Górnictwo Nuvoo - usługa wyszukiwania w chmurze [recenzja + opinie]

Usługa wyszukiwania w chmurzeNuvoo Miningjest jednym z najlepszych projektów inwestowania w chmury w kryptowalutach. Firma oferuje korzystną współpracę dla początkujących górników przy minimalnych inwestycjach, a także stały wzrost dochodów dla dużych inwestorów.

Główne cechy usługi

Od 2016 r. Firma działa w Kanadzie, w Quebecu. Takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze, ponieważ niski koszt energii elektrycznej i optymalne warunki klimatyczne pozwalają zaoszczędzić inwestycje użytkowników na koszty produkcji i chłodzenia. Oprócz usługi w zakresie wydobywania w chmurze Nuvoo oferuje kilka alternatyw współpracy, w tym możliwość wynajmu farmy górniczej opracowanej przez zaangażowanych ekspertów.

System współpracy i algorytm działania firmy w gospodarstwie został opracowany przez ekspertów na rynku kryptowalut, a głównym kierunkiem rozwoju jest efektywność energetyczna i przyjazność dla środowiska w górnictwie. Zużycie energii 1 GH /s wynosi tylko 0,000 USD21. Gospodarstwo działa na najnowszym sprzęcie, którego pokaz można zawsze oglądać online na oficjalnej stronie internetowej. Wszystkie rozliczenia międzyokresowe w systemie są dokonywane w bitcoinach, wydobywane są również alternatywne waluty -LitecoiniEthereum , które są automatycznie konwertowane przez system na ekwiwalent BTC.

Oficjalnie strona jest dostępna w kilku językach, rosyjski jest jednym z nich.

Członkowie systemu mogą liczyć na całodobowe wsparcie online, rentowny program partnerski, zniżki ibonusy.

Zalety Nuvoo w stosunku do Genesis Mining i innych usług

Jesienią 2018 r. Nuvoo ogłosiło wydanie nowej umowy na wydobycie dla Bitcoin. Zainstalowano zaawansowane urządzenia ASIC w celu uruchomienia nowych umów, co umożliwiło Nuvoo zaoferowanie użytkownikom znacznie niższych cen. Firma twierdzi, że ich taryfy za wydobycie bitcoinów są obecnie o 50% tańsze, a opłata za utrzymanie jest niższa niż na przykład Genesis Mining.

Wraz z uruchomieniem nowej umowy Nuvoo była pierwszą firmą, która umożliwiła klientom dokonywanie płatności co miesiąc. Na przykład, kupując kontrakt za 3000 USD na okres 24 miesięcy, klient może zapłacić tylko 125 USD miesięcznie. Umożliwia to klientom Nuvoo uzyskanie dużego kontraktu po niższej miesięcznej płatności.

Poniższa infografika przedstawia wizualne porównanie dwóch dużych usług górniczych:

Jak zacząć z Nuvoo Mining

Rejestracja w systemie wymaga weryfikacji użytkownika poprzez potwierdzenie adresu e-mail. Jednak forma reprezentowana przez tę usługę jest znacznie bardziej skomplikowana niż w przypadkukonkurentów(wiele pól do wypełnienia).

Łatwiej jest korzystać z rejestracji za pośrednictwem sieci społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+), ale ta opcja nie zwalnia Cię z ręcznego wprowadzania informacji.

Po weryfikacji wszystkie funkcje konta osobistego będą dostępne, w tym zakup umowy o rozpoczęcie współpracy. Obecnie możesz zapłacić za kontrakt kartami kredytowymi, bitcoinami lub przelewem bankowym,jeśli kwota transakcji przekracza 1000 USD. System zachowuje prawo użytkownika do wyboru portfela bitcoin, więc wyjście jest dostępne dla każdego istniejącego systemu.

Wypłaty z systemu są dostępne co miesiąc, minimalna kwota wypłaty wynosi 0,0015 BTC.

Taryfy i ceny

Firma marketingowa Nuvoo Mining opracowała plany taryfowe zarówno dla dużych inwestorów, jak i początkujących górników przy minimalnych inwestycjach. W sumie w systemie jest 8 planów taryfowych:

  • STARTER: wartość umowy - 75,67 USD; pojemność wynajmu wynosi 621,95 CH /s.
  • BRONZE: wartość kontraktu - 225 USD; pojemność najmu wynosi 1865,87 CH /s.
  • SREBRNY: wartość kontraktu - 450 USD; pojemność wynajmu wynosi 3 731,76 CH /s.
  • ZŁOTO: wartość umowy - 900 USD; pojemność wynajmu wynosi 7463,53 CH /s.
  • PLATINUM: wartość kontraktu - 2700 USD; pojemność najmu wynosi 2238,60 CH /s.
  • EMERALD: wartość kontraktu - 5400 USD; pojemność wynajmu wynosi 44781.21 CH /s.
  • DIAMENT: wartość umowy - 9000 USD; pojemność najmu - 74635.43 CH /s.
  • ROYAL: wartość kontraktu - 180 000 USD; pojemność wynajmu - 149270,88 CH /s.

Wszystkie umowy oferowane przez usługę mają charakter wieczysty, tzn. Wydobycie trwa tak długo, jak długo dochody z umowy mogą pokrywać koszty wydobycia. Po osiągnięciu zera osiągnięto 21 dni, w przypadku, gdy wydobycie bitcoinów stanie się łatwiejsze lub jego podwyżki w stosunku do dolara, jeśli tak się nie stanie, system automatycznie zamknie umowę po wygaśnięciu.

Rentowność i zwrot

Strona internetowa firmy nie ma przewidywanego kalkulatorakontrakt na zysk. Nuvoo pracuje wyłącznie na umowach wieczystych i trudno jest przewidzieć przychody w danym okresie. Czas trwania umowy zależy od stawki Bitcoin do dolara, ze względu na trudność wydobycia i zużycia energii. Pierwsze dwa punkty są całkowicie niezależne od działań firmy, ale optymalizacja produkcji jest stale aktualizowana. W tym Nuvoo stale korzysta z alternatywnych źródeł czystej energii.

Szacowana wydajność może być obliczona na podstawie ilości dzierżawionej mocy za pomocą zewnętrznego kalkulatora. Tak więc zakup minimalnej taryfy przyniesie około 87 USD rocznie, a największy - 20 000 USD.

Zalety i wady usługi

Współpraca na podstawie umowy na czas nieokreślony może być jednocześnie nazywana zarówno plusem, jak i minusem chmury obliczeniowej na serwerze. W przyszłości jego zawarcie przyniesie znacznie większy zysk niż opcja z okresem ważności. Jednak okres obowiązywania umowy nie jest stały i może wygasnąć z przyczyn niezależnych od firmy.

Korzyści Wady
Stabilna praca przez dwa lata
Brak wewnętrznego kalkulatora przewidywanej stopy zwrotu taryf
Niskie zużycie energii
Płatności łupów są dokonywane raz w miesiącu
Przyjazność dla środowiska
Wysoki próg wycofania
Różnorodność planów taryfowych
Tylko trzy sposoby płacenia za umowy
Dostępnośćprogramy partnerskie, promocje i bonusy
Długi i tani okres najmu na nieograniczoną umowę
Śledzenie pracy na kamerach internetowych
24-godzinna obsługa klienta
Wypłata może być dokonana do dowolnego systemu kryptowalut za pomocą numeru portfela Bitcoin

Wniosek

Z powyższego możemy wywnioskować, że Nuvoo Mining jest obiecującą firmą dla długiej i niezawodnej inwestycji w kryptowalutę. Zespół zatrudnia profesjonalistów, a sama firma pewnie dąży do maksymalnego zmniejszenia zużycia energii podczas wydobycia. Umowa bezterminowa, choć zmniejsza zwrot w krótkim okresie, może potencjalnie przynieść stabilny dochód właścicielowi bez dodatkowych inwestycji, pod warunkiem, że kurs wymiany Bitcoin jest stabilny. Ponadto eksploracja chmury dzięki ekstrakcji altcoinów i ich automatycznej konwersji na bitcoin niesie ze sobą perspektywę łatwiejszego jej wydobycia.