Jak zarobić Bitcoin i inną kryptowalutę za darmo bez inwestycji

Nikt jeszcze nie był w stanie wymyślić prostego sposobu zarabiania pieniędzy w dolarach, euro lub jakiejkolwiek innej walucie, ale jeśli nie jesteś zbyt leniwy i nie podejmujesz wysiłków, możesz zapewnić stabilny dochód w globalnej sieci. Konieczne jest zrozumienie, że nie ma darmowychbitcoinówi innych wirtualnych walut, aby je zdobyć, musisz wydać pewne zasoby. Nie oznacza to, że będziesz musiał użyć osobistych funduszy, aby uzyskać Bitcoiny. Zazwyczaj takie zasoby to osobisty czas użytkownika poświęcony na różne zadania, takie jak wysyłanie e-maili, wyświetlanie reklam i inne. Jeśli takie wprowadzenie do artykułu nie podważy twojego zainteresowania pytaniem „Jak zdobyć 1 bitcoin za darmo bez inwestycji?”, Rozważ główne obecne sposoby tworzenia kryptowaluty bez inwestycji.

Zarobki Micro Bitcoin

Najłatwiej jest dostać się do tej niszy, ale zarabianie tutaj jest jedną z najbardziej pracochłonnych czynności. Użytkownicy muszą wykonywać różne zadania lub przejść grę, wymagając dużo wolnego czasu i wysiłku. Jeśli chodzi o płatność, jest to często znikome. Ponadto większość witryn, które zapewniają takie zarobki, to wirusy i złośliwe aplikacje, więc używaj tylko zweryfikowanych linków poniżej.

Bitcoin i inne gry kryptowaluty

W Internecie istnieje wielegier Bitcoinwykonywanych w różnych gatunkach. Niektóre z nichpozwalają ci zdobyć kryptowalutę, która może być wyświetlana w twoim portfelu. Najpopularniejszą stroną, która gromadzi ponad 600 gier, jestBitstarz . Tutaj możesz grać w różne gry hazardowe bez żadnych inwestycji - rejestrując się za pomocątego linku , otrzymasz 20 darmowych spinów w prezencie! Tak więc istnieje ogromna szansa na zdobycie więcej niż 5 rodzajów kryptowaluty i jednocześnie nie tracić ani grosza.

PTC (Paid-to-Click) - usługi online, które płacą za kliknięcia

Na takich stronach możesz zarobić pewną ilość bitcoinów do przeglądania reklam i przełączania się na inne strony (do 0,40 USD za godzinę). Jedną z najlepszych takich usług jest ads4BTC. Tutaj użytkownicy mają wybór między reklamami, które muszą być przeglądane przez 5, 10 lub 20 sekund. Jeśli oglądasz reklamy 20-sekundowe przez 24 godziny, możesz zarobić do 0,0216BTC.

Dźwigi Bitcoin (około 0,05-0,08 USD za godzinę)

Mimo że korzystanie z żurawi może być dość dochodowym zajęciem, tego rodzaju zarobki nie są zbyt powszechne.Żurawie Bitcoinsą usługami online, które płacą niewielką ilość wirtualnej waluty w określonych odstępach czasu. W rzeczywistości są to usługi, w których można uzyskać darmowy Bitcoin. Na przykład w witrynieFreeBitcoinrozdaje co godzinę Satoshi. Jeśli liczysz, przez 24 godziny możesz zarobić nie więcej niż 0,0021 bitcoinów. Ale wiele innych zasobów płaci jeszcze mniej.

Spełnienie małych zadań

W globalnymSieć istnieje wiele usług online, które umożliwiają zarabianie bitcoinów za wykonywanie małych zadań. Dobrym przykładem jest stronaCoinworker . Oto zadania o różnej złożoności, których istotą jest publikowanie wiadomości w sieciach społecznościowych, testowanie aplikacji internetowych i tak dalej.

Sprzedaż towarów na Bitcoin

Według danych opublikowanych przez Google Trends, obecni biznesmeni i właściciele dużych firm coraz częściej wprowadzają opłaty Bitcoin. Nowoczesne rynki, które chcą nadążyć za czasami, dodały możliwość sprzedaży towarów dla Bitcoin. Takie podejście do biznesu może przyciągnąć uwagę szerokiej publiczności. Co więcej, ci, którzy chcą zarabiać pieniądze na stronach oferujących sprzedaż towarów dla Bitcoin. Wystarczy wystawić na sprzedaż produkt lub usługę i oczekiwać jego nabywcy.

Jeden z najlepszych przykładów tabliczek kryptowalut - Alphateca.

Alphatecato międzynarodowa międzynarodowa platforma handlowa, na której każdy użytkownik może sprzedawać lub kupować różne towary i usługi, od samochodów po zabawki dla zwierząt, bezpośrednio od sprzedawcy w dowolnym miejscu na świecie, używając cyfrowej waluty. Rynek pozwala na zakup i sprzedaż produktów i usług różnych kategorii za pomocą kilku kliknięć.

Głównym zadaniem usługi jest rozwój i uproszczenie międzynarodowego handlu internetowego przy użyciu walut cyfrowych i udostępnienie go wszystkim.

W celu zorganizowania całkowicie nowego wygląduhandel na Alphateca wystarczy przejść prostą procedurę rejestracji i złożyć reklamę. Platforma oferuje dwa rodzaje sprzedaży:

 • sprzedaż po ustalonej cenie;
 • otwarcie aukcji na temat licytacji.

Następnie musisz wybrać kategorię i podkategorię dla swojego produktu, wymyślić oryginalny tytuł i dodać opis, lokalizację i inne informacje, które mogą być przydatne dla kupującego. Po wypełnieniu wszystkich pól reklama powinna zostać wypełniona, po czym towary zostaną wysłane do administratora w celu sprawdzenia, a jeśli wszystkie pola zostaną wypełnione poprawnie, a przepisy witryny nie zabraniają sprzedaży takich produktów, towary zostaną wystawione na sprzedaż w ciągu 30 minut.

Gdy sprzedajesz produkt za bitcoin, kupujący płaci minimalny procent prowizji za przelew. Minimalny koszt wysyłki zależy od złożoności sieci, ale zawsze będzie tańszy i wygodniejszy niż płatności kartą bankową, zwłaszcza jeśli chodzi o handel międzynarodowy.

Kryptowaluta jest szeroko znana od kilku lat, więc możesz być pewien, że każdy produkt znajdzie nabywcę wśród właścicieli cyfrowej waluty.

Pisanie artykułów o kryptowalutach

Do pisania artykułów o Bitcoinach musisz mieć odpowiednią wiedzę. Ten sposób zarabiania może przynieść dobry dochód, w zależności od wybranej usługi wysyłania artykułów.

 • Pisanie artykułów na temat warunków kampaniiBitcoinTalk(do 2,67 USD za godzinę) Około połowy 2014 r. Rozpoczęła się kampania.BitcoinTalk, używany do reklamowania kryptowaluty, w której użytkownicy otrzymują płatności za każdy utworzony rekord. Oczywiście niektóre teksty nie zawierają przydatnych informacji. Na przykład niektórzy użytkownicy po prostu dziękują lub podziwiają przeczytany post.

Poziom płatności zależy od kategorii członkostwa BitcoinTalk. Zwykle ci użytkownicy, którzy nie są pełnoprawnymi członkami społeczności, otrzymują niewielkie płatności lub wcale ich nie otrzymują. Aby zostać pełnoprawnym członkiem, musisz napisać co najmniej 120 przydatnych wiadomości. W przyszłości za każdy nowy post zostanie pobrana opłata w wysokości 0,0005 Bitcoin.

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące pisania postów:

 • Wiadomość musi zawierać co najmniej 60 słów, a sam tekst musi być oryginalny;
 • Użytkownik nie powinien mieć negatywnej oceny;
 • Zabrania się umieszczania reklam niezwiązanych z tematem kryptowaluty;
 • Konieczne jest napisanie określonej liczby postów tygodniowo;
 • Oczywiście materiały te muszą być napisane w języku angielskim.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że stworzenie sensownego tekstu o długości 60 słów wymaga co najmniej 5 minut, w ciągu 24 godzin ciągłej pracy, można uzyskać do 0,144 bitcoinów. Jednak wiele usług online ma również limit maksymalnej liczby postów. Dlatego praca przez całą dobę nie będzie działać.

Pisanie artykułów dla serwisów informacyjnych i blogów

Dzięki wystarczającej wiedzy możesz wnieść swój wkładwłasny wkład w rozwój technologii Bitcoin, podejmowanie pisania artykułów dla blogów i serwisów informacyjnych. Wiele stron desperacko szuka autorów artykułów, ponieważ aby utrzymać swoją pozycję w wynikach wyszukiwania, wymagana jest codzienna publikacja pewnej liczby postów. Podczas pracy na różnych giełdach zarobki są znacznie niższe niż przy bezpośredniej współpracy z klientem i mogą wynosić zaledwie 0,85 USD za 1000 znaków lub więcej, w zależności od złożoności wybranego tematu. Jako jeden z autorów „promowanego” portalu Bitcoin możesz otrzymać od 1,7 do 3,5 USD za 1000 znaków lub więcej.

Znajomość języka angielskiego będzie ogromną zaletą dla autora, ponieważ możliwe jest znacznie szybsze zarabianie Bitcoinów na zagranicznych serwisach. Zazwyczaj wartość takich zamówień zależy od liczby słów, a nie znaków. Za 1000 znaczących słów na temat kryptowaluty można uzyskać od 35 do 80 dolarów.

Świadczenie usług związanych z zakresem Bitcoin

Jest to szerszy zakres działalności, ponieważ obejmuje wszystkie rodzaje usług związanych z bitcoinami, za które zostaniesz obciążony. Aby wybrać odpowiednie pole aktywności, możesz znaleźć przydatne informacje na forach BitcoinTalk lub odwiedzić anglojęzyczny zasóbCoinality . Na przykład najbardziej poszukiwani specjaliści to:

 • Blockchain programisty;
 • Administrator usług internetowych;
 • Grafik;
 • ekspert górniczy;
 • Internet marketer i wiele innych.

Pracuj jako agent depozytowy Bitcoin

Innym rodzajem usług, które są obecnie poszukiwane, jest arbitraż transakcji kryptowalutowych, który jest wykonywany przez agentów depozytowych. Oczywiście, aby rozpocząć działalność w tym obszarze, musisz mieć dobrą reputację w społeczności Bitcoin. Trudno powiedzieć, na jaki dochód możesz liczyć, świadcząc ten rodzaj usługi, ponieważ płatność może być inna.

Dostarczanie funduszy w długach

Ta metoda jest odpowiednia dla osób, które mają już pewną ilość pieniędzy w Bitcoinach, które chciałbym zwiększyć. W sieci istnieje wiele projektów związanych z bitcoinami, które wymagają finansowania. Jako inwestor jednego z nich możesz osiągnąć zysk w postaci procentu wyemitowanej kwoty.

Jednakże takie działania wiążą się z pewnym ryzykiem. Niektórzy ludzie, którzy otrzymali środki na dług, mogą ich nie zwrócić. Dlatego należy dokładnie rozważyć wybór projektów, w których można zainwestować finanse osobiste.

Do tej pory najlepszymi internetowymi usługami kredytowymi Bitcoin są Biterest, Bitbond, Loanbase, Pure Central i Bitlending. SerwisBiterestjest najbardziej skoncentrowany na obywatelach z byłych krajów WNP.

Warto zauważyć, że kredytowanie Bitcoin to raczej ryzykowne przedsięwzięcie, które pociągnie za sobą straty, a nie zyski. Dlatego ta metoda zarabiania nie jest odpowiednia dla początkujących.

Witryny do inwestowania w Bitcoin (należy ich unikać za wszelką cenę!)

Ostatnio wiele stron internetowych pojawiło się w Internecie, zwłaszcza w rosyjskim Internecie,które obiecują bardzo wysokie dzienne zyski. Często możesz znaleźć oferty takie jak „zdobądź 1 bitcoin za darmo” lub podobne. Aby to zrobić, uczestnicy muszą dostarczyć swoje osobiste środki w bitcoinach. Sądząc po licznych opiniach prawdziwych ludzi, właścicielami takich witryn są oszustowie i oszustwa. Ich prawdziwą działalnością jest zebranie maksymalnej kwoty środków od inwestorów, po których po prostu znikają. Dlatego ta metoda zarabiania Bitcoinów może spowodować utratę wszystkich Twoich środków.

Bitcoiny górnicze

Górnictwanie można przypisać metodom, które pozwalają uzyskać darmowe bitcoiny. Aby usprawnić ten proces, należy poświęcić trochę czasu na zdobycie wiedzy w tej dziedzinie i zakup odpowiedniego sprzętu. W górnictwie można używać zwykłego komputera, ale proste obliczenia pokazują, że zarobki dziennie nie przekroczą 0,00000968 bitcoinów. Koszt płacenia rachunków dostawcy energii elektrycznej przekroczy zysk z wydobycia.

Aby obliczyć rentowność górnictwa, wynaleziono nawet specjalne kalkulatory. Ich algorytm opiera się na formule uwzględniającej takie czynniki, jak koszt używanego sprzętu, ilość zużytej energii elektrycznej i inne. Aby obliczyć opłacalność wydobycia, uwzględniając wybrane kryptowaluty i ceny energii elektrycznej, skorzystaj z naszegokalkulatora górniczego .

Ponieważ nagroda ma postać bitcoinów dla utworzonego bloku co 4 latao połowę, do 2020 r. będzie to tylko 6,25 bitcoinów. Prawdopodobnie od tej pory górnicze bitcoiny byłyby odpowiednie tylko dla dużych firm z drogim sprzętem.

Alternatywą dla górnictwa klasycznego jestwydobycie chmur . Ta metoda jest tańsza, ale pozwala również na zarobienie dobrych pieniędzy przy minimalnej inwestycji.

Hazard

Ta metoda zarabiania prawie nie wymaga szczegółowego wyjaśnienia. W Internecie istnieje wiele usług związanych z hazardem, w których można zarobić bitcoiny. Jednym z najbardziej popularnych jestBitstarz , o którym mówiliśmy powyżej. Usługa pozwala wygrać kryptowalutę za darmo, rozdając bonusowe darmowe obroty do rejestracji. W przypadku innych usług użytkownik często płaci określoną kwotę w zamian za szansę na przyzwoite zwycięstwo. Zaletą jest to, że gra nie wymaga specjalnych umiejętności. Jest to jednak bardziej sposób na utratę finansów niż wygranie czegokolwiek.

Handel

Obecnie istnieje wiele sposobówhandlu . Ale aby rozpocząć handel Bitcoinami, musisz mieć odpowiednią wiedzę. Główne rodzaje handlu to:

 • W ciągu dnia, obejmujący zakup i sprzedaż wirtualnych walut w ciągu jednego dnia. Korzyści z takich transakcji zależą od krótkoterminowych wahań cen.
 • Inwestycje w klasę aktywów bez rzeczywistej własności (CFD lub CFD). Zakup odbywa się za pośrednictwem brokerów,dlatego zamiast kupować prawdziwe środki, użytkownik może nabyć dla nich umowę. W odpowiednim momencie (skok na kursie) kontrakt może zostać opłacony i zarobiony bitcoin.
 • Opcje binarne są formą obrotu, w której uczestnicy wykonują prognozę kursu kryptowaluty. Dla prawidłowej prognozy użytkownik otrzymuje nagrodę, w przeciwnym razie ponosi straty.

W rzeczywistości opcje binarne można uznać za formę hazardu, który otrzymał atrakcyjną nazwę. Nikt nie jest w stanie przewidzieć dokładnie, jaki będzie koszt kryptowaluty. W przeciwnym razie wszyscy staliby się miliarderami.

Programy partnerskie

Aby wdrożyć ten rodzaj działalności, musisz mieć własną stronę internetową lub blog o dużym natężeniu ruchu. Istotą marketingu afiliacyjnego jest reklamowanie produktu firmy, z którą podpisano umowę. Za każdy zakup reklamowanego produktu, dokonany w wyniku przejścia z witryny, w której umieszczono jednostkę reklamową, pewien procent sprzedaży zostaje obciążony jego właścicielem. Takie płatności mogą być pobierane w bitcoinach.

Bitcoin Crank Rotator

Metoda ta pojawiła się stosunkowo niedawno i znacznie upraszcza otrzymywanie środków z licznych żurawi bitcoinowych, które dosłownie przepełniają Internet. Polega ona na wykorzystaniu osobistej strony z dość prostym interfejsem, który pozwala szybko przełączać się między dźwigami bitcoin bez otwierania za każdym razem.nowa karta w przeglądarce.

Rotatory znacznie zwiększają zyski, ale mają kilka wad:

 • Aby korzystać ze skryptu, programiści odbierają część zysków użytkowników jako procenty;
 • Wiele bezpłatnych dźwigów Bitcoin walczy z wykorzystaniem rotatorów, więc te ostatnie muszą być stale aktualizowane.

Aby zacząć zarabiać, musisz mieć własną stronę internetową. Można go utworzyć za darmo za pomocą projektantów online lub dostępnego CMS i nagrać na darmowym serwerze. Następnie dodaj skrypt rotatora i zacznij zarabiać. Użytkownicy rotatora mają możliwość edycji listy żurawi bitcoinowych. Zaleca się korzystanie z tych usług, które dystrybuują darmowe bitcoiny na maszynie, - stuknie z natychmiastowymi wypłatami.

Gry, które nie wymagają wstępnych składek

W przeciwieństwie do gier hazardowych, możesz grać w gry Bitcoin za darmo, płacąc za nie. W rzeczywistości takie gry to żurawie bitcoinowe, dzięki którym można spędzać czas z zainteresowaniem i korzyściami. Wśród takich aplikacji do gier na urządzenia mobilne można zidentyfikowaćChopcoin ,CoinbrawliBitcoin Aliens .

Uzyskanie Bitcoinów do odpowiadania na pytania

Ostatnio usługaBitfortippojawiła się w Internecie, gdzie można otrzymać nagrodę pieniężną za prawidłową odpowiedź na zadane pytanie. Chodzi o to, że ktoś publikuje pytanie, dla którego najlepszą odpowiedzią jest nagroda. Dlaodpowiedź trzeba szukać informacji w Internecie Na przykład pytania mogą być następujące:

 • Ile kosztuje najtańszy telefon komórkowy?
 • Jaka jest najlepsza platforma reklamowa Bitcoin?

Wysokość wynagrodzenia jest określana przez osoby, które wysłały post z pytaniem. Wadą usługi jest zbyt mały ruch. Nowe pytania pojawiają się tylko 1-2 razy w tygodniu. Być może w przyszłości jego właściciele będą mogli przyciągnąć wystarczającą liczbę użytkowników, aby stało się dobrym miejscem do tworzenia bitcoinów.

Podsumowując

Jak widać, jest prawie niemożliwe, aby Bitcoin był całkowicie darmowy. Będzie to wymagało poświęcenia osobistego czasu lub pieniędzy. Nawet aby uzyskać rozsądny zysk z żurawi bitcoinowych, potrzebujesz specjalnej aplikacji online - rotatora, za który musisz zapłacić. Ale najważniejsza rzecz - powinieneś uważać na strony, które oferują użytkownikom bezpłatne pobieranie Bitcoin co godzinę. Najczęściej ich właściciele są oszustami, którzy chcą wzbogacić się kosztem łatwowiernych ludzi.