BitMix.Biz - Bezpieczny mikser Bitcoin (pełna recenzja)

10 lat po pojawieniu się Bitcoinów można bezpiecznie nazwać alternatywną walutę i najwygodniejszy sposób płatności. Ale wielu nie jest zadowolonych z jego pseudo-anonimowości, ponieważ wraz z wysokim bezpieczeństwem transakcji, każdy z nich może być śledzony przez rejestr blockchain. Miksery bitcoin, takie jak BitMix.Biz, mogą poprawić wykorzystanie kryptowalut.

Przegląd usługi BitMix.Biz

BitMix.Bizto usługa miksowania transakcji Bitcoin, która pomaga chronić prywatność w zakresie pseudoanonimowości i otwartego rejestru transakcji. Jest to jedna z niezawodnych usług, które mogą mylić ślady transakcji i uniemożliwiać śledzenie łańcucha od nadawcy kryptowaluty do odbiorcy.

Proces miksowania w serwisie jest w pełni zautomatyzowany, a po wyczyszczeniu bitcoin usługa usunie wszystkie dane dotyczące Twojego pobytu na stronie. Korzystanie z usługi jest całkowicie anonimowe. Do operacji nie trzeba podawać żadnych danych osobowych. Nie prowadzi serwisu i dzienników wizyt lub użytkowania. Informacje o wprowadzonych depozytach są przechowywane tylko przez 72 godziny ze względów bezpieczeństwa.

Jak to działa

BitMix.Biz mikser bitcoin anonimizuje transakcje, dzieląc je na małe części i wysyłając w różnych kierunkach. Platforma zabierze Bitcoin za depozyt, anonimizuje go i zwraca tę samą kwotę, ale całkowicie nowe monety. To bardzo komplikuje i sprawia, że ​​śledzenie początkowego jest prawie niemożliwenadawca transakcji, więc monety, które wpadną do portfela po wymieszaniu, można uznać za „czyste”.

Wprowadzając Bitcoiny do usługi, użytkownik otrzymuje list gwarancyjny, który jest dowodem zobowiązania BitMix.Biz do zwrotu monet. List zawiera 12-cyfrowy kod, który należy przechowywać w momencie transakcji. Kod ten gwarantuje prawo do otrzymania depozytu z obranymi monetami.

Po wypełnieniu wniosku online o oczyszczenie, każdy użytkownik otrzymuje numer portfela Bitcoin, do którego należy wysłać monety do czyszczenia. Wraz z adresem portfela zostanie również dostarczony podpis cyfrowy, potwierdzający, że adres ten został wygenerowany przez usługę BitMix.Biz.

Po co używać miksera bitcoin?

Istnieje mit, że Bitcoin jest całkowicie anonimowy, ale tak nie jest. Jego system tak naprawdę nie pyta o poufne informacje o użytkownikach, ale rejestr transakcji jest publicznie dostępny. Dzięki śledzeniu blockchain rejestru każdy może zobaczyć ścieżkę monet od momentu ich utworzenia do aktualnego właściciela, a także śledzić saldo portfela, wszystkie przychodzące i wychodzące transakcje za jego pośrednictwem.

W celu przeprowadzenia drobnych operacji można bezpiecznie korzystać z kryptowaluty, ale są też przypadki, gdy trzeba wycofać dużą kwotę, pozostając anonimowym i nie zwracając uwagi hakerów lub organów kontrolnych.

Posiadanie informacji o transakcjach w portfelu kryptowaluty na początkurzut oka może wydawać się niewielkim zagrożeniem, ponieważ użytkownik jest nadal anonimowy. I to jest prawda, ale tylko do pierwszego spotkania z rzeczywistością. Jeśli chcesz zabrać Bitcoin na kartę za pośrednictwem giełdy lub wymiennika, zapłacić za dostarczenie towarów do domu lub w jakikolwiek inny sposób, skojarzyć adres z danymi osobowymi, obliczenie tożsamości nie będzie trudne.

Jak „wyczyścić” bitcoiny za pośrednictwem BitMix.Biz

Bitcoin można anonimizować za pomocą prostegoformularza online , w którym należy podać adres docelowy dla czystych monet. W celu zwiększenia poufności zaleca się utworzenie nowego portfela bitcoin, a także wykorzystanie sieci TOR do połączenia.

Użytkownik może samodzielnie wybrać czas mieszania w zakresie od 72 godzin do natychmiastowego transferu. Siła mieszania i poziom anonimizacji zależy od ustawionego czasu opóźnienia.

Po wypełnieniu formularza „brudne” bitcoiny należy wysłać na adres proponowany przez usługę, w wyniku czego klient otrzymuje list z tajnym kodem. Po upływie okresu mieszania kod ten należy wprowadzić w odpowiednim polu, a „czyste” bitcoiny zostaną wysłane na adres wskazany w formularzu.

Służba Komisji

Jedną z zalet usługi są niskie prowizje, które użytkownicy mogą ustawić niezależnie. Minimalna prowizja za transakcję wynosi 0,4% kwoty, maksymalnie 4%.

Wydajność mieszania zależy również od wybranego poziomu prowizji. Więcej zainstalowanyopłaty, tym więcej transakcji wymiany zostanie dokonanych.

Zalety BitMix.Biz

Wśród cech platformy są następujące zalety:

  • wskaźnik siły mieszania
  • niskie i dynamiczne prowizje;
  • natychmiastowe czyszczenie;
  • możliwość ustalenia opóźnienia w celu zwiększenia poufności;
  • zabezpieczenie płatności za pomocą listu gwarancyjnego;
  • wszelkie informacje o transakcji są usuwane po 72 godzinach;
  • program partnerski;
  • pozwala dodać API do projektów, zapewniając w ten sposób anonimowość wszystkich płatności do nich.

Wnioski

BitMix.Biz jest słusznie uważany za jedną z najbardziej niezawodnych i wygodnych usług miksowania, z reputacją potwierdzoną przez recenzje. Dzięki niemu możesz zapomnieć o tym braku bitcoinów, jako braku pełnej anonimowości i mieć pewność, że prawdziwe pochodzenie monet zostanie ukryte przed osobami z zewnątrz.