Jak zdobyć studenta w Internecie, a nie tylko pomysły i opcje zarobków

Prędzej czy później, w życiu każdego dziecka, pojawia się chwila, gdy myśli o tym, jak zarabiać pieniądze. Powody są ogromne. Ktoś chce udowodnić rodzicom swoją niezależność, ktoś po prostu nie chce ich prosić o pieniądze; ktoś chce zrozumieć, jak to jest, zarabiać pieniądze i, z czystym sumieniem, wydać je na siebie lub dać komuś prezent; ktoś nie chce siedzieć w lecie ani na wakacjach; ktoś rozumie, że rodzice mają ograniczone możliwości finansowe i chcą im pomóc. W każdym razie taki pośpiech zasługuje na szacunek.

Nie można jednak zaprzeczyć, że małoletniemu trudno będzie znaleźć najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. W tym artykule omówimy, w jaki sposób uczniowie mogą szybko zarabiać pieniądze od podstaw. Wybraliśmy najłatwiejsze opcje dla uczniów 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 lat, które ponadto nie są całkowicie ryzykowne i bezpieczne.

Gdzie zarobić ucznia?

Oczywiście, uczeń nie będzie w stanie zarobić dużo pieniędzy, ale dość realistyczne jest zdobycie wystarczającej ilości pieniędzy, jeśli mądrze podejdziesz do tego problemu. Możliwości uczniów są dość ograniczone, ponieważ możliwość znalezienia pełnoprawnej pracy nie jest dla nich dostępna z wielu powodów (wiek, brak czasu, nauka). Ponadto bardzo ważne jest, aby student zarabiał pieniądze bez uszczerbku na jego wykształceniu, nie przegapił zajęć, miał czas na naukę, a co najważniejsze - że ma wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, ponieważ rosnące ciało potrzebuje dobrego wypoczynku.niezwykle potrzebne.

Biorąc pod uwagę wszystkie ograniczenia, możemy wyróżnić następujące główne opcje, w których uczeń może uzyskać pieniądze:

  • w Internecie;
  • niezależny;
  • formalne zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin w wieku 16 lat (nie można obejść się bez paszportu);
  • Nieformalne zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

Być może najwygodniejszą opcją jest zarabianie pieniędzy w Internecie i na własny rachunek. Ta opcja ma kilka zalet:

  • możliwość pracy w dogodnym czasie;
  • umiejętność łączenia pracy z nauką i obowiązkami domowymi;
  • możliwość łączenia biznesu z przyjemnością (wszyscy nastolatkowie lubią surfować po Internecie);
  • możliwość poprawy swoich umiejętności i wiedzy, poszerzenia horyzontów.
  • możliwość uzyskania dobrego dochodu bez inwestycji.

Ta opcja nie jest jednak pozbawiona wad. Głównym pytaniem jest, jak uzyskać zarobione pieniądze. Możesz otrzymać płatność na karcie bankowej, przez telefon, w portfelu Qiwi. Nie wszystkie opcje mogą być dostępne dla uczniów w każdym wieku; dorośli mogą potrzebować pomocy. Ponadto możesz wpaść w oszustów, którzy ostatecznie nie zapłacą ci obiecanej opłaty. W tym przypadku musisz podejść do tego problemu z najwyższą ostrożnością (na przykład wysłanie gotowej pracy dopiero po zapłaceniu 50-100% obiecanej kwoty). Ta opcja umożliwia pracę na komputerze, na tablecie lub na iPhonie, co może powodować zaburzenia widzenia, słabą postawę;Hipodynamika jest niezdrowa.

Alternatywą dla zarobków online nie są zarobki online. Oczywiście ta opcja jest znacznie gorsza od poprzedniej, zarówno pod względem „wynagrodzenia”, jak i wygody. Nie będziesz mógł pracować w godzinach szkolnych, aw większości szkół zajęcia kończą się odpowiednio o godzinie 2-3 po południu, nie będziesz miał czasu na pracę w niepełnym wymiarze godzin (zgodnie z prawem, nieletni nie mają prawa do pracy w nocy) Ta opcja jest odpowiednia tylko na lato i wakacje, zimą prawie nic takiego nie można zrobić. Ponadto ta opcja jest bardziej wyczerpująca fizycznie, ponieważ musisz pracować w każdych warunkach, nawet na zewnątrz, w zimne dni, przy złej pogodzie itp. Co więcej, trudno znaleźć pracę w małym miasteczku lub wiosce. Ponadto często ta opcja dezorientuje młodzież; są zakłopotani widząc ich krewnych lub przyjaciół lub obawiają się, że nie będą traktowani poważnie itp. Ponadto nadaje się tylko dla nastolatków powyżej 14 lat.

Plus w tym przypadku polega na tym, że taką pracę można wypłacić w gotówce. Zaletą jest także aktywność fizyczna i komunikacja z ludźmi.

Opcje zarobków w Internecie

Zarobki w Internecie w ostatnich latach stały się najwygodniejszą opcją dla nastolatków, ponieważ można uzyskać dobry dochód z pracy bez wychodzenia z domu. Przyjrzyjmy się bliżej najpopularniejszym i sprawdzonym sposobom zarabiania pieniędzy.

Ankiety online, surfing, pisanie recenzji

Witryny z wypłatą pieniędzy -zjawisko nie jest nowe. Ta praca jest dość prosta, nie wymaga od ciebie żadnych umiejętności, wiedzy ani cech. Musisz udać się do określonych witryn i „usiąść” na nich czasu potrzebnego klientowi. Jeśli sumiennie wykonujesz to zadanie, klient sprawdza twoją pracę i płaci ci z góry określoną kwotę pieniędzy. Ponadto możesz wypełnić ankiety online lub zostawić opinie na stronach. Oczywiście nie zarobisz miliona, ale spędzisz dużo czasu. Warto również zauważyć, że takie monotonne ćwiczenie może się szybko znudzić.

Praca jako projektant graficzny

Jeśli lubisz rysować i jesteś dobrze zorientowany w oprogramowaniu graficznym, wiesz coś o projektowaniu i projektowaniu, możesz spróbować siebie jako grafik. Możesz robić projektowanie stron internetowych, tworzyć okładki książek, wydruki na koszulki, logo, wizytówki, pocztówki itp. Musisz być zdyscyplinowany, odpowiedzialny, mieć wyczucie stylu, umieć pracować z kolorami, być kreatywnym. Taka praca jest dobrze płatna. Kiedy „wypełnisz swoją rękę”, będziesz mógł wykonywać zadania szybko i sprawnie.

Sprzedaż towarów w Internecie

Sprzedaż towarów w Internecie nie wymaga początkowej inwestycji. Możesz zacząć od sprzedaży niepotrzebnych rzeczy, które masz w domu. Mogą to być ubrania, buty, akcesoria, elementy wyposażenia wnętrz, urządzenia itp. Najważniejsze jest to, że rzecz jest w dobrym stanie, wtedy będzie można zarobić dobre pieniądze na kieszonkowe. Następnym krokiem jest zakup nowych przedmiotów.na pchlim targu i odsprzedając je. Ta opcja jest w stanie nakarmić cię wystarczającą ilością zainwestowanego wysiłku.

Freelance

Każdy wolny strzelec będzie wymagał pewnych umiejętności, takich jak znajomość języka obcego lub umiejętność pisania esejów. Jest to interesująca i opłacalna opcja, która pomoże Ci poprawić swoje umiejętności i rozwijać nowe, poszerzyć horyzonty, a także uzyskać dobre pieniądze. Możesz być tłumaczem, autorem artykułów, copywriterem, pisać eseje i prace semestralne na zamówienie itp. Musisz być w stanie wykonywać zadania sprawnie i terminowo, być odpowiedzialnym i zdyscyplinowanym. Ponadto możesz samodzielnie określić pobieranie.

Zostań blogerem

Obecnie blogi osiągnęły szczyt. Jeśli uda Ci się przyciągnąć uwagę publiczności, przyciągnąć dziesiątki tysięcy subskrybentów, stworzyć naprawdę interesujący blog, wtedy możesz zarobić dobre pieniądze. Możesz uruchomić kanał YouTube lub stronę Instagram. Na Instagramie będziesz mógł zarabiać na reklamach, a na YouTube możesz zarabiać na swoich poglądach Takie działanie wymaga dużo informacji zwrotnej, dużo czasu, stałej pracy nad treścią, a powinieneś mieć minimalne umiejętności edycji i retuszowania zdjęć. Ponadto wystawianie życia osobistego wiąże się z pewnym ryzykiem. Zanim zaczniesz blogować, porozmawiaj z rodzicami, starannie wybierz informacje, które będziesz udostępniać swoim subskrybentom, ustaw aspekt prywatności, którego nie będzieszprzejechać.

Zostań menedżerem SMM

Do tej pracy będziesz potrzebować wielu umiejętności, dużo wolnego czasu, a także wielkiej chęci do pracy. Musisz być świadomy promocji i promocji stron internetowych i kont, posiadać minimalne umiejętności w zakresie edycji, przetwarzania zdjęć, copywritingu, być w stanie wybrać naprawdę wysokiej jakości i interesujące treści, a także analizować rynek i konsumenta. Musisz być odpowiedzialny, zdyscyplinowany i kreatywny. Takie zadania są dobrze płatne, ale wymagają dużo czasu.

Kryptowaluta

Dzisiejsze kryptowaluty są bardzo popularne. Jeśli nic nie rozumiesz w tej dziedzinie, teraz jest czas, aby zrozumieć i zrozumieć. Zarabiaj na kryptowalutach bez inwestycji jest wystarczająco trudne, ale możliwe.

Na początek musisz miećportfel kryptowaluty . Możesz zarobić monety lub dostać je za darmo. Dość często, w ramach swoich kampanii marketingowych, niektóre projekty realizują tzw.Airdrop(programy nagródICO ) - bezpłatna dystrybucja monet. Jeśli regularnie monitorujesz sytuację na Twitterze, BitcoinTalk, Reddit, będziesz w stanie dowiedzieć się na czas o dystrybucji monet i wziąć w nich udział.

Ponadto możesz zarobić kilka dolarów nażurawiach Bitcoin , wykonując rozwiązanie captcha. Nie powinieneś spodziewać się dużych dochodów, ale nie poświęcisz na to wiele czasu. Odwiedzając kilka stron dziennie, możesz dostać kilka „darmowych” Satoshi do swojego portfela.

Możesz także zarabiać na programach partnerskich. Ta metoda jest odpowiednia dla tych, którzy mają wielu subskrybentów w sieciach społecznościowych. Logika jest prosta - wybierasz bazę poleconych i dostajesz procent, gdy ludzie śledzący twoje linki polecające coś kupują. Im więcej osób przyciągniesz, tym większe będą twoje dochody. Ogólnie rzecz biorąc, ta opcja nie jest zła, ponieważ można uzyskać darmowe pieniądze bez poświęcania na to dużej ilości czasu. Jednak przy wypłacie środków będziesz potrzebować pomocy dorosłego, jeśli zdecydujesz się wypłacić pieniądze do fiducjarnej waluty.

Gry

Zarabianie na grach jest całkiem realne. Jeśli jesteś fajnym graczem, ta opcja jest dla Ciebie. Możesz sprzedawać pompowane konta gier lub pieniądze z gier; Możesz zarabiać pieniądze w grach online i je wypłacać; możesz także brać udział w turniejach gier (mówimy o e-sporcie).

Warto zauważyć, że czasami będziesz musiał zainwestować, aby kupić odpowiedni strój w grze lub pompować swoją postać. Ponadto gry, które będziesz spędzać dużo czasu, co może negatywnie wpłynąć na wyniki w nauce i zdrowie. Ponadto gry są opóźnione i ryzykujesz utratę kontaktu z rzeczywistością i uzależnienie. Opcja jest raczej wątpliwa, choć czasami jest całkiem opłacalna.

Prostszą opcją jest zwykłegry bitcoinowebez załączników. Dochód z nich jest niewielki, ale fakt gry, za który możesz otrzymać Satoshi, motywuje do gry.

Jak zarabiać pieniądze bez Internetu

Uczniowie równieżmoże zarabiać pieniądze dzięki prawdziwej, fizycznej pracy. Wielu facetów będzie pasować do tego formatu. Przyjrzyjmy się bliżej najciekawszym opcjom.

Animator

Ta opcja jest świetna dla nastolatków, którzy lubią się bawić i bawić z dziećmi, kochać i umieć bawić, a także mieć dobry trening fizyczny (uwierzcie mi, dość trudno jest chodzić nawet 2 godziny w stroju sługi). Świetna opcja dla tych, którzy mają młodszych braci i siostry, doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Jednak musisz zrozumieć, że ta działalność pociąga za sobą pewien stopień odpowiedzialności, gry nie powinny być traumatyczne. Bardzo ważne jest również wcześniejsze przygotowanie się do wydarzeń, przemyślenie programu i ciągłe wymyślanie nowych gier i konkursów. Ponadto możesz pracować jako animator w weekendy zarówno podczas wakacji, jak i podczas studiów. Ogólnie rzecz biorąc, całkiem interesująca opcja, jest zabawna, interesująca i aktywna.

Leader

Dla młodzieży w wieku powyżej 16 lat istnieje świetna opcja łączenia biznesu z przyjemnością - spróbuj siebie jako doradcy. Aby pracować jako radca w radości, musisz kochać dzieci, być odpowiedzialnym, pomysłowym, być dobrym organizatorem, mieć umiejętności przywódcze, być zdyscyplinowanym. Będziesz odpowiedzialny za swój oddział, musisz znać technikę bezpieczeństwa, zasady pierwszej pomocy, szybko myśleć w nietypowych sytuacjach, zapewnić ciekawą rozrywkę dla dzieci. Doskonała opcja na lato, ponieważ można odpocząć w obozie,porozmawiaj z rówieśnikami, poznaj nowych przyjaciół, baw się dobrze i uzyskaj zwroty finansowe.

Promotor

Jeśli masz 14 lat, możesz wypróbować się jako promotor. Praca jest bardzo trudna i nudna. Często nie jest łatwo wykonać plan (ludzie niechętnie biorą ulotki), a płatność jest dość niska. Będziesz musiał pracować w każdych warunkach pogodowych; w centrach handlowych można spotkać przyjaciół lub znajomych. Ogólnie rzecz biorąc, opcja jest wątpliwa. Na pewno nie będziesz się cieszyć, a dochód będzie minimalny.

Courier

Praca jako kurier jest również dość skomplikowana, jesteś w ciągłym ruchu i zdecydowanie musisz wypełnić plan dostawy. Z reguły koszty transportu nie są płacone, co sprawia, że ​​już skromny dochód jest jeszcze mniejszy. Ponadto będziesz odpowiedzialny za pieniądze otrzymywane od klientów, co oznacza, że ​​w takim przypadku będziesz musiał zapłacić pełną kwotę z kieszeni. Nie najlepsza opcja.

Car Wash

W przypadku chłopców w wieku powyżej 16 lat istnieje możliwość pracy w charakterze myjni samochodowej. Ta opcja jest bardziej odpowiednia na lato. Praca jest bardzo pracochłonna, potrzebujesz dobrego treningu fizycznego. Ta opcja nie jest odpowiednia dla młodzieży z alergią na detergenty, astmę, obecność przewlekłych chorób dróg oddechowych (zapalenie oskrzeli, ból gardła, zapalenie zatok itp.). Mycie samochodów jest opłacane dość dobrze, ale musisz mieć pewną wiedzę i umiejętności. Ogólnie rzecz biorąc, ta opcja nie jest dla wszystkich.

Hobby i rzemiosło

Ta opcjaodpowiedni dla uczniów w każdym wieku. Jeśli twoje ręce rosną z właściwego miejsca i robisz piękne rzeczy tymi rękami, możesz zarabiać pieniądze sprzedając swoje produkty. Opcja jest bardziej odpowiednia dla dziewcząt, choć może być odpowiednia dla młodego mężczyzny. Jeśli doskonale robisz dzianiny, szyjesz, haftujesz, paciorek, własną technikę decoupage, rysujesz, robisz rękodzieło i sprzęt, wykonujesz rzeźbę w drewnie itp., Ta opcja jest dla Ciebie. Produkty, które możesz sprzedawać w witrynach internetowych, a także w serwisach społecznościowych. Oczywiście, sukces nie jest gwarantowany, ale jeśli twoje produkty są naprawdę dobre, a Ty dobrze zastanawiasz się nad strategią marketingową, możesz zarobić dobre pieniądze robiąc swoje ulubione rzeczy.

Chodzenie z psami

Oczywiście ta opcja nie jest łatwa do znalezienia i jest odpowiednia dla nastolatków powyżej 14 lat. Twoim zadaniem będzie spacerować z innymi psami. Dzięki temu możesz łatwo zarabiać pieniądze spacerując po parku z psami. Odpowiedzialni nastolatkowie, którzy kochają psy, nie boją się ich i wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Ta opcja nie jest dla wszystkich, ale zdecydowanie zasługuje na twoją uwagę.

Korepetycje

Ta opcja jest również odpowiednia dla nastolatków powyżej 14 lat. Jeśli biegle władasz jakimkolwiek przedmiotem (języki obce, matematyka, fizyka itp.), Możesz zostać nauczycielem. Odpowiedzialni młodzi ludzie nadają się do tej pracy, którzy są w stanie wyjaśnić złożone informacje w przystępny sposób, poprawnie złożyć materiał i zorganizować uczniów. Musisz być w stanie poprawnie się przedstawić, mieć przywództwocechy, bądź cierpliwy i pewny siebie. Ta opcja pozwoli Ci zarobić całkiem niezłą sumę pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, ta opcja nie jest dla wszystkich, ale jest całkiem interesująca i opłacalna.

Niania

Ta opcja jest odpowiednia dla dziewcząt powyżej 15 lat, które kochają dzieci i wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Musisz być bardzo odpowiedzialny, zdyscyplinowany, umieć bawić dzieci, dbać o dzieci, znać techniki bezpieczeństwa, umieć udzielać pierwszej pomocy, a także szybko reagować w nietypowych sytuacjach. Musisz zrozumieć, że będziesz odpowiedzialny za życie i zdrowie dziecka. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, powinieneś zrezygnować z tej opcji. Ogólnie rzecz biorąc, opcja jest całkiem dobra i interesująca, możesz zarobić dobre pieniądze.

Przewodnik turystyczny

Jeśli turyści w Twoim mieście nie są rzadkością i dobrze znasz swoje miasto i jego historię, jeśli masz dobrą pamięć i znasz dobrze języki obce, to ta praca jest dla ciebie. Świetna opcja na lato. Możesz ćwiczyć języki obce, uczyć się wielu nowych rzeczy, komunikować się z obcokrajowcami i być może poznać nowych przyjaciół. Praca jest dość trudna, ponieważ wycieczki są zazwyczaj pieszo, a latem jest dość gorąco, ale jest interesujące, można aktywnie i zarabiać pieniądze.

Ile może zarobić nastolatek?

W Internecie Kwota Bez Internetu Kwota
Ankiety online,
Surfing, recenzje recenzji
2-10 USD za badanie
, odwołanie
Animator od 5-7
za godzinę
Praca
grafik
50 - 300 USD za
miesięcy (w zależności od obciążenia)
Leader od 150 USD
miesięcznie
Freelance 25 - 300 USD za
miesięcy (w zależności od obciążenia)
Promotor od 1-3 USD
za godzinę
Blogowanie od 25 USD za
miesięcy (w zależności od popularności)
Kurier 50–150 USD
miesięcznie
Zarządzanie SMM od 75 $ za
miesięcy (w zależności od umiejętności)
Myjnia samochodowa 150 - 200
miesięcznie
Kryptowaluta od 50 USD za
miesiąc (w zależności od wzroku)
Hobby
i Rękodzieło
od 10 $
miesięcznie (zależy od Twojego sukcesu)
Gry od 50 USD za
miesięcy
Chodzące
psy
2-3
USD za godzinę
Korepetycje 4-6 $
na godzinę
Niania od 2-5 USD
na godzinę
Przewodnik turystyczny od 100 USD
miesięcznie

Ostrzeżenie! Kwoty są wskazane dla regionu stołecznego, w innych regionach płatność może być mniejsza.

Wniosek

Zarobki dla dzieci w wieku szkolnym to świetny sposób, aby poczuć, jak ciężko są pieniądze, aby stać się bardziej niezależnym, a także spełnić swoje własne marzenie (na przykład, aby je zebrać na komputerze lub iPhonie). W tym artykule przyjrzeliśmy się głównym opcjom zarabiania pieniędzy, a także przedstawiliśmy na półkach wszystkie plusy i minusy tych metod.Każdy nastolatek będzie w stanie znaleźć ofertę, która mu się spodoba, a także odpowie na jego możliwości. Najważniejsze jest, aby nie usiąść i odnieść sukces!