Indacoin

Indacoin Review. Zalety i wady

WymiennikIndacoinrozpoczął swoją pracę w 2014 r. Biuro Indacoin limited znajduje się w Londynie. Daje możliwość zakupu kryptowaluty dla fiat waluty za pomocą kart kredytowych Visa i Master Card. Wielu użytkowników uważa, że ​​jest to bardzo wygodny sposób na zakup kryptowaluty.

Interfejs strony jest bardzo wygodny i przetłumaczony na 9 języków, w tym rosyjski, angielski, hiszpański, turecki, arabski i inne. Platforma działa w ponad 100 krajach świata, w tym na rynku Ameryki Łacińskiej i Środkowej. Wyjątkiem są USA i Chiny.

W Indacoin można kupić ponad dwieście kryptowalut i żetonów, z których najbardziej popularne toBitcoin ,Falowanie ,Monero ,Dash . Możliwe jest nawet wysyłanie kryptowaluty do innych użytkowników, ta funkcja jest dostępna w aplikacji mobilnej. Aby to zrobić, po prostu określ numer telefonu odbiorcy.

Istnieje program partnerski. 0,5% każdej operacji wykonanej przez skierowanie trafia do użytkownika. Im wyższe zarobki, tym wyższy procent wynagrodzenia. Gdy saldo wynosi 100 USD, użytkownik otrzymuje 3% z każdej transakcji.

Rejestracja i weryfikacja

Aby kupić lub wymienić walutę, nie trzeba rejestrować się na giełdzie. Rejestracja jest wymagana tylko dla handlowców, którzy zamierzają handlować na Indacoin.

Aby utworzyć konto, wprowadź adres e-mail i captcha. OnNa e-mailu pojawi się link, aby aktywować konto, na którym należy wprowadzić pseudonim i hasło. Wszystko jest dość proste i jasne.

Proces weryfikacji jest również bardzo prosty. Twój telefon otrzyma kod, który musisz wprowadzić na stronie. Jeśli nie masz dostępu do banku internetowego, możesz zadzwonić do banku i poprosić Cię o podanie kodu wymienionego w opisie płatności w Indacoin.

Ponadto funkcja weryfikacji jest dostępna w aplikacji na Androida.

Jak korzystać z Indacoin

Strona działa z Lightcoin, Bitcoin i Ether.

Możesz wprowadzić dolary do wymiany za pomocą kart kredytowych, które obsługują 3d bezpieczne. Musisz podać dane karty, imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i kwotę przelewu.

Każda waluta jest automatycznie przeliczana na dolary, co znacznie upraszcza proces deponowania środków dla użytkowników. Wymiennik ma ograniczenia dotyczące pierwszego i drugiego wpisu, które wynoszą odpowiednio 200 USD i 500 USD. Trzeci zakup może być dokonany w wysokości 2000 USD.

Indacoin nie pobiera prowizji za depozyty i wypłaty. Jeśli wpiszesz środki w dolarach lub euro, bank pobiera 8% prowizji.

Niestety sprzedaż i wycofanie fikcyjnej waluty na giełdzie zostało anulowane. Możesz wypłacić środki tylko w jednej z trzech kryptowalut przedstawionych na stronie.

Ale jeśli zainstalujesz aplikację mobilną, możliwości użytkownika zostaną zwiększone. Dzięki temu możliwa jest wymiana ponad dwustu różnych kryptowalut, ustanowienie uwierzytelniania dwuczynnikowego i czatowanie z obsługą klienta na czacie online.

Aplikacja mobilna

Twórcy stworzyli aplikację mobilną na iPhone'a i Androida. Teraz użytkownicy mogą wymieniać się ze swojego telefonu lub tabletu. Możesz uzupełnić swoje konto za pomocą karty kredytowej. Ponadto wkrótce zostanie dodana opcja wypłaty środków na kartę.

Indacoin ltd opracował także rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. W ten sposób maksymalnie upraszczają proces handlu, a także możliwość dokonania zakupu za pomocą kilku kliknięć.

Metody wpłat i wypłat

Wpłaty środków za pomocą kart plastikowych są dostępne na giełdzie.

Możesz również wypłacić pieniądze za pośrednictwem systemów płatności Webmoney i Yandex. Ale wycofana ostatnio waluta jest niemożliwa.

Wymiana walut

Na giełdzie istnieje ponad 200 kryptowalut, które mogą być natychmiast wymieniane między sobą. A także zapewnia handel.

Aby kupić walutę, musisz podać numer i dane karty, a także adres portfela kryptowaluty. Jeśli go nie ma, portfel można utworzyć bezpośrednio na stronie Indacoin. Takie pary handlowe są dostępne do handlu: BTC /USD, LTC /USD, ETH /USD.

Na giełdzie utrzymuje się wysoki poziom płynności dzięki pracy animatorów rynku.

Prowizje

Usługa wymiany nie pobiera prowizji za deponowanie i wypłacanie środków. Zarabia na różnicy kursów wymiany.

Minimalna kwota, którą można wprowadzić na giełdę, wynosi 30 dolarów. Wydaj jak najwięcej możesz tylko 50 dolarów.

Tylko 0,0001 Bitcoin jest wypłacane za wypłatę środków jako prowizja dla węzłów w celu przyspieszenia transferu.

Wszystkie fundusze, które zostały zaciągnięteWymiana, przeliczona na dolary.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo strony zapewnia uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które jest konfigurowane w aplikacji mobilnej. Kiedy wchodzisz na swoje konto osobiste, wprowadzasz jednorazowy kod, który przychodzi do telefonu jako wiadomość.

Ponadto system zawsze powiadamia użytkownika, z którego adresu IP zalogował się na swoim koncie.

Wsparcie

Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej bardzo wygodnie jest skontaktować się z serwisem technicznym za pośrednictwem konta osobistego. Zapewnia to stałą dwustronną komunikację. Według opinii użytkowników wsparcie działa przez całą dobę i szybko reaguje na wszelkie pytania użytkowników. Możesz czatować online.

Zalety i wady Indacoin

Korzyści Wady
Interfejs został przetłumaczony na wiele języków
Usługi wsparcia czatu online z użytkownikiem
Niskie opłaty
Możliwość zakupu za pomocą kart bankowych
Natychmiastowa wymiana walut
Łatwy proces rejestracji
Bezpieczeństwo
Obecność programu partnerskiego
Niemożność obecnie wycofania fiat money
Długi proces wycofania
Platforma działa tylko z Bitcoin, Laycoin i Ether,
, podczas gdy w aplikacji mobilnej dostępnych jest ponad 200 walut
Strona często zawiesza się [62 ]

Początkowo informacje zwrotne dotyczące wymiany były pozytywne. Ale teraz, kiedy wycofanie środków w fikcyjnej walucie stało się niemożliwe, wielu użytkowników jest bardzo nieszczęśliwych. Ponadto wypłatyczasami trwa tygodnie. Strona działa teraz bardziej jak wymiennik. Jeśli rozważymy to z tego punktu widzenia, jest to bardzo dobra opcja. Czy znasz tę wymianę? Podziel się wrażeniami w komentarzach.