IQMiner - opinie klientów [+ pełny przegląd usługi]

IQMiner to nowa usługa wyszukiwania w chmurze. Projekt rozpoczął się bardzo niedawno. W zależności od rentowności usługi można nazwać projekt średnioterminowy. Możesz zarobić od 1,5% do 3% zysku netto bezterminowo dziennie.

Główne cechy IQMiner

PlatformaIQMineroferuje usługi wyszukiwania w chmurze. Na oficjalnej stronie serwisu można znaleźć informacje o twórcach. To zespół międzynarodowych ekspertów. Rejestracja w języku rosyjskim i płatności w rublach wskazują na obecność źródeł krajowych. Oprócz języka rosyjskiego usługa obsługuje tłumaczenie na język angielski i francuski. Zgodnie z oficjalnymi danymi siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii. Centra danych znajdują się w krajach o najniższych kosztach energii elektrycznej - Chinach, Albanii, Argentynie, Etiopii.

Zalety IQMiner

 • Sprzęt serwisowy - nowoczesny i zaawansowany technologicznie od wiodących firm, takich jak BitFury, Bitmain i Canaan.
 • Wysoka efektywność energetyczna górnictwa dzięki wykorzystaniu taniej energii elektrycznej.
 • Dywersyfikacja ryzyka poprzez alokację zdolności w wielu centrach danych.
 • Niski próg wejścia. Minimalna kwota umowy wynosi tylko 100 rubli, dodatkowa wiedza i umiejętności użytkowników nie są wymagane.
 • Pierwszy zysk z inwestycji naliczany jest po 24 godzinach.
 • Umowy wieczyste.
 • Kompetentnie zaprojektowana strona internetowa z obsługą klienta i tłumaczeniem wielojęzycznym.

Jak zacząć korzystać z IQMiner

Rozpoczęcie współpracy z usługą jest tak proste, jak to możliwe.Firma przejmuje wszystkie trudności związane z zapewnieniem wydobycia kryptowalut i pozwala inwestorom skoncentrować się na najważniejszym - generowaniu zysków.

Aby zacząć zarabiać za pomocą wyszukiwania w chmurze, użytkownik musi wykonać tylko kilka prostych kroków:

 1. Wykonaj prostą procedurę rejestracji.
 2. Określ w profilu szczegóły płatności, za które będą otrzymywane płatności.
 3. Uzupełnij saldo 100 rubli.
 4. Podpisanie umowy na wydobycie w chmurze.
 5. Otrzymuj dochód. Łącznie z użytkownikami może zarobić więcej, uczestnicząc w programach partnerskich i nagród firmy.

Rejestracja

Proces rezerwacji pojemności rozpoczyna się od rejestracji. Będzie to wymagać:

 1. Przejdź na oficjalną stronę firmyiqminer.com .
 2. W prawym górnym rogu wybierz sekcję „Rejestracja”.
 3. Podaj nazwę użytkownika i hasło do konta.
 4. Podaj prawidłowy adres e-mail.
 5. Potwierdź swoje działania, klikając interaktywny przycisk „Utwórz konto”.

Dla wygody użytkowników wdrożono również szybką autoryzację za pośrednictwem Yandex, Google i Mail.ru. Po rejestracji użytkownicy wchodzą na swoje konto osobiste, gdzie muszą podać dane i dane osobowe.

Umowy i taryfy

Firma zajmująca się marketingiem platform oferuje możliwość zainwestowania w jeden z dwóch planów taryfowych dotyczących wydobywania kryptowalut.

 • Wydobycie bitcoinów z szacowaną wydajnością 3%za 24 godziny;
 • Wydobycie Ethereum z wydajnością 1,5% w ciągu 24 godzin.

Obie umowy są przyznawane na zasadzie ciągłej, inwestując w nie raz, inwestor będzie otrzymywał dochód przez cały czas. Minimalna kwota depozytu wynosi tylko 100 rubli przy zakupie umowy na wydobycie Ethereum. Maksymalny koszt umowy na wydobycie górnicze wynosi 99 999 rubli. W przypadku wydobycia bitcoinów minimalny wkład wynosi 100 tysięcy, a maksymalny - 1 milion rubli. Inwestor może zawrzeć nieograniczoną liczbę umów podczas współpracy z IQ Miner.

Depozyt i wypłata środków

IQMiner nie pobiera prowizji za dokonywanie transakcji pieniężnych za pomocą konta. Minimalna kwota doładowania jest ograniczona do limitu 100 rubli. Możesz wypłacić z konta dowolną kwotę przekraczającą ustalony limit 10 rubli. W przypadku transakcji wychodzących usługa nie pobiera również prowizji.

Aby zrealizować transakcje, kilka systemów płatności jest połączonych z usługą:

 • Karty bankowe;
 • QIWI;
 • Yandex;
 • Payeer;
 • Perfect Money;
 • Bitcoin;
 • Litecoin.

Uzupełnianie konta odbywa się natychmiast. Przetwarzanie żądania wypłaty może potrwać do 24 godzin, ale średnio 15 minut.

Wsparcie użytkownika

Wsparcie użytkownika jest wykonywane 24/7 za pośrednictwem czatu online na oficjalnej stronie platformy. Możesz również skontaktować się z zespołem twórców za pośrednictwem firmowej wiadomości e-mail:

 • [email protected]

Serwis ma również oficjalne strony w sieciach społecznościowychVKontakte ,Telegrami YouTube , gdzie możesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o firmie i skontaktować się z menedżerami.

Rentowność Cloud Mining IQMiner

Zysk z którejkolwiek z umów jest obliczany codziennie, począwszy od następnego dnia po jego zawarciu. Rentowność eksploatacji w chmurze zależy od inwestycji i liczby nabytych mocy. IQ Miner gwarantuje, że umowa na wydobycie Ethereum przyniesie 1,5% wzrost depozytu dziennie. Miesięczna stopa procentowa wynosi 40%. Cała inwestycja nie jest zwracana, więc możesz przejść do rentowności w ciągu około 67 dni, a wtedy własność umowy przyniesie tylko zysk.

Kontrakt Bitcoin ma ustaloną stopę zwrotu na poziomie 3% dziennie. W ten sposób za miesiąc pozwala zwiększyć składkę o 90%. Okres zwrotu umowy wynosi 40 dni.

Program partnerski

Usługa ma program partnerski, który pozwala organizować dodatkowe zyski, przyciągając nowych klientów. Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w programie partnerskim, niezależnie od liczby zakupionych mocy i lokalizacji geograficznej.

Program skierowań ma tylko jeden poziom. Aby przyciągnąć nowego partnera, użytkownik będzie miał gwarancję otrzymywania na bieżąco 5% wszystkich uzupełnień swojego konta. Pozwala także na rozpoczęcie wydobycia kryptowaluty bez inwestycji, ponieważ zakup umowy nie jest warunkiem uczestnictwa w programie partnerskim.

Program Bounty

IQMiner ma na celu stworzenie rozległej sieci użytkowników. Aby aktywnie promować platformę, wszyscy są zaproszeni do udziału w kampanii Bounty i otrzymają za to hojną nagrodę. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie dla każdego uczestnika i może wynosić od 10 do 10 tysięcy rubli.

Aby móc otrzymać nagrodę, powinieneś zamieścić treść informacyjną na temat usługi iqminer.com, jej metod działania, rentowności i korzyści. Można to zrobić za pomocą filmów na YouTube, postów na ich stronach w sieciach społecznościowych lub tworząc specjalną stronę internetową lub blog do tych celów. Im lepsza jakość treści, tym więcej nagród możesz liczyć. Po opublikowaniu informacji o usłudze należy złożyć wniosek za opłatą na oficjalnej stronie internetowej.

Wynagrodzenie jest przekazywane na konto na koncie osobistym. Otrzymane środki mogą zostać wypłacone lub zainwestowane.

Program Bounty ma jedynie niewielkie wymagania i warunki uczestnictwa:

 • Wynagrodzenie za stworzenie recenzji tekstu lub artykułu o usłudze jest dozwolone tylko raz przez każdego uczestnika programu;
 • nagroda za posty w sieciach społecznościowych (VK, Facebook, Instagram) może zostać odebrana nie więcej niż raz na pięć dni;
 • Możliwe jest otrzymywanie pieniędzy w ramach programu na stanowisko w Telegram raz w tygodniu
 • w sieciach społecznościowych i telegramie powinno być co najmniej 100 subskrybentów, a wpis nie powinien być usuwany natychmiast po otrzymaniu płatności;
 • Nagroda za film opublikowany w YouTube zależy od jakości zdjęć i liczby abonentów na kanale.

Prawdziwe recenzje IQMiner

Średnia ocena usługi od 4,4 użytkowników na 5 gwiazdek, klienci napisali ponad 500 recenzji na stronie. Wyszukiwanie w Internecie pokazuje, że wystarczająca liczba osób korzysta z IQMiner.

Istnieje duża liczba recenzji wideo:

Dostępne są również niektóre opinie klientów:

Opinie IQMiner w większości przypadków potwierdzają, że usługa płaci pieniądze i przynosi stały dochód swoim klientom. Możesz osobiście zweryfikować to samodzielnie, zawierając umowę inwestycyjną za jedyne 100 rubli. Usługa polega na monitorowaniu projektów inwestycyjnych, gdzie klienci również opuszczają swoje recenzje i dzielą się sukcesami w zakresie współpracy.