Jak utworzyć portfel USDT (Tether) - instrukcje krok po kroku

Kryptowaluta, która pojawiła się w 2014 r.Tether (USDT) , była prawdziwym odkryciem dla branży kryptowalut i dziś jest to jeden z najbardziej obiecujących instrumentów finansowych. Główną ideą monety cyfrowej było połączenie tradycyjnych rynków finansowych i szybko rozwijającej się technologii blockchain w jeden system.

Główną cechą wyróżniającą kryptowalutę jest to, że jest ona zabezpieczona przy użyciu fiat funduszy od Tether Limited. W rzeczywistości pod kontrolą funduszu znajduje się cały „przepływ” funduszy, który obecnie uczestniczy w procesie udostępniania sieci Tether. Podczas tworzenia kryptowalut deweloperzy chcieli ominąć ograniczenia nałożone przez systemy bankowe podczas korzystania z kryptowalut.

Głównym problemem wielu aktywów kryptoaktywnych jest dość wysoki poziom zmienności. Aby wyeliminować ten problem, utworzono Tether i „powiązano” go z dolarem amerykańskim.

Wielu potencjalnych kryptoinwestorów poważnie rozważa zakup Tether jako aktywa inwestycyjnego. Dlatego chcemy porozmawiać o możliwych portfelach kryptowaluty dla USDT i szczegółowo opisać proces tworzenia jednego z nich.

Jak wybrać portfel Tether

Karta kryptograficzna to tak zwany „klucz cyfrowy”, który umożliwia użytkownikowi dostęp do własnych kryptowalut i transakcji kontrolnych. Istnieją dwa główne typy kryptografów:„zimny portfel”(bez korzystania z Internetu) i „gorący portfel””(z wykorzystaniem Internetu).

 • Zimny ​​portfel. Ta kategoria obejmuje tradycyjny portfel sprzętowyLedger Nano S- urządzenie przypominające pamięć flash.

 • Gorący portfel. Jest to taka usługa lub aplikacja, która jest bezpośrednio połączona z połączeniem internetowym. Obejmują one:
 • Portfel mobilny;
 • Portfel online;
 • Portfel pulpitu;
 • Portfel papierowy;
 • Portfel przeglądarki.

Głównymi zaletami gorących portfeli jest to, że nie musisz za nie płacić, a także są praktyczne i łatwo dostępne, jeśli masz dostęp do Internetu. Portfele kryptowaluty online przypominają tradycyjne systemy płatności, na przykład PayPal. Są idealne do codziennego handlu, a niektóre z nich mogą nawet pełnić rolę wymiennika.

Główną wadą takich usług jest wysokie prawdopodobieństwo włamania. Według portalu Carbon Black, w 2018 r. Cyberprzestępcy zdołali ukraść około 1,1 mld USD w kryptowalutach z portfeli użytkowników. Istnieje również możliwość wprowadzenia złośliwego oprogramowania i programów phishingowych.

Typ portfela Funkcja
Portfel online Portfele internetowe to specjalne serwisy serwisowe. Może to być giełda, system płatności lub usługa przechowywania danych. Jeśli nie zdecydowałeś się na kryptowalutę lub chcesz zachować kilka monet, lepiej wybraćwielowalutowy portfel online. Z tej usługi korzystają początkujący użytkownicy, którzy jeszcze nie zdołali poznać technicznych niuansów portfeli stacjonarnych lub sprzętowych, a także osób, które codziennie dokonują transakcji. Jeśli chcesz zarejestrować konto w takich usługach internetowych, przede wszystkim musisz dokładnie przeanalizować wszystkie opcje, ponieważ nie wszystkie zasoby można ufać przy przechowywaniu środków. Istnieją również dwa rodzaje portfeli internetowych, które różnią się pod względem przechowywania kluczy prywatnych: hybrydowe - klucze są przechowywane osobno i mają wiele podpisów; tradycyjny - klucz prywatny znajduje się w usłudze, a użytkownik może otrzymać tylko kopię zapasową. Główną zaletą portfela internetowego jest jego dostępność i łatwość użycia. A główną wadą jest zwiększone ryzyko włamania na konto.
Portfel pulpitu W przypadku tego typu portfela kryptograficznego kliknięcia na własnym dysku twardym zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Portfel na komputery stacjonarne jest instalowany na komputerze PC, dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do konta kryptowaluty. Głównym problemem takich portfeli jest to, że muszą być stale aktualizowane, a proces ten wymaga odpowiednio dużej ilości wolnego miejsca (od 100 GB), a także czasu. Pod tym względem istnieją „grube” i „cienkie” portfele na komputery stacjonarne. Pierwszy to program, który pobiera wszystkie łańcuchy niezależnie od samego początku.bloki, które są stale aktualizowane. Drugi pobiera niezbędne dane z innych usług. Nawet jeśli klucz jest na komputerze, istnieje ryzyko, że informacje z usług zostaną pobrane tam, gdzie są potrzebne.
Portfel sprzętowy Nie ma dostępu do sieci, więc jest uważany za całkowicie bezpiecznego. Wielu doświadczonych użytkowników ma pozytywne nastawienie do portfeli sprzętowych, podkreślając dobrą ochronę kryptograficzną i możliwość przeprowadzania bezpiecznych transakcji. Zimny ​​portfel to najlepszy sposób na przechowywanie aktywów kryptoaktywnych. Cyberprzestępcy nie mają szans na dotarcie do monet, ponieważ klucze są przechowywane w trybie offline. Zasadniczo takie urządzenia mają wbudowany ekran, który upraszcza weryfikację i potwierdzanie transakcji. Ponadto portfel sprzętowy pozwala na przechowywanie kilku kryptowalut jednocześnie. Ponadto zaletą portfeli sprzętowych jest obecność kodu PIN, który zwiększa stopień ochrony urządzenia. Dzięki frazie kodu lub „frazie początkowej” użytkownik może łatwo przywrócić dostęp do swojego konta, nawet jeśli portfel ulegnie awarii lub zostanie utracony.
Portfel mobilny Portfel mobilny to specjalny program instalowany na smartfonie lub tablecie. Świetne dla użytkowników korzystających z codziennych kryptowalut, ponieważ smartfon jest zawsze w pobliżu i dzięki temu możesz szybko spłacić lub przelać środki. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, tego typu portfel nie wystarczy.chronione, ponieważ aplikacje korzystają z serwerów zdalnych innych firm. Jeśli potrzebujesz zachować niewielką ilość monet, świetny jest także portfel mobilny.
Portfel papierowy Jednym z najciekawszych rodzajów kryptografów jest papier. Jest to dokument zawierający klucze prywatne i publiczne. Istnieją specjalne strony, na których można wygenerować adres pewnego kryptoaktywnego zasobu i utworzyć obraz z dwoma kodami QR. Pierwszy kod jest niezbędny do uzyskania kryptowaluty, a drugi - do tłumaczenia kryptowaluty. Taki portfel ma wysoki poziom ochrony, ponieważ nie można go uzyskać przez Internet lub komputer, a hakerzy nie będą mogli ukraść jego kluczy prywatnych. Ale dokument musi być starannie chroniony i przechowywany we właściwym miejscu, aby przypadkowo go nie uszkodzić ani nie zgubić.
Portfel przeglądarki Przeglądarka kryptograficzna to program utworzony jako rozszerzenie dla przeglądarek Chrome i Firefox. Nie ma jasnego wyglądu, ale jest przyjemny dla percepcji i nie powoduje trudności w użytkowaniu. Doskonałym przykładem jest Jaxx, portfel wielowalutowy o otwartym kodzie źródłowym, obsługujący 14 walut cyfrowych.

Lista portfeli dla Tether

 1. Oficjalny internetowy portfel uwięziony w portfelu Po utworzeniu kryptowaluty Tether deweloperzy natychmiast wpadli na pomysł stworzenia własnego programu, za pomocą którego inwestorzy mogliby przechowywać USDT. Tether Wallet to oficjalny program, portfel online,który jest przeznaczony do zapisywania monet Tether za pomocą aplikacji na Androida i iOS. Bardzo łatwy w użyciu, ma ładny interfejs i całkiem niezłą funkcjonalność. Rejestracja konta odbywa się na oficjalnym portalu.

 2. Exmo - jednocześnie kryptobirzha i kryptokrelek Większość użytkowników nawet nie myśli o tym, że można przechowywać kryptowalutę nie tylko w portfelach, ale także na giełdach. Bardzo często wymiana staje się łatwiejszym i wygodniejszym sposobem pracy z kryptowalutą. Exmojest największą wymianą kryptowalut w CIS, jest bardzo popularna i autorytatywna wśród rosyjskojęzycznych entuzjastów kryptografii. Oficjalna rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii jest zatem kontrolowana przez brytyjski krajowy regulator finansowy.

Główne zalety Exmo to przejrzysty interfejs, dostępność rosyjskiej wersji strony, możliwość przechowywania popularnych kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether itp.), Możliwość uzupełnienia konta fiat (dolar, euro, hrywna), obecność minimalnej prowizji (tylko 0,2%).

 1. Portfel Omni Omni Wallet to darmowy wielowalutowy portfel kryptograficzny online. Użytkownicy zauważają wysoki poziom bezpieczeństwa, spocony interfejs i łatwość obsługi. Twoje klucze prywatne będą zawsze przechowywane na komputerze. Możesz również zauważyć niższą opłatę transakcyjną niż inne portfele.

 2. Portfel Ambisafe Bardzo ambitny projekt o dobrej funkcjonalności. Użytkownik może wybrać różne opcje przechowywania -sprzęt, mobilny lub online. Program działa również z wewnętrznymi portfelami kryptograficznymi, które obsługują USDT. Główną wadą jest to, że program jest płatny, więc wielu użytkowników nie korzysta z Ambisafe Wallet.

 3. Portfel Coinomi Mobilna kryptokomórka Coinomi jest bardzo popularna wśród entuzjastów kryptografii, ponieważ od samego początku wspierała dużą liczbę kryptowalut. Obecnie użytkownicy mogą uzyskać dostęp, przechowywać, przesyłać i wymieniać 138 aktywów kryptoaktywnych. Jest również wielojęzyczny, ten mobilny portfel ma język rosyjski.

Główną zaletą Coinomi jest poufność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Twórcy korzystali z systemu szyfrowania, który „miesza” adres IP z adresem portfela nadawcy i odbiorcy. Ponadto użytkownik zachowuje klucze i hasła.

Jeśli chodzi o prowizję, w Coinomi jest obliczana w momencie transakcji. Jeśli jednak uważasz, że jego rozmiar jest zbyt wysoki, zawsze możesz go zmienić i ustawić odpowiednią prowizję.

 1. Portfel Exodus Exodus to jedna z najlepszych kryptografów komputerowych. Jest to „cienki” portfel, ponieważ program „waży” prawie 75 megabajtów (nie musi pobierać pełnego bloku blockchain). Portfel ma funkcję wymiany kryptoaktywnej Exodus musi być zainstalowany na komputerze lub laptopie. Program jest dostępny dla wszystkich systemów operacyjnych.

Użytkownicy zauważają, że cryptocell działa bardzo szybko, transakcje przechodzą bezopóźnienia, a konwersja jest natychmiastowa. Warto zauważyć, że Exodus nigdy nie został złamany, pokazuje, że program ma dobrą ochronę.

Ponadto Exodus zapewnia użytkownikom doskonałe i profesjonalne wsparcie techniczne. Pomimo faktu, że użytkownicy praktycznie nie napotykają indywidualnych problemów, programiści regularnie aktualizują wersje programu. Ponadto zawsze istnieje możliwość zwrócenia się do programistów o dodanie wsparcia dla nowych kryptowalut, a także na takie żądania.

Jak stworzyć eter portfela

Jedną z najłatwiejszych opcji jest utworzenie portfela Tether poprzez platformęTether.to , która obsługuje transakcje w dolarach amerykańskich z kontami bankowymi lub na nich.

 1. Najpierw musisz zarejestrować własne konto na oficjalnym portalu projektu. Zobaczysz stronę główną, na której musisz wybrać „Zarejestruj”, aby utworzyć profil.
 2. Następnie musisz wypełnić niezbędne informacje o sobie jako użytkowniku i kliknąć „Utwórz konto”
 3. Twoje konto jest teraz zarejestrowane. Aby jednak korzystać z konta, musisz aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, co zwiększa poziom ochrony konta. Aby to zrobić, kliknij „Strona zabezpieczeń”.
 4. Następnie musisz wybrać uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W naszym przykładzie zostaniemy uwierzytelnieni za pomocą Google Authenticator.
 5. Następnie będziesz mieć dwie opcje potwierdzenia: zeskanuj kod QR wyświetlony na stronie lub wprowadź znaki bezpośredniow aplikacji Google Authenticator w telefonie.
 6. Po otrzymaniu kodu musisz wprowadzić go w pustym polu na stronie. Kod zmienia się co kilka sekund, więc musisz go bardzo szybko określić.
 7. Następnie zobaczysz komunikat o pomyślnym włączeniu uwierzytelniania dwuskładnikowego. Teraz potrzebujesz smartfona, aby uzyskać dostęp do swojego konta.
 8. Po utworzeniu konta możesz wysyłać i odbierać USDT. Automatycznie otrzymujesz adres kryptografu, z jego pomocą otrzymasz monety Tether. Aby to zobaczyć, otwórz zakładkę „Dodaj gotówkę”.
 9. Następnie otworzy się strona z Twoim unikalnym adresem.

Chłodnia USDT

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w USDT w celu osiągnięcia zysku w przyszłości, musisz użyć zimnego portfela. Do tej pory najlepszymi portfelami sprzętowymi sąLedgeriTrezor .

 • Portfel sprzętowy Ledger

Ledgerjest zimnym sprzętowym kryptografem, używa otwartego kodu. Urządzenie wygląda jak standardowy dysk flash USB, dzięki czemu jest bardzo łatwy do przechowywania i transportu. Cryptocell obsługuje dużą liczbę kryptowalut. Kolejną zaletą Ledger jest jego wydajność przy pomocy aplikacji na wszystkich systemach operacyjnych PC. Ponadto zawsze możesz być pewien swoich danych, ponieważ są one chronione przez kilka chipów szyfrowania jednocześnie. Ledger oferuje również dodatkową ochronę.w formie kodu PIN i potwierdzenia SMS. A najważniejsze jest to, że wszystkie działania są absolutnie poufne, ponieważ podczas użytkowania użytkownik nie jest zobowiązany do podawania jakichkolwiek informacji o sobie.

Jeśli chodzi o koszt, cena Ledger jest raczej niska, dzięki czemu jest bardzo popularna w społeczności kryptograficznej.

W użyciu nie powoduje żadnych trudności. Ledger musi być podłączony przez USB do komputera, podczas gdy możesz pracować zarówno w portfelu, jak iw programie. Ponieważ właściciel urządzenia niezależnie obsługuje wszystkie operacje, nawet jeśli komputer zostanie zhakowany, haker nie będzie mógł ukraść danych z powodu wewnętrznej ochrony mechanizmu portfela.

 • Portfel sprzętowy Trezora

Wielu użytkowników zauważa, że ​​Trezor wygląda jak brelok do samochodu, więc jest bardzo lekki i kompaktowy. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi, a także posiada bardzo wydajny procesor ARM Cortex M3 o częstotliwości 120 MHz.

Podobnie jak w przypadku księgi głównej, wszystkie niezbędne dane są przechowywane na zdalnym urządzeniu, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Ma ograniczone połączenie z komputerem PC, tylko sygnał jest przesyłany do jednej i drugiej strony, co jest oznaczone przez generator liczb losowych urządzenia. Ten sprzętowy kryptograf jest również wielowalutowy, co czyni go dość konkurencyjnym. Jedną z cech Trezora jest konieczność wprowadzania kodu PIN za każdym razem, gdy chcesz wykonać operację. Co więcej, deweloperzyzaimplementowałem w nim potężny system kryptograficzny.

Aby rozpocząć korzystanie z portfela kryptograficznego, musisz podłączyć go do komputera za pomocą kabla USB. Po tym musisz zainstalować tak zwany „most” - program lub „Trezor Bridge”. Musisz poprawić silne hasło, składające się z co najmniej 12 słów, maksymalnie 24 słów.

Kolejną zaletą Trezora jest kompatybilność z wieloma portfelami kryptowalut, na przykład Electrum MultiBit, Mycelium, MyEtherWallet, NEM Nano Wallet.

Jak odzyskać portfel dla USDT

Jako przykład rozważ portfel kryptowaluty Exodus. Będziemy pisać działania krok po kroku od początku instalacji programu do przywrócenia portfela.

 1. Po pierwsze, instalujemy aplikację Exodus na naszym komputerze, pobierając najnowszą wersję z oficjalnego portaluExodus .
 2. Konieczne jest uruchomienie instalatora i rozpoczęcie pracy z kryptografem.
 3. Cechą tego programu jest to, że aby rozpocząć, musisz wykonać pierwszą transakcję. Aby uzupełnić własne konto, musisz zakupić kryptowalutę, a następnie wybrać sekcję „Portfel”, a następnie kliknąć „Odbierz”. Twój osobisty adres wraz z kodem QR pojawi się na ekranie, na którym możesz zdeponować środki.
 4. Kiedy uzupełnisz swój portfel, możesz utworzyć kopię zapasową kryptografu Exodus i możesz nagrać frazę Seed składającą się z 12 słów, które nie powinny być ze sobą powiązane. Odpowiedzialnie odnieś się do tego etapu ustawień, tak jakbyś musiał przejść przez proceduręodzyskiwanie, można to zrobić wyłącznie za pomocą wyrażeń Seed. Hasło można przechowywać na komputerze i dysku flash lub drukować na papierze.

Kopia zapasowa to mnemoniczna fraza odzyskiwania, która składa się z 12 słów i jest zaszyfrowana w adresie URL wraz z hasłem. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa portfela Exodus, nawet w przypadku włamania lub uszkodzenia, klucze będą nadal przechowywane bezpośrednio z Tobą.

 1. Następnie musisz utworzyć hasło do portfela. Pamiętaj, że musi być unikalny, aby nikt nie mógł go rozpoznać ani zgadnąć. Następnie rozważ sytuację, gdy konieczne jest przywrócenie portfela. Jak wspomniano wcześniej, można to zrobić za pomocą kopii zapasowej.

Istnieją dwa sposoby przywrócenia dostępu do portfela Exodus:

 • za pomocą odwołania do kopii zapasowej i przywracania poczty e-mail i hasła do portfela kryptograficznego;
 • za pomocą 12-wyrazowej frazy odzyskiwania.

Jeśli chcesz użyć pierwszej metody, powinieneś wykonać następujące kroki:

 1. Musisz pobrać i zainstalować najnowszą wersję Exodus;
 2. Musisz otworzyć aplikację i upewnić się, że na kryptografie nie ma żadnych środków;
 3. Przejdź do wiadomości e-mail i kliknij łącze do kopii zapasowej;
 4. Musisz podać hasło do portfela kryptograficznego;
 5. Za minutę twoje konto zostanie przywrócone.

Jeśli chcesz użyć drugiej metody, powinieneś wykonać takąkroki:

 1. Musisz pobrać i zainstalować najnowszą wersję Exodus;
 2. Konieczne jest uruchomienie aplikacji i kliknięcie łącza „Przywróć z kopii zapasowej” na stronie głównej sekcji „Portfolio”.
 3. Wybierz „Odzyskiwanie fraz z 12 słów”;
 4. Następnie program uruchomi się ponownie i będziesz musiał zarejestrować te dwanaście tajnych słów. Następnie kliknij „Przywróć”;
 5. W ciągu minuty otworzy się nowe okno z powitaniem „Twoja regeneracja zadziałała!”. Po 10 minutach nastąpi pełne odzyskanie środków.

Wniosek

Po boomie kryptowaluty pod koniec 2017 r., Tether (USDT) również zaczął być poszukiwany wśród entuzjastów kryptografii. Wraz z rosnącym zainteresowaniem kryptowalutą pojawiła się potrzeba niezawodnych portfeli do przechowywania.

Najpopularniejszymi kryptokatami obsługującymi USDT są portfel Tether, portfel Exodus, portfel Coinomi, portfel Exmo, portfel Omni, portfel Ambisafe. Większość z nich jest bardzo popularna wśród użytkowników rosyjskojęzycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem Tether w celu osiągnięcia zysku w dłuższej perspektywie, najlepiej jest użyć urządzeń sprzętowych Ledger i Trezor.

Jeśli chodzi o stworzenie kryptografu USDT, proces ten trwa zasadniczo nie dłużej niż pół godziny. Większość programów jest bezpłatna i nawet początkujący w świecie kryptowaluty mogą sobie z nimi poradzić.

Radzimy ci pospiesznie kupić USDT w dobrej cenie, stworzyć portfel i zarobić przyzwoite pieniądze w przyszłości.