć. Ta karta zawiera wszystkie najnowsze posty z wzmianką o koinie od użytkowników na Twitterze i Reddicie.

Zakładka „Wymiana” zawiera najnowsze informacje o giełdach, na których ta kryptowaluta jest przedmiotem obrotu. Informacje prezentowane są w czytelnym formacie. Giełdy są klasyfikowane w kolejności malejącej według dziennego wolumenu obrotu według tej monety. Tabela pokazuje następujące elementyInformacje:

 • Nazwa giełdy (jedno kliknięcie na nazwę giełdy przekieruje Cię na oficjalną stronę tej kryptowaluty);
 • Para walutowa (wraz z którą walutą handluje się kryptowalutą);
 • 24-godzinny wolumen obrotu;
 • Kryptowaluta cenowa na tej giełdzie.

Ostatnia karta to zakładka „Prognozy”. Ta zakładka zawiera prognozy zmian kursu tej kryptowaluty. Informacje są przedstawione w formie tabeli, w której podano warunek i przewidywaną siedmioletnią zmianę ceny. Przy prognozowaniu Dollar Collapse wykorzystuje dużą liczbę modeli matematycznych i ekonomicznych, a także metodę nakładania pewnych historycznych wydarzeń rynkowych, co pozwala przewidzieć, jak szybko moneta zostanie zaakceptowana przez rynek i kiedy stanie się popularnym, znanym narzędziem, które bezpośrednio wpływa na cenę kryptowaluty. Również na tej stronie wyjaśniono metodologię prognoz budynków, która jest używana przez tę usługę, a także źródła, z których uzyskano informacje.

Algorytmy

Platforma przedstawia pełną listę wszystkich algorytmów kryptowaluty. Informacje prezentowane są w formie listy, która zawiera nazwy algorytmów i liczbę kryptowalut wykorzystujących ten algorytm. Jeśli klikniesz nazwę algorytmu, zostaniesz przekierowany na stronę, która zawiera kompletną listę linków napisanych na podstawie tego konkretnego algorytmu.

Zalety usługi

 • dostępnośćwygodny interfejs;
 • korzystny format prezentacji informacji, wygodny dla percepcji;
 • dostęp do wszystkich istotnych informacji;
 • widoczność;
 • wiele przydatnych funkcji;
 • dostępność prognozy na kilka następnych lat.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że usługa ta może znacznie ułatwić życie handlowcom i inwestorom kryptowaluty, a także pozwala zaoszczędzić dużo czasu.KrahDollarama szereg zalet, które odróżniają tę platformę analityczną od usług podobnych do niej. Zdecydowanie zalecane do użycia.