Bitflip

Przegląd BitFlip. Zalety i wady

Wymiana kryptowalut wkroczyła w świat handlu natychmiast po pojawieniu się walut cyfrowych. Dla osób zaznajomionych z prawami handlu jest sposobem zarabiania, a dla górników łatwym sposobem przechowywania, wycofywania kryptografów i wymiany ich na prawdziwe pieniądze. Każda z giełd ma swoje własne cechy. Dzisiaj porozmawiamy o wymianie Bitflip.

Bitflip Exchange Review

MarketplaceBitflipzostał opracowany przez rosyjskich specjalistów, będących własnością BitFlip Limited i zarejestrowanych w Hong Kongu.

Giełda rozpoczęła pracę 17 czerwca 2017 r. Deweloperzy mają imponujące doświadczenie w projektowaniu takich zasobów i stworzyli wszystkie warunki do zarabiania na zmienności kryptowaluty dla użytkowników. Początkowi wymiany towarzyszył jednak skandal w sieci, w którym złoczyńcy wyrażali opinię w recenzjach, że projekt jest oszustwem, ale w praktyce wymiana z powodzeniem funkcjonuje i nabiera rozpędu.

Interfejs witryny obsługuje język angielski i rosyjski. Wszyscy użytkownicy mogą liczyć na konsultacje i wsparcie techniczne online za pośrednictwem czatu na oficjalnej stronie internetowej, a także terminowe powiadamianie o aktualizacjach i zmianach w pracy giełdy za pośrednictwem sieci społecznościowych.

W ubiegłym roku firma wyprodukowała ICO, po czym zaczęto wydawać własne tokeny FLIP, aby utrzymać potencjał, z którego giełda przeznacza 30% przychodów. W ten sposób firma zamierza utrzymać stabilnośćoraz kapitalizacja własnej waluty, a wzrost wartości waluty będzie bezpośrednio związany ze wzrostem obrotów giełdy. Początkowa cena FLIP wynosiła 0,16 USD. Limit emisji waluty wynosi 40 milionów, podczas gdy firma przeznacza tylko 7,5 miliona monet do bezpłatnego użytku.

W październiku 2017 r. Właścicielom udało się dodać do wymianyRipplei jest to jedyna wymiana, w której można kupić monety za ruble.

Rejestracja i weryfikacja

Aby zarejestrować się w systemie, otwórz oficjalną stronę internetową giełdybitflip.cci przejdź do zakładki rejestracyjnej.

Po udanej rejestracji i autoryzacji użytkownicy mogą zarówno wejść na swoje konto osobiste, jak i korzystać ze wszystkich funkcji usługi, w tym z zamówień. Brak obowiązkowej weryfikacji konta. Ochrona funduszy i danych osobowych jest zapewniona dzięki dwustopniowej funkcji uwierzytelniania, która powinna być aktywowana niezależnie w ustawieniach konta osobistego.

W celu ochrony, użyj potwierdzenia za pomocą kodu, który przychodzi w SMS-ie na numer telefonu powiązany z kontem, jak również za pomocą tajnego klucza Google Authenticator, który jest wymagany dla każdej operacji.

Wpłata i wypłata pieniędzy

Uzupełnienie i wycofanie środków z wymiany dla ludności rosyjskojęzycznej wypada korzystnie w porównaniu z konkurentami. Reprezentowane są wszystkie systemy płatności popularne w krajach WNP: WebMoney, YandexMoney, AdvCash, Payeer, Qiwi, PerfectMoney, Interkassa, a także operatorzy komórkowi i terminale płatnicze. Płatności kartami kredytowymi Visa i MasterCard są możliwe, a jest ich łącznie 23 sposobyuzupełnianie i wypłata, w tym wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty.

Przy uzupełnianiu rachunku handlowego kryptowaluty usługa nie pobiera opłaty prowizyjnej i aby ją uzupełnić pieniędzmi, należy wziąć pod uwagę opłatę prowizyjną wybranego systemu.

Możesz samodzielnie zasilić swoje konto kryptowalutą. Jak znaleźć adres portfela na giełdzie? Możesz to zrobić, przechodząc do karty portfeli.

Skuteczność kredytowania środków zależy od obciążenia giełdy, co do zasady, fundusze docierają natychmiast. Jednak wypłata środków trwa średnio jeden dzień, prowizja od wypłaty waha się od 2,5 do 5,99% w zależności od waluty i systemu.

Jak korzystać z Bitflipa

Giełda działa w ramach systemu realizacji zleceń limitowych, który umożliwia użytkownikom samodzielne ustalanie ceny, za którą chcą sprzedać swoje inwestycje. Konieczne jest jednak uwzględnienie popytu, trendów rynkowych i kwotowań. W przeciwnym razie nikt nie zgodzi się na transakcję.

Po dokonaniu wpłaty na konto, możesz natychmiast przystąpić do handlu. Strona używa 20 par handlowych do kupowania i sprzedawania walut.

Wszystkie operacje na walucie w systemie odbywają się zgodnie z systemem składania zamówień. Aby utworzyć zamówienie, musisz wybrać parę handlową, określić liczbę monet do kupienia i sprzedaży, wartość transakcji.

Pełne statystyki dotyczące operacji handlowych można wyświetlać na koncie. Zostaną wyświetlone wszystkie złożone zamówienia na parę handlową, a także ogólna historia składania zamówień na giełdzie.

Jak kupowaćKryptowaluta Bitplip

Zakup kryptowaluty poprzez wymianę odbywa się poprzez złożenie zlecenia sprzedaży. Aby to zrobić, wybierz parę handlową z walutą na koncie i żądaną kryptowalutą i przejdź do złożenia zamówienia.

Aby transakcja była jak najbardziej rentowna, należy wziąć pod uwagę ogólne trendy na rynku kryptowalut, a także działania innych użytkowników w systemie, które znajdują odzwierciedlenie w statystykach dotyczących pary handlowej. Na głównej stronie strony znajdziesz harmonogram notowań, statystyki dotyczące wzrostu i spadku cen, a także historię ostatnich transakcji.

Bitflip z zyskiem odróżnia minimalną kwotę licytacji. Możesz więc rozpocząć handel Bitcoinem z 0,0001 BTC i eterycznie z 0,0001 ETH. Dzięki temu ten rynek jest idealny dla początkujących handlowców.

Prowizje

Giełda wykorzystuje dynamiczny system wycofywania prowizji z operacji handlowych. Im bardziej użytkownik dokona operacji handlowej (łącznie za ostatnie 30 dni), tym mniej będzie prowizji. W tym przypadku prowizja dla producenta (otwiera zamówienie) i przyjmujący (zamyka zamówienie) będzie inna. Więc każdy zapłaci cenę za transakcję.

  • 0 VTS: producent 0,10%; Taker 0,18%
  • 5 VTS: producent 0,9%; Taker 0,17%
  • 10 VTS: producent 0,8%; Taker 0,16%
  • 20 VTS: producent 0,7%; Taker 0,14%
  • 50 VTS: producent 0,5%; Taker 0,12%
  • 100 VTS: producent 0,3%; Taker 0,10%
  • 150 PTS: producent 0,1%; Taker 0,09%
  • 200 VTS: producent 0%; Taker 0,07%
  • 500 VTS: producent 0%; Taker 0,05%
  • 1000 VTS: producent 0%; Taker 0,03%

Zapłaćzauważ, że przyjmujący płaci więcej, a prowizja jest pobierana nawet przy dużym wolumenie obrotu, podczas gdy bardziej opłacalne jest otwieranie transakcji.

Wielkość obrotu

Zawsze możesz śledzić dzienny wolumen obrotu w prawym dolnym rogu strony głównej witryny.

W ocenie dziennego wolumenu obrotu giełda nie może pochwalić się pozycjami wiodącymi i jest znacznie gorsza od konkurentów. Dzienny obrót wynosi więc średnio 670 000 USD, co pozwala mu zająć miejsce w TOP 100 najlepszych wymian.

Jego cel na 2018, deweloperzy ustalili wzrost wolumenu obrotu do 10 milionów dolarów miesięcznie. Biorąc pod uwagę kapitalizację własnych tokenów i zwiększenie frekwencji na giełdzie, wygląda to obiecująco, pomimo niewielkich dziennych obrotów.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Przez cały czas działania giełdy nie zarejestrowano hakowania kont w systemie, co potwierdza niezawodność ochrony usługi przy użyciu dwupoziomowego systemu uwierzytelniania. Ponadto te wymiany są szyfrowane.

Jakość technicznej obsługi użytkowników jest priorytetem w pracy wymiany. W tej chwili personel się rozwija. Średni czas odpowiedzi na żądanie wynosi 83 sekundy.

Zalety i wady

Korzyści Wady
wygodny i nie przeciążony interfejs
nie ma aplikacji mobilnej, ale strona jest przystosowana do przeglądania na smartfonach
Obsługa języka rosyjskiego i angielskiego
niski dzienny wolumen obrotu
możliwość zawierania transakcjibez weryfikacji
stosunkowo wysoka prowizja za wypłatę gotówki
niska minimalna kwota licytacji
niska płynność
dynamiczna prowizja od obrotu
niski limit wycofania i uzupełnienia
wysoki poziom bezpieczeństwa
usługa wsparcia operacyjnego
różne systemy płatności do wpłat i wypłat środków
wszystkie główne i perspektywiczne pary handlowe są prezentowane do obrotu
potencjalna prywatna kryptowaluta i łatwy dostęp do niej

Wnioski

Z powyższego możemy wywnioskować, że Bitflip jest obiecującą, ale nie idealną platformą transakcyjną. Jest to najlepsza opcja dla początkujących rosyjskojęzycznych handlowców, podczas gdy dla dużych inwestorów zagranicznych nie jest szczególnie interesująca. Ale pomimo trudnego początku, wymiana działa bez przerwy, a personel dokłada wszelkich starań, aby praca na giełdzie była wygodna i bezpieczna. Zostaw swoją opinię na temat doświadczenia w pracy z wymianą Bitflip w komentarzach.