Getbtc

Przegląd GetBTC. Zalety i wady

GetBTCto nowa wymiana open source na sprzedaż i zakup kryptowaluty, która pojawiła się w czerwcu 2017 roku. W tej chwili działa tylko z , ale w przyszłości doda inne waluty. Jej biuro znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach. Zarejestrowany w Getbtc Financial Services Ltd.

Na stronie możesz kupić Bitcoin za dolary, euro i ruble.

Giełda staje się platformą „dla spekulantów działających w dobrej wierze”. Nie obsługuje żadnych nielegalnych działań i zobowiązuje się do przestrzegania procedur AML /KYC.

Interfejs jest dość wygodny, przetłumaczony na język rosyjski i angielski. Ponadto na giełdzie utworzono czat, w którym użytkownicy mogą wymieniać informacje i komunikować się z pracownikami giełdy.

Witryna Getbtc.pw to nowy niezawodny zawór górniczy Bitcoin. Tutaj możesz uzyskać od 30 cięć za rozwiązanie dwupoziomowego MoneyCaptcha. Początkowo można było zdobyć 100 Satoshi za jednego captcha. Aby się tutaj zarejestrować, wystarczy wpisać adres portfela bitcoin. Płatności są dokonywane natychmiast do FaucetSystem.

Giełda zachęca również do wymiany usług i zapewnia im API.

Rejestracja i weryfikacja

Rejestracja trwa nie dłużej niż minutę. Musisz podać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i captcha. Następnie wprowadź kod, który jest wysyłany w wiadomości e-mail do użytkownika.

Również na miejscuZapewniony jest proces weryfikacji w celu ochrony użytkowników przed oszustami. Aby to zrobić, musisz utworzyć portfel na Crypto Capital. Zostanie obciążona opłatą w wysokości 0,01 USD, która musi zostać zwrócona, a następnie można doładować saldo wymiany na dowolną kwotę.

Metody wpłat i wypłat

Możesz wpłacić środki na giełdę w rublach, dolarach i euro za pomocą takich systemów płatności: Cryptocapital, Perfect Money, ADV Cash, QIWI.

Możesz wypłacić środki za pośrednictwem tych samych usług, ale dodatkowo możesz korzystać z Bitcoin, przelewu bankowego i Webmoney.

Handel GetBTC

Pełny przegląd rynku BTC z wykresami jest dostępny na stronie, ponieważ usługa działa tylko z Bitcoinem. Możesz sprzedać lub kupić Bitcoin po cenie rynkowej lub złożyć zlecenie z limitem ceny. Są także zlecenia stop.

Strona stale wyświetla listę 10 najlepszych ofert. Wszystkie inne aplikacje znajdują się w książce zamówień.

Program skierowań zapewnia możliwość uzyskania pasywnego dochodu w wysokości 50% kwoty transakcji skierowań.

Ponieważ usługa działa w języku rosyjskim, bardzo łatwo zrozumieć zasadę działania.

Trade Bot

Na koncie osobistym użytkownika znajduje się zakładka Bot handlowy. Tutaj możesz określić kwotę i procent zarobków. Bot handlowy rozpoczyna handel: kupuje, gdy wartość Bitcoin spada i sprzedaje się po wyższej cenie zgodnie ze strategią Martingale. Użytkownik może śledzić pracę bota w zakładce „Zakup”.

Zespół wymiany twierdzi, że korzystanie z bota jest alternatywą dla depozytu bankowego.Zatrzymaj bota i wypłacaj pieniądze w dowolnym momencie. Handel w ten sposób jest całkowicie bezpieczny. Nawet jeśli nie uda im się nic zarobić, przedsiębiorca w żadnym wypadku nie straci swoich pieniędzy. Pracownicy giełdy twierdzą, że możesz zarobić na tym dobre pieniądze, jeśli zainwestujesz co najmniej 600 $ przy wydajności bota od 2 do 10%.

Prowizje

W zależności od systemu płatności, którego przedsiębiorca użyje do zdeponowania środków, prowizja wynosi:

 • QIWI - 5,8%
 • ADV Cash - 5%
 • Perfect Money - 2,5%
 • Cryptocapital - 1,5%
 • Alfa Bank - 3%
 • Z wypłatą środków Webmoney zajmuje 3%
 • ADV Cash - 1%
 • Perfect Money - 1%
 • Bitcoin - użytkownik sam wybiera prowizję (zalecana prowizja: 0,0035)
 • Cryptocapital - 1%
 • QIWI - 1%
 • Webmoney - 3%
 • Alfa-Bank - 3%
 • Inny bank - 5%

Saldo można uzupełniać za pomocą kodów GetBTC. Prowizja nie jest pobierana za generowanie kodu na stronie. Aby utworzyć kod, musisz przejść do karty „Wyjście” i wybrać z listy kodów GetBTC, wprowadzić kwotę wypłaty i potwierdzić transakcję. Powstały kod może zostać użyty do wypłat gotówki, a także jako metoda płatności.

Wielkość obrotu

Obrót giełdowy wynosi około 7 000 000 USD dziennie.

Bezpieczeństwo

Wszystkie konta są domyślnie skonfigurowane, aby otrzymywać wiadomości e-mail o wszystkich zmianach na koncie osobistym użytkownika. Powiadomienie o nieudanej próbie wprowadzenia, wycofania i uzupełnienia, zmiany ustawień.

Zaleca się ustanowienie uwierzytelniania dwuskładnikowego na giełdzie i za każdym razem wprowadźkod, który przychodzi do telefonu. Ta funkcja jest włączona w sekcji Zabezpieczenia.

Wsparcie

Wsparcie techniczne można uzyskać pod adresem https://getbtc.org/contact.php. Na stronie możesz zostawić prośbę o komunikację z pomocą techniczną i sprawdzić jej status. Wsparcie techniczne działa szybko i sprawnie. Odpowiada w ciągu godziny, czasem szybciej.

Zalety i wady GetBTC

Zalety Minusy
Interfejs rosyjski
Szybkie wsparcie techniczne, czatowanie
Prosta procedura rejestracji
Możliwość zdeponowania i wycofania pieniądza gotówkowego, w tym rubli
Duży wybór systemów płatności do wpłat i wypłat środków
Dostępność bota handlowego
Niska prowizja - 0,2%
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Dostępność programu partnerskiego
Tylko transakcje Bitcoin
Brak informacji o właścicielach giełdy i ich reputacji

Biorąc pod uwagę młody wiek wymiany, na forach jest niewiele opinii na ten temat. Przyjemnie jest, że giełda wzięła pod uwagę wszystkie życzenia, które zostały wyrażone i poprawione. Zmniejszyli prowizję, dodali program partnerski. Teraz wymiana obiecuje rozpocząć dodawanie nowych altcoinów.

Giełda ma przyjazny dla użytkownika interfejs, jest łatwa w obsłudze, obsługuje wiele systemów płatności do wpłat i wypłat środków. Ale niepokojące jest to, że nic nie wiadomo o właścicielach giełdy i jest ukryta za nazwą spółki offshore. Konieczne jest traktowanie go ostrożnie i nie trzymanie dużych sum pieniędzy na saldzie wymiany.

Jeśli tyhandluj na tej giełdzie, dziel się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami w komentarzach.