Ethereum taps 2019, które płacą [pełna lista]

Pierwsze dźwigi Ethereum pojawiły się w 2016 roku, wcześniej prawie wszystkie Fundacje rozdawały pieniądze w Bitcoin. Przejście spowodowane było ogromną popularnością eteru. Dźwigi to wyjątkowa okazja, aby otrzymać pewną ilość powietrza całkowicie za darmo do wykonania kilku prostych czynności.

Jak zarobić Ethereum za darmo

CraneEthereumto strona internetowa, za którą użytkownicy otrzymują określoną liczbę monet za darmo. Z reguły, aby otrzymać darmowy czas antenowy, wystarczy wpisać captcha lub po prostu odwiedzić witrynę w określonych odstępach czasu.

Jest mało prawdopodobne, aby można było wzbogacić się za pomocą bezpłatnego zbierania emisji na homeset. Odwiedzający musi spędzić ponad 300 godzin na takich stronach, aby zarobić na średnie wynagrodzenia w krajach trzeciego świata. Z drugiej strony odwiedzający nie musi wykonywać skomplikowanych działań, akoszt eterummoże znacznie wzrosnąć, tym samym przynosząc większy zysk.

Obecnie istnieje wiele takich witryn, co pozwala wybrać listę najlepszych witryn i zaplanować ich wizyty, uzyskując niski, ale łatwy i stabilny dochód w przyszłej kryptowalutach.

Zasada pracy Dźwigi Ethereum

Pierwsze żurawie zaczęły pojawiać się u zarania przemysłu kryptowalut. Entuzjaści Krypto zaczęli uruchamiać specjalne platformy, na których każdy mógł uzyskać pewną ilość kryptowaluty.

Celem tworzenia takich platform byłoinformować opinię publiczną o kryptowalutach, zwracając na nie uwagę. Na platformach wdrożono także system wzajemnie korzystnych relacji między właścicielem witryny a użytkownikami, na którym każdy mógł zarabiać pieniądze.

Wolne powietrze jest dystrybuowane w celu przyciągnięcia stabilnego ruchu odwiedzających do witryny. Właściciele takich witryn zarabiają na reklamach i są gotowi dzielić się przychodami z użytkownikami, przekazując im pewną liczbę źródeł kryptograficznych.

Kryptowaluty w takich witrynach są dystrybuowane całkowicie bezpłatnie, jeśli brakuje Ci czasu poświęconego na wizytę. Użytkownicy są zobowiązani jedynie do zapewnienia najbardziej stabilnego ruchu odwiedzin, a zatem niechcący przeglądają reklamę, aw niektórych przypadkach sprawdzają ich wizytę, wpisując captcha.

Z takiej współpracy wszyscy pozostają na czarno, ale nie są bardzo sumienni właściciele żurawi, którzy nie płacą obiecanych monet odwiedzającym, więc należy zachować ostrożność przy wyborze platformy do zarabiania pieniędzy, aby nie tracić czasu.

Najlepsze baterie Ethereum, które płacą

Teraz jest wiele usług, które rozprowadzają powietrze za darmo. Wśród nich jest kilka głównych:

 • Ether-aleks - usługa, która rozprowadza powietrze co 10 minut. Aby się wycofać, musisz zgromadzić 600 Gwei.
 • Ether-bagi - możesz zbierać monety w odstępach 5 lub 10 minut, a za to gość może otrzymać od 10 do 100 Gwei. Aby wypłacić swoje zarobki, musisz wybrać minimalny limit 1000 Gwei izamówienie wyjścia.
 • Ether-multi-coin to gotowa usługa do zbierania Ethereum. Wysokość wynagrodzenia za odwiedzenie strony stale się zmienia i zależy od liczby losowo opuszczonej przez uczestnika. Musisz odwiedzać platformę co 30 minut, na jedną wizytę możesz uzyskać od 37 do 40 000 Satoshi. Aby wypłacić środki z platformy, musisz zgromadzić minimalną kwotę na wypłatę, której wielkość jest równa 0,002 ETH;
 • Ether-swiss - dotknij rozprowadza do 30 000 Gwei na wizytę co 30 minut. Możesz zmienić limity odwiedzin, ale w tym celu musisz aktywować funkcję Złotego konta. Koszt tej opcji wynosi około 3,5 USD za 1 miesiąc użytkowania. Możesz zarabiać na usłudze za pomocą programu polecającego.
 • Ether-queen to usługa, która rozdziela monety co 5 minut. Za pojedynczą opłatę na konto użytkownika wysyłana jest do 80 Gwei. Wadą usługi są wyskakujące okienka reklamowe, po wyłączeniu usługa zawiesza się.
 • Ether-8-raa to młoda usługa, która pozwala ci otrzymać do 150 Gwei na wizytę co 5 minut.
 • Moneta Ether-vivo to usługa o standardowej strukturze, możesz zebrać 150 Gwei co 5 minut.
 • Ether-s - dla każdego połączenia w odstępie 5 minut użytkownik otrzymuje 100 Gwei.

Żurawie Ethereum z natychmiastową mocą wyjściową

 • Gorący eter - za odwiedzanie serwisu co 5 minut można uzyskać 50 Gwei gwarantowanych. Możesz wypłacać zarobki po każdej wizycie, ale w niektórych przypadkach może wystąpić niedobór środków na platformie. W takim przypadku zarobki będą gromadzone na koncie, dopóki użytkownik nie zdecyduje się na chwilę i wycofaćon
 • Faucetcrypto.eth - z kranu można zbierać w 28 walutach, w tym w eterum. Za jedną opłatą można uzyskać do 400 Gwei w odstępie 15 minut. W sumie usługa zebrała już ponad 5000 USD.
 • Allcoins.pw.eth - Fauset oferuje wybór kryptowaluty do pobrania. Wśród proponowanych opcji znajdują się Ethereum. Żuraw został zaprojektowany w eleganckim interfejsie, można go uzyskać do 0,00000631 ETH co 5 minut.
 • Speedup.faucet.ether - z kranu można uzyskać od 0,00000710 do 0,00002840 ETH co 10 minut, a także 20% opłat za polecenie.
 • Claimulike.eth - kran należy pobierać co 5 minut. Na jedną wizytę można uzyskać od 95 do 1140 części ETH.
 • Skyfaucet.eth - stuknij w powietrze, gdzie możesz uzyskać do 2480 Gwei co 3 minuty za darmo. Istnieje również system bonusowy dla użytkowników, który pozwala zwiększyć zarobki do 0,15% za oglądanie co 100 prezentacji oraz program polecania, zgodnie z którym możesz zarobić 20% „zbiorów” swoich poleconych.
 • Ethereum.faucet - kran rozprowadza określoną ilość monet - 107 Gwei co godzinę. Istnieją również loterie i premie.
 • Bitcoin.s.ethereum - żuraw oferuje wybór zarobków w Bitcoin lub ethereum. Odwiedzając stronę co 5 minut możesz dostać do 1200 Gwei.
 • Ethxup to bateria Ethereum, która umożliwia zbieranie 1200 Gwei co 5 minut. Aby zacząć zarabiać na tym, musisz przejść łatwą rejestrację. Wadą usługi jest ogromna ilość reklam i wyskakujących okien.

Zalety i wady zarobków na dźwigach

Dźwigi, które płacą za wizytęchociaż nie rozdają dużych sum pieniędzy, dochód z nich może rosnąć czasami wraz ze wzrostem kosztów kryptowaluty. Odwiedzanie żurawi może być dodatkowym dochodem, który nie wymaga znacznego czasu, a możesz zarabiać w dolarach, euro, a co najważniejsze w obiecujących kryptowalutach.

Niskie płace są główną wadą, jaką mają przewietrzane kurki. W ten sposób można uzyskać kryptowalutę bez żadnych inwestycji, ale kwoty zarobków nie można porównywać z innymi metodami. O ile wskazane jest spędzanie czasu w ten sposób i otrzymywanie niewielkich dochodów, podczas gdy właściciele takich platform zarabiają czasami nie wkładając już żadnego specjalnego wysiłku, każdy decyduje o sobie. Ale jeśli jesteś gotów przeznaczyć co najmniej 20-30 USD, aby zacząć zarabiać na kryptowalutach, zalecamy zapoznanie się z innymi wariantami zarobków Ethereum.

Alternatywne opcje zarobkowania dla Eteru

 • Górnictwo jest głównym sposobem uzyskania kryptowaluty. W celu rozpoczęciawydobycia Eteruniezależnie, kapitał rozruchowy będzie wymagany do zakupu sprzętu górniczego. Ta metoda jest odpowiednia dla tych, którzy zdecydowali się poważnie powiązać swoje dochody z kryptowalutą.
 • Eksploatacja w chmurze- umożliwia rozpoczęcie wydobycia Eteru i innych kryptowalut przy mniejszych inwestycjach finansowych. Możesz zacząć wyodrębniać Eter w chmurze w ciągu kilku minut bez długiego wstępnego badania cech i procesów rynkowych. Musisz tylko zawrzeć umowę na pilotagórnictwo z usługami wydobycia w chmurze. Możesz połączyć minimalny kontrakt produkcyjny za kilkadziesiąt dolarów.
 • Freelance for Ether - praca dla kryptowaluty staje się bardziej obiecująca niż dlaFiata . Posiadając wstępną wiedzę na temat programowania, projektowania stron internetowych, pisania tekstów, tłumaczeń lub innych umiejętności, które mogą być przydatne dla innych, możesz zaoferować swoje profesjonalne usługi, prosząc o płatność w kryptowaluty. W tym celu opracowano również specjalne usługi, które łączą artystów i klientów gotowych do współpracy przy płatnościach w kryptowalutach.
 • Zakup Ethereum - metoda ta wymaga znacznie mniej inwestycji niż rozpoczęcie wydobycia, a jednocześnie jest nie mniej obiecująca. Koszt Ethereum rośnie regularnie, a inwestując w nie kilkadziesiąt dolarów, możesz podwoić lub nawet potroić swoje inwestycje w miarę upływu czasu. Najlepszy kurs i warunki zakupu ofert wymianyBinans .
 • Airdrop - bezpłatna dystrybucja tokenów w ramach promocji projektu. Monety można uzyskać niemal natychmiast, wykonując kilka prostych kroków, na przykład umieszczając nową pocztę kryptowalutową lub rejestrując się na stronie projektu. Płatność w tym przypadku zostanie otrzymana w postaci żetonów projektu, który prowadzi Airdrop, ale jeśli projekt uzyska dobry rozwój, będzie możliwa wymiana na Ethereum.
 • Bounty - ta metoda jest odpowiednia dla osób posiadających pewne umiejętności zawodowe. Metoda jest bardzo podobna do poprzedniej, ale w tym przypadku wymagane są bardziej złożone działania,takie jak tworzenie broszur, projektowanie logo itd., a zarobki można otrzymać dopiero pod koniec tworzenia nowego projektu.

Wnioski

Ethereum Crane to najłatwiejszy sposób na zdobycie pewnej ilości kryptowaluty, bez większego wysiłku i bez inwestowania. Zarobki na takich platformach są nieznaczne, ale mogą znacznie wzrosnąć, wraz ze wzrostem kosztów kryptowaluty.

Ta metoda może być odpowiednia dla osób, które chcą zapoznać się z kryptowalutą, są skłonne poświęcić na to trochę czasu, ale nie są gotowe do materialnego inwestowania. Dla tych, którzy chcą przeznaczyć co najmniej kilkadziesiąt dolarów, aby zacząć zarabiać na kryptowalutach, istnieje wiele innych sposobów na zdobycie Ethereum.