Dlaczego nie można już zarobić Bitcoina w jeden dzień, ale warto spróbować

Pierwsza zasada biznesowa uczy poszukiwania pieniędzy tam, gdzie je znaleziono. W 2017 r. Wszystkie środowiska finansowe mówią tylko o kryptowalutach i ich perspektywach: nazywa się niesamowite sumy i przekazuje się najbardziej fantastyczne historie zarobków. Ktoś kupił mieszkanie za losowe cyfrowe pieniądze, otrzymane przez przypadek kilka lat temu. Ktoś zdążył zarobić pieniądze na prostym domowym komputerze. Ten, kto tylko zapoznaje się z branżą kryptowalut, interesuje się prostym pytaniem, jak zarobić Bitcoin dziennie lub przynajmniej kilka Satoshi i ile opłacają się inwestycje w tej branży.

Zobacz także:1 Bitcoin - ile Satoshi?

Jak zarobić 1 Bitcoin dziennie

Aby zrozumieć, jak zarobić 1 Bitcoin dziennie, musisz zrozumieć zasadę pojawiania sięBitcoinów . Jeśli nie wchodzisz w szczegóły, produkuje cyfrowe monety: komputery lub specjalne urządzenia górnicze (ASIC lub „Asiki”). Sprzęt rozwiązuje pewien problem warunkowy i daje nagrodę za udaną pracę. Ci, którzy uważająblockchainza marnotrawstwo elektryczności, są w poważnym błędzie: podczas operacji maszyna wykonuje prace, w szczególności weryfikuje transakcje innych użytkowników sieci. To działanie jest pierwszym i do niedawna głównym sposobem uzyskania kryptowaluty bitcoin.

Niestety, okres, w którym właściciel skromnego komputera PC mógł wyodrębnić 1 bitcoin dziennie, dobiegł końca. Taki postęp leży w bardzo ekonomicznym modelu Bitcoin. Raz na 4 lata, nagroda zapomyślnie znaleziono blok. Jednocześnie rośnie złożoność samej operacji: czas produkcji i wymagana wydajność sprzętu zwiększają się. Entuzjaści krypto-górników, którzy wierzyli w nowy system płatności 3-4 lata temu, zarobili 1 bitcoin w ciągu kilku godzin na komputerach i laptopach działających lub grających. Zarejestrowana w sieci w 2017 r. Będzie musiała nie tylko wydawać pieniądze na ASIC, ale również płacić miesięczne znaczne rachunki za energię elektryczną.

Na tym tle rośnie znaczenie innych sposobów uzyskiwania kryptowaluty:

 • zarobki w sektorze realnym z rozliczeniami w aktywa cyfrowe;
 • zakup kryptowaluty jako środka biernego zysku z podwyżek cen;
 • uzyskanie Satoshi (udział Bitcoin) od żurawi i gier z monetyzacją w BTC;
 • grać na giełdach, które obsługują ten niezwykły zasób.

Biorąc pod uwagę, że zasób cyfrowy rośnie niewiarygodnie szybko, a górna granica kosztu Bitcoinów nie została jeszcze wykorzystana do przewidzenia nawet najbardziej czcigodnych ekspertów, każdą z tych metod można uznać za istotną. Nawet kilku Satoshi, przy okazji otrzymanych w 2018 r., Już w 2019 r. Może stać się solidnym kapitałem.

Inwestycje w Bitcoin: pasywne i aktywne zarobki

Podobnie jak w przypadku pustych walut, główne metody zarobków są podzielone na aktywne. Termin „inwestowanie” oznacza zakup składnika aktywów i przechowywanie go. Pieniądze pochodzą same z siebie, chociaż w przypadku BTC nie trzeba liczyć na procent konta oszczędnościowego. Chodzi o systematyczne zwiększanie kosztów kryptowalut:

 • kupiło już Bitcoiny w 2012 rokuzarobione miliony, od 2017 roku kryptowaluta kończy się na pasku powyżej 4000 $
 • niezerowe rachunki w BTC od 2015 r. Już otrzymały bezprecedensowo wysoki zysk w wysokości 1200%;
 • nawet ci, którzy nie sprzedali swoich oszczędności Bitcoin w wyniku paniki w maju-czerwcu 2017 r., Zarobili - w ciągu kilku tygodni kryptowaluta wzrosła o jedną trzecią.

Pierwszy zakup offline dokonany dla Bitcoinów stał się teraz legendą i przerośnięty szczegółami, które w rzeczywistości nie wystąpiły. Szacuje się, że były to 2 pizze o łącznej wartości 12,5 USD. W rzeczywistości otrzymał 10 000 BTC (i to dokładnie ta kwota, którą uważali studenci-programiści za koszt przekąski) wcale nie była właścicielem pizzerii, ale entuzjastą kryptografii. Odpowiedział na żartobliwą wiadomość o chęci kupienia pizzy dla Bitcoinów i spłacił sprzedającemu równowartość w dolarach z własnych środków. Zatem ta operacja, która niewątpliwie stała się już podręcznikowym przykładem zarabiania na bitcoinach, nie powinna być przypisywana sprzedaży towarów, ale wymianie między walutami.

Istnieje jednak wiele przykładów zakupów Bitcoinów. Nawet konserwatywnie wobec takich kwestii Białoruś stopniowo przechwytuje kryptoaprobaty. Tak więc na początku roku informacje wyciekły do ​​sieci, że nauczyciel, który kupił Bitcoins przy okazji w 2012 r., Zgodził się kupić mieszkanie tylko dla cyfrowego zasobu. Ponadto w tym okresie, podczas negocjacji i poszukiwania zaawansowanego dostawcy IT, cyfrowa waluta nr 1 podwoiła cenę. Szczęście i podniósł większy obszar i pozostawił część funduszy jako kapitał zalążkowydalsze zarobki. Jedyną negatywną stroną, którą zauważył pierwszy Białorusin, który kupił mieszkanie dla Bitcoinów, jest potrzeba pozostania incognito: w ścisłej manipulacji RB wydobycie nie jest uzasadnionym dochodem. Deklaracja musiała wskazywać inne źródła dochodów.

aktywnezarobki na kursie kryptowaluty obejmują 3 główne rodzaje transakcji wymiany:

Obrót giełdowy (Forex) w celu zwiększenia i zmniejszenia. Opcje binarne lub umowy o stałym dochodzie. Transfery krzyżowe z grą różnią się kursami. Każda z tych technik zarobków zasługuje na osobną analizę.

Transakcje giełdowe lub umowy CDF

Zasób BTC został dodany do wielu platform transakcyjnych. Co więcej, praca z kryptowalutami jest możliwa nawet w weekendy, kiedy rynki finansowe „śpią”. Przedsiębiorca zawiera umowę z brokerem na umieszczenie środków na giełdzie: kupno lub sprzedaż aktywów w zależności od prognozy trendu. Dochód jest generowany ze względu na skok cenowy i wzrasta w zależności od dźwigni zapewnianej przez brokera. Ze względu na dużą zmienność (szybka zmiana cen) kryptowaluta stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych aktywów: nie można wyobrazić sobie, że dolar przeskoczy lub spadnie o 10% w ciągu dnia, a to jest normalne dla Bitcoinów. W ten sposób możesz zarobić dużo i szybko, szczególnie dla tych, którzy są zainteresowani wiadomościami z branży kryptowalut. Wzorzec jest prosty: każda wiadomość o problemach z blockchainem powoduje spadek tempa, każdy pozytywnylecę Informacje o twardych widelcach 1 sierpnia spowodowały spadek cen o kwartał, a wdrożenie SegWit stało się punktem wyjścia rosnącej tendencji wzrostowej. Ci, którzy prawidłowo zainwestowali środki, już osiągnęli zysk.

Wszystko, co jest potrzebne do zarobienia pieniędzy na kursie, to konto na jednej z giełd, portfel kryptowaluty i mały kapitał początkowy. Oczywiście przed zawarciem umowy należy zapoznać się z literaturą na temat podstaw handlu.

Handel opcjami binarnymi

Umowy o stałym zysku lub zakłady finansowe są podobne do zawierania transakcji na giełdzie tylko zewnętrznie. Do dyspozycji handlowca ten sam harmonogram z ofertami par walutowych, wśród których znajdują się aktywa kryptowaluty. Ale zysk w przypadku opcji binarnych nie wynika z kroków cenowych: przedsiębiorca i firma maklerska po prostu wykonują rodzaj zakładu - w którym kurs przebiega w określonym czasie. Opcje binarne są atrakcyjne przede wszystkim dzięki szybkości zdobywania: użytkownik może wykonać turbo-bet przez 1 lub 5 minut, osiągając zysk na koniec tego krótkiego czasu wygaśnięcia. Średni dochód większości firm brokerskich wynosi 80-85% na transakcję. Wprowadzając 10 satoshi, przedsiębiorca dostaje 18 w 15 minut.

Zakłady finansowe są jedną z najbardziej ryzykownych gałęzi przemysłu, obarczoną utratą depozytu. Wszystkie firmy brokerskie mają obowiązek ostrzec użytkowników o tym fakcie. Wskaźniki analizy technicznej wbudowane w platformę i ta sama ocena kanału informacyjnego pomogą zamknąć transakcję na plus. Możesz zarobić bitcoin w tym systemie dla kilkudni, trzeba zacząć kilka satoshi.

Transakcje krzyżowe

Największą trudnością w przewidywaniu wartości Bitcoin jest brak powiązania z jakimkolwiek rzeczywistym zasobem lub wsparciem materialnym.Ile kosztuje bitcoin? . Bitcoin kosztuje dokładnie tyle, ile jest skłonny za to zapłacić, a nawet giełda ma wątpliwości co do konkretnej ceny. Na jednej stronie kryptowaluty 1 Bitcoin może kosztować 4200 USD, podczas gdy z drugiej strony jest już sprzedawany powyżej 4500 USD. Osoba, która wcześniej uruchomiła kilka portfeli i ma możliwość transferu środków z jednego portalu do drugiego, będzie mogła zarobić: takie transfery wymagają umiejętności, ale także zapewniają dobrą rentowność. Planując zarobki na transferach, należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • przez ile godzin lub dni giełda wycofuje pieniądze i jak szybko uzupełnia rachunki;
 • przy jakich stawkach są zawierane (niektóre portale używają średniej ważonej);
 • jaki procent depozytu zostanie zjedzony przez komisję na wypłatę i transakcje na portfelach osób trzecich.

Jeśli liczba pozostająca na rękach jest nadal atrakcyjna, warto rozważyć tę opcję zarobków bardziej szczegółowo.

Górnictwo i jego perspektywy w 2019 r.

Owydobyciu(wydobycie) własnych Bitconów na komputerze domowym już dawno zapomniano. Żadne karty graficzne, które po gorączce wydobywczej poważnie nie wzrosły, nie mają znaczenia. Złożoność obliczeń wymaganych do odszyfrowania bloku jest obsługiwana tylko przez urządzenia ASIC, czyli urządzenia zaprojektowane do określonej operacji.Ale nawet te gadżety nie mogą zagwarantować dobrego dochodu: aby zarobić jeden bitcoinmiesięcznie , konieczne będzie obsługiwanie sprzętu przez całą dobę, a taki sam dochóddzienniemoże być zapewniony tylko przez „gospodarstwa” - mapy połączone wspólny blok

Oczywiście górnicy wyjściowi znaleźli:

 • wynajem sprzętu;
 • udział we wspólnej puli;
 • górnictwo w chmurze.

Różnica tych procesów polega jedynie na udziale „górnika” bezpośrednio uczestniczącego. Podczas wynajmu przedsiębiorca, który decyduje się zarabiać na górnictwie Bitcoin, zawiera prawdziwy kontrakt z dowolną (zazwyczaj azjatycką) pulą, płacąc miesięczne rachunki przychodzące. Ta ostatnia obejmuje zarówno koszty energii elektrycznej, jak i koszty amortyzacji sprzętu.

Ekstrakcja przez pulę zwiększa szansę na znalezienie bloku, na który polują zarówno duże, jak i małe grupy. Górnik ze swoim osobistym pokornym urządzeniem staje się częścią jednolitego hashratu. Jeśli blok trafi do jego koalicji, może liczyć na część zainwestowanej mocy dochodu. Taki system zwiększa jego szansę na pracę bez bezczynnych obliczeń.

Eksploracja chmuryjest nieobiektywnym systemem partycypacji. Miner działa jako inwestor, inwestując w zakup i uruchomienie sprzętu przez dowolne stowarzyszenie. Eksploracja w chmurze nie wymaga obecności sieci i nie ładuje sprzętu. Górnictwo może nawet nie wiedzieć, w jakim kraju ma udział w puli: po prostu regularnie otrzymuje część środków. Oczywiście dziel się prawemproporcjonalna do zainwestowanej kwoty. Aby zarobić Bitcoin dziennie, musisz umieścić kilkaset monet na koncie „chmury”.

Podobnie jak wszystko, co dotyczy przemysłu kryptowalut, górnictwo rozwija się i podlega zmianom. Więc ona z azjatyckich firm zaangażowanych w wydawanie sprzętu gospodarstwa domowego, obiecuje w przyszłym roku wprowadzić telewizory i klimatyzatory, które zarobią Bitcoiny dla ich właścicieli. Co więcej: kotły grzewcze, które są eksploatowane, już istnieją na sprzedaż. Idea jest prosta: czas, w którym urządzenie znajduje się w fazie nieaktywnej, tzn. Jest podłączone do sieci, ale nie działa, synchronizuje się z pulą i rozpoczyna wydobycie. Taka działalność nie wymaga bazy technologicznej: inteligentne urządzenia sterowane przez Internet znajdują się w każdym mieszkaniu. Pozostaje tylko zmienić oprogramowanie, aby klimatyzator obliczał bloki, gdy właściciele są w pracy, i przenosił wydobywane do określonych portfeli.

Niestety, zanim wydobycie przez żelazo jest jeszcze daleko, a prowizja za wydobycie bloku wynosi już tylko 12,5 dolarów. Następnym razem skurczy się w 2020 roku. I choć implementacja protokołu Lightning Network obiecuje uprościć obliczenia, już nierealistyczne jest zarabianie całego bitcoina z ziemi poprzez wydobywanie od podstaw bez inwestycji.

Jak zarobić 1 Bitcoin dziennie bez inwestycji

Jeśli trudno jest zdobyć Bitcoin, musisz rozważyć inne sposoby uzyskania go. Wyrzucając fantastyczne prezenty i błędne transfery, możesz rozważyć:

 • świadczenie jakichkolwiek usług za pomocą płatności w bitcoinach;
 • Wygrane w kasynie BitcoinBitstarz , gdzie 20 darmowych spinów jest wydawanych bezpłatnie do rejestracji;
 • Stuknięcia bitcoinowe lub gry z monetyzacją, gdzie takie operacje są dostępne.

Wydaje się fantastyczne, ale takie portale naprawdę istnieją i możesz zdobyć bitcoiny bez inwestycji. To głupie oczekiwać, że stanie się to za dzień lub tydzień: pojawienie się takiej obietnicy na stronie początkowej można uznać za pewny znak oszustwa. W przypadku większości witryn, które obiecują zarobki w bitcoinach, BTC jest tylko jedną z dostępnych walut, a nagrody można gromadzić w dowolnym ekwiwalencie. Sprawdzanie czystości jest łatwe: pisanie zajęć lub przetwarzanie zdjęć w zamówieniu nie powinno kosztować dużo więcej w kryptowalucie niż w zwielokrotnionym majątku fikcyjnym. Nikt nie zapłaci jednego Bitcoina za dzień pracy z listą mailingową lub grą online z kontem pompowania.

Żurawie Bitcoin: zasada działania i perspektywy

Jednym z aktywnych sposobów reklamowania bitcoinów bez załączników jeststukanie w kryptowaluty . Dziwna nazwa pozostała przy tej metodzie uzyskiwania zasobów cyfrowych z powodu dosłownego upuszczenia z systemu satoshi. Użytkownik żurawia nie otrzyma cennej monety na próżno, musi wykonać zadanie projektowe:

 • wprowadź captcha (kod alfanumeryczny);
 • zobacz reklamy;
 • rozwiązać najprostsze równanie.

Chodzi o to, aby utrzymać klienta na portalu: dlatego żurawie zmuszają go do prowadzenia operacjiregularnie, na przykład raz na 15 minut. Dochód żurawia powstaje z prowizji reklamodawców lub partnerów: to on jest podzielony między klientów. Oczywiście „kropelki” BTC są dość skromne. Aby uzyskać Bitcoin przynajmniej przez miesiąc, musisz uruchomić kilkanaście dźwigów i przełączać się między nimi w ciągu dnia, spełniając warunki. Ponieważ jednak nie jest wymagana żadna inwestycja, a zadania są dostępne nawet dla dziecka, absolutnie nie należy odmawiać tego typu dochodów.

Gry z wypłatą BTC: ile możesz zarobić w ciągu dnia

Gry z monetyzacją, ze względu na pozorną prostotę zarobków, tak często, jak to możliwe, stają się formami oszustwa. Zasady wynagrodzenia, w bitcoinach lub innej walucie, wszystkie trzy:

 • losowo (w grze musisz postawić na jeden lub inny losowy wynik);
 • proporcjonalne (im więcej czasu spędzasz w grze, tym większa nagroda);
 • ocena (dla dochodu musisz pokonać przeciwnika w bitwie lub walce intelektualnej).

Źródłem pieniędzy w takich projektach jest prawie zawsze to samo - inwestycje samych graczy. Dlatego przed spędzeniem czasu na konkretnym portalu gry należy dokładnie przeczytać zasady. Najprawdopodobniej wydane bonusy muszą zostać postawione, a przed wycofaniem Bitcoinów do osobistych portfeli, należy umieścić rzeczywistą kwotę na koncie.

Bitstarzto portal umożliwiający zarabianie kryptowalut poprzez grę hazardową. W przeciwieństwie do innych podobnych usług, nie wymaga rozpoczęcia inwestycji - podczas rejestracji każdy gracz otrzymuje 20 darmowychDarmowe obroty, które można wykorzystać w wewnętrznych grach usługi. Wygraj naprawdę! Sprawdziliśmy - i wygraliśmy 0,005 BTC.

Można stwierdzić, że niemożliwe jest wyrównywanie wszystkich projektów i nazywanie ich rozwodem: niektórzy z nich faktycznie płacą. Przypuśćmy, że nie są to zarabochnye ilości - kilkadziesiąt tysięcy Satoshi tygodniowo na pierwszym poziomie i możliwy wzrost w przyszłości, jeśli projekt stał się popularny i przepływ „Donata” wzrósł. Nawet obliczenie, ile depozytu stanie się znaczące, jest trudne. W najgorszym przypadku, za utracone miesiące, nawet minimalna kwota do wypłaty nie zostanie osiągnięta.

Podsumowując

Wróćmy do momentu, w którym rozpoczęła się ocena: stopa Bitcoin gwałtownie rośnie, a słupek wynoszący 30 tys. Dolarów za jednostkę do 2020 r., Zwany jednym z wiodących analityków giełdowych, nie wydaje się już tak nieosiągalny. I chociaż nie można już zarobić 1 Bitcoina dziennie, nie denerwuj się. Tempo wzrostu sugeruje, że nawet kilka Satoshi, zarabianych w grze lub z dźwigu, będzie dobrym kapitałem. Dlatego nie należy pomijać żadnego ze sposobów zarabiania bitcoinów: obecnie kryptowaluta jest jedyną otwartą i zdecentralizowaną branżą, która daje nadzieję na wzbogacenie się bez globalnych inwestycji. Dlatego zanim będzie za późno, warto zainwestować pieniądze w Bitcoin i zgromadzić niewielki kapitał, który obiecuje pomnożyć się w możliwie najkrótszym czasie.