BTCC

Przegląd BTCC. Zalety i wady

Kryptowaluty zyskują na popularności każdego dnia i już zaczynają być używane wszędzie w niektórych obszarach naszego życia. Prawdopodobnie najbardziej znany w Azji. To władze nie boją się eksperymentować z tą technologią i wprowadzać jej na poziomie legislacyjnym. Dzisiaj mamy jeden z pierwszych chińskich cryptobirths na temat przeglądu -BTCC (BTCChina) .

BTCC Exchange Review

BTCC jest jedną z największych giełd kryptowalut w Chinach. Został uruchomiony w 2011 roku i od tego czasu udało mu się osiągnąć imponującą skalę. Główna siedziba znajduje się w Szanghaju, a firma ma oficjalną rejestrację w Chinach. Oznacza to, że działa całkowicie legalnie, a władze chińskie w pełni kontrolują ten projekt.

Deweloperzy poszli dalej i stworzyli nie tylko giełdę papierów wartościowych, ale także basen górniczy, który umożliwia kryptowalutę górniczą wraz z innymi użytkownikami. Wymiana gwarantuje, że płatności na puli będą miały miejsce i górnicy mogą się nie bać.

Ponadto usługa próbuje zebrać jak najwięcej narzędzi do interakcji z kryptowalutą. Deweloperzy oferują nawet własne blockchainy. Jednak pomimo dobrego wdrożenia i łatwości użycia, nie może pochwalić się dużą popularnością wśród entuzjastów kryptografii.

Firma oferuje również deweloperom własne APIdo pracy z giełdą. Umożliwia otrzymywanie zarówno informacji publicznych, jak i dostępu do konta osobistego użytkownika. Strona jest wygodnie zaimplementowana, ale tłumaczenie interfejsu na język rosyjski nie wystarczy. Możliwe jest przełączanie tylko w języku angielskim i chińskim.

Na stroniemint.btcc.comprowadzona jest sprzedażmonet fizycznych Bitcoin . Wszystkie dane są umieszczane na monecie, aby uzyskać dostęp do portfela z odpowiednią kwotą. Jest to raczej oryginalne podejście do przechowywania i sprzedaży kryptowalut.

Rejestracja i weryfikacja BTCC

Rejestracja do usługi odbywa się bezpośrednio na głównej stronie witryny. Początkowo musisz wprowadzić tylko imię i nazwisko, żądane hasło i adres e-mail, a następnie przejść do captcha. Jednak dla pełnej pracy z wymianą będzie wymagany dowód tożsamości.

Weryfikacja będzie wymagać dokumentu potwierdzającego tożsamość. W większości przypadków jest to paszport międzynarodowy. Administracja może również poprosić o zdjęcia rachunków za media, gdzie będzie widoczna nazwa i adres. Cały ten proces nie jest kaprysem wymiany. Przejście tej procedury wymaga od władz Chińskiej Republiki Ludowej.

Wpłata i wypłata środków

Deweloperzy zadbali o to, aby użytkownicy mieli możliwość wyboru spośród większości najpopularniejszych systemów płatności. Konto na giełdzie w dolarach hongkońskich, dolarach amerykańskich lub juanie. Administracja oferuje bonusy dla początkujących.

Na szczęście przywrócono pracę z USD na tej stronie. Firma przestała pracowaćdolarów, gdy juan spadł z powodu działań Banku Chin. Wpłynęło to na dobrobyt finansowy obywateli, którzy zaczęli dokonywać wpłat w dolarach.

Depozyt i wypłata za pomocą kryptowaluty odbywa się w taki sam sposób, jak na innych giełdach. Usługa tworzy osobisty portfel dla każdego użytkownika, który można wykorzystać do wpłacania i wypłacania środków.

Oprócz kryptowalut i systemów płatniczych wymiana obsługuje przelewy bankowe i wykorzystanie własnych bonów na uzupełnienie.

Wymiana i handel na BTCC

Handel na BTCC jest podzielony na kilka sekcji. Najłatwiejsza z nich to sekcja dotycząca dolarów handlowych. Ma tylko parę walutowąBitcoinUSD i możliwość szybkiego kupna i sprzedaży przez naciśnięcie żądanego przycisku. To jest dobre dla początkujących.

Możesz także przejść do pełnego trybu handlu dla tej pary. Następnie otworzy się bardziej znajoma strona obrotu akcjami.

Istnieje wybór między trybem podstawowym i zaawansowanym. Tryb zaawansowany oferuje więcej narzędzi do efektywnego handlu i jest przeznaczony dla profesjonalnych handlowców.

Kolejna sekcja o nazwie „krypto-wymiana DAX” oferuje wymianę niektórych kryptowalut. Dostępne są następujące pary:

  • BCH BTC
  • ETC BTC
  • ETH BTC

Ta sekcja działa w trybie beta. Zdecentralizowana wymiana firmy jest nadal sfinalizowana i mogą pojawić się trudności techniczne w jej użyciu. Prawdopodobnie deweloperzytymczasowo zamrożona sekcja właśnie z tego powodu. Obecnie nie ma tam handlu.

Prowizje

Oczywiście platforma nie działa za darmo i pobiera pewną opłatę od użytkowników. Na przykład uzupełnienie i wycofanie portfela z juanem będzie kosztować 0,5% całkowitej kwoty. Transakcje kupna /sprzedaży będą kosztować 0,3% transakcji.

Obrót handlowy

Dzienny obrót na stronie przekracza 60 mln USD, co można uznać za dobry wskaźnik dla projektu regionalnego. Teraz na giełdzie działa tylko jedna para handlowa BTC /USD, dlatego spada na nią 100% obrotów.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Deweloperzy stosują pewne środki bezpieczeństwa w swoim projekcie, które powinny pomóc chronić użytkowników. Główne z nich to użycie oddzielnych haseł do logowania się do konta i wypłaty środków, dwuskładnikowy system uwierzytelniania i potwierdzenie numeru telefonu używanego do wszystkich operacji na koncie.

Usługi pomocy technicznej, jak mówią recenzje, działają dobrze. Dialog jest dostępny w języku chińskim lub angielskim. Kontakt następuje poprzez specjalny formularz na stronie internetowej lub telefonicznie. W drugim przypadku musisz zadzwonić pod numer 862154896951.

Zalety i wady

Korzyści Wady
1. Obecność różnych trybów handlu.Na giełdzie istnieje możliwość prowadzenia interesów za pomocą innego zestawu narzędzi. Przedsiębiorca może dosłownie używać tylko przycisków „Kup” lub „Sprzedaj” orazprzejdź do trybu z poważnymi możliwościami analizy technicznej i skomplikowania procesu sprzedaży.
2. Dobre obroty handlowe.Usługa imponuje obrotem waluty i pozwala na obrót za dowolną kwotę. Szczególnie ważne jest, aby zauważyć, że platforma, która jest skierowana do określonego regionu, osiągnęła tę skalę.
3. Pracuj z popularnymi systemami płatności.Usługa powróciła do pracy z dolarami amerykańskimi i oferuje wiele wygodnych metod uzupełniania, które są dostępne w większości krajów świata.
4. Dostępność puli dla usług górniczych i innych.Programiści próbowali zebrać jak najwięcej narzędzi kryptowalutowych w jednej usłudze. Będzie to szczególnie wygodne dla początkujących.
1. Brak innych par walutowych.Wymiana obsługuje tylko handel Bitcoinami, co oczywiście nie wystarczy. Dodatkowe pary walutowe są w fazie testów beta i praca z nimi jest zawieszona. Deweloperzy powinni dodać przynajmniej najpopularniejsze monety i żetony.
2. Obowiązkowa weryfikacja.Praca z platformą transakcyjną jest niemożliwa bez potwierdzenia tożsamości. Odbywa się to na wniosek państwa, w którym firma jest zarejestrowana.
3. Brak interfejsu tłumaczenia.Strona nie jest tłumaczona na inne języki, co komplikuje pracę handlowcom, którzy mają trudności z interakcją z usługami w języku obcym.

Podsumowując, należy zauważyć, że wymiana BTCC, ze względu na obecność różnych poziomów złożoności, może być dobrym wyborempoczątkujący, którzy szukają prostej i zrozumiałej platformy i chcą kupić bitcoiny. Posiadanie puli dla górnictwa ułatwia również rozpoczęcie pracy z kryptowalutami, a dobry wolumen obrotu pozwala na zawieranie transakcji o dowolnej skali. Czy próbowałeś skorzystać z tej platformy? Jakie wrażenia miałeś po pracy z nią? Zachęcamy do dzielenia się komentarzami z innymi przedsiębiorcami.