Czym jest kryptowaluta pampa i jak na nią zarobić

Handel kryptowalutąjest nieprzewidywalnym środowiskiem, w którym tylko przedsiębiorca, który dobrze zna zawiłości związane z pracą z cyfrową walutą, może zarabiać pieniądze. Skoki kursu wymiany na waluty są często ostre, dla doświadczonych handlowców jest to szansa na zarobienie dobrych pieniędzy.

Czym jest zrzut pampa i kryptowaluty

Wymiana kryptowalutto trudne środowisko, na które nie ma wpływu większość przepisów prawnych. Aby zyskać, wielcy gracze często huśtają kurs, sztucznie przeceniając lub zaniżając koszt żetonów. Niemożliwe jest wyeliminowanie tego procesu, ale zarabianie na nim całkowicie. Najpierw musisz nauczyć się terminologii.

Pamp(od angielskiej „pompy” - do pompowania) jest procesem sztucznego podwyższania kosztu kryptowaluty poprzez masowe wykupywanie. Dump(z angielskiego „dump” - reset) jest obowiązkową częścią pampa, która następuje po zwiększeniu kosztu żetonów. Inwestorzy, którzy zakupili walutę po niskiej cenie, sprzedają ją po cenie zawyżonej przez pompę.

Pamp i dump są nierozłącznymi sekwencyjnymi działaniami. Zazwyczaj pampasy powstają po wcześniejszym uzgodnieniu z dużymi handlowcami. Ich największa liczba jest ustalana na dużych giełdach kryptowalut. Samo zjawisko migrowało z rynku akcji.

Duzi handlowcy organizujący pampasy nazywani są wielorybami, a zwykli kupcy, którzy naiwnie kupują kryptowalutę po zawyżonej cenie, to chomiki. Pamp, dump i chomiki to koncepcje połączone w koncepcję oszukania pieniędzy od łatwowiernych użytkowników. Na konkretnyW leksykonie handlu proces ten nazywany jest fryzurą chomika.

Jak działają pampy i zrzuty

Pampasy są przeznaczone dla nowych handlowców, którzy są słabo zaznajomieni z jego otoczeniem. Organizatorzy pampasów przygotowują grupę docelową z wyprzedzeniem, informując ich, że znaczniki konkretnej kryptowaluty znacznie wzrosną, i ma ogromne perspektywy stabilnego i wysokiego wzrostu. W takim przypadku organizatorzy kupili już ogromną liczbę żetonów po niskiej cenie, a dostarczone informacje poufne są tylko częścią planu. Na tle zamieszania rośnie liczba tokenów kryptowaluty, a organizatorzy wyczerpują swoje oszczędności na łatwowiernych kupcach po zawyżonym koszcie. Po tym kurs kryptowaluty powraca do pierwotnej pozycji.

W celu przyciągnięcia odbiorców wykorzystuje się różne środki informowania: blogi, sieci społecznościowe, kanały informacyjne, komunikatory internetowe, czaty giełd kryptowalut.

Rentowność wanien zależy od udziału:

  • organizatorzy zwiększają zainwestowany kapitał o 20-30%;
  • handlowcy, którzy złapali moment pojawienia się pampa o około 5%;
  • chomiki, które kupiły żetony po zawyżonych cenach, osiągają minus 20-30%.

Typy lamp

Podzieldługoterminoweikrótkoterminowerozpieszczanie kryptowalut.

Krótkotrwały efekt uboczny występuje w ciągu kilku minut i jest używany głównie dla młodych, ale już znanych kryptowalut. Wynika to z niskiego kosztu takich żetonów i przekonania początkujących przedsiębiorców, że ich wartość może być naturalnarosnąć w każdej chwili. Tak więc wieloryby kupują ogromne ilości monet przy niskim koszcie w tym samym czasie, z którego szybko rośnie, a na fali wzrostu początkujący kupcy mają tendencję do kupowania jak największej liczby żetonów szybko rosnącej kryptowaluty. Od tego momentu pampa trafia na wysypisko, a wieloryby sprzedają swoje monety po wydętej cenie.

Na wykresie, pampasy krótkoterminowe są odzwierciedlone przez szybki wzrost wartości, utrzymywanie pozycji na szczycie wartości przez kilka sekund i ten sam gwałtowny gwałtowny spadek. Taka pampa wymaga stosunkowo niewielkich nakładów finansowych organizatorów. Zwykle stawka waluty niewzmocnionej może być zawyżona w przypadku współpracy wojskowej od 50 do 60 lat.

Długotrwała pampa jest przygotowywana przez kilka dni. W przypadku takich reklam waluty są wybierane z dwudziestu najlepszych rankingów. Poprzez rozpowszechnianie informacji przekazywane są prognozy, że dana waluta wzrośnie w najbliższych dniach, wiarygodne i niezbyt dobre argumenty na temat zmian w firmie można podać jako argumenty. Długotrwała pampa może trwać kilka dni, podczas gdy wzloty i upadki można obserwować w kilku etapach, a organizatorzy, odpowiednio, mają czas kilka razy zwiększyć swoje aktywa. Zorganizowanie pampy na najlepsze kryptowaluty wymaga znacznych aktywów finansowych organizatorów.

Objawy Pampasów

Wszystkie pampasy mają wspólne cechy:

  • Gwałtowny wzrost notowań.
  • Znaczny wzrost wolumenu obrotu.
  • Niedopasowanie wiadomości dooficjalne dane projektu.
  • Sztuczne zawyżanie szumu informacjami poufnymi.

Pampy są wyświetlane na wykresach notowań przez nienaturalny wzrost wolumenu obrotu. Krótkoterminowe wypłaty charakteryzują się gwałtownym wzrostem notowań i wolumenów transakcji znikąd w ciągu kilku sekund. Niemożliwe jest śledzenie długoterminowych rozpadów na wykresach cen, ponieważ niewiele się one różnią od naturalnych.

Doświadczeni handlowcy wiedzą, jak określić zalew kryptowaluty według wolumenu obrotu. Jeśli niesłusznie stał się zbyt wysoki, to jest to pierwszy znak przyszłej pampy. W takim przypadku należy zwrócić uwagę zarówno na wolumeny obrotu, jak i informacje z wiadomości. Jeśli z jakiegoś powodu znaleziono informacje o możliwym wzroście kryptowaluty, a przyczyna nie jest spójna i nie została potwierdzona przez oficjalne źródło, najprawdopodobniej przygotowywana jest długoterminowa pamp dla tej kryptowaluty. Nienaturalny wzrost wolumenu obrotu w krótkim okresie powie dokładnie, w którym miejscu ma się odbyć.

Jak zrobić kryptowalutę Pampa

Organizatorzy zarabiają głównie na pampasach. Mimo że nie jest to dość uczciwa metoda zarobków, może zwiększyć zainwestowane aktywa o 30% w ciągu kilku godzin.

W celu organizacji pampasów konieczne jest przygotowanie kapitału inwestycyjnego, który będzie w stanie budować tendencje lub gromadzić grupy podobnie myślących ludzi, którzy będą jednocześnie zasilać aktywa.

Organizacja pampasów zaczyna się odprzygotowane informacje. Na forach tematycznych w grupach publikowane są fałszywe lub przesadzone informacje o nadchodzącej kryptowaluty. Ponadto organizator lub za zgodą grupy handlowców wybiera czas i miejsce pampasów. Aby zapewnić wygodną i efektywną organizację jednoczesnego zakupu, należy umieścić link do strony.

W określonym czasie, w miejscu rozpieszczania, aktywny wykup żetonów rozpoczyna się wraz ze wzrostem ich wartości i późniejszym złożeniem zleceń sprzedaży. Gdy wolumen obrotu i koszt koine osiągnie szczyt według organizatorów znaków, operacja zostaje przeniesiona na wysypisko.

Jak przewidzieć pampę kryptowaluty

Możesz dowiedzieć się o pompie dzięki informacjom o nich. Aby to zrobić, należy subskrybować blogi największych handlowców, dołączyć do odpowiednich grup w sieciach społecznościowych i uważnie śledzić kanał wiadomości. Niektórzy organizatorzy nie wstydzą się powiedzieć nie tylko, że oczekiwany jest pseudo-wzrost kursu, ale mogą również mówić szczerze o tym, że pompa zostanie zorganizowana w określonym czasie na konkretnej stronie. Ta metoda pomaga stymulować aktywne zakupy. Z reguły do ​​tego czasu organizator już przygotował zamówienia i nadal otrzyma dominujący zysk nawet od handlowców poinformowanych o pompie.

Istnieją płatne i bezpłatne źródła informacji. Nie różnią się zbytnio, z wyjątkiem tego, że płatne informacje poufne implikują podwójne zarabianie na rozpieszczanie.

Jak zarabiać pieniądzepampasy

Główny dochód z pampasów osiągają wieloryby, które go zorganizowały, i nie ma skutecznego mechanizmu, który by temu zapobiegał. Reszta handlowców nie ma innego wyjścia, jak przewidzieć kryptowalutę i spróbować zarobić na niej pieniądze. Handlowcy, którzy potrafią złapać moment wystąpienia pampy, mogą zarobić od 5% do 10%, stając się asystentami organizatorów. Aby to zrobić, z wyprzedzeniem lub w pierwszych minutach pampy, powinieneś kupić wybraną kryptowalutę i mieć czas na zrobienie tego, razem z organizatorami, scalenie jej na wysypisku.

Inwestowanie kryptowalut w pampę to ryzykowny rodzaj zarobków dla partnerów. Nie inwestuj więcej niż 5% swojego kapitału inwestycyjnego. Istnieje możliwość, że inwestor, który liczy na natychmiastowy zysk, może stać się długoterminowym inwestorem kryptowaluty, oczekując następnej pampy lub naturalnego wzrostu. Opcja mniej ryzykowna: podczas otrzymywania informacji o przygotowywanej pamperze z wyprzedzeniem, złóż kilka zamówień na sprzedaż żetonów, biorąc pod uwagę wzrost ich wartości o 3-8%. Jeśli pampa nie ma miejsca, zamówienia są po prostu zamknięte, a jeśli tak, to najprawdopodobniej przy pomocy pampa, wartość waluty w zamówieniu będzie bardziej opłacalna niż stawka i wyprzedana przez handlowców.

Jak nie stracić na pampasach

Tylko przedsiębiorca, który wie, czego nie może stracić pip waluty kryptowaluty na pamperze, może ją określić na czas i dokonać transakcji na podstawie tej wiedzy. Jeśli znajdziesz szybki wzrost notowań, nie od razu kupuj kryptowalutę. Jeśli to naturalnewzrost, będzie wspierany przez rzeczywisty wzrost popularności i wiarygodności żetonów, odpowiednio, mają długoterminową perspektywę wzrostu. Zakup w takich przypadkach będzie nie mniej opłacalny kilka godzin później, aw przypadku pompy taka cena jest już zbyt wysoka.

Z udziałem w pampie nie należy czekać na maksymalny wzrost. Dla partnerów optymalnym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie opróżniania na krótko przed organizatorem, ponieważ po pierwszym zrzucie ich stawka symboliczna znacznie się zmniejszy, a pozostałe wahania będą nieistotne i zorganizowane przez handlowców, którzy pomylili się. Nie bój się sprzedawać swoich żetonów natychmiast po tym, jak cena zaczęła spadać. W przyszłości perspektywa ich przechowywania może być jeszcze bardziej nieopłacalna.

Krótkoterminowe pampasy są bardziej ryzykowne, więc jeśli dopiero zaczynasz tę drogę, powinieneś dawać pierwszeństwo długotrwałym piekielnym atakom najlepszych kryptowalut. W tym przypadku, nawet przy nieudanym współudziale, można oczekiwać naturalnego wzrostu, a wysokie prawdopodobieństwo, że regularna pompa będzie miała miejsce w najbliższej przyszłości, również zmniejszy ryzyko.

Wnioski

Na rynkach akcji pampasy są utożsamiane z oszustwami i występują rzadziej. Ale zalążek kryptowaluty wYobitwystępuje prawie co godzinę, ale liczba łatwowiernych handlarzy z tego nie jest zmniejszana.

Aby móc zarabiać pieniądze na pamphcie, należy stać się jego organizatorem lub wspólnikiem, a aby to zrobić, trzeba być świadomym wydarzeń i mieć dostęp doinformacje o ich postępowaniu. Nie będzie zbędny, będzie dla handlowców, którzy nie chcą polegać na panderach.