Jak kupić Ripple (ripl) - szczegółowe instrukcje

Jeśli czytasz ten materiał, prawdopodobnie wiesz, żeRipple , a raczej kryptowaluta XRP jest trzecią wTOP-100według wielkich liter. Kupowanie tętnienia może być dobrym atutem w przyszłości i sposobem inwestowania dostępnych środków. Aby zrozumieć, jak opłacalne jest kupowanie tej innowacyjnej kryptowaluty, przeczytaj nasze instrukcje krok po kroku.

Wybór Ripple Wallet

Aby kupić tętnienie, musisz zarejestrować portfel Ripple. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni portfel i zainstalować go zgodnie z naszymi szczegółowymiinstrukcjami . To nie zajmuje dużo czasu.

Możesz kupić Ripple absolutnie za dowolną kwotę (ale pamiętaj, że niektóre wymiany lub wymiany mogą dokonać minimalnego depozytu - może to być 10, 50 USD lub inna kwota).

Jak doładować portfel falujący

Wybraliśmy więc i zainstalowaliśmy portfel i przygotowaliśmy kwotę, którą chcemy zainwestować w XRP.

Uwaga: możesz kupić XRP jak za fiat (klasyczne) pieniądze na ograniczonej liczbie wymian, ale dla Bitcoinów możesz kupić prawie każdą kryptowalutę. Jak kupić Bitcoin, przeczytaj tenmateriał .

Gdzie kupić tętnienia? Istnieje kilka sposobów:

 • Wymienniki internetowe;
 • Cryptobirgy;
 • Wymiana z innymi ludźmi na zwykłe pieniądze.

Rozważ każdą z tych metod bardziej szczegółowo.

Wymienniki internetowe

Jeśli chcesz szybko kupić marszczenie, wymieniciele przyjdą ci z pomocą. Poniżej znajdziesz sprawdzone i wygodne usługi wymiany:

 • Możesz kupić Ripple dla Visa /MasterCard zIndacoin - popularny międzynarodowy wymiennik. Waluta wejściowa - USD. Ogromnym plusem jest obecność wersji rosyjskiej.
 • Zakup kryptowalut, a także MoneyPolo i Swift, obsługuje wymiennikAlfaCashier .

Zanim kupisz tętnienie, spójrz na przebieg i warunki wymiennika.

Wskaźnik wymiany online jest gorszy o około 1-1,5% niż na giełdach kryptowalut. Spośród minusów - liczne prowizje, które koniecznie zajmą znaczną część pieniędzy. Ale główną zaletą tej metody jest to, że jest bardzo prosta i jest świetna, jeśli zdecydujesz się na zakup kryptowaluty po raz pierwszy.

Ripple purchase na giełdzie

Jeśli zastanawiasz się, jak kupować Ripple z zyskiem, najprawdopodobniej znajdziesz główny sposób kupowania ripple - poprzez specjalną wymianę kryptograficzną - platformę do handlu kryptowalutą. Istnieją usługi, które monitorują wszystkie wymiany i wyświetlają listę z aktualną stawką dla każdej kryptowaluty. Jednym z nich jestDollar Collapse , który pobiera kursy ze wszystkich giełd w czasie rzeczywistym, aby wybrać najbardziej akceptowalny.

Lista wiarygodnych giełd, w których można kupić Ripple:

 • CEX.IOto sprawdzona i niezawodna wymiana kryptowalut z umiarkowanymi prowizjami. Ogromnym plusem jest możliwość uzupełnienia konta zapasowego za pomocą karty Visa /MasterCard i wypłaty środków na kartę. Waluta zakupu - dolar, euro i bitcoin.
 • EXMO- tutaj możesz kupić Ripple for rubles. Wymiana jest wygodna w użyciu ze względu na dużą liczbę wersji językowych.
 • BITSANEto nowa, ale już dobrze znana wymiana.kryptowaluta. System nie akceptuje kart kredytowych i debetowych, ale istnieje możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą przelewu bankowego, Okpay lub Advcash.

Jak widzimy, lista wymian nie jest tak duża. Mamy nadzieję, że jest to tymczasowe, a dzięki popularyzacji Ripple znacznie łatwiej będzie kupić tę kryptowalutę.

Tłumaczenie na żywo

Jedną z najłatwiejszych opcji jest zakup tętnienia „z rękami”. Po prostu zgódź się na wymianę z przyjacielem lub znajomym, omów dogodną metodę płatności i ustal stawkę.

Korzystając z powyższych metod, można kupić Ripple w Rosji, na Ukrainie, w Kazachstanie lub w dowolnym innym kraju na świecie.

Aby porównać metody zakupu, należy wziąć pod uwagę tabelę:

Metoda Zalety Wady Prowizje
Wymiennik - Duży wybór usług;
- Istnieją miejsca monitorowania wymienników i kursów;
- Automatyczna wymiana dostępna;
- Usługi dla stałych klientów oferują zniżki;
- Duży wybór metod płatności.
- Kurs wymiany w usługach wymiany jest niższy niż kurs rynkowy;
- Ograniczona rezerwa punktów wymiany;
- Mogą zostać dodane dodatkowe opłaty;
Od 10 do 12% w zależności od wymiennika i metody płatności.
Wymiana - Wymiana o wysokiej niezawodności;
- Szeroki zakres limitów zakupu i sprzedaży;
- Dobra zmiana kursu;
- Można pracować z innymi parami fiat waluty i kryptowaluty.
- Ograniczona liczba metod płatności;
- Niezrozumiały mechanizm działania dla początkujących;
-Opłaty transakcyjne;
- Weryfikacja (przelewy bankowe) i związane z tym opóźnienia.
Od 0% do 10% w zależności od metody i waluty. Do 0,3% za transakcję.
Tłumaczenia bezpośrednie - Możliwe jest uzgodnienie dogodnej metody;
- Stawka negocjowana.
- Oszustwo;
- Koszty czasowe negocjacji;
- Czas poświęcony na znalezienie drugiej strony transakcji.
Brak (do negocjacji)

Jak sprzedać Falowanie

Nasz przewodnik zakupu ripl można łatwo przekształcić w przewodnik sprzedaży. Możesz sprzedawać tętnienia w tych samych miejscach, w których je kupiłeś:

 • Wymienniki;
 • Cryptobirgy;
 • Bezpośrednie tłumaczenie.

Procedura jest taka sama, tylko odwrotnie. Na giełdzie lub w wymienniku musisz znaleźć odpowiednią parę kryptowalut lub znaleźć osobę, która chce kupićXRP .

Ogólne wnioski:

 1. Aby kupić Ripple, musisz mieć portfel do przechowywania go;
 2. Możesz kupić XRP na krypto-giełdzie, w wymienniku lub od przyjaciela;
 3. Kupowanie na giełdzie jest najbardziej opłacalną opcją;

Dobry kurs!