Konkurencja dla partnerów z wymiany BitFlip

Cześć przyjaciele, ostatnio widzieliśmy, jak rozwija się rynek kryptowalut, a liczba użytkowników stale rośnie. Był czas, kiedy giełdy kryptowalut nie miały czasu na przetwarzanie nowych klientów, co spowodowało pojawienie się nowych zasobów dla giełd kryptowalut. W tym artykule pośrednio wpłyniemy na wymianę kryptowalut BitFlip, która rozpoczęła swoją pracę w lipcu 2017 r., A na początku 2018 r. Uruchomiła inteligentny program partnerski, którego wcześniej nie widzieliśmy.

Przeanalizujemy wszystkie niuanse i subtelności wymiany w oddzielnym artykule, który znajduje się tutaj, a dzisiaj skupimy twoją uwagę na programie partnerskim.

Wymiana kryptowalut BitFlip od 25 lutego 2018 r. Do 31 marca 2018 r. Organizuje konkurs dla partnerów, podczas którego cenne nagrody zostaną rozlosowane wśród pierwszych 10:

  • Nagroda za pierwsze miejsce - panel dotykowy MacBook Pro 13.3 ”(Intel Core i5 2.3GHZ, 8GB RAM) + Ledger Nano S;

  • Nagroda za drugie miejsce - iPhone 8 Plus Space Grey 64 GB + Ledger Nano S;

  • Nagroda za trzecie miejsce - iPhone 8 Space Grey 64 GB + Ledger Nano S;

  • Nagroda za miejsca od 4 do 10 - Ledger Nano S.

Istotą konkursu jest stworzenie szerokiej sieci aktywnych partnerów, którzy mogą być bardziej aktywni niż doświadczeni użytkownicy?

Aby zostać partnerem, nie musisz mieć własnego bloga lub witryny, wystarczy mieć listę znajomych, którzy są zainteresowani dziedziną kryptowaluty i chcą spróbować swoich sił w handlu lub po prostu kupować kryptowalutę. Strony na portalach społecznościowych, profile na forach tematycznych i wiele innych są doskonałe.sposoby przyciągnięcia klientów do sieci. Nie ma znaczenia, ilu klientów przyciągniesz, najważniejsza jest ilość transakcji, które będą produkować. Jest to wolumen lub handel, który będzie uważany za kryterium wyboru zwycięzcy.

Aby wziąć udział w programie partnerskim, musisz się zarejestrować.

Oprócz nagród, które wskazaliśmy powyżej, każdy partner ma możliwość otrzymania nagrody w wysokości 40% -70% dochodu przedsiębiorcy. Ogólnie rzecz biorąc, przyjaciele, nawet jeśli nie możesz wziąć udziału w losowaniu nagród, zarejestruj się jako partner i umieść link polecający na stronie w sieci społecznościowej, po prostu musisz.

Więcej informacji na temat warunków konkursu można znaleźć tutaj -https://goo.gl/ofafhr .

Jeśli nadal nie wierzysz, że zdobycie nagród jest realistyczne, obejrzyj film, na którym pokazuje je BitFlip -https://youtu.be/08Xt7jkaONk .

Cóż, dla tych, którzy używają zasobu CryptoCompare, możesz śledzić BitFlip przez link -https://goo.gl/VvJpJK .

Nie przegap doskonałych możliwości zarobkowych.