Gdzie wydać bitcoin (zakupy online, mapy lokalizacji)

Bitcoin to niesamowita kryptowaluta. Korzyści i możliwości, jakie oferuje, wydają się nieograniczone. Jednak wszystkie pozytywne cechy nie mają znaczenia, jeśli po prostu przechowujemy lub sprzedajemy nasze monety, bez możliwości wydawania ich na niektóre rzeczy. Bitcoin stanie się odnoszącą sukcesy walutą światową tylko wtedy, gdy ludzie wykorzystają ją jako zwykłą walutę fikcyjną, za którą można kupić wszystko. Na szczęście ostatnio pojawiło się wiele miejsc, w których można płacić Bitcoinami. Niektóre z nich zostały specjalnie stworzone do takich obliczeń. W tym materiale dowiesz się, gdzie wydać bitcoiny (online i offline), bez przerywania całego Internetu w poszukiwaniu niezbędnych informacji.

Część 1 - Zakupy online

Często bardziej opłaca się płacić za towary za pomocą bitcoinów niż za puste waluty. Ponadto wiele sklepów oferuje dodatkowe rabaty przy płaceniu za kryptowalutę. Problem polega na tym, że nie jest łatwo znaleźć odpowiedni produkt, jeśli nie masz do tego specjalnych narzędzi. Na szczęście mamy kilka przydatnych elementów, które chcemy Ci udostępnić.

Spendabit

System wyszukiwaniaSpendabitumożliwia znalezienie kilku milionów produktów dostępnych do zakupu dla Bitcoin. System znajduje w Internecie różne platformy handlowe i sklepy, które spełniają Twoje potrzeby. Korzystanie ze Spendabit jest proste: wystarczy wpisać żądany produkt w pasku wyszukiwania. System pozwala znaleźć zarówno duże, jak i małe sklepy.

OpenBazaar

OpenBazaartow pełni zdecentralizowana platforma e-commerce. Obliczenia występują tylko w Bitcoinach bez żadnych dodatkowych opłat. Możesz pobrać aplikację OpenBazaar lub skorzystać z wyszukiwarkiDuosearch(produkt z OpenBazaar), aby wyszukać żądane produkty.

Purse.io

Purse.ioto narzędzie dla posiadaczy kart upominkowych, którzy mogą kupować towary w zamian za twoje bitcoiny. To najlepszy sposób na sprzedaż karty podarunkowej Amazon za pieniądze. Algorytm pracy jest niezwykle prosty: musisz wybrać produkt i zapłacić za nie Bitcoinem. Posiadacze kart podarunkowych Amazon wykorzystują swój certyfikat do opłacenia zamówienia w zamian za swoje bitcoiny. Oznacza to, że jeśli masz dodatkowe karty upominkowe, możesz również skorzystać z systemu Purse.io.

Część 2 - Mapy

Czy chcesz znaleźć lokalne sklepy, które akceptują bitcoin, ale nie masz pojęcia, gdzie je znaleźć? Na szczęście istnieje kilka doskonałych narzędzi do wyszukiwania miejsc, w których można kupić towary na bitcoiny.

Coinmap

Moneta- z „monety” - monety i „mapy” - mapa. Dokładnie to sobie wyobrażasz, czytając to słowo. Narzędzie to jest mapą świata, która wyświetla lokalizację sklepów, które akceptują bitcoin. Mapa jest łatwa w użyciu: wystarczy pomniejszyć, aby znaleźć punkty w swoim mieście.

SpendBitcoins

SpendBitcoinspozwala także znaleźć kupców bitcoinów na karcie. Chociaż ta karta jest mniej popularna niż poprzednia, możesz znaleźć na niej innych sprzedawców,który nie znajduje się na mapie monet.

CoinATMRadar

W przeciwieństwie do innych usług,CoinATMRadarnie pomaga znaleźć sklepów, które akceptują Bitcoin. Jednak może łatwo znaleźć bankomat Bitcoin w dowolnym miejscu na świecie, abyś mógł szybko i łatwo przekonwertować swoje bitcoiny na fikcyjną walutę. Jest to bardzo wygodne, jeśli masz z sobą tylko Bitcoiny, ale nie są one akceptowane nigdzie indziej jako płatność.

Teraz wiesz, gdzie możesz płacić Bitcoinami, dzięki czemu możesz bezpiecznie wydawać je na produkty, które od dawna chcesz! Sprawmy, aby Bitcoin stał się popularny, wykorzystując go do naszych zwykłych celów.

Poniżej znajduje się lista adresów, na których bitcoiny są akceptowane w twoim kraju:

  • Gdzie bitcoiny są akceptowane na Ukrainie
  • Gdzie biorą bitcoiny w Rosji
  • Gdzie bitcoiny są pobierane na Białorusi
  • Gdzie bitcoiny są pobierane w Kazachstanie