Cloud Mining - co to jest i jak na to zarobić?

Najlepsze wydobycie w chmurze według redakcji

BeMine

BeMine to nowy hotel górniczy z możliwością hostingu w chmurze ASIC. BeMine umożliwia przejrzyste zarabianie 190% rocznie na rynku kryptowalut.Bonus! Kupując cały ASIC - hosting i 2 tygodnie usługi w prezencie.

2

IQ Mining

Usługa IQ Mining jest bardzo łatwa w zarządzaniu - wystarczy zarejestrować się i kupić umowę MH /s. Pierwsza płatność będzie dostępna za godzinę.

3

HashFlare

Serwis Hasflare ponownie wznowił sprzedaż pojemności! UWAGA! Liczba umów jest ograniczona!

Teraz zarabianie pieniędzy z pomocą gospodarstw stało się prawie niemożliwe. Kosztowny sprzęt i wysokie ceny energii elektrycznej spowodowały, że konwencjonalnewydobyciestało się nieopłacalne. Ale było rozwiązanie tego problemu - górnictwo „chmurowe”. Co to jest i jak to działa, dowiesz się w tym artykule.

Co to jest eksploracja chmury?

Eksploracja w chmurze jest okazją do zarabiania pieniędzy dzięki mocy przetwarzania centrów danych. Jednocześnie górnik nie musi kupować drogiego sprzętu i oprogramowania. Użytkownik może po prostu kupić moc sprzętu zainstalowanego w odległych centrach i wyodrębnić kryptowalutę w „chmurze”. Umożliwia to wydobycie kryptowaluty dla osób, które mieszkają w krajach o wysokich kosztach energii elektrycznej, jak również dla osób, których wiedza techniczna jest niewystarczająca do montażu sprzętu i skonfigurowania oprogramowania.

Jak to działa?

Górnicy łączący się z „chmurą” przyspieszają produkcję kryptowaluty i zarabiają na niej. Usługi, które wypożyczają sprzęt, zarabiają na prowizjach i czynszach.

Istota transakcji nie uległa zmianie. Operacja jest potwierdzana, gdy staje się częścią urządzenia. Wyszukiwanie jednego bloku zajmuje 10 minut, dzięki ogromnej mocy i całej grupie osób, które są połączone.

Transakcje są potwierdzane w porządku chronologicznym operacji w sieci. Wymiana lub anulowanie transakcji nie jest możliwe. Moc przetwarza odebrany blok i łączy go z najdłuższym łańcuchem. Każdy zniekształcony system bloków odrzuca, więc oszustwo jest niedozwolone. Co więcej, wydobycie odbywa się we wspólnym „skarbonce”.

Aby dowiedzieć się więcej o zasadzie wydobywania w chmurze, obejrzyj film z Tarpan Digest:

Rodzaje eksploatacji w chmurze

 • Niektóre przedsiębiorstwa zapewniają wydobycie w chmurze bez inwestycji - moc można wykorzystać bezpłatnie. W rzeczywistości są to zwykłe stuknięcia.
 • Płatny - firma zarabia na prowizji i czynszu zapłaconym za udostępnioną pojemność.

Ze względu na rodzaj istnieją trzy główne formy wydobywania chmur:

 • Hosting - wynajem pojemności zainstalowanych u dostawcy;
 • Wirtualny hosting - wynająć serwer wirtualny i zainstalować jego oprogramowanie;
 • Wynajem energii - czynsz bez fizycznego dostępu do sprzętu i oprogramowania.

Jak zacząć mój w chmurze?

Przed rozpoczęciem wydobywania w „chmurze” należy zbadaćocenę eksploatacji w chmurzei wybrać usługę, która jest najbardziej odpowiednia. Konieczne jest zrozumienie takich pojęć, jak szybkość mieszania, jakie są algorytmy. Następnie musisz zdecydować, ile mocy potrzebujesz i na jak długo chcesz podpisać umowę. Firmy oferują głównie umowę na rok, niektóre oferują od 6 miesięcy dodwa lata lub nieokreślony. Następnie musisz zapłacić kontrakt, a czasami dodatkową prowizję. Reszta firmy będzie.

Wydobywanie bitcoinów

Wydobycie bitcoinów jest najbardziej udaną inwestycją do tej pory, biorąc pod uwagę staływzrostwartości kryptowaluty. Ale nie wszystkie usługi umożliwiają wydobywanie Bitcoinów na ich koszt. Poniżej przedstawiamy listę usług, które umożliwiają wydobycie Bitnit.

Ethereum Cloud Mining

Ethereumjest dość obiecującą kryptowalutą. Czas zainwestować w wydobycie tej kryptowaluty. W ubiegłym roku rentowność wyniosła 200%. Najlepsze usługi na 2018 toHashflarelub GenesisMining.

Dogecoin i Cloud Mining

Teraz kryptowalutaDogecoinminyat na poziomie z Bitcoinem. Pojawił się nowy projekt Dogemining, który oferuje nowoczesny sprzęt, zwrot z inwestycji przez 3 miesiące, program skierowań, 2-letni wynajem pojemności i niski próg wypłaty środków.

Usługi oferujące wyszukiwanie w chmurze

Na poniższej liście znajdziesz niezawodne i sprawdzone usługi, które umożliwiają wydobywanie bitcoinów i różnych altcoinów. Zawierając umowę z usługą, wybierasz chmurę mocy, której potrzebujesz. Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest rejestracja na wszystkich usługach, ponieważ często dystrybuują bonusy. Jest to świetna okazja do inwestowania w kryptowalutę i zarabiania pieniędzy bez wydawania drogiego sprzętu i nie płacenia rachunków za prąd.

 • BeMine-Nowy hotel górniczy z możliwością hostingu chmury ASIC. BeMine łączy rosyjskie centra danych, a także górników i zwykłych obywateli, którzy chcą wydobyć kryptowalutę. Klienci mają dostęp do takich usług, jak umieszczenie istniejącej farmy w hotelu, zakup sprzętu górniczego w aktualnych cenach i jego dalsza konserwacja, doradztwo i wiele innych. Wydajność sięga 190% rocznie. Usługa oferuje różne bonusy i promocje dla swoich klientów. Tak więc, kiedy kupujesz cały ASIC - na hostingu i 2 tygodnie usługi jako prezent.

 • HashFlareto usługa, która pozwala na wydobywanie bitcoinów i altcoinów za rozsądną cenę. Jest łatwy w użyciu i automatycznie dokonuje płatności. Ponadto plany taryfowe dla usługi nie są ograniczone. Centrum danych Heshflaer znajduje się w Tallinie i należy do HashCoins, światowego producenta górników. W serwisie możesz kupić SHA-256 i Scrypt (na zawsze) oraz Etherhash i X11 (na rok). Kupując sprzęt, użytkownik wybiera pulę niezbędnej mocy. Możesz płacić jako bitcoiny, więc każda waluta za pośrednictwem Webmoney. Eksplorację chmury w tej usłudze można rozpocząć nawet przy niewielkiej kwocie pieniędzy. Wydajność waha się od 50% do 140% rocznie, w zależności od algorytmu.

 • Aliencloudto platforma do eksploracji chmury z wymianą kryptowalut oraz zimnym i gorącym portfelem, które są używane jednocześnie w celu dywersyfikacji ryzyka w przypadku włamania i braku funduszy. Jest to stabilna i bezpieczna usługa bez ukrytych opłat i przemyślanej osobistościprzy szafce Limity czasowe dla dróg są nieograniczone, a ceny można znaleźć na stronie internetowej.

 • Genesis Miningto najsłynniejsza usługa umożliwiająca wydobywanie bitcoinów i innych zaawansowanych kryptowalut. Istnieje na rynku od ponad roku i ma wiele pozytywnych recenzji. Jest zaufany, ponieważ płatności są dokonywane codziennie. Centra danych znajdują się w Europie, Ameryce i Azji. Możesz łatwo skontaktować się z obsługą klienta. Umowę można kupić już od 26 USD - najtańszą opcję, która daje 100 Gh /s. Rentowność waha się od 80 do 150% rocznie, w zależności od inwestycji.

 • Cryptotekto firma działająca na rynku od 2015 r. I już zdołała się ustanowić. Cryptotek oferuje trzy obszary współpracy: wspólne wydobywanie kryptowalut, inwestowanie w handel kryptobirdami i depozyty. Dostępna jest główna kryptowaluta górnicza 7. Możesz płacić za usługi zarówno za pomocą kryptowaluty, jak i za pomocą systemów płatności Payeer, OkPay, AdvCash, Perfect Money.

 • CCG Mining- usługa oferuje wynajem najwyższej mocy obliczeniowej. Do testu dostępny jest nieograniczony czas umowy DEMO na Bitcoin, kosztujący tylko 75 USD za 200 GH /s. Również na stronie możesz kupić górnika. Usługa została przetłumaczona na 27 języków, w tym rosyjski i ukraiński.

Zobacz także naszą niezależnąocenę eksploatacji w chmurzei wybierz najlepszą dla swojego gustu i portfela.

Zalety i wady wydobycia w chmurze

Korzyści Wady
Możliwość zarabiania przy minimalnej inwestycji Niegodne zaufania firmy mogą zawiesić pracę lub płatności, jeśli kurs waluty spadnie
Nie ma potrzeby płacenia za energię elektryczną i opiekę nad sprzętem Częste awarie w centrach danych
Dochód jest wyższy niż w przypadku zwykłego górnictwa Ryzyko włamania i oszustwa
Możesz wydobyć kilka walut jednocześnie Zmniejszenie zysku z powodu zapłaty prowizji
Możesz spróbować wydobycia za darmo w trybie testowym Brak sprzętu, który można następnie sprzedać z zyskiem
Nagroda za przyciągnięcie nowych użytkowników Nie można zmienić oprogramowania
Brak hałasu, kurzu i nadmiaru ciepła Brak przyjemności w tworzeniu własnej farmy

Ryzyka

Do wydobycia w chmurze należy podchodzić z taką samą ostrożnością, jak w przypadku każdej inwestycji. Musisz zainwestować tyle pieniędzy, ile nie boisz się stracić. Nie możemy wykluczyć hakowania i hakowania, więc do firmy należy podejść odpowiedzialnie. Zanim zainwestujesz pieniądze, przejrzyj recenzje użytkowników dotyczące firmy w chmurze, przejrzyj wszystkie dostępne informacje na ten temat w Internecie i sieciach społecznościowych.

Ile możesz zarobić, zależy od wiarygodności firmy. Opłata za obsługę pokrywa koszty spółki chmury za energię elektryczną, hosting i sprzęt. Ponadto zarobki zależą od wahańkursy walut, których nikt nie może przewidzieć. Jeśli koszt kryptowaluty zacznie gwałtownie spadać, firma działająca w chmurze zawiesi pracę i na chwilę przestanie płacić. Zarobki zależą również od mocy całej sieci, która zależy od liczby operacji mieszania na sekundę. Wszystko znowu zależy od tempa kryptowaluty.

Wszelkie manipulacje kryptowalutą wiążą się z ryzykiem. Możesz wybrać wydobycie w chmurze i zaoszczędzić sporo na wynikach, lub po prostu kupić kryptowalutę i poczekać, aż wzrośnie. Zarabianie w ten sposób jest mniej ryzykowne, ale droższe.

Wniosek

Kryptowaluta górnicza w chmurze to świetny sposób na zainwestowanie pieniędzy i zarobienie krypty bez wydawania na drogie urządzenia, nie płacenie rachunków za prąd, nie słuchanie hałasu chłodziarek. Zainwestowane pieniądze mogą zostać zwrócone, w zależności od wybranej usługi, w ciągu 2-3 miesięcy. Najważniejsze jest to, aby przed rozpoczęciem pracy zapoznać się z podstawowymi algorytmami, dowiedzieć się, co jest hashowaniem i czytać recenzje o firmach w chmurze. Bądź ostrożny i każdego dnia możesz mieć dobry dodatkowy dochód.

Najlepsze wydobycie chmur według redaktorów

BeMine

BeMine to nowy hotel górniczy z możliwością hostingu w chmurze ASIC. BeMine umożliwia przejrzyste zarabianie 190% rocznie na rynku kryptowalut.Bonus! Zzakup całego ASIC - hosting i 2 tygodnie bezpłatnej usługi.

10
Przeczytaj recenzję
2

IQ Mining

Usługa IQ Mining jest bardzo łatwa w zarządzaniu - wystarczy zarejestrować się i kupić umowę MH /s. Pierwsza płatność będzie dostępna za godzinę.

3

HashFlare

Serwis Hasflare ponownie wznowił sprzedaż pojemności! UWAGA! Liczba umów jest ograniczona!