HitBTC

Przegląd HitBTC. Zalety i wady

Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne każdego dnia i wiele osób szuka sposobu, w jaki można wymienić na nie fikcyjne pieniądze. Istnieje wiele różnych sposobów: wymienniki, wymiany, zakup kryptowaluty osobiście na gotówkę. Ale najwygodniej jest korzystać z giełd. Dzisiaj patrzymy na jedną z tych platform handlowych, która nazywa sięHitBTC . Porozmawiamy o tym, jak go użyć, omówimy mocne i słabe strony tego projektu.

Przegląd HitBTC

HitBTC to światowa wymiana kryptowalut, a kraj zamieszkania przedsiębiorcy nie jest ważny dla rejestracji. Platforma została uruchomiona w 2013 r., A otrzymana inwestycja wyniosła około sześciu milionów dolarów. Projekt jest dość dobrze znany i jest o nim napisany w mediach, na przykład w Cointelegraph, DigitalJournal, Finance Yahoo. Exchange zapewnia twórcom stron internetowych własne wysokiej klasy API.

Twórcy są również zainteresowani wystawieniem nowych projektów i uruchomili system uproszczonych tokenów dodawania Ethereum. Wystarczy przejść na stronę „Dodaj token” i podać linki do oficjalnej strony, dyskusję na Reddit i forum Bitcointalk, dodać adres e-mail i krótki opis projektu.

Aby zaprosić nowych użytkowników, możesz również otrzymać nagrodę za pośrednictwem programu partnerskiego. Otrzymasz procent zysku, który Twoje skierowanie przyniosło na giełdę.

Warto zauważyć, że interfejs wymiany nie jest dostępnypo rosyjsku. Teraz strona nie ma tłumaczeń, a wszystkie informacje są wyświetlane w języku angielskim.

Rejestracja i weryfikacja

Aby zakończyć pracę nad HitBTC, musisz się zarejestrować i zweryfikować swoje konto. Rejestracja jest łatwa i wystarczy podać adres e-mail i żądane hasło. Poczta będzie musiała zostać potwierdzona za pomocą linku znajdującego się w liście.

Po rejestracji możesz handlować kryptowalutami i wypłacać je bez ograniczeń, ale system wymaga weryfikacji konta, aby zdeponować pieniądze w fiducjarnej walucie, na przykład USD. Nie jest również dostępna możliwość przekazania pieniędzy na kartę bez niej.

Weryfikacja konta polega na dostarczeniu następujących danych administracji wymiany:

  • Pełna nazwa
  • Kraj zamieszkania i adres
  • Data urodzenia
  • Zeskanowane dokumenty

Wpłata i wypłata pieniędzy

Łatwo jest uzupełniać konta kryptowalut, wystarczy znaleźć adres w odpowiedniej sekcji, aby wysłać żądaną monetę na giełdę i przelać na nią pieniądze. Uzupełnienie nastąpi natychmiast po otrzymaniu wymaganej liczby potwierdzeń transakcji na blockchain.

Usługa oferuje wiele sposobów wypłaty środków z konta. Główne z nich to zwykłe tłumaczenie kryptowalut, płatności SWIFT za USD i SEPA za EUR. Należy również powiedzieć, że tylko mieszkańcy Europy mogą wycofać się w euro.

Jak handlować na HitBTC

Po uzupełnieniu portfela przejdź do strony „Wymiana”. Po prawej stronieEkran wyświetla wszystkie kryptowaluty dostępne na giełdzie. HitBTC oferuje naprawdę imponującą listę, na której znajdują się takie monety jakBitcoin Gold (BTG) ,GoByte ,PACcoin ,Air Tokeni wiele innych . Po lewej stronie znajduje się wykres bieżącej pary walutowej. Wykres ma charakter informacyjny i ma możliwość dodatkowych ustawień. Funkcjonalność giełdy jest prosta, ale jednocześnie nie wygląda na ograniczoną i zapewnia wiele możliwości prowadzenia działalności. Zgodnie z harmonogramem są bloki do tworzenia aplikacji do zakupu i sprzedaży kryptowaluty, które pozwalają na wymianę. Jeszcze niższe - okulary z aplikacjami od innych użytkowników giełdy. Tabela z listą wszystkich zrealizowanych transakcji jest również dostępna na stronie obrotu.

Bot dla HitBTC

Handel na giełdzie często zajmuje dużo czasu i nerwów. Wielu użytkowników szuka sposobów na uproszczenie tego procesu i coraz częściej zastanawia się nad wykorzystaniem botów. W Internecie możesz znaleźć wiele ofert sprzedaży takich programów, ale nie powinieneś nic robić, ponieważ polega to na zaufaniu tym aplikacjom do pieniędzy na giełdzie. Dla HitBTC wybór botów nie jest zbyt duży. Według opinii użytkowników najlepszym wyborem będzie The C.A.T., którego oficjalna strona jest dostępna na https://cryptocatbot.com/. Koszt programu wynosi 0,065 BTC. Za te pieniądze użytkownik otrzymuje dożywotnią gwarancję wraz ze wszystkimi późniejszymi aktualizacjami.

Prowizje

W HitBTC prowizja pobierana za transakcje handlowe zależy od sposobu realizacji zamówienia. Jeśli transakcja została zakończona natychmiast, tobędzie kosztować 0,1% kwoty. W przeciwnym razie opłata za to wyniesie 0,01%.

Obrót handlowy

Ta platforma znajduje się w pierwszej dziesiątce giełd kryptowalut i jest dość konkurencyjna w tym obszarze. Projekt był w stanie osiągnąć takie wyniki dzięki dużej liczbie par walutowych i dobrej funkcjonalności. Obrót na HitBTC osiąga 100 tysięcy dolarów dziennie.

Poniżej wymieniono najpopularniejsze rynki wymiany:

  • BTC /USDT
  • BCH /BTC
  • DASH /BTC
  • ETH /BTC
  • XMR /BTC

Bezpieczeństwo i wsparcie

Specyfiką pracy z kryptowalutą jest to, że jeśli osoby trzecie wejdą w posiadanie funduszy, prawdopodobnie nie zostaną zwrócone. Dlatego bezpieczeństwo usług, które współdziałają z blockchains, powinno być w pierwszej kolejności. Twórcy HitBTC wzięli to pod uwagę przy tworzeniu giełdy i zadbali o zabezpieczenie procesu handlu i korzystania z witryny.

Wszystkie działania użytkownika są rejestrowane, a na koncie można znaleźć adresy IP i urządzenia, które zostały użyte do zalogowania się na konto. Umożliwia to śledzenie aktywności i pewność, że nikt inny nie ma dostępu do Twoich pieniędzy.

Sam proces logowania na konto w HitBTC jest również skomplikowany i chroniony przed intruzami. W tym celu wykorzystywany jest dwuskładnikowy system uwierzytelniania firmy Google. Jest również używany podczas próby przeprowadzenia transakcji i zmiany ustawień.

Gdy użytkownik przez długi czas nie wykonuje żadnych działań na stronie po zalogowaniu się do konta, systemautomatycznie kończy sesję i musisz zalogować się ponownie. Przedział czasu można zmienić samodzielnie w ustawieniach. Możesz także przerwać wszystkie sesje za pomocą specjalnego przycisku, na przykład, jeśli zalogowałeś się na konto nie ze swojego urządzenia.

Usługa wsparcia technicznego HitBTC działa dobrze, ale czasami pojawiają się skargi użytkowników. Zespół serwisowy łączy spadek jakości usług z napływem dużej liczby użytkowników pod koniec 2017 roku. Tak czy inaczej, wsparcie działa dobrze, a problemy, jeśli wystąpią, zostaną rozwiązane. Wymiana ma konta w sieciach społecznościowych i zawsze możesz szybko dowiedzieć się, dlaczego coś nie działa, sprawdzając stronę Twitter lub Facebook.

Zalety i wady

Korzyści Wady
1. Weryfikacja opcjonalna.Deweloperzy znaleźli dobry kompromis i sprawili, że weryfikacja była obowiązkowa tylko w przypadku handlu walutami. Nie ma potrzeby potwierdzania tożsamości w przypadku takich działań, jak uzupełnianie lub wycofywanie kryptowaluty, handel nią.
2. Wielkość transakcji.Każdego dnia na giełdzie przeprowadza się wiele operacji handlowych, a projekt nabiera znacznego rozmachu.
3. Liczba par walutowych.Deweloperzy aktywnie dodają rozwijające się monety do giełdy i dają możliwość dodania własnych tokenów w uproszczony sposób.
4. Przemyślana funkcjonalność i interfejs.Usługa zapewnia wysokiej jakości narzędzia handlowe, które są wygodnie prezentowane.format i będzie odpowiedni zarówno dla początkujących handlowców, jak i profesjonalistów.
5. Czas spędzony na rynku.Projekt pojawił się już w 2013 r. I od tego czasu nie zaobserwowano żadnych nieprzyjemnych incydentów. Zespół pracuje w tej dziedzinie od dłuższego czasu i ma duże doświadczenie w utrzymaniu własnej platformy handlowej.
1. Brak interfejsu tłumaczenia.Strona nie jest tłumaczona na żaden język świata i jest nadal dostępna tylko w języku angielskim. Dodanie nowych lokalizacji może pomóc przyciągnąć nowych użytkowników.
2. Niska popularność.Pomimo faktu, że HitBTC został uruchomiony stosunkowo dawno temu, liczba aktywnych handlowców nie jest tak wysoka, jak mogłaby być.

Podsumowując, należy powiedzieć, że wymiana kryptowalut HitBTC jest dobrym sposobem zarówno na kupno, jak i handel kryptowalutą. Projekt istnieje na rynku od dłuższego czasu i zdołał się polecić. Funkcjonalność dostarczana przez programistów jest na poziomie. Wolumen obrotu pozwala również na zawieranie pełnoprawnych transakcji na duże sumy, a zespół serwisowy zawsze zapewnia pomoc w przypadku trudności. Czy miałeś jakieś doświadczenie z tą usługą? Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami i pozostawienia opinii o HitBTC w komentarzach.