Jak zdobyć Bitcoin Gold w portfelu online BTG

W tym przeglądzie przyglądamy się portfelowi onlineBtgonlinedla kryptowalutyBitcoin Gold . Jest to najbardziej interesujące, ponieważ pozwala nie tylko uzyskać BTG po rozwidleniu, ale także natychmiast wymienić je na BTC. Korzystanie z projektu jest bezpieczne, ponieważ jego kod źródłowy jest publicznie dostępny i opublikowany na GitHub. Ponadto strona jest tłumaczona na język rosyjski, co z pewnością przyczyni się do przyciągnięcia użytkowników.

Jak utworzyć portfel BTG

Aby utworzyć portfel, przejdź do oficjalnej strony projektu, wybierz język rosyjski w prawym górnym rogu menu rozwijanego i otwórz zakładkę „Utwórz portfel”.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest kliknięcie przycisku „Generuj”, a po kilku sekundach na ekranie monitora pojawi się adres portfela, klucze publiczne i prywatne. To są wszystkie dane niezbędne do utworzenia konta w sieci Bitcoin Gold i rozpoczęcia pracy z nim. Teraz twój portfel jest gotowy do pracy.

Jak korzystać z portfela

Dane, które otrzymałeś powyżej, będą zawsze wykorzystywane do uzyskania dostępu do Twoich środków. Oznacza to, że muszą być przechowywane w bezpiecznym miejscu i zapasowe.

Możesz użyć swojego portfela przy użyciu innych metod autoryzacji. Usługa obsługuje rejestrowanie przy użyciu klucza mnemonicznego utworzonego przez aplikacje, na przykład Blockchain.info lub Electrum.

Ze względu na ograniczone funkcje portfela, jego użycie jest elementarne i będzie możliwe nawet dla początkujących użytkowników.

Sposoby uzupełnienia portfela

Tousługa zapewnia pełny portfel kryptowalut BTG, co oznacza, że ​​możesz go uzupełnić w dowolny, dogodny dla Ciebie sposób. Aby to zrobić, po prostu przenieś monety na adres otrzymany za pomocą kluczy.

Najwygodniejszym sposobem zakupu jest skorzystanie z jednej zgiełd kryptowalut . Fork Bitcoin Gold nie był obsługiwany przez wszystkie giełdy, teraz jest dostępny tylko w Binance, Bittrex, HitBTC i kilku innych mniejszych platformach handlowych.

Możesz także spróbować wyszukać BTG w różnych wymiennikach, ale pamiętaj, że kurs w nich jest prawie zawsze nieopłacalny dla użytkownika. Gwarantuje, że wszystko idzie dobrze w wymienniku pozostaje dość niska.

Jak wysłać BTG do innego portfela

Na stronie przejdź do zakładki „Wyślij /Odbierz złoto Bitcoin”. Tutaj musisz uzyskać dostęp do już znanego sposobu. Jeśli utworzyłeś portfel na tej stronie, a następnie wszystkich typów w rozwijanym menu, tylko „Klucz prywatny WIF” będzie Ci odpowiadał. Nie należy się martwić o bezpieczeństwo wprowadzania klucza prywatnego na stronie, ponieważ wszystkie operacje z poufnymi danymi są wykonywane po stronie klienta w przeglądarce przy użyciu języka programowania JavaScript.

Wprowadź klucz i kliknij „Dalej”. Twój adres i saldo zostaną wyświetlone tutaj. Poniżej znajduje się formularz wprowadzania liczby monet do wysłania oraz formularz adresu docelowego. Za pomocą przełącznika możesz wybierać między „Regular” i „Priority”. Priorytet jest dwa razy droższy, ale oczekiwany czas zmniejsza się trzykrotnie - z 18 do 6 minut. Aby zakończyć transakcjęKliknij przycisk „Prześlij”.

Instant BTC do BTG Exchange

Prawdopodobnie główną cechą portfela jest możliwość odbioru BTG na podstawie stanu konta w bloku 491407 i szybkiej wymiany otrzymanych monet na Bitcoin. Ta opcja jest dostępna w zakładce „Wymień BTG na BTC”. Dostęp do niego jest taki sam jak w poprzednim przypadku. Po prostu podaj adres, na który będą przychodzić bitcoiny. Ustawienie priorytetu transakcji jest również używane do tej operacji.

Jak znaleźć równowagę portfela

Możesz sprawdzić saldo portfela podczas pracy z tą usługą w momencie wykonywania jakiejkolwiek akcji. Wystarczy otworzyć kartę, aby wysłać transakcje i wprowadzić klucz. Możesz jednak użyć tego i w inny sposób. Na przykład otwórz eksplorator bloków, aby wyświetlić status bieżącego konta.

Korzyści portfela

  1. Łatwość użycia.Ze względu na brak złożonej funkcjonalności i obecność intuicyjnego interfejsu, ten portfel online może być używany nawet przez tych, którzy jeszcze nie pracowali z kryptowalutami. Jest również odpowiedni w przypadkach, w których musisz jakoś współdziałać z siecią Bitcoin Gold, ale chcesz to zrobić szybko i bez użycia oprogramowania innych firm.
  2. Wsparcie dla różnych sposobów dostępu do portfela.Jeśli musisz skorzystać z tej usługi już posiadając portfel BTG, który został utworzony w innej aplikacji, nie będzie to problemem. Btgonline.io obsługujepracować z mnemonicznymi kluczami dostępu.
  3. Możliwość wymiany BTG na BTC.Wielu użytkowników natknęło się na platformę wyszukiwania do szybkiej wymiany złota Bitcoin i ten portfel jest idealny do tej roli. Możesz dostać monety po widelcu i wymienić je na bitcoiny.
  4. Dostępność tłumaczenia na język rosyjski.Jest to niewątpliwie wygodne nawet dla tych, którzy mówią po angielsku. Co więcej, ułatwi to korzystanie z tej kryptowaluty w krajach rosyjskojęzycznych i zwiększy jej popularność.

Podsumowując, należy powiedzieć, żeBtgonlinejest dobrym rozwiązaniem dla prostego użycia kryptowaluty Bitcoin Gold i spodoba się wielu. Portfel nie jest przeciążony niepotrzebnymi funkcjami i obsługuje tylko najprostsze czynności - tworzenie adresu, wysyłanie transakcji i przeglądanie statusu konta. I osobno należy zauważyć możliwość wymiany bitcoinów.